forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 577

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 29/09/2005 : 20:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Odgovorio sam ti mailom...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 30/09/2005 : 09:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
Nista mi nije stiglo.....
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 30/09/2005 : 11:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Zar nisi covjeku nest bolje mogao poslat?:)))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 01/10/2005 : 09:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
Matori, nikakav mail nije mi stigao a ja sam evo danas krenuo slati stvari...
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 01/10/2005 : 15:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam kupio danas objavljenio Svetov Alan Ford, br 29- "Gledanost ili smrt"!Naravno objavljena je ova a ne pogresno najavljena epizoda "Dr.Rakar">Na prvi pogled deluje ok, oprema standardna, a naslovna dosta dobra,iako je razlicita od Hrvatskog izdanja....
Kad procitam dobicete podrobnije izvestaje
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 01/10/2005 : 20:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Bio mi je vratio poruku nemam blage zašto...no odgovorio sam...valjda...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 02/10/2005 : 13:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scaramanga

Upravo sam kupio danas objavljenio Svetov Alan Ford, br 29- "Gledanost ili smrt"!Naravno objavljena je ova a ne pogresno najavljena epizoda "Dr.Rakar">Na prvi pogled deluje ok, oprema standardna, a naslovna dosta dobra,iako je razlicita od Hrvatskog izdanja....
Kad procitam dobicete podrobnije izvestaje


Dosta dobra epizoda za ove nove, prevod zaista dobar, par sjajnih fora...Sve u svemu ok strip-naravno broj jedan je resio slucaj ali pare koje su zaradili u Italiji im u zadnjoj slicici (prilicno konfuzno) odnosi Arsen Lupiga?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/10/2005 : 15:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scaramanga

Upravo sam kupio danas objavljenio Svetov Alan Ford, br 29- "Gledanost ili smrt"!Naravno objavljena je ova a ne pogresno najavljena epizoda "Dr.Rakar">Na prvi pogled deluje ok, oprema standardna, a naslovna dosta dobra,iako je razlicita od Hrvatskog izdanja....
Kad procitam dobicete podrobnije izvestaje



Kako to mislis "kad procitam"? Nisi li ti clan urednistva ( t.j. kreativnog tima)? Danas sam kupio "Gledanost ili smrt" u Bosanskom Brodu, epizodu sam citao prije desetak godina, i da, relativno je ok, parodija na Berlusconija.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 02/10/2005 : 15:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Ne znam,prestao sam kupovati svetov alan ford.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 03/10/2005 : 09:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by scaramanga

Upravo sam kupio danas objavljenio Svetov Alan Ford, br 29- "Gledanost ili smrt"!Naravno objavljena je ova a ne pogresno najavljena epizoda "Dr.Rakar">Na prvi pogled deluje ok, oprema standardna, a naslovna dosta dobra,iako je razlicita od Hrvatskog izdanja....
Kad procitam dobicete podrobnije izvestaje



Kako to mislis "kad procitam"? Nisi li ti clan urednistva ( t.j. kreativnog tima)? Danas sam kupio "Gledanost ili smrt" u Bosanskom Brodu, epizodu sam citao prije desetak godina, i da, relativno je ok, parodija na Berlusconija.


Pa to je jedna malo duza prica, ali poucna pa ako hoces sibni mi mail ili mi ga ostavi tu u topicu a ja cu ti se javiti....Inace trenutno ta gorobatna titula "kreativni tim" znaci da me nazovu da pitaju koji je sledeci broj.....Inace i ja radim u "svetu" al na jednom drugom casopisu CKM- za koji se izdvajaju silni novci, a za Alana se ne izdvaja gotovo nista...Mada mislim da se dobro prodaje cima ga ima i u Bosni i u Crnoj Gori....
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 03/10/2005 : 09:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Ne znam,prestao sam kupovati svetov alan ford.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.
..........Mogao bih videti s onim likovima tamo da objave nesto od tvojih genijalnih textova,ha?Sta mislis?





Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 03/10/2005 : 16:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scaramanga

quote:
Originally posted by SnotMan

Ne znam,prestao sam kupovati svetov alan ford.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.
..........Mogao bih videti s onim likovima tamo da objave nesto od tvojih genijalnih textova,ha?Sta mislis?









Možda sad dobije želju za čitanjem

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 03/10/2005 : 18:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
MA,ne dolazi u obzir.this is for here.:)

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 04/10/2005 : 13:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
kako ti želiš

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 07/10/2005 : 00:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Scaramanga, deder ako te vec konsultuju stavi prigovor na naslovne strane. Pa pobogu, nisam video da neko toliko voli photoshop:) Zasto strip ne bi imao originalnu naslovnu stranu???
A tek ono 'superstrip'...
Steta je za momke koji to skroz dobro prevode i obradjuju da padaju na ovakvim glupostima. Zar ne?
A sto se tice CKMa to tek svaka cast:)!!! Dole Playboy, nadprdeli ste ih jos na pocetku hehe:) zarazno duhovit i zanimljiv casopis

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 07/10/2005 : 11:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Neki citalac u kliku se bas nasrao o tome ako je ckm bljeda kopija istog.
Ja licno ne znam,nisam citao CKM,a klik mi je manje vise ok.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 07/10/2005 : 11:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Za one koji nisu znali
U maju ove godine navrsilo se tacno 36 godina od izlaska prve epizode ovog legendarnog stripa koji je na prostorima ex-Yu stekao ogromnu popularnost. Mali je broj ljubitelja stripa koji nisu procitali barem nekoliko epizoda ovog stripa, jer onaj ko je procitao jednu nije mogao da izdrzi da ne procita i ostale. No, krenimo redom.



To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.




Edited by - SnotMan on 07/10/2005 11:04:50
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 07/10/2005 : 14:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Za one koji nisu znali
U maju ove godine navrsilo se tacno 36 godina od izlaska prve epizode ovog legendarnog stripa koji je na prostorima ex-Yu stekao ogromnu popularnost. Mali je broj ljubitelja stripa koji nisu procitali barem nekoliko epizoda ovog stripa, jer onaj ko je procitao jednu nije mogao da izdrzi da ne procita i ostale. No, krenimo redom.



To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.







Da ali ima godina i blijeda i rada...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 07/10/2005 : 19:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Ne kontam


To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 07/10/2005 : 19:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Ne kontam


To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.







Glupo sam se izrazio...da ne filozofiram mislio sam da ima puno godina Alanfordrove krize i polako propada i propada...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 08/10/2005 : 02:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leo Charm

Scaramanga, deder ako te vec konsultuju stavi prigovor na naslovne strane. Pa pobogu, nisam video da neko toliko voli photoshop:) Zasto strip ne bi imao originalnu naslovnu stranu???
A tek ono 'superstrip'...
Steta je za momke koji to skroz dobro prevode i obradjuju da padaju na ovakvim glupostima. Zar ne?
A sto se tice CKMa to tek svaka cast:)!!! Dole Playboy, nadprdeli ste ih jos na pocetku hehe:) zarazno duhovit i zanimljiv casopis

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!


Ma gluvi su za sve sto im se kaze.Oni uvek imaju odgovor....kazu, pa mi dobijamo trobroje from Italy i tko nema orginal naslovnih.taj posao rade ne ljubitelji stripa nego money make-ri i kad kes stane zaustavice i Alana...Sto se tice CKM pokopali su playboy a ako te sta drugo interesuje javi....Ipak klik je po meni bolji
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/10/2005 : 14:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by SnotMan

Ne kontam


To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.







Glupo sam se izrazio...da ne filozofiram mislio sam da ima puno godina Alanfordrove krize i polako propada i propada...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija

Sto se mene tice af je zapao u krizu davno.Da se mene pita ja bi ga davno ukinuo.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/10/2005 : 14:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scaramanga

quote:
Originally posted by Leo Charm

Scaramanga, deder ako te vec konsultuju stavi prigovor na naslovne strane. Pa pobogu, nisam video da neko toliko voli photoshop:) Zasto strip ne bi imao originalnu naslovnu stranu???
A tek ono 'superstrip'...
Steta je za momke koji to skroz dobro prevode i obradjuju da padaju na ovakvim glupostima. Zar ne?
A sto se tice CKMa to tek svaka cast:)!!! Dole Playboy, nadprdeli ste ih jos na pocetku hehe:) zarazno duhovit i zanimljiv casopis

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!


Ma gluvi su za sve sto im se kaze.Oni uvek imaju odgovor....kazu, pa mi dobijamo trobroje from Italy i tko nema orginal naslovnih.taj posao rade ne ljubitelji stripa nego money make-ri i kad kes stane zaustavice i Alana...Sto se tice CKM pokopali su playboy a ako te sta drugo interesuje javi....Ipak klik je po meni bolji

Nema nade za nas:))))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 08/10/2005 : 15:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
Za nas ne, al kad vidim da klinci na trafici kupe Alana, srce mi jace udara....
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 08/10/2005 : 17:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Hm. Pa dobro majka mu stara zar im je pretesko pitati bilo koga sa ovog foruma za sken naslovnih stranica? Ma... to je stvarno bas baaaaas...
Trebalo bi malo da se iscimaju, eto kad nema Borgisa a imaju zanimjiv prevod i fazone mogli bi da naprave nesto vise od prodaje na kioscima, mozda.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page
Page: of 577 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000