forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 The Hammer of Hell = JohnDrake
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/02/2007 : 22:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Mislim da jang nije mislio na te hlače.....
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/02/2007 : 01:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Uh, wtf!!! Zar može biti nešto strašnije... brrrrrrrrrrrrr

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/02/2007 : 23:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Mislim da jang nije mislio na te hlače.....


Vjerovatno je mislio na hlače koje si imao na MAFEST-u prošle godine!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/02/2007 : 10:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by kico

Mislim da jang nije mislio na te hlače.....


Vjerovatno je mislio na hlače koje si imao na MAFEST-u prošle godine!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



Tako je!
Opisane u Brdarovom on-line stripu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/02/2007 : 21:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
moze li mi netko opisati koja je strahota imati vise nickova odjednom? usput, imam samo jedan nick
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2007 : 06:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
3. Zbog spriječavanja zlouporabe Foruma Administrator može odobriti ili odbiti registraciju novih korisnika. U slučaju da se radi o korisniku koji je prethodno bio izbačen iz bilo kog razloga, ili se radi o korisniku koji je već registriran pod nekim drugim nadimkom ili je mail adresa anonimna, registracija neće biti odobrena

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/02/2007 : 09:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

moze li mi netko opisati koja je strahota imati vise nickova odjednom? usput, imam samo jedan nick



Da, da... Sejo, koji je supermarkov prijašnji nick?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2007 : 09:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by supermark

moze li mi netko opisati koja je strahota imati vise nickova odjednom? usput, imam samo jedan nick



Da, da... Sejo, koji je supermarkov prijašnji nick?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

DeeCay

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/02/2007 : 11:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Razočarao si me ko detektiv, izgleda da te sive ćelije ne služe dobro u zadnje vrijeme. Previše znojenja u sauni, i guess... MOžda nisi uzeo u obzir sve tragove?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2007 : 21:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Razočarao si me ko detektiv, izgleda da te sive ćelije ne služe dobro u zadnje vrijeme. Previše znojenja u sauni, i guess... MOžda nisi uzeo u obzir sve tragove?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Ja nikada nikoga u životu nisam razočarao. Bez zajebancije. A supermark nema drugi nick na forumu.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/02/2007 : 21:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
IMAO ga je.. ;-)

Cccc i ti si mi neki detektiv..;-P

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2007 : 21:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

IMAO ga je.. ;-)

Cccc i ti si mi neki detektiv..;-P

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."


Pa sada ga više nema, što znači da sam u pravu.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000