forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji Grouchovi vicevi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 04/06/2007 : 13:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message  Reply with Quote
znaš li onaj o dječaku koji je rastavljao igračke
što ih je dobio?
a kada su mu roditelji rekli kako će dobiti sestricu..."Morgana"

usput,znaš li što radi crvena ribica u boci punoj gazirane
mineralne vode?....hidromasažu..........."Vječna iluzija"

"mama,što ona gospođa ima u trbuhu?"
...svoje dijete koje puno voli."
"zašto ga je onda pojela?"..........."Posljednji uštap"

......................
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/06/2007 : 13:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
najbolja pojavljivanja groucha su mi u moby dicku i demonovoj utvrdi,
a jedna od najdrazih sala koja ovdje nije bila spomenuta ja iz dylana 241/242:
dylan izljece iz sobe pred gomilom zombija, te vice goruchu: "zatvaraj vrata!!"
a groucho smirenim glasom: "a da ostavim da se malo izlufta?"
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 04/06/2007 : 13:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Treba naći Dylane koje je pisao Sclavi... Tu Groucho ima najbolje fore...

Recimo: 'Znate li da kameleon ima boju kameleona samo kad leži na drugom kameleonu?'

Dylan: 'U taksi? Iz Londona? I tko je to platio?'
Groucho: 'Ti, naravno. Stići će ti račun.'
Dylan: 'Pucajte, ubijte ga slobodno!'
Groucho: 'Ali pažljivo. Znate kako je, ovo mi je prvo umiranje.'

Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 04/06/2007 : 15:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Hm, teorija deterministickog kaosa je jako interesantna.

Nego, prijatelj mi studira fiziku, i prije nekoliko mjeseci sam prisustvovao razgovoru njega i kolege mu o zadatku kojeg su rjesavali: kolika je sansa da ako reketom udaris tenisku lopticu ona prodje kroz betonski zid. Jurice, ako mozes malo objasniti nama laicima...

Koliko je debeo zid, može biti i par mm, a imati veliku površinu, onda je to lahko poremetiti! ;)

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/06/2007 : 16:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Uvjerljivo najbolji Grouchov monolog mi je iz broja 18 extra serije (Zločin) kada dolazi na aerodrom J.F.K., a novinari očekuju Dylana koji je krenuo brodom jer se boji aviona.
Groucho izlazi iz aviona, i dere se:
"Hvala vam, hvala vam! Prekrasni ste! Volim vas!"-1. vinjeta
"Sve vas volim! Sjajni ste"-2. vinjeta
3.-iskorači iz aviona i zaviče: "Mali korak za čovjeka, ali veliki za čovječanstvo!"
4.-klekne ispred zabezeknutih novinara i još uvijek vičući:"Uzimam u vlasništvo ovaj kontinent kojega sam otkrio u ime njezina veličanstva kraljice i još više gospođe Thatcher."
5. vinjeta- nastavlja: "Vi ste Indijanci? Baš mi je draaago! Donio sam vam civilizaciju. Poslije ću je opet uzeti."
6.- rukuje se s jednim novinarom: Oh, baš sam glup! zaboravio sam da ne govorite moj jezik. Ja prijatelj! Ja bijeli gazda! Vi razumijete? Ja došao s druge strane velikoga mora u utrobi čelične ptice. Ti bik Koji Sjedi? Ti slučajno ustao?
itd.

Inače, po meni riječ je o najboljem D.D. sa dosta inteligentnog humora. Tko još nije, obvezno pročitati ovu epizodu!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/06/2007 : 16:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Prelistavao neki dan DD "Zeda" (sistemkomixov broj 8), nekako ponajviše zbog poveznice sa Tarkowskovim "Stalkerom" kojeg pogledah također nedavno i nabasao na sljedeći vic:

"...kao onaj što pati od dijereje a doktor mu kaže;
- Jeste li probali s limunom?
- Da, da, ali kada ga sklonim, ponovno krene!..."

still amazes...
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 04/06/2007 : 17:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Treba naći Dylane koje je pisao Sclavi... Tu Groucho ima najbolje fore...

Recimo: 'Znate li da kameleon ima boju kameleona samo kad leži na drugom kameleonu?'

Dylan: 'U taksi? Iz Londona? I tko je to platio?'
Groucho: 'Ti, naravno. Stići će ti račun.'
Dylan: 'Pucajte, ubijte ga slobodno!'
Groucho: 'Ali pažljivo. Znate kako je, ovo mi je prvo umiranje.'




Ovaj je i meni najbolji...i dan danas se smijem kad ga se sjetim!!!

"Pupoljak"
$€N@D
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 04/06/2007 : 18:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote
Kad narastem bit ću patuljak u cirkusu....

ne sjećam se iz koje epizode, ali je genijalan

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 04/06/2007 : 19:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Constantine33

Kad narastem bit ću patuljak u cirkusu....

ne sjećam se iz koje epizode, ali je genijalan

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.



To nije Groucho rekao, već Dylan u 'Dugačkom pozdravu'... Uh, koju memoriju imam
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/06/2007 : 19:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Meni su glupi Gručovi vicevi, svi do jednog !!! :P :P :P

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 04/06/2007 : 21:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Meni su glupi Gručovi vicevi, svi do jednog !!! :P :P :P

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!



Nekim ljudima su preteški za skužit
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 05/06/2007 : 09:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
Život je kratak kao leptirovo pišanje (nije vic, ali dobro zvuči).
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 05/06/2007 : 15:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Groucho ima super viceva. Jednom mi je palo na pamet da idem polako od početka i sve ih prepišem (nema toga baš puno), ali imam veliki problem. NEMAM VREMENA.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/06/2007 : 18:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Groucho ima super viceva. Jednom mi je palo na pamet da idem polako od početka i sve ih prepišem (nema toga baš puno), ali imam veliki problem. NEMAM VREMENA.



Zar nisi reka da ti Groucho ne valja

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 06/06/2007 : 14:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Jesam, rekao sam da mi Groucho ne valja. Pa, nisam sada rekao da mi valja. Samo, ima nekoliko dobrih viceva koje nekada jako nametnuto i isforsirano priča. U cjelini, meni se strip Dylan Dog baš i ne sviđa puno. Jedini "Bonelli" kojega volim je TEX.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 06/06/2007 : 15:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
Već sam to negdje spominjao, meni je ipak najjači da žene do 16 štiti zakon, a iza 60te priroda
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 08/06/2007 : 14:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
Ako misliš da si strip heroj razmisli ponovno, bolje da si čovjek koji se ponekad stidi samog sebe (đoni nakaza)
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 08/06/2007 : 15:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Kada bi svi idioti odlučili potrudili da kažu nešto pametno - nastala bi ogromna tišina:)))

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 28/12/2009 : 05:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
DOCO,EVE GAAA!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 28/12/2009 : 05:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ubi' se terazeci ga po bonelli!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 28/12/2009 : 05:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Hebi ga,cinilo mi se da je u Bonelli! Srecom,pade mi na pamet da pregledam bevine prve postove! Katapultiraj adresu u "Best of..."!Da ljudi procitaju nesto pametno!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 28/12/2009 : 05:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
A odakle je ovo?:
"Grudnjak je partija koja ima najviše pristalica: ujedinjuje desnicu i levicu, podiže masu i privlaci narod!"

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/12/2009 : 14:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

Srecom,pade mi na pamet da pregledam bevine prve postove!



Bože, ja sam i sam zaboravio da sam uopće pisao po tom topicu, a ti ga preko mene našao... Štoviše, ja sam uvjeren da sam na forumu uglavnom neprimjetan...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/12/2009 : 15:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
'' Svaka legenda počiva na nakoj istini , a svaki spavač na nekom krevetu što nam nesumnjivo dokazuje da krevet postoji ''

Go kneel and weep
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 29/12/2009 : 15:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Odlicna mu je ona fora sa sivim slonovima u danskom...Ako se ne varam sd 55/56 Ananga :)


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000