forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Profil
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/04/2005 : 16:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
Marko, mogao bi da iz profila izbacis ono Yugoslavia i stavis SCG

"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 11/04/2005 : 00:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Marko, mogao bi da iz profila izbacis ono Yugoslavia i stavis SCG

"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi


O ovom se vec pricalo vise puta...i mislim da Yugoslavia ostaje.

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
http://robertscorner.blogspot.com/
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 11/04/2005 : 00:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
ma obro nema veze, ja danas cacko profil pa mislio i to da promenim, ali....

"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 11/04/2005 : 02:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
bilo pa proslo...Uvik ti je odgovor isti...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/04/2005 : 03:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Nazalost... Kad je neko ovde lenj, a i tvrdoglav...;)
:))))



My God, it's full of stars!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/04/2005 : 06:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fishleg

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Marko, mogao bi da iz profila izbacis ono Yugoslavia i stavis SCG

"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi


O ovom se vec pricalo vise puta...i mislim da Yugoslavia ostaje.

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
http://robertscorner.blogspot.com/

najmanje 1000 puta

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 11/04/2005 : 09:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by fishleg

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Marko, mogao bi da iz profila izbacis ono Yugoslavia i stavis SCG

"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi


O ovom se vec pricalo vise puta...i mislim da Yugoslavia ostaje.

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
http://robertscorner.blogspot.com/

najmanje 1000 puta

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich


1001 cini mi se

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/04/2005 : 09:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I onda ce mi doci netko treci traziti da sye FNRJ promijeni, pa onda netko treci da se podijeli SCG u Srbija i Crna Gora kao posebne pa.... Shvacas zašto sam tvrdoglav? Inace, bilo je ljudi koji su trazili i da se Republika Srpska navede kao drzava.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/04/2005 : 10:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
ako nije problem promeniti sa tehnicke strane, to bi trebalo uraditi. nema ko tu sta drugo da trazi, drzava ima svoj zvanicni naziv, a ovo sto stoji ovde je jednostavno ne postoji. deluje kao stamparska greska. dakle, ako moze treba da se promeni.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/04/2005 : 10:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

I onda ce mi doci netko treci traziti da sye FNRJ promijeni, pa onda netko treci da se podijeli SCG u Srbija i Crna Gora kao posebne pa.... Shvacas zašto sam tvrdoglav? Inace, bilo je ljudi koji su trazili i da se Republika Srpska navede kao drzava.
Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Sjecam se tih kretena i debila.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/04/2005 : 12:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

I onda ce mi doci netko treci traziti da sye FNRJ promijeni, pa onda netko treci da se podijeli SCG u Srbija i Crna Gora kao posebne pa.... Shvacas zašto sam tvrdoglav?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Cekaj samo da ti Solana zakuca na vrata

My God, it's full of stars!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/04/2005 : 13:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Napisao sam FNRJ a mislio sam na FYRM, naravno. Znam da ti Jugoslavija vise ne postoji ali se zna tocno na sto se misli pod tim imenom, SCG.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/04/2005 : 10:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Iako mislim da politika ne dobra,reći ću nešto.
Država se zove Srbija i Crna Gora i tako treba pisati u profilima.
Ako se raspadne na još djelova biti će nove države sa novim imenima.
Npr. Srbija, Crna Gora, Vojvodina, Kosovo, Ujedinjeno kraljevstvo Srema,Bačke i Banata, Beograd itd.
Ime države je konačno jasno i logično jer pod Jugoslavija većini ljudi ipak na um pada ona dobra stara država u kojoj su bile Makedonija,Bosna i Hercegovina,Crna Gora,Slovenija,Hrvatska i Srbija.
Ako se SICG zove Jugoslavija, zašto se onda i ove druge ne zovu tako?
Mislim čak da je SICG međunarodno priznato ime države- nisam baš siguran jer me politika slabo zanima, ovo je samo moje(mislim logično)mišljenje.


Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 30/04/2005 : 12:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Iako mislim da politika ne dobra,reći ću nešto.
Država se zove Srbija i Crna Gora i tako treba pisati u profilima.
Ako se raspadne na još djelova biti će nove države sa novim imenima.
Npr. Srbija, Crna Gora, Vojvodina, Kosovo, Ujedinjeno kraljevstvo Srema,Bačke i Banata, Beograd itd.
Ime države je konačno jasno i logično jer pod Jugoslavija većini ljudi ipak na um pada ona dobra stara država u kojoj su bile Makedonija,Bosna i Hercegovina,Crna Gora,Slovenija,Hrvatska i Srbija.
Ako se SICG zove Jugoslavija, zašto se onda i ove druge ne zovu tako?
Mislim čak da je SICG međunarodno priznato ime države- nisam baš siguran jer me politika slabo zanima, ovo je samo moje(mislim logično)mišljenje.









Primjetih,niko vise ne zeli biti "Jugoslavija"!

PINOCCIO:Tata,zasto si mi napravio kockastog pisu pa me cure ne vole?!
GIEPPETO:Uzmi smirgl i popravi!
(poslje nekog vremena)
GIEPPETO:I sta kazu cure?
PINOCCIO:Ma koje cure,smirgl je zakon!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 30/04/2005 : 13:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako se SICG zove Jugoslavija, zašto se onda i ove druge ne zovu tako?
Mislim čak da je SICG međunarodno priznato ime države- nisam baš siguran jer me politika slabo zanima, ovo je samo moje(mislim logično)mišljenje.

Stavise, medjunarodna oznaka je CS, da vidis kakvog sam ja imao belaja lani na aerodromu, dam curi pasos, a ona kaze pa te drzave vise nema Jedva nekako se snadjosmo u svom tom kurcslusu...

My God, it's full of stars!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/04/2005 : 14:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Primjetih,niko vise ne zeli biti "Jugoslavija"!
[/quote]

mene zanima kako bi bilo da za clanove iz bilo koje od bivsih republika, umesto slovenija, hrvatska, bosna ili makedonija, stoji jugoslavija.
kako bi to bilo?

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 30/04/2005 : 15:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
eh, stara dobra Juga.
kad gledam stare sportne snimke pitam se kako je došlo do takvog sranja
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 30/04/2005 : 18:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

Primjetih,niko vise ne zeli biti "Jugoslavija"!



mene zanima kako bi bilo da za clanove iz bilo koje od bivsih republika, umesto slovenija, hrvatska, bosna ili makedonija, stoji jugoslavija.
kako bi to bilo?

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
[/quote]

Ludo i nezaboravno.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/05/2005 : 16:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
My point exactly.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/05/2005 : 16:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nema to veze sa našim željama, te zemlje više nema i vjerovatno je neće više nikada biti pa zato i ne treba pisati tako u profilima.
Mogu ja željeti ili ne, Juge više nema i vrijeme je da se ide dalje.Šmrc...
quote:
Originally posted by Prodigy

quote:
Originally posted by Obi-wan

Iako mislim da politika ne dobra,reći ću nešto.
Država se zove Srbija i Crna Gora i tako treba pisati u profilima.
Ako se raspadne na još djelova biti će nove države sa novim imenima.
Npr. Srbija, Crna Gora, Vojvodina, Kosovo, Ujedinjeno kraljevstvo Srema,Bačke i Banata, Beograd itd.
Ime države je konačno jasno i logično jer pod Jugoslavija većini ljudi ipak na um pada ona dobra stara država u kojoj su bile Makedonija,Bosna i Hercegovina,Crna Gora,Slovenija,Hrvatska i Srbija.
Ako se SICG zove Jugoslavija, zašto se onda i ove druge ne zovu tako?
Mislim čak da je SICG međunarodno priznato ime države- nisam baš siguran jer me politika slabo zanima, ovo je samo moje(mislim logično)mišljenje.









Primjetih,niko vise ne zeli biti "Jugoslavija"!

PINOCCIO:Tata,zasto si mi napravio kockastog pisu pa me cure ne vole?!
GIEPPETO:Uzmi smirgl i popravi!
(poslje nekog vremena)
GIEPPETO:I sta kazu cure?
PINOCCIO:Ma koje cure,smirgl je zakon!!!


Edited by - Obi-wan on 01/05/2005 16:28:59
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 05/05/2005 : 12:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

Primjetih,niko vise ne zeli biti "Jugoslavija"!



mene zanima kako bi bilo da za clanove iz bilo koje od bivsih republika, umesto slovenija, hrvatska, bosna ili makedonija, stoji jugoslavija.
kako bi to bilo?

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
[/quote]



To bi bio lagani dejavu na bratstvo i jedinstvo!

PINOCCIO:Tata,zasto si mi napravio kockastog pisu pa me cure ne vole?!
GIEPPETO:Uzmi smirgl i popravi!
(poslje nekog vremena)
GIEPPETO:I sta kazu cure?
PINOCCIO:Ma koje cure,smirgl je zakon!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000