forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 OGLASAVANJE NA STRIPOVI.COM
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 17/02/2005 : 12:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message  Reply with Quote
OVO PRVENSTVENO UPUCUJEM WEBMASTERU, ODNOSNO VLASNIKU OVOG SAJTA!
Kao sto mozes primetiti, sto se tice foruma ovde sam relativno novi, mada odavno posecujem ovaj sajt i moram priznati da je odlican i da svojom postavkom "unistava"bilo koji oblik konkurencije.(sa marketinske tacke posmatranja, to je odlicno), zanima me da li si na bilo koji nacin pokusao da iskoristis te prednosti i da plasiras svoj sajt kao proizvod prema strip izdavastvu,kako kod vas u Hrvatskoj tako i u inostranstvu?Koliko sam uspeo da primetim ovde je prisutan mali broj banera, u odnosu na onaj nivo koji se moze postici. Naravno, ne mislim da bi trebalo ovu odlicnu stranicu trebalo pretvoriti u reklamni mozaik, vec smatram da trebas skupo naplatiti njenu popularnost, jer na indirektan nacin ti promovises sve izdavacke kuce , a za to imas samo licnu satisfakciju(za koju ne kazem da nije dovoljna, ali sto ne zaraditi kada vec mozes). Mogu ti ponuditi svoju pomoc u takvom poduhvatu, jer sam vec dugo u marketinskim vodama.

Halo Bing, kako brat?
Cijena prava sitnica!

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/02/2005 : 14:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ti bi dijelio dobit

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/02/2005 : 15:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
niko marku nis ne placa :) Tally samo posalje Marku svaki novi primjerak a ovi ostali, lezilebovici samo slazu salo i dobit, briga njih sto neki tamo site jedva prezivljava i na jedvite jade dobiva novi server

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/02/2005 : 15:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Tako je! Hoćemo plate i penziono, socijalno i zdravstveno osiguranje za saradnike! ;)

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/02/2005 : 17:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Situacija je u biti paradoksalna. Umjesto da se strip izdavaci reklamiraju kod nas na sajtu i za to nam placaju, oni nas BESPLATNO reklamiraju u svojim izdanjima (ovdje u prvom redu govorim o Bernardu Radovcicu i Ludensu/Strip Agentu). Od LMI informatike dobijemo jedan primjerak svakog izdanja i to je to.

Iskreno, zarada na sajtu me ne zanima. Da hocu, vec bi nasao nacin da to nekako unovcim, ako nista drugo preko aukcija i bannera, ali mi je draze da se sajt odrzava putem donacija clanova, to mi je nekako ljepse. Skupi se dovoljno za godisnje troskove hostinga i to je to. Da hocu zaraditi, ostavio bi se ovoga i isao raditi nesto za novac u slobodno vrijeme.

Sto se konkurencije tice, ne bi rekao da je ubijamo, sad je zivlja nego ikada:-) Evo npr. sad su dodali "Nova izdanja" u desnom stupcu, svaka sekcija ima svog urednika... Damn, kako se ja toga prije nisam sjetio

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 17/02/2005 : 17:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message  Reply with Quote
Odlicno je kad ljudi rade nesto sto vole, verovatno mi se zbog toga ovaj sajt i svidja, u svakom slucaju ukoliko ti bude potrebna pomoc, slobodno kontaktiraj!

Halo Bing, kako brat?
Cijena prava sitnica!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/02/2005 : 18:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Situacija je u biti paradoksalna. Umjesto da se strip izdavaci reklamiraju kod nas na sajtu i za to nam placaju, oni nas BESPLATNO reklamiraju u svojim izdanjima (ovdje u prvom redu govorim o Bernardu Radovcicu i Ludensu/Strip Agentu). Od LMI informatike dobijemo jedan primjerak svakog izdanja i to je to.

Iskreno, zarada na sajtu me ne zanima. Da hocu, vec bi nasao nacin da to nekako unovcim, ako nista drugo preko aukcija i bannera, ali mi je draze da se sajt odrzava putem donacija clanova, to mi je nekako ljepse. Skupi se dovoljno za godisnje troskove hostinga i to je to. Da hocu zaraditi, ostavio bi se ovoga i isao raditi nesto za novac u slobodno vrijeme.

Sto se konkurencije tice, ne bi rekao da je ubijamo, sad je zivlja nego ikada:-) Evo npr. sad su dodali "Nova izdanja" u desnom stupcu, svaka sekcija ima svog urednika... Damn, kako se ja toga prije nisam sjetio

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

jos samo kada bi napisali da KP i dalje izlazi bili bi super

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/02/2005 : 20:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

svaka sekcija ima svog urednika... Damn, kako se ja toga prije nisam sjetio


Malko OT, ali kad si već spomenuo... nije mi baš jasna funkcija urednika na ovom sajtu. Šta sad, ko je beše već urednik Dylana je pročitao sve recenzije koje su na sajtu pre nego što su postavljene i odobrio ih? Ili, ako neko napiše neku recenziju, štajaznam, Marvelmana, je treba da dam zeleno svetlo da se ona postavi?

Ili šta?

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2005 : 11:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Markos

svaka sekcija ima svog urednika... Damn, kako se ja toga prije nisam sjetio


Malko OT, ali kad si već spomenuo... nije mi baš jasna funkcija urednika na ovom sajtu. Šta sad, ko je beše već urednik Dylana je pročitao sve recenzije koje su na sajtu pre nego što su postavljene i odobrio ih? Ili, ako neko napiše neku recenziju, štajaznam, Marvelmana, je treba da dam zeleno svetlo da se ona postavi?

Ili šta?

--
"To me, my board!"



To je tako trebalo biti, ali zbog organizacijskih problema sve je ostalo samo na tituli.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/02/2005 : 11:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Yep, thought as much.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2005 : 12:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ali rado ti ja prepustim uredjivanje "tvojih" sekcija, ako imas volje!:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/02/2005 : 15:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Jos uvijek sam cvrsto ZA,da se uzima postotak sa aukcija,nikom ne bi smetalo a ovaj sajt zasluzuje to!
Hocemo postotak,hocemo postotak...........

Porter
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/02/2005 : 15:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
nekužim - kaj hoćeš ti postotak ili da drugi uzimaju postotak

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/02/2005 : 15:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Sto ce meni bolan postotak,kontam da svako ko proda neki strip na aukcijama,plati za sajt recimo par posto ili 1 kunu(ovo za kunu recimo vazi ako je strip 10 kuna i vise) ili tako nesto.
Sta si konto da bi ja postotak

Porter
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/02/2005 : 16:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
nikad se nezna

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --

Edited by - risbozg on 18/02/2005 16:02:21
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 08/03/2005 : 18:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da stripovi.com 100& najbolja stranica sto se tice takvih tema!!!!!!!Jedino sam vec izrazio kritiku radi linkova jer bi ih moglo biti i vise no sve u svemu svaka cas!!!ne moze to bas svako!!!!

Samo naprijed Markos!!!!Sto se tice mareketinga , nije to radi para
pa ja na svom siteu imam od stripova.com banner pa ljudi koji udju u njega nesto vide. (to su uglavnom talijani ili koji srbin i cak jedan slovenac.)No ne znaju kako da Markosu posalju pohvale pa ih salju meni!!!Malo glupo??Hm????Tako da mislim da je strpovi.com u savrsenom stanju.Malo koja stranica je posvecena svim stripovima tako da zasluzuje svaku pohvalu!!Cak i Munix (gospodin koji ima najbolju talijansku stranicu o Alan Fordu ima stripove.com na linkovima - www.munix.it/ ) I tako... Sto da jos kazem osim sto nije to nimalo lako raditi no siguran sam da ce stripovi.com trajati bar jos 100 godina!!!!!!!!!!!! (priznajem dosadan sam s tim upitnicima i usklicnicima)

Marko Katalinic - makikatalinic
www.geocities.com/makikatalinic/AF
makikatalinic@yahoo.com (ovo pisem po posljednji put)


Edited by - makikatalinic on 08/03/2005 18:51:46
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000