forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 27/04/2005 : 05:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
Pitan se zbog cega nije dozvoljeno trgovati piratskim izdanjima preko www.stripovi.com??
Mislin znan da je ovoga bilo u proslosti ali ne sican se da je iko navea razloge....
Jel postoji kakva mogucnost da to pravilo izadje iz mode????

Only God will judge me!

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/04/2005 : 06:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Idi na search i sve dobro procitaj pa ces dobiti odgovor. Sve je objasnjeno.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

shminker
Average Member

Croatia
526 Posts

Member since 06/01/2005

Posted - 27/04/2005 : 14:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit shminker's Homepage  Send shminker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

Pitan se zbog cega nije dozvoljeno trgovati piratskim izdanjima preko www.stripovi.com??
Mislin znan da je ovoga bilo u proslosti ali ne sican se da je iko navea razloge....
Jel postoji kakva mogucnost da to pravilo izadje iz mode????

Only God will judge me!



....i ja bi da se to pravilo ukine....
Go to Top of Page

comic boy
Junior Member

Croatia
445 Posts

Member since 31/01/2005

Posted - 27/04/2005 : 15:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send comic boy a Private Message  Reply with Quote
Da,ko voli nek izvoli!

T O R C I D A
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 27/04/2005 : 16:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

Idi na search i sve dobro procitaj pa ces dobiti odgovor. Sve je objasnjeno.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich


aj da vidimo i to cudo...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 28/04/2005 : 21:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
Ma nece se pokrene ovaj search vec 3 dana....

Only God will judge me!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/04/2005 : 21:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dovoljno je malo razmisliti pa će ti pasti na pamet sigurno razlog ili dva... U RH isto vrijede pravila protiv piratizma kao i svud u svijetu; a s druge strane Webmaster je legalni izdavač stripova, a po sajtu mu vise reklame: "Novi pirati, novi pirati, uzmite ih dok su svježi!" Kako funkcionira crna i siva ekonomija? Potajice, kao svi znaju, a javnost ne zna (nešto ko Gotovina).

Al ti se niko neće libit reći od koga možeš nabaviti piratska izdanja... Samo pitaj!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 29/04/2005 : 15:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
...pa do još svi odemo u zatvor,hehe.!

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 30/04/2005 : 04:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Dovoljno je malo razmisliti pa će ti pasti na pamet sigurno razlog ili dva... U RH isto vrijede pravila protiv piratizma kao i svud u svijetu; a s druge strane Webmaster je legalni izdavač stripova, a po sajtu mu vise reklame: "Novi pirati, novi pirati, uzmite ih dok su svježi!" Kako funkcionira crna i siva ekonomija? Potajice, kao svi znaju, a javnost ne zna (nešto ko Gotovina).

Al ti se niko neće libit reći od koga možeš nabaviti piratska izdanja... Samo pitaj!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...


Ma razumin ja to ali jeba ga ja, ako neko ima uzmimo za primjer Zagor pirate, pa zasto ih ne bi moga staviti na aukcije ili da ih prodaje...
Razumis??? Mislin nije da ja sad zelin da se pirati stave ne naslovnu stranicu, ma neeee...Nego samo da se mogu normalno prodavati...a ne ja moran poslati email 30 ljudi da vidin ko ima pirate a ko ne...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 30/04/2005 : 07:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Ne moze, jer dilujes kvarljivu robu, a cika inspektori sam takve cekaju;)

My God, it's full of stars!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 02/05/2005 : 02:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ne moze, jer dilujes kvarljivu robu, a cika inspektori sam takve cekaju;)

My God, it's full of stars!


Ah ma ne slazen se ja s time ali aj neka

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 02/05/2005 : 04:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
Markose trazio si DD Frankenstajn na berzi, slucajno mi upalo u oko. Kriv si, priznaj.

________________________________________________
"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi
________________________________________________

Smrt Zagoru, sloboda narodu!!!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 02/05/2005 : 05:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Markose trazio si DD Frankenstajn na berzi, slucajno mi upalo u oko. Kriv si, priznaj.

________________________________________________
"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi
________________________________________________

Smrt Zagoru, sloboda narodu!!!


Uzasan potpis

Only God will judge me!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/05/2005 : 05:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Zaista! I mene podseca na neka stara prohujala vremena;) Dovoljno je samo "Smrt Zagoru!":)


My God, it's full of stars!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/05/2005 : 06:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka
Dovoljno je samo "Smrt Zagoru!":)


tužit ću te markosu za uvrede

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2005 : 09:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Markose trazio si DD Frankenstajn na berzi, slucajno mi upalo u oko. Kriv si, priznaj.

________________________________________________
"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi
________________________________________________

Smrt Zagoru, sloboda narodu!!!



Priznajem. A nije bilo za mene nego za nekog mog talijana, ako mi se to moze uzeti kao olakotna okolnost:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/05/2005 : 11:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Priznajem. A nije bilo za mene nego za nekog mog talijana, ako mi se to moze uzeti kao olakotna okolnost:-)


ne mere,svi smo isti na forumu

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2005 : 11:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ali neki su malo istiji:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/05/2005 : 11:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
istiji:-)




...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 02/05/2005 : 20:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
ako mi se to moze uzeti kao olakotna okolnost:-)


sin ubije oca i majku i na sudjenju kao olakotnu okolnost mu uzmu da nema ni oca ni majku;-)
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 02/05/2005 : 21:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote


Porter
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000