forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 za aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

shminker
Average Member

Croatia
526 Posts

Member since 06/01/2005

Posted - 15/04/2005 : 22:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit shminker's Homepage  Send shminker a Private Message  Reply with Quote
jedan prijedlog-zasto se nebi na aukcijama moglo napravit da npr. zadnjih par sati niko nemoze ostavit ponudu.....

ja sam bidao 3-4 aukcije i sve izgubio jer su svi podigli cjenu zadnju minutu!!!!!!

http://shminker.blog.hr/

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 15/04/2005 : 23:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message  Reply with Quote
taktika
cekaj i ti zadnji minut
opet ako stavis zabranu bidanja zadnje npr. 4 ure netko ce ti doci minut prije zabrane i bidati
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2005 : 09:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
a cuj, to je aukcija. Sto nisi dao vecu ponudu odmah?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

shminker
Average Member

Croatia
526 Posts

Member since 06/01/2005

Posted - 16/04/2005 : 10:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit shminker's Homepage  Send shminker a Private Message  Reply with Quote
pa nije bilo potrebno da stavljam vecu ponudu kad niko nije bidao, nego dođu zadnju minutu i povećaju punudu za kunu!

http://shminker.blog.hr/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/04/2005 : 10:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ako ti za strip koji košta 10 kuna, ponudiš 20 kuna(maksimum koji bi ti dao) ,na aukciji će biti napisano 10 kuna(bez obzira što si ti napisao 20).To se mjenja tek kada netko drugi bida (recimo 15 kuna)-tada tvoje ime automatski skače u prvi plan sa 1 kunom više(znači 16 kn.) To znači da te nitko ne može zeznuti u zadnji čas, a nećeš platiti ni kune više nego što je neophodno da bi pobjedio.
Jedino ako taj netko stavi više od onih tvojih 20 kuna sa početka-onda će on biti prvoplasirani(ali to je većom količinom novca i zaslužio).
Prema tome, odmah staviš svoju maksimalnu cijenu i ne moraš više ni gledati tu aukciju.
Kao i obično, objašnjavam bistro poput napoja.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 21/04/2005 : 16:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
Evo, da se i ja javim...idu mi na onu stvar oni koji bidaju zadnjih par minuta (pogotovo ono sto se vrti na aukciji 10-15 dana - sta ste radili toliko dugo???)
Pustite one fore tipa "kaj nisi metnuo dovoljno veliku cifru pa da na kraju ti osvojis?" - budi frajer i dizi cijenu kroz nekoliko dana pa tko je spreman platiti najvise, neka nosi - a ne da ti ga netko metne u zadnjoj sekundi.
Priznajem, i ja sam to jednom napravio i ako vracanje duga imalo vrijedi kao olakotna okolnost...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/04/2005 : 17:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ti za strip koji košta 10 kuna, ponudiš 20 kuna(maksimum koji bi ti dao) ,na aukciji će biti napisano 10 kuna(bez obzira što si ti napisao 20).To se mjenja tek kada netko drugi bida (recimo 15 kuna)-tada tvoje ime automatski skače u prvi plan sa 1 kunom više(znači 16 kn.) To znači da te nitko ne može zeznuti u zadnji čas, a nećeš platiti ni kune više nego što je neophodno da bi pobjedio.
Jedino ako taj netko stavi više od onih tvojih 20 kuna sa početka-onda će on biti prvoplasirani(ali to je većom količinom novca i zaslužio).
Prema tome, odmah staviš svoju maksimalnu cijenu i ne moraš više ni gledati tu aukciju.
Kao i obično, objašnjavam bistro poput napoja.


Ne, sasvim si dobro objasnio. Nemate se sto zaliti na biddanje u zadnji sekund. Ponudite odmah onoliko koliko ste spremni dati, pa ako vas netko nadbida, ok, nema problema, znaci da bi vas svejedno nadbidao, prije ili kasnije.

Inace, danas sam se nesto igrao i dodao novu opciju, prikazivanje samo novih aukcija od vaseg zadnjeg posjeta, to dosta pomaze pri snalazenju. Mislim da vam vjerojatno nece isprve raditi, javite mi ukoliko bude problema, ali u svakom slucaju, gasenje i paljenje browsera ce rijesiti problem. Ili bi bar trebalo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 21/04/2005 : 18:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
to. bravo Markose!
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 21/04/2005 : 18:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
Ovo sa "New" radi bez greske.
A sto se tice bidanja u zadnjoj sekundi - potpuno si u pravu. Nema zalbe ali uzimam za pravo biti ljut kad netko kao kucka vreba iza coska.
Nije stvar u izgubljenoj aukciji nego je stvar u izgubljenoj aukciji za 1 kunu na takav nacin.
To znaci da mogu staviti 100.000 kuna pa neka me nadbidaju (to je malo bezveze) i jos uz to mogu kao pit bul stajati kraj pc-a i buljiti u ekran dok aukcija ne zavrsi da sam ziher da je moja.
Huraaaaaaaaaaaaa!!!!!!

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ti za strip koji košta 10 kuna, ponudiš 20 kuna(maksimum koji bi ti dao) ,na aukciji će biti napisano 10 kuna(bez obzira što si ti napisao 20).To se mjenja tek kada netko drugi bida (recimo 15 kuna)-tada tvoje ime automatski skače u prvi plan sa 1 kunom više(znači 16 kn.) To znači da te nitko ne može zeznuti u zadnji čas, a nećeš platiti ni kune više nego što je neophodno da bi pobjedio.
Jedino ako taj netko stavi više od onih tvojih 20 kuna sa početka-onda će on biti prvoplasirani(ali to je većom količinom novca i zaslužio).
Prema tome, odmah staviš svoju maksimalnu cijenu i ne moraš više ni gledati tu aukciju.
Kao i obično, objašnjavam bistro poput napoja.


Ne, sasvim si dobro objasnio. Nemate se sto zaliti na biddanje u zadnji sekund. Ponudite odmah onoliko koliko ste spremni dati, pa ako vas netko nadbida, ok, nema problema, znaci da bi vas svejedno nadbidao, prije ili kasnije.

Inace, danas sam se nesto igrao i dodao novu opciju, prikazivanje samo novih aukcija od vaseg zadnjeg posjeta, to dosta pomaze pri snalazenju. Mislim da vam vjerojatno nece isprve raditi, javite mi ukoliko bude problema, ali u svakom slucaju, gasenje i paljenje browsera ce rijesiti problem. Ili bi bar trebalo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 21/04/2005 : 18:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
Jos jedan dodatak: ako si spreman za nesto dati 100 kuna, onda nije problem dati 101 kunu. Sad je pitanje koliko puta mozes dodati tu jednu kunu i na kojoj cifri to konacno zavrsava. Koliko ja vidim, tu je problem onog bidanja u zadnjoj minuti
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 21/04/2005 : 19:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

Jos jedan dodatak: ako si spreman za nesto dati 100 kuna, onda nije problem dati 101 kunu. Sad je pitanje koliko puta mozes dodati tu jednu kunu i na kojoj cifri to konacno zavrsava. Koliko ja vidim, tu je problem onog bidanja u zadnjoj minuti

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/04/2005 : 22:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

Jos jedan dodatak: ako si spreman za nesto dati 100 kuna, onda nije problem dati 101 kunu. Sad je pitanje koliko puta mozes dodati tu jednu kunu i na kojoj cifri to konacno zavrsava. Koliko ja vidim, tu je problem onog bidanja u zadnjoj minuti

eh, pa zato i postoje aukcije. I sam sam na taj nacin izgubio dosta aukcija.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/04/2005 : 22:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Bas sam vidjeo tu novu opciju,dobra stvar.

Porter
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 22/04/2005 : 07:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by alanmaras

Jos jedan dodatak: ako si spreman za nesto dati 100 kuna, onda nije problem dati 101 kunu. Sad je pitanje koliko puta mozes dodati tu jednu kunu i na kojoj cifri to konacno zavrsava. Koliko ja vidim, tu je problem onog bidanja u zadnjoj minuti

eh, pa zato i postoje aukcije. I sam sam na taj nacin izgubio dosta aukcija.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich



mislim da sam nasao novi cilj u zivotu: eto, bas si rihtam penziju tako da imam hrpu vremena za cekati iza busije pa da dignem za kunu u zadnjoj sekundi
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/04/2005 : 08:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
U tome i jesu cari aukcija. Popusis na aukcijama za 1 kn u zadnjoj sekundi. Znas onu staru: ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich

Edited by - SejoSexon on 22/04/2005 08:48:59
Go to Top of Page

shminker
Average Member

Croatia
526 Posts

Member since 06/01/2005

Posted - 22/04/2005 : 23:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit shminker's Homepage  Send shminker a Private Message  Reply with Quote
problem je u tome sto sam ja npr za neki strip kojem je pocetna cjena 25kn stavim 50kn i onda taj digne za 1fuckin kunu...to me zivcira..al nema veze...

btw- odlicna ideja ovo sa samo novim aukcijama
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/04/2005 : 01:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shminker

problem je u tome sto sam ja npr za neki strip kojem je pocetna cjena 25kn stavim 50kn i onda taj digne za 1fuckin kunu...to me zivcira..al nema veze...

btw- odlicna ideja ovo sa samo novim aukcijama



Pa bas u tome i jeste car aukcija, u toj 1 kuni, tj. u poslednoj minuti, ja sam na slican nacin odvoji Hulk - Dogs of War i bas sam bio srecan zbog toga. A i kad bi bilo zabranjeno bidovanje u zadnja 2-3 sata, opet bi se na isti nacin mogle gubiti aukcije, tako da to sto si ti trazio nema nikakvog smisla

________________________________________________
"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi
________________________________________________

http://alexdkh.blog.hr/
Go to Top of Page

shminker
Average Member

Croatia
526 Posts

Member since 06/01/2005

Posted - 23/04/2005 : 14:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit shminker's Homepage  Send shminker a Private Message  Reply with Quote
ma znam, to sam najverojatnije napisao jer sam bio ljut taj dan jer sam izgubio neki vazan strip.....
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000