forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MARTIN MYSTERE 7-12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 19/10/2007 : 17:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

a kakva je situacija sa Martinom? što ce se desiti kada za 3-4 godine dođete do brojeva koje je Slobodna dalmacija izdavala, a kasnije Ludens/Strip agent? Da li ce Martin i dalje izlaziti u Libelusovoj opremi? ili ce tu biti kraj DSS Martija?



Neće to biti kako ti kažeš 3-4 godine. Prije će to biti ovim tempom cca 5 godina.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/10/2007 : 20:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Salu na stranu, MM je zbilja odlican strip, jedan od rijetkih koje sam ja citao a da ima
dosta stvarnih cinjenica, informacija i podataka koje isprepletene sa stripovskim mastanjima
cine odlicno stivo koje se bez problema moze procitati nekoliko puta s jednakim zarom kao i prvi put.
Kao klinac ga nisam bas previse volio, puno price malo akcije, a malo je onih s 10-11 godina
kojima nije bilo dovoljno roditeljskih prica, kao i prica profesora iz skole, pa je interes
za fizikom, astronomijom, arheologijom i drugim znanostima bio sveden na minimum, trazilo se nesto drugo.
Indijanci, traperi, kauboji, neke akcijske pustolovine...
A da sami konji, kauboji i Indijanci ne pomazu, pokazao je i Ken Parker, koji mi je kao klincu
bio tek nesto malo drazi od Martina Mysterea... a petnaestak godina kasnije bio je prvi projekt Libellusa.




ja sam eto s 11 godina obozavao zagora, tellera i slicno (ne kena, jasno, ali ne ni marka, mikija, bleka, dok je teh bio negdje u sredini...), no MM me odusevio odmah po izlasku... xexexe... kao i DD 3 godine poslije...
bas zato sto u skoli nije bilo ni zuc od navedenih znanosti (osim fizike na primitivnoj "odvidaj tu zarulju" razini), a one me privlace od stoljeca... dvadesetog
a vesterne sam volio samo ako je bilo više od 1200 mrtvih i nekoliko tisuca ranjenih

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/10/2007 : 20:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Pa vidis da tu neki ne vole konje, a ni kobile niti lasa...



samo u mortadeli

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/10/2007 : 20:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by dcopic

Moji su već na policiji!


hehe, moji su također vec na policiji



pa sta uradiste nesrecnici????!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 19/10/2007 : 23:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message  Reply with Quote
Da ne otvaram novi topic pošto je ovaj još aktivan, postavio bih jedno pitanje.
Naime, danas sam nabavio ovih 6 knjiga. Kad sam doša kući, odmah sam se bacija na čitanje i to prvo 8 knjigu, tj.lubanju sudbine(zna se...Villa) i mislim si ja da će ovo biti duga noć kad skužim da je pomiješan redoslijed epizoda. Prvo je epizoda U sjeni teotihuacana(tj. drugi dio) a tek onda počinje lubanja sudbine.Čak i na dnu prve stranice piše da je to 101 stranica. Zanima me jel to greška samo u mom izdanju ili je tako i kod drugih...zahvaljujem...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 00:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Nemoguce da je i kod drugih... mora biti ispravno.
Bit ce da tvoja knjiga ima gresku uveza, zamjenili su arke.
Vrati je u prodajno mjesto i zamjeni za ispravnu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 00:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Dado

Salu na stranu, MM je zbilja odlican strip, jedan od rijetkih koje sam ja citao a da ima
dosta stvarnih cinjenica, informacija i podataka koje isprepletene sa stripovskim mastanjima
cine odlicno stivo koje se bez problema moze procitati nekoliko puta s jednakim zarom kao i prvi put.
Kao klinac ga nisam bas previse volio, puno price malo akcije, a malo je onih s 10-11 godina
kojima nije bilo dovoljno roditeljskih prica, kao i prica profesora iz skole, pa je interes
za fizikom, astronomijom, arheologijom i drugim znanostima bio sveden na minimum, trazilo se nesto drugo.
Indijanci, traperi, kauboji, neke akcijske pustolovine...
A da sami konji, kauboji i Indijanci ne pomazu, pokazao je i Ken Parker, koji mi je kao klincu
bio tek nesto malo drazi od Martina Mysterea... a petnaestak godina kasnije bio je prvi projekt Libellusa.




ja sam eto s 11 godina obozavao zagora, tellera i slicno (ne kena, jasno, ali ne ni marka, mikija, bleka, dok je teh bio negdje u sredini...), no MM me odusevio odmah po izlasku... xexexe... kao i DD 3 godine poslije...
bas zato sto u skoli nije bilo ni zuc od navedenih znanosti (osim fizike na primitivnoj "odvidaj tu zarulju" razini), a one me privlace od stoljeca... dvadesetog
a vesterne sam volio samo ako je bilo više od 1200 mrtvih i nekoliko tisuca ranjenih


Tja, da si imao mog profesora fizike nebi ti bilo dosadno... covjek je izumio i blesimetar
kojime je mjerio gluposti kad netko provali glup odgovor prilikom usmenog ispita...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 00:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Ma,ne ljutim se,taman posla
Ima li bar nade da dogodine ubrzate na 12 knjiga godisnje(ili jos vise)?
Danas sam dobio informaciju da u Darkwoodu nema vise prve knjige Texa,kao ni prve dve Mr Noa.
Izgleda da ipak Tex prolazi,doduse s zakasnjenjem.


Za sada nije jos nista u planu. Dakle nastavlja se po starom...
Hoceli se jednom nesto promjeniti i ubrzati ritam, tko to zna, vidjet cemo.
Tex knjiga 1 i 2 ima jos nesto na skladistu, tako da oni koji zele mogu jos kupiti neko vrijeme.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 20/10/2007 : 01:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Tex Willer

Ma,ne ljutim se,taman posla
Ima li bar nade da dogodine ubrzate na 12 knjiga godisnje(ili jos vise)?
Danas sam dobio informaciju da u Darkwoodu nema vise prve knjige Texa,kao ni prve dve Mr Noa.
Izgleda da ipak Tex prolazi,doduse s zakasnjenjem.


Za sada nije jos nista u planu. Dakle nastavlja se po starom...
Hoceli se jednom nesto promjeniti i ubrzati ritam, tko to zna, vidjet cemo.
Tex knjiga 1 i 2 ima jos nesto na skladistu, tako da oni koji zele mogu jos kupiti neko vrijeme.


koje su knjige to..almanah ili ona druga edicija..koja je cjena za oba?imate li onaj almanah jedini do sad koliko vidim isto i cjena..

www.stripovimk.tk
"more je suvise slano,zasecirimo ga" GRUNF

Edited by - acika on 20/10/2007 01:23:54
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 02:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
To su prve dvije knjige Texa, Zmajev povratak i Mefistov sin, obje na skoro 400 stranica,
ako se ne varam cijena 300 kuna obje, no bolje da pitas u ducanu.
Tex almanah ima jos za kupiti i mislim da je 75 kuna...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2007 : 10:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Kako lipo vonjaju ovi novi MM.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2007 : 10:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
A i prijevod je odličan... s drvin

"Oh, dragi Mark!"

"Vau, vau!"


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/10/2007 : 11:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

A i prijevod je odličan... s drvin


Ispravak:
Zdrvin!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2007 : 13:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Moj grijeh!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

delphi
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 28/06/2005

Posted - 20/10/2007 : 14:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send delphi a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja jedno pitanje, koje nema veze sa naslovom ovog topika
Kod izdanja Tex čete "nadam se" brzo doči do broga "#181 Una stella per Tex" koji je več bio štampan u ZS. Zanima me, dali čete to epizodu preskočiti?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2007 : 15:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Vec smo dosli u pripremi i preskocili je naravno jer je objavljena...
Nakon te epizode je Lov na covjeka, inace odlicna prica.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/10/2007 : 13:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da će i dalje izlaziti. bilo bi glupo da prestanje.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/10/2007 : 13:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Misliš da ijedna stripovska izdavačka kuća (a bogami i one nestripovkse) zna šta će biti za pet godina?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 22/10/2007 : 15:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Misliš da ijedna stripovska izdavačka kuća (a bogami i one nestripovkse) zna šta će biti za pet godina?


Upravo zbog toga sam mu i ja rekao to za 5 godina. Jer kako god bilo da bilo, a po matematici od 12 knjiga godišnje dolazimo do skoro 5 godina. Nikako 4 a još manje 3. A kao što ti kažeš, teško je predvidjeti što će biti za 5 godina kod toga. Živi bili pa vidjeli .
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 22/10/2007 : 16:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

heh, to valjda tako dodje s godinama


A što ćeš. Čovjek s godinama postaje sitničav, pa mu svaka netočna ili polutočna tvrdnja smeta. Pa makar bila i banalna, kao u ovom slučaju tvoja hoće li biti 3, 4, 5 ili 6 godina dok se dostigne MM .
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/10/2007 : 17:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Djole

Misliš da ijedna stripovska izdavačka kuća (a bogami i one nestripovkse) zna šta će biti za pet godina?


hehe, u pravu si sto se ovoga tiče, ali ako Dado može govoriti o najavama sto nas ceka za nekih desetak godina po pitanju texa, sto je onda sitnica od 4-5 godina za martija?


Gdje sam ja govorio o najavama za 10 godina? Pa ne znam hocu li biti ziv do tada...
Bas suprotno, ako dobro procitas moje postove vidjet ces da ne najavljujem nista i da pisem
kako nitko ne zna sto nam nosi buducnost.
Ja mogu govoriti o zeljama i razmisljanjima a nikako o najavama...
Evo kako se sire dezinformacije, sad mi je jasno zasto svako malo netko napise kako je
cuo u ducanu Libellusu nesto sto oni nisu tako rekli...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/10/2007 : 17:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Misliš da ijedna stripovska izdavačka kuća (a bogami i one nestripovkse) zna šta će biti za pet godina?


Tako je majstore...
Tesko je predvidjeti buducnost za iducih godinu dana a kamoli za pet.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/10/2007 : 18:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Djole

Misliš da ijedna stripovska izdavačka kuća (a bogami i one nestripovkse) zna šta će biti za pet godina?


Tako je majstore...
Tesko je predvidjeti buducnost za iducih godinu dana a kamoli za pet.



KAD ĆE TEX OD PRVOG BROJA U OVAKVOM IZDANJU!??
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 22/10/2007 : 20:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Ja san danas dobija ove nove Martine ... Izgled kao i po običaju prekrasan ... baš mi lipo stoje na polici ... Fala Libellus ...
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 22/10/2007 : 20:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

Ja san danas dobija ove nove Martine ... Izgled kao i po običaju prekrasan ... baš mi lipo stoje na polici ... Fala Libellus ...



Ovo su riječi, posebno zadnja
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000