forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 109

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 22/09/2007 : 19:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gumiflex

ova je dobra -

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=510416

Hoka-hej!



Dobar strip do jaja vredi 100 eura za mene!!!!

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

gumiflex
Average Member



Croatia
521 Posts

Member since 12/05/2007

Posted - 22/09/2007 : 20:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send gumiflex a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sed1

quote:
Originally posted by gumiflex

ova je dobra -

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=510416

Hoka-hej!



Dobar strip do jaja vredi 100 eura za mene!!!!




ja sam mislio da taj strip vrijedi i više pa zato.
ako LMS 4 vrijedi 2500 kn onda ovaj vrijedi barem 1500.
eh da, ali to nije Zagor

Hoka-hej!
Go to Top of Page

idado
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4057 Posts

Member since 30/11/2004

Posted - 23/09/2007 : 14:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit idado's Homepage  Send idado a Private Message  Reply with Quote
Pogledat samo aukcije na www.kolekcionar.com
Opet se nešto zakuvalo.
LMS 4 = 450 evra!?
A i ostali Zagori svi preko 100 evra, a sve jedan ponuđač 'maharadža'.
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 23/09/2007 : 15:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
neki bogatas...

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

idado
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4057 Posts

Member since 30/11/2004

Posted - 23/09/2007 : 16:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit idado's Homepage  Send idado a Private Message  Reply with Quote
Sultan od Bruneja, možda?
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 23/09/2007 : 16:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by idado

Sultan od Bruneja, možda?



www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 23/09/2007 : 21:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by idado

Pogledat samo aukcije na www.kolekcionar.com
Opet se nešto zakuvalo.
LMS 4 = 450 evra!?
A i ostali Zagori svi preko 100 evra, a sve jedan ponuđač 'maharadža'.


Ne da se zakuvalo ..... LMS 4 nisam ispratio...
Ali LMS 10 za 502 eura, čini mi se...
21 LMS otišao za preko 400 eura
Nemam reči...... a za ostale niti jedan ispod 200 eura, i tako tridesetak komada ......
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 23/09/2007 : 21:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Collector

quote:
Originally posted by idado

Pogledat samo aukcije na www.kolekcionar.com
Opet se nešto zakuvalo.
LMS 4 = 450 evra!?
A i ostali Zagori svi preko 100 evra, a sve jedan ponuđač 'maharadža'.


Ne da se zakuvalo ..... LMS 4 nisam ispratio...
Ali LMS 10 za 502 eura, čini mi se...
21 LMS otišao za preko 400 eura
Nemam reči...... a za ostale niti jedan ispod 200 eura, i tako tridesetak komada ......


To je se neko zajebavao....

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

idado
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4057 Posts

Member since 30/11/2004

Posted - 23/09/2007 : 22:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit idado's Homepage  Send idado a Private Message  Reply with Quote
To se neko nekom baš žestoko zamjerio i riješio da se osveti. Djelovalo je ozbiljno na početku, ali se zadnja dva dana otrglo kontroli. Misliš da će platit? Jašta će...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/09/2007 : 22:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
kakva šprdnja

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 24/09/2007 : 01:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Ono sto ja znam a znam sve:-)) je da su izvesni Maharadza i Kit Teler logirani sa istog racunara na Kolekcionaru.Uspesnom akcijom sa vlasnikom sajta Stankodejom koji je na srecu i moderator uspeo sam da pobedim na jednoj aukciji.Kako ne pitajte:-))))
Uglavnom doticni gospodin Markiz ce morati da mi da strip koji sam osvojio a ja cu ga sa zadovoljstvom platiti i ako je cena tri puta veca od realne.
Samo ima jedan problem.Doticni gospodin Markiz nema taj strip i u pitanju je prevarant koji je razotkriven jos dok su aukcije trajale.Dokle god je postojala makar mala mogucnost da je u pitanju posteni ponudjac i postene aukcije vlasnik sajta je stajao po strani i ako je bilo puno razloga za sumnju.
Na dan zavrsetka aukcija smo bili sigurni i sto je najvaznije imali dokaze da je prevarant.Onda je pokusao da sam od sebe pokupuje sve stripove preko dva Nika ali je sprecen.
Ne moram vam objasnjavati da cu po strip koji sam osvojio otici licno.
Ime i prezime doticnog cu vam objaviti samo uz dozvolu Stankodeja jer ipak je on kao vlasnik pretrpeo najvecu stetu zbog cele zajebancije.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 24/09/2007 : 06:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sed1

quote:
Originally posted by gumiflex

ova je dobra -

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=510416

Hoka-hej!



Dobar strip do jaja vredi 100 eura za mene!!!!

Meni vrijedi maksimalno 5 eura.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 24/09/2007 : 08:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by sed1

quote:
Originally posted by gumiflex

ova je dobra -

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=510416

Hoka-hej!



Dobar strip do jaja vredi 100 eura za mene!!!!

Meni vrijedi maksimalno 5 eura.



www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 24/09/2007 : 10:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Ono sto ja znam a znam sve:-)) je da su izvesni Maharadza i Kit Teler logirani sa istog racunara na Kolekcionaru.Uspesnom akcijom sa vlasnikom sajta Stankodejom koji je na srecu i moderator uspeo sam da pobedim na jednoj aukciji.Kako ne pitajte:-))))
Uglavnom doticni gospodin Markiz ce morati da mi da strip koji sam osvojio a ja cu ga sa zadovoljstvom platiti i ako je cena tri puta veca od realne.
Samo ima jedan problem.Doticni gospodin Markiz nema taj strip i u pitanju je prevarant koji je razotkriven jos dok su aukcije trajale.Dokle god je postojala makar mala mogucnost da je u pitanju posteni ponudjac i postene aukcije vlasnik sajta je stajao po strani i ako je bilo puno razloga za sumnju.
Na dan zavrsetka aukcija smo bili sigurni i sto je najvaznije imali dokaze da je prevarant.Onda je pokusao da sam od sebe pokupuje sve stripove preko dva Nika ali je sprecen.
Ne moram vam objasnjavati da cu po strip koji sam osvojio otici licno.
Ime i prezime doticnog cu vam objaviti samo uz dozvolu Stankodeja jer ipak je on kao vlasnik pretrpeo najvecu stetu zbog cele zajebancije.



A ja se ko budala obradovah nekim stripovima sa dotičnih aucija ali kad su počele cijene da lete u nebo, pravo u stratosferu, zasmrđelo mi to skroz... Volio bih da znam ko je tip

...
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 24/09/2007 : 17:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Ono sto ja znam a znam sve:-)) je da su izvesni Maharadza i Kit Teler logirani sa istog racunara na Kolekcionaru.Uspesnom akcijom sa vlasnikom sajta Stankodejom koji je na srecu i moderator uspeo sam da pobedim na jednoj aukciji.Kako ne pitajte:-))))
Uglavnom doticni gospodin Markiz ce morati da mi da strip koji sam osvojio a ja cu ga sa zadovoljstvom platiti i ako je cena tri puta veca od realne.
Samo ima jedan problem.Doticni gospodin Markiz nema taj strip i u pitanju je prevarant koji je razotkriven jos dok su aukcije trajale.Dokle god je postojala makar mala mogucnost da je u pitanju posteni ponudjac i postene aukcije vlasnik sajta je stajao po strani i ako je bilo puno razloga za sumnju.
Na dan zavrsetka aukcija smo bili sigurni i sto je najvaznije imali dokaze da je prevarant.Onda je pokusao da sam od sebe pokupuje sve stripove preko dva Nika ali je sprecen.
Ne moram vam objasnjavati da cu po strip koji sam osvojio otici licno.
Ime i prezime doticnog cu vam objaviti samo uz dozvolu Stankodeja jer ipak je on kao vlasnik pretrpeo najvecu stetu zbog cele zajebancije.



Znači ti si Gervasius ?

Hm,čim sam video da je lik na aukciju stavio:"LMS 42 Zagor protiv Zagora" jasno je bilo da taj nešto mutlja.
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
878 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 24/09/2007 : 17:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Stvarno neverovatno....pažljivo sam posmatrao one aukcije na kolekcionar.com.....i video,da se npr. za LMS 4 traži trenutna cena 450 Eura-to je bilo previše!! Pa i za neke druge sveske bile su cene PRETERANO visoke...Mislim da je bilo po 80 Eura/komad za broja LMS 21 i 22 ili tako nešto!! To je stvarno previše!! A ako je stvarno prevarant taj Markiz,treba sankcije-ozbiljno!

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 24/09/2007 : 17:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Ne samo da je na Kolekcionaru logiran vec je logiran i na stripovi.com samo pod drugim imenom.
Bez brige objavicu vam njegovo ime na stripovi.com samo dok jos danas i sutra dobijem potvrdu za jos neke stvari.
Ne,Mr Brooks nisam Gervasijus.Tamo sam isto Dubac,ustvari Dubac2 jer mi nije uspelo iz nekog razloga da se registrujem pod Dubac kao i na stripovi.com pa sam morao da dodam ono 2.
Gervasijus je jedan posten momak koji je pratio onog prevaranta dok je mogao ali je i on odustao kad su cene dostigle astronomske cifre.
Jednostavno Markiz je ukapirao da je provaljen pa je preko izmisljenih nikova prebidavao sve
ponude ne bi li sprecio da neko kupi strip.Ja sam bio uporan da dokazem da je prevarant pa sam
uspeo uz malu pomoc moderatora da dobijem jednu aukciju.Sad ocekujem strip:-))))
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 24/09/2007 : 17:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
To me je i zbunilo.

Na prethodnim aukcijama ukapirao sam da je Gervasijus OK pa mi nije bilo jasno odakle
i on učestvuje u toj priči sa nenormalnim ponudama jer se uvek "normalno" ponašao na aukcijama.

Nakon tvog objašnjenja da si ti "licitirao" za jedan strip kako bi raskrinkali prevaranta pomislio
sam da se radi o toj aukciji i da si ti u stvari Gervasijus.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 24/09/2007 : 17:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Ja sam licitirao LMS 127 Plava zvezda.
Jedan od poslednjih.To je bila takticka mera da mu se ne da vremena da se registruje pod
nekim novim imenom jer je na ostalim u tom trenutku bio sprecen da ucestvuje.
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 24/09/2007 : 18:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Ja sam licitirao LMS 127 Plava zvezda.
Jedan od poslednjih.To je bila takticka mera da mu se ne da vremena da se registruje pod
nekim novim imenom jer je na ostalim u tom trenutku bio sprecen da ucestvuje.



Hm,nisam baš siguran u taktičku ispravnost onoga što si uradio.

LMS 127 Plava zvezda nije naročito redak strip i dotični Markiz ga može naknadno nabaviti po nekoj realnoj ceni i prodati ti je po kako si kazao višestruko većoj ceni od realne.

Ne znam baš ko je tu koga nadmudrio.

Tako da ne razumem na koji ste vi sad način doskočili dotičnom ?

Edited by - Mr.Brooks on 24/09/2007 18:30:46
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 24/09/2007 : 18:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Ne slazem se.Pisalo je da strip glanc.
To nije lako naci.Posebno broj 127.Nema ih puno glancera.
Zatim,mene zanima kako ce doticni objasniti registraciju pod tacno cetiri imena koja su aktivna na sajtu.Cetiri imena registrovana sa istog racunara i koriscena u toku aukcija sa istog racunara.
Trebalo ga je pustiti da napravi bezbroj prekrsaja,logira se,odlogira i tako ukrug.Pokupuje sam od sebe gomilu stripova i fakticki napravi gomilu dokaza za svoje postupke.Da nije tako uradjeno on bi stavio rezervnu cenu od 10000000000000000000000 pod bilo kojim nikom i ne bi bilo moguce kupiti ijedan strip.
Ovako je bio opusten do kraja aukcija jer je mislio da ce se izvuci i pao je na kraju.
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 24/09/2007 : 19:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr.Brooks

quote:
Originally posted by dubac

Ja sam licitirao LMS 127 Plava zvezda.
Jedan od poslednjih.To je bila takticka mera da mu se ne da vremena da se registruje pod
nekim novim imenom jer je na ostalim u tom trenutku bio sprecen da ucestvuje.



Hm,nisam baš siguran u taktičku ispravnost onoga što si uradio.

LMS 127 Plava zvezda nije naročito redak strip i dotični Markiz ga može naknadno nabaviti po nekoj realnoj ceni i prodati ti je po kako si kazao višestruko većoj ceni od realne.

Ne znam baš ko je tu koga nadmudrio.

Tako da ne razumem na koji ste vi sad način doskočili dotičnom ?



I mene to isto zanima??

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 24/09/2007 : 19:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Ne slazem se.Pisalo je da strip glanc.
To nije lako naci.Posebno broj 127.Nema ih puno glancera.
Zatim,mene zanima kako ce doticni objasniti registraciju pod tacno cetiri imena koja su aktivna na sajtu.Cetiri imena registrovana sa istog racunara i koriscena u toku aukcija sa istog racunara.
Trebalo ga je pustiti da napravi bezbroj prekrsaja,logira se,odlogira i tako ukrug.Pokupuje sam od sebe gomilu stripova i fakticki napravi gomilu dokaza za svoje postupke.Da nije tako uradjeno on bi stavio rezervnu cenu od 10000000000000000000000 pod bilo kojim nikom i ne bi bilo moguce kupiti ijedan strip.
Ovako je bio opusten do kraja aukcija jer je mislio da ce se izvuci i pao je na kraju.



Namazan je to tip.Jesi li video kako je pametno stavljao "opise stripove" ? Nije stavio da su svi glanc ili tako nesto jer bi to bilo previse sumljivo.Cak je bilo onoga:Isarana prva strana ili nepotrebno zalepljen selotejp.Najvecu glupost je napravio kada je napravio lapsus sa pomenutim LMS 42 jer se tu videlo da je samo pisao imena stripova sa nekog spiska pa je nepaznjom napisao naziv reprinta koji je verovatno stajao kraj imena orginalne epizode.

Eno BO je stavio jedan LMS 127 u prilicno dobrom stanju na aukcije.Markiz ga moze kupiti i reci(naivno) kako je to za njega glanc.
Go to Top of Page

gumiflex
Average Member



Croatia
521 Posts

Member since 12/05/2007

Posted - 24/09/2007 : 19:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send gumiflex a Private Message  Reply with Quote
Gervasiusa nemojte u to uplitati. Poznam čovjeka.
Nema on s tim ništa, nego je stvarno mislio kupiti te stripove.
Nakon ovog posta od Dubca - javio sam mu da ako je šta osvojio da ništa ne plaća unaprijed.

Hoka-hej!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 24/09/2007 : 19:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Pao je dosta lako.
Znam mu ime,znam mu prezime,adresu.Prave podatke,ne lazne.
Znam mu sve nikove na kolekcionaru i jedan na stripovi.com.
Sutra mu idem u posetu.Sta jos treba da uradim?
Evo zamolicu Boa da do sutra ne proda LMS 127 jednom liku iz Srbije i da mu ne posalje laserskim putem do sutra strip.
Sve sto pricas je hipoteticki a ja govorim o realnim stvarima.U realnosti je to tesko izvesti.
Posebno sto se nije ponasao intiligentno.Sve njegove reakcije su bile predvidljive.
Onog trenutka kada mu je preko jednog lika stavljeno do znanja da se zna za njegov pokusaj prevare izmislio je gomilu nikova i poceo da kupuje sam od sebe stripove da bi sprecio da bude otkriven.Zapravo nam je dao dokaze.To smo i ocekivali.Ne bi drugacije imali dokaze.
Da smo ga pustili Gervasijus bi na primer osvojio vecinu aukcija jer je bio spreman da plati veliki iznos i zamisli da je platio a ja znam da je bio spreman da uradi tako jer smo se culi sa njim i upozorili ga na prevaru.Stankodej licno ga je kontaktirao.Drugacije nije moglo.Plus sto moze bilo ko koga ne mozes upozoriti osvojiti strip i mozda poslati novac.
Ovo je bilo najbolje resenje.Niko nije prevaren.To je najvaznije.Nije se na kolekcionaru ponovio onaj Dsmaksa ili kako se vec zove koji je nedavno tako dobrom ponudom opljackao par ljudi ovde.Sprecili smo kradju a imamo sve dokaze i sutra idem da preuzmem strip.On ga nema:-))))))

Edited by - dubac on 24/09/2007 19:32:41
Go to Top of Page
Page: of 109 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000