forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAGICNI VJETAR - Knjige 9-12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/12/2007 : 19:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Ostalo nam je najaviti jos zadnji dio nasih izdanja koja bi trebala biti objavljena ove godine.
Pred nama su cetiri nove knjige Magicnog Vjetra, u kojima ce obozavatelji ovog junaka zasigurno uzivati.
Osim sjajnih prica, odusevila nas je i kolicina prekrasnih crteza u kojima prednjace
Pasquale Frisenda, Ivo Milazzo, Jose Ortiz i nas Goran Parlov...

Knjige su po vec ustaljenom formatu;
294 stranice sa 3 izvorne, kolorne naslovnice, HC, 500 primjeraka i cijenom od 110 kuna.
Same naslovnice knjiga nacrtao je sjajni Goran Parlov, nestrpljivo cekanje na naslovnice
vrijedilo je svake sekunde, zbilja je maestralan, Gaston i ja mu se od srca zahvaljujemo.

Takodje se zahvaljujemo Melini na dizajnu, Dekari na upisu i pripremi, Zlaji na prijelomu tekstova,
Goranu na prijevodu, Branimiru na lekturi i svima ostalima koji su na bilo koji nacin
sujelovali u izradi ovih knjiga.

KNJIGA 9: POD KOŽOM NEPRIJATELJ ~ SIJAČI SMRTI ~ POSLJEDNJA ZASJEDA
KNJIGA 10: MASKA BOGA LJUDOŽDERA ~ ŽENA S PORTRETA ~ SHADO
KNJIGA 11: HOGANOVA NEMAN ~ ČIKAŠKI POŽAR ~ KRADLJIVAC BIZONA
KNJIGA 12: VRATA PAKLA ~ MJESEC LIŠĆA KOJE PADA ~ BJEGUNICA

















Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/12/2007 : 19:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Fantasticne naslovne! Bravo. Podrazumijeva se, da se kupuju sve cetiri knjige :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 02/12/2007 : 19:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
To te ja pitam!
I nek se javi kad stignu u Libellus -molim!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 02/12/2007 : 19:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
huhu, prekrašno

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
814 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 02/12/2007 : 19:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message  Reply with Quote
Jeste primjetili da je na 3 naslovnice je slicna koncepcija, MV u sredini a iza njega velika glava.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/12/2007 : 19:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Da, naravno, i lijepo izgleda.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2007 : 19:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
odlično još 4 MV_a do nove godine

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 20:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ovdje se uistinu radi o sadržajno i crtački fenomenalnim epizodama. imate čak i 2 ljubavne, od toga jednu homo
ali moj ljubimac su Milazzov Shado i Frisendina Hoganova neman, od te 2 zastaje dah...
a naslovnice, prekofenonenadjebivofenomenalne!!!!! (i to kažem ja koji s prve 4 npr. nisam bio baš oduševljen, dakle nije to samo zato što je GP "naše gore list")
za ovo nabaviti vrijedi počiniti srednje težak krvni delikt (bacite pitar srednje težine na glavu bogatoj punici...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/12/2007 : 20:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Naslovnice su odlične!!! Zbog toga što su odlične i zbog toga što ih radi "naše gore list".

Druga je genijalna a moj komentar na četvrtu Spocka je natjera na pitanje... ali si čita originale? Ne, nisam ali...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 20:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
a komentar beše...?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/12/2007 : 20:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Magico Vento... stogodišnjak!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
211 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 02/12/2007 : 20:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message  Reply with Quote
Stvarno prelepe naslovnice, svaki put sve lepše i lepše.
I jedva čekam da vidim crtež Milazza.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 21:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Magico Vento... stogodišnjak!



da steta sto je to iz knjige 11...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 02/12/2007 : 21:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Ludilo! Već 36 epizoda (u godinu i po/ 24br. godišnje) najboljeg Bonellijevog junaka!!!
Naslovnice su fantazija; najbolja mi je prva, a treća je najbolje piturana. Parlov je legenda i djeli mi prvo mjesto s Frisendom.
B-R-A-V-O, Libellus!
Samo jedna repličica... ne ulazim u to kako je ispravno jer nemam pojma,
al bi li prirodnije zvučao "Požar u Chicagu" od "Čikaški požar"?
Joj, ko će ovo dočekat!? U zaostatku sam, ali ne još dugo!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 21:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ne bi. čikaški požar je baš onaj jedan, veliki. požar u chicagu je bilo koji. dakle, nije bilo potrebe za intervencijom u tom naslovu, mada se nimalo ne ustručavam kad treba

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 02/12/2007 : 21:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ne bi. čikaški požar je baš onaj jedan, veliki. požar u chicagu je bilo koji. dakle, nije bilo potrebe za intervencijom u tom naslovu, mada se nimalo ne ustručavam kad treba


Ahaa! Ako je točno određeni požar onda nema diskusije.
Slovim ko neki veliki povijesničar, a nikad nisam čuo za ovaj požar iz 1871.
Sramota

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 02/12/2007 : 21:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast momci jedva čekam uzet ih u ruke, inače naslovnica knjige 9. mi je bogovska!!!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 21:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by Curunir

ne bi. čikaški požar je baš onaj jedan, veliki. požar u chicagu je bilo koji. dakle, nije bilo potrebe za intervencijom u tom naslovu, mada se nimalo ne ustručavam kad treba


Ahaa! Ako je točno određeni požar onda nema diskusije.
Slovim ko neki veliki povijesničar, a nikad nisam čuo za ovaj požar iz 1871.
Sramota



to bar danas nije problem - trk na wikipediju dok ne stigne mv u ruke

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/12/2007 : 22:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Super naslovnice, odlicno zamisljene, nacrtane i obojane. (Renky, na cetvrtoj je glavni lik iz Parlovljeve epizode(33) - Kradljivac bizona). Ovo su meni medju najdrazim epizodama, ova i sljedeca tura, najtoplije preporuke.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 02/12/2007 : 22:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Kakav je Milaco u Magičnom vetru?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 23:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Super naslovnice, odlicno zamisljene, nacrtane i obojane. (Renky, na cetvrtoj je glavni lik iz Parlovljeve epizode(33) - Kradljivac bizona). Ovo su meni medju najdrazim epizodama, ova i sljedeca tura, najtoplije preporuke.



da, ali i renky i ti ste u pravu, jer je kradljivac za svakoga on sam, pa i za mv-a upravo stogodisnji mv...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/12/2007 : 23:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Na pocetku odlican. U biti, odlican je sve do svoje zadnje epizode!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 23:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Kakav je Milaco u Magičnom vetru?



u shadu fenomenalan, u bjegunici nešto lošiji, ali još uvijek milazzo...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 23:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ne sviđa mi se npr. što baca u bjegunici na dugokosa r. mitchuma umjesto na DDL-a...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/12/2007 : 23:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, malo mu Ned vuce na Nick Raidera tj. R. Mitchuma, ali to se da zanemariti, kad se jednom naviknes.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7343 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 03/12/2007 : 00:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky


Druga je genijalna a moj komentar na četvrtu Spocka je natjera na pitanje... ali si čita originale? Ne, nisam ali...



ali imsš oko sokolovo. Ja po izgledu nikad ne bi skonta da je to on kao starac, čak bih te uvjeravao da nije da Dado nije bio tu i potvrdio.

Inače, naslovne odlične, meni posebno prva i četvrta!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000