forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Recenzije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/04/2006 : 15:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
kaj ti je? opet pokušavaš s faličnom (i falusnom) psihologijom
kažem ti, priča je glupava, tema nezanimljiva, i sve skupa smrdi sto na sat

imam savjet za tebe - počni intenzivnije sa zagorom. tak ćeš se dodatno izgraditi (i u DD kontekstu)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29256 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/04/2006 : 16:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pisanje uvodnika mi danas nesto i ne ide, ne da mi se citati po peti put MV #1, pa sam zato ispunio Acinu zelju, pokazalo se da nije bilo tako tesko. Stinkyjeva malo poslije, ako stignem.
Vi se u medjuvremenu ne dajte smesti, samo nastavite sa svadjom.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/04/2006 : 16:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
brzo si ti to riješio
sad još ono drugo i to je to

i, ne svađamo se, pa mi smo stari borci. malo podjebavam tog kikyja, ljevičara, madoničara i ljubitelja misterioznih frižidera punih smeća.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29256 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/04/2006 : 16:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hm, ni stinkyjeva nije bila toliki problem. Eto, sad imate i to.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29256 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/04/2006 : 16:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Danas više ne radimo, nove želje ispunjavamo ponovo sutra od 9 do 17.


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/04/2006 : 17:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ako netko želi vidjeti posljednjih 50 ili 70 komentara, recimo, nije duže vrijeme to pratio itd, a htio bi vidjeti što je bilo u međuvremenu, u sadašnjem sustavu, ne može to napraviti. kad bi se dodale stranice (na svakoj po 20 itd), bilo bi zgodno.




Pa da,upravo je to bio problem jer me neko vrijeme nije bilo na recenzijama pa nisam znao tko i što je komentirao.

Sad kad je Marko i to riješio sve izgleda puno preglednije i bolje.Hvala.

Još jedan prijedlog:na dodatnim statistikama,gdje stoje najviša i najniža ocjena,u obzir bi trebalo uzeti samo one recenzije sa 5 ili više komentara jer se samo tako može dobiti koliko-toliko realno stanje.Mislim,npr. jedna recenzija ima samo jedan komentar,i taj je npr. 100% i to je to-odmah je epizoda proglašena za savršenu što nikako nije realno.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/04/2006 : 20:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
tu si u pravu aco, ali kad je to nemoguće postići. mislim, da markos to postigne. jer, ni 5 komentara nije relevantno, pa ni 10, a tih 10 je kod mnogih recenzija i nedostižno.
dakle, jedini je način da se čim više ljudi uključi i komentira i ocijeni.
tako bi se dobile bolje rang-liste pojedinih epizoda.

a evo još jedan majušni prijedlog - da se u prosjek ocjena pojedine epizode, ubroji i ocjena autora recenzije (mislim da se sad ne broji) - no, nije toliko bitno, ali kad već cjepidlačimo hehe

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/04/2006 : 21:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
upravo sam provjerio ovo što markos tvrdi (hehe) da je napravio
prava stvar
stripovi.com jašu još jače

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29256 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/04/2006 : 21:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Aco, i ja sam na to mislio vec prije, ali sam odustao, stinky ti je sam odgovorio.
Stinky, ocjena recenzenta je van ocjene citatelja, bas da bi se vidjela razlika i da bi se mogle usporediti te dvije ocjene.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/04/2006 : 21:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
aha
recenzent nasuprot gomile fanova. pa, nije ni to nezanimljivo.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/04/2006 : 22:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
hej, aco, krenuo si uraganski s recenzijama. i bernardom princeom.
tjeraš me da pročitam tog BP. nisam već godinama. pa da lupim komentar.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/04/2006 : 23:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
>Vidim da je markos bio vrijedan te dodavao naslovnice u neke recenzije (tako Deset zagonetki za deset gradova sada ima dvije naslovnice kako i treba), super

Naravno da je dopunio, kad ga je neki manijak ganjao motkom...:)))

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/04/2006 : 11:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Stinky, pa rekao sam ti.Sad kad sam osigurao da me skoro nitko ne može stići na komentarima(bwahaha),bacam se na pisanje i željno iščekujem tvoj komentar.Bernard je zakon.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/04/2006 : 12:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno nemože ali ipak ću pitati: Da li je problem u meni sa novim recenzijama na homepageu dodati naslovnicu stripa(ala smo navalili sa željama;-))?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 12:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
sad mi baš paše zagor. ali budem pročitao BP, kroz neko vrijeme.
inače, morao sam ti dvaput dati kritički osvrt za ove nove zagore, u zadnjem komentaru sam te i pohvalio, dobro si uočio da fali nešto, ali meni je svejedno to vrhunska pustolovina. počela je stara garda biti zahtjevna hehe. pa im onda dam prigovor.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 12:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Vjerojatno nemože ali ipak ću pitati: Da li je problem u meni sa novim recenzijama na homepageu dodati naslovnicu stripa(ala smo navalili sa željama;-))?

Bond.James Bond.



u, to bi bilo jebački. ljudi su vizualni tipovi.
recimo, majušna sličica.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/04/2006 : 12:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Pa da,da recenzije budu lakše uočljive.Skroz mala sličica i to bi bilo oK.

Što se Zagora tiče,naravno da je on kralj(posebno kad ga crta Chiarolla),ali nakako mi ove zadnje epizode nisu sjele.Sve mi je nekako zbrda-zdola,na silu nabacano iako mi Afrička odiseja kao cjelina nije loša.Problem je samo što je prekratko trajala.Moglo je tu biti 10-ak epizoda.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 13:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
meni bsš da
ove zadnje su mi prva liga
recimo, nisam čitao demonsku knjigu, čekam da izađe sve, ali izgleda mi odlično
a chiarolla je baš pravi

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29256 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2006 : 13:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Aco

Vjerojatno nemože ali ipak ću pitati: Da li je problem u meni sa novim recenzijama na homepageu dodati naslovnicu stripa(ala smo navalili sa željama;-))?

Bond.James Bond.



u, to bi bilo jebački. ljudi su vizualni tipovi.
recimo, majušna sličica.

Tako je govorio Zagortustra.


Nije problem, ali nema mjesta.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/04/2006 : 13:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos


Nije problem, ali nema mjesta.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Kako nema mesta?? Ima u onoj drugoj koloni sa vestima i zanimljivostima koju sam ti predlozio..

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 14:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Nije problem, ali nema mjesta.




A neki supermali sićušni thumbnail

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 14:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nagrnuli ste nešto sa recenzijama (aco posebno), pa me strah da me neko ne pretekne. Naime, Urlatoricu, Reiserovu tajnu i Oklahomu jaz piskaram pa da se neko toga ne dirne. Eto...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 14:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
a ti bi se trebao priključiti u topic "za ljubitelje horora" dečko
a ne samo recenzije i stripovi
plus, još nisam pročitao urlatoricu, pa kad staviš recenziju i visoke ocjene, onda ću pročitati i uputiti ti prigovor:)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 15:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

a ti bi se trebao priključiti u topic "za ljubitelje horora" dečko
a ne samo recenzije i stripovi
plus, još nisam pročitao urlatoricu, pa kad staviš recenziju i visoke ocjene, onda ću pročitati i uputiti ti prigovor:)



Nemam časa, med Janezima sem na tečaju... Pristup internetu mi je ograničen

Oke, za Urlatoricu će biti prosječna ocjena, al ti ćeš Rujua svejedno pošpotati, to znam...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 15:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
aha
i kak je med fantima?

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000