forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 tema o moderiranju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/06/2007 : 17:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Dolazim zbog par likova, par forumaša koje volim čitat... stinky, deecay, djole... za njih znam da ću pročitati nešto zanimljivo.

still amazes...
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 30/06/2007 : 10:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Covjek je lijepo napisao da ce prvi koji napise nesto na temu politike letit na 10 dana. I ti si svejedno napisao post. I onda je on bahat i najpametniji, a ti si nevina zrtva na kojoj se trenira strogoca? I drugo, letjeli su i ostali poslije tebe, ne samo ti. A ako mislis da je forum fasisticki, ne znam sto da ti kazem nego da te nitko ne prisiljava da dolazis ovamo.
Jebote, u 5 godina je izbaceno mozda desetak ljudi, vise manje svi rade i pricaju sto hoce, kontrola je gotovo nikakva, i onda mi netko dodje i govori kako sam bahati fasist koji se izdrkava. Hvala lijepo.
Dobro Dekara kaze, treba ugasiti forum. Ma treba ugasiti cijeli sajt.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



opet ti s tim gašenjem
čemu i zašto
smiri se sokole
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 30/06/2007 : 10:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Obi-wan

Da ne ispadne Srdjandj jedini, evo još par članova na koje se možete ugledati (uz ove, ima ih naravno još dosta):
Jang, Risbozg, Kico, Kornboy, Toninho, Ken2, Dcopic.
Sve pristojne osobe koje uvijek civilizirano dokazuju svoja mišljenja i stavove.
Na žalost i onih drugih (koji vole vrijeđati i koje mama nije naučila lijepom ponašanju) ima znatan broj, ali njih neću spominjati...

[
obi fala
al ja ne spadam u tu ekipu
potegne mene jezičina i prećesto
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 30/06/2007 : 10:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

[quote]Originally posted by Obi-wan

Da ne ispadne Srdjandj jedini, evo još par članova na koje se možete ugledati (uz ove, ima ih naravno još dosta):
Jang, Risbozg, Kico, Kornboy, Toninho, Ken2, Dcopic.


toninha sam osobno par puta izbacio

neznam zašto
čitam zagora
volim hajduka
imam tri kćeri a
globinjo sam jednu
tu smo ga dakle
neboj se globinjo bit će zetova još
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 30/06/2007 : 10:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ima globinjo dobre savjete, ali pazi da ti se ne pomijesa pa odes na utakmicu izmasturbirati do boli...




Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 30/06/2007 : 10:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
a sad moje mišljenje


globinjo zna pretjerat i bit prerevan
al to nije stalno

morate ga razumit
dođe bogati rus , amer , naš.. stari jarac u tri ure noću u hotel sa dvi tri 90-60-90 ono boli glava
razbacuje se lovom a ti se globinjo smješkaj
pa nakon toga ja bi razvalija cili forum poizbaciva markosa i dadu
etc
ej gastona bi ibacijo šta se on tamo u prikrajku smeje

čovik ide logikom razvali u početku
i volili mi to il ne
u pravu je

i šta se bunite po pitanju dalmoša
mene je izbacija na dan pa zaboravija vratit
pa sam se ladija dva tjedna
sad me izbjegava po splitu i ne dolazi na druženja na kojima sam ja redovan


Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/06/2007 : 11:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Stvarno sramota sta taj globinjo radi
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/06/2007 : 17:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toninho

[quote]Originally posted by Obi-wan

Da ne ispadne Srdjandj jedini, evo još par članova na koje se možete ugledati (uz ove, ima ih naravno još dosta):
Jang, Risbozg, Kico, Kornboy, Toninho, Ken2, Dcopic.
Sve pristojne osobe koje uvijek civilizirano dokazuju svoja mišljenja i stavove.
Na žalost i onih drugih (koji vole vrijeđati i koje mama nije naučila lijepom ponašanju) ima znatan broj, ali njih neću spominjati...

[
obi fala
al ja ne spadam u tu ekipu
potegne mene jezičina i prećesto


Ja to nisam primjetio. Dobar odgoj, smirenost, kultura, pozitivan stav izbijaju iz svakog tvojeg posta. Ako te i potegne jezik, to može biti samo zato što si u pravu...
Ti si moj idol.




Razmjena. Tražim stripove, SF knjige, nudim stripove, knjige, filmove.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 01/07/2007 : 20:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

[quote]Originally posted by Toninho

[quote]Originally posted by Obi-wan

Da ne ispadne Srdjandj jedini, evo još par članova na koje se možete ugledati (uz ove, ima ih naravno još dosta):
Jang, Risbozg, Kico, Kornboy, Toninho, Ken2, Dcopic.
Sve pristojne osobe koje uvijek civilizirano dokazuju svoja mišljenja i stavove.
Na žalost i onih drugih (koji vole vrijeđati i koje mama nije naučila lijepom ponašanju) ima znatan broj, ali njih neću spominjati...

[
obi fala
al ja ne spadam u tu ekipu
potegne mene jezičina i prećesto


Ja to nisam primjetio. Dobar odgoj, smirenost, kultura, pozitivan stav izbijaju iz svakog tvojeg posta. Ako te i potegne jezik, to može biti samo zato što si u pravu...
Ti si moj idol.


khm
i ak me zajebaješ lepo je ovo ćuti
globinjo, tovare jedan splitski , vidiš li ti koga si izbaciva
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000