forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Za MARKOSA promjena nicka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 13/06/2006 : 07:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Ja bih predložio promjenu nicka na sljedeći naćin,da svatko od forumaša ima pravo na jednu promjenu nicka, s tim kad mu se izvrši zamjena da pored novogu nicka u zagradi još mjesec ili dva stoji stari tako da i stari i novi forumaši znaju o kome se radi.


Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 13/06/2006 : 07:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Zasto bi neko menjao nik?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/06/2006 : 08:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nema mijenjanja nicka.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/06/2006 : 11:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Pravi odjeb.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 13/06/2006 : 11:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Pravi odjeb.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Jel ti drago?

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/06/2006 : 12:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by vice

Pravi odjeb.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Jel ti drago?

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju





Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 13/06/2006 : 13:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by vice

Pravi odjeb.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Jel ti drago?

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju





Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Ako bi se prepirao otvori novi post, rado ću da ućestvujem.Jer pitanje kao što vidiš i nije bilo tebi namjenjeno.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/06/2006 : 20:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by vice

Pravi odjeb.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Jel ti drago?

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju





Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Ako bi se prepirao otvori novi post, rado ću da ućestvujem.Jer pitanje kao što vidiš i nije bilo tebi namjenjeno.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju



aOPPAIRADF

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/06/2006 : 20:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi neko menjao nik?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.


ja, naprimjer

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 14/06/2006 : 20:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
me too
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/06/2006 : 21:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
A virujen i Stošić.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/06/2006 : 21:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Ne ko, zasto?
Osim ove dsl dvojke;)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 14/06/2006 : 22:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi neko menjao nik?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Pošto sam Fan Alan Forda, htio sam i takav nick ali svi likovi iz stripa koje sam htio bili su zauzeti tako da sam na brzinu uzeo no1,predvidjevši jedno ime i sada bi zbog toga htio promjeniti nick.
Etoti zašto,a vjerujem da ima još forumaša koji bi promjenili nick.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/06/2006 : 22:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Promjeni nick,pa kreni sa postovima ispočetka...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...
http://monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11053176





Edited by - SnotMan on 14/06/2006 22:45:42
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/06/2006 : 22:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Dobro ti SnotMan kaže, ako ti broj postova nije važan, učini tako.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/06/2006 : 23:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi neko menjao nik?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Pošto sam Fan Alan Forda, htio sam i takav nick ali svi likovi iz stripa koje sam htio bili su zauzeti tako da sam na brzinu uzeo no1,predvidjevši jedno ime i sada bi zbog toga htio promjeniti nick.
Etoti zašto,a vjerujem da ima još forumaša koji bi promjenili nick.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju


koje ime si predvidio

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 14/06/2006 : 23:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi neko menjao nik?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Pošto sam Fan Alan Forda, htio sam i takav nick ali svi likovi iz stripa koje sam htio bili su zauzeti tako da sam na brzinu uzeo no1,predvidjevši jedno ime i sada bi zbog toga htio promjeniti nick.
Etoti zašto,a vjerujem da ima još forumaša koji bi promjenili nick.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju


koje ime si predvidio

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Hm, da ti kažem

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 14/06/2006 : 23:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Promjeni nick,pa kreni sa postovima ispočetka...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...
http://monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11053176








Da,ali onda gubim i sve komentare na Aukcijama

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 15/06/2006 : 00:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi neko menjao nik?


Pošto sam Fan Alan Forda, htio sam i takav nick ali svi likovi iz stripa koje sam htio bili su zauzeti tako da sam na brzinu uzeo no1,predvidjevši jedno ime i sada bi zbog toga htio promjeniti nick.
Etoti zašto,a vjerujem da ima još forumaša koji bi promjenili nick.


koje ime si predvidio


Ako se ne varam, jedino Jeremiju nisam nikad sreo na Forumu
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 15/06/2006 : 01:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi neko menjao nik?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Pošto sam Fan Alan Forda, htio sam i takav nick ali svi likovi iz stripa koje sam htio bili su zauzeti tako da sam na brzinu uzeo no1,predvidjevši jedno ime i sada bi zbog toga htio promjeniti nick.
Etoti zašto,a vjerujem da ima još forumaša koji bi promjenili nick.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju


koje ime si predvidio

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Hm, da ti kažem





nosonja?


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 15/06/2006 : 10:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by prozirna senka

Zasto bi neko menjao nik?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Pošto sam Fan Alan Forda, htio sam i takav nick ali svi likovi iz stripa koje sam htio bili su zauzeti tako da sam na brzinu uzeo no1,predvidjevši jedno ime i sada bi zbog toga htio promjeniti nick.
Etoti zašto,a vjerujem da ima još forumaša koji bi promjenili nick.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju


koje ime si predvidio

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Hm, da ti kažem





nosonja?


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Blizu si

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 15/06/2006 : 22:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Zar je moguće da nitko osim mene mpavin i npetros2@htnet-dsl neželi promjeniti nick?


Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Edited by - no1 on 15/06/2006 22:00:59
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/06/2006 : 22:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
ajde, ne zamaraj se s time. nema promjene i mi tu ništa ne možemo

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 16/06/2006 : 00:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

Ja bih predložio promjenu nicka na sljedeći naćin,da svatko od forumaša ima pravo na jednu promjenu nicka, s tim kad mu se izvrši zamjena da pored novogu nicka u zagradi još mjesec ili dva stoji stari tako da i stari i novi forumaši znaju o kome se radi.


Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

"genijalno" druze

"No vox populis,vox revolucionaris"-Che Guevara
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/06/2006 : 17:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Ma i ja bi si mijenjao nick ali nema potrebe... mislim svi me pamte kao makikatalinica a sumnjam da će me kao nekog drugog.

"Velikodušnost bez premca"
"Dalmatinci su najbolji vozači"-Aljoša (Zuhra)
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/06/2006 : 21:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

Zar je moguće da nitko osim mene mpavin i npetros2@htnet-dsl neželi promjeniti nick?


Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju



I da zele, to je vjerojatno jednostavno prevelika gnjavaza za Markosa (ovo nije kritika Markosu, vec, ono, pretpostavka ).

Sto se tice onog prijedloga za nacin promjene nicka: prekompleksno i nekako sumnjam da se moze i napravit (nemam pojma o kodiranju foruma, da se odma ogradim od mogucih ispravljanja).
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000