forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Zašto?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 19:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Zašto moram maknuti sliku iz potpisa?

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju


Edited by - no1 on 10/07/2006 19:51:45

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/07/2006 : 19:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
Tko kaže da moraš?
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 20:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

Tko kaže da moraš?



Dado!

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 10/07/2006 : 20:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

Zašto moram maknuti sliku iz potpisa?

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju





Zato jer je nepristojna!!
Nemam pojma
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/07/2006 : 20:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
"Dado",jel to onaj simpatični lik sa bombona?-Kada sam bio klinac,bili su nekakvi bomboni koji su se tako zvali.Ma šalim se,a stvarno mi nije jasno zašto bi to smetalo,npr,ovakva sličica.Dobro,možda momci misle da bi ljudi počeli stavljat slike neukusnog,uvredljivog ,neugodnog ili iritirajućeg tipa.Ima nas svakakvih.Meni je ovo simpatično,smješno.Ne kužim,iz kojeg razloga bi ovo nekog smetalo?
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 10/07/2006 : 20:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

"Dado",jel to onaj simpatični lik sa bombona?-Kada sam bio klinac,bili su nekakvi bomboni koji su se tako zvali.Ma šalim se,a stvarno mi nije jasno zašto bi to smetalo,npr,ovakva sličica.Dobro,možda momci misle da bi ljudi počeli stavljat slike neukusnog,uvredljivog ,neugodnog ili iritirajućeg tipa.Ima nas svakakvih.Meni je ovo simpatično,smješno.Ne kužim,iz kojeg razloga bi ovo nekog smetalo?



Pa ako neko jede ispred kompjutora(naprimjer ja) može biti dosta gadljivo!!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 20:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

"Dado",jel to onaj simpatični lik sa bombona?-Kada sam bio klinac,bili su nekakvi bomboni koji su se tako zvali.Ma šalim se,a stvarno mi nije jasno zašto bi to smetalo,npr,ovakva sličica.Dobro,možda momci misle da bi ljudi počeli stavljat slike neukusnog,uvredljivog ,neugodnog ili iritirajućeg tipa.Ima nas svakakvih.Meni je ovo simpatično,smješno.Ne kužim,iz kojeg razloga bi ovo nekog smetalo?



Neznam ni ja zašto to nekog smeta,a što se tiče bezobraznih,uvredljivih idr sličica,pa zato uvjek ima riješenje,lagano izbacivanje s foruma na neko vrijeme i stvar je riješena.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/07/2006 : 20:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo simpatično.Baš me interesira zašto bi to Dado zabranio,pa vjerujem da će nam objasnit.-Gadljivo?-?-Vozim auto,a volim vozit,dolazim do semafora,-crveno svjetlo!Normalno,stanem,takav je običaj u civiliziranom svijetu. I čekam.Što čekam?-Čekam da se upali zeleno da mogu krenut dalje.-A,što radim u autu dok čekam da se upali zeleno?-KOPAM NOS!-A često se dogodi da do mene stane drugi auto,a unutra prekrasna plavuša.Ja kopam,ona gleda.Pogledam i ja nju,ona okrene glavu,a ja i dalje kopam!Bezbrižno!-Pogledamo se ponovno,ja slegnem ramenima,ona se rasmije,pali se zeleno.krećemo...eto,sve za 30 sekundi!-Gadljivo,ma daj,ne vjerujem...!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 20:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

Meni je ovo simpatično.Baš me interesira zašto bi to Dado zabranio,pa vjerujem da će nam objasnit.-Gadljivo?-?-Vozim auto,a volim vozit,dolazim do semafora,-crveno svjetlo!Normalno,stanem,takav je običaj u civiliziranom svijetu. I čekam.Što čekam?-Čekam da se upali zeleno da mogu krenut dalje.-A,što radim u autu dok čekam da se upali zeleno?-KOPAM NOS!-A često se dogodi da do mene stane drugi auto,a unutra prekrasna plavuša.Ja kopam,ona gleda.Pogledam i ja nju,ona okrene glavu,a ja i dalje kopam!Bezbrižno!-Pogledamo se ponovno,ja slegnem ramenima,ona se rasmije,pali se zeleno.krećemo...eto,sve za 30 sekundi!-Gadljivo,ma daj,ne vjerujem...!



Svaka čast Dveribad,kad bi bar više ljudi na forumu to razumjelo.
Ma nek se javi jedan koji nije kopao nos dok je vozio auto, šaljem mu koleciju LMS i ZS.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/07/2006 : 20:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
NISAM JA! "MAJKE MI"!-SLAGO SAM,ŠALJI!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

NISAM JA! "MAJKE MI"!-SLAGO SAM,ŠALJI!


Ekipa za očevid dolazi da ti pregleda auto,nakon toga šaljem.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/07/2006 : 21:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Zato sto ta slika smeta ,eto sada citam 10 postova i scrollam i vidim 10 puta tu glupu sliku.

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25188 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/07/2006 : 21:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
KOliko znam, nije dopušteno postavljanje sličica u potpis a potpis može da bude u dva reda i ne vise. Verovatno ti više piše u "term & conditions" ;-)).. Dado će ti već reći, samo pazi, on neke stvari govori tačno 2 puta..:-)

Samo su ljudska glupost i svemir beskonačni. Ali za ovo drugo nisam siguran.
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

Zato sto ta slika smeta ,eto sada citam 10 postova i scrollam i vidim 10 puta tu glupu sliku.

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !



Ja nisam u životu vidio tako osjetljive ljude,kao na ovom forumu.
Vjećito nekog nešto smeta,puca ti kurac šta ja stavljam u potpis.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/07/2006 : 21:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Ma ako imas firefox-ov adblock nema frke , sad sam mu negirao ovu sliku i ne vidim je vise ali zamisli da svi imaju sliku u potpisu i ti citas 20 postova i stalno iste bezvezne slike kao da sam u vrticu.

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/07/2006 : 21:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Kakva osjetljivost, jednostavno te slike u potpisu su za piklice koji cibnu neki gif s sisama ili neku bezveznu sliku. Ako se da nesto uraditi onda bi bilo najbolje avatar ali ni toga nece biti. To je jednostavno pickin dim te slike u potpisu isto kao sto je pickin dim imati u potpisu tvoju vrstu kompjutera ili e-mail da ti se neki javi jer nemas prijatelje. To je to a inace me zaboli za tvoje slike jer sam je odmah blokirao s firefoxom i ne vidim je vise :-)!

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

Ma ako imas firefox-ov adblock nema frke , sad sam mu negirao ovu sliku i ne vidim je vise ali zamisli da svi imaju sliku u potpisu i ti citas 20 postova i stalno iste bezvezne slike kao da sam u vrticu.

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !



Vidi ja to ovako doživljavam,kad bi više ljudi imalo sliku u potpisu brže bi znao tko je odgovorio na post, a pošto jedan broj ljudi na ovom forumu nedoživljavam ozbiljno, njihove odgovore i postove nebi ni ćitao već izbjegavao.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
Momci,polako,samo bez vrijeđanja.Dobro,postoje ljudi koje ovo smeta,postoje i oni koje ovo ne smeta,postoje i oni kojima je to smješno,nekima je neprimjetno,nekima opet,nebitno,...itd.--Pošteno gledajući,sa moje strane,nebitno,malo smješno,nešto novo i ok.-Pitanje za one kojima ovakve bezazlene i nebitne stvari smetaju;-momci,jel jebete vi šta?
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

Kakva osjetljivost, jednostavno te slike u potpisu su za piklice koji cibnu neki gif s sisama ili neku bezveznu sliku. Ako se da nesto uraditi onda bi bilo najbolje avatar ali ni toga nece biti. To je jednostavno pickin dim te slike u potpisu isto kao sto je pickin dim imati u potpisu tvoju vrstu kompjutera ili e-mail da ti se neki javi jer nemas prijatelje. To je to a inace me zaboli za tvoje slike jer sam je odmah blokirao s firefoxom i ne vidim je vise :-)!

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !



Za nekog tko se naziva seinfeld ćovjek bi pomislio da ima smisla za humor.Kad ono

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 10/07/2006 : 21:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
Meni smeta zbog kopanja nosa
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jack 50

Meni smeta zbog kopanja nosa



Ma ako tebi smeta onda ću je makniti

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 10/07/2006 : 21:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
U ovom topicu ih ima več 10!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jack 50

U ovom topicu ih ima več 10!



Joj, pardon

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 10/07/2006 : 21:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
Ispravak 11!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/07/2006 : 21:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jack 50

Ispravak 11!



A da

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju

Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 10/07/2006 : 21:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
12
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000