forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Civil War
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Horatio Caine
New Member



Bosnia and Herzegovina
181 Posts

Member since 29/08/2007

Posted - 26/12/2007 : 15:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Horatio Caine a Private Message  Reply with Quote
Zanima me postoji li kompletan Civil War da je sakupljen u nekoliko knjiga? Nešto kao recimo ovo http://civilwar2006.narod.ru/ , znači sve samo da je zajedno?

I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals.

Edited by - Horatio Caine on 26/12/2007 15:41:16

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/12/2007 : 18:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
http://www.amazon.com/The-Marvel-Civil-War-Series/lm/R2P7K8Y6O1T2VL/ref=cm_lmt_srch_f_1_rsrsrs0

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Horatio Caine
New Member



Bosnia and Herzegovina
181 Posts

Member since 29/08/2007

Posted - 26/12/2007 : 20:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Horatio Caine a Private Message  Reply with Quote
Hvala Djole, uvijek od pomoći

I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 27/12/2007 : 13:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/06/2010 : 19:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Upravo čitam Brubakerovog Cap America, došao do trejda 5 Civil war.
Do sada je sve išlo povezano, no sada odmah na početku vidim da mi nešto fali. Elem, to pokreće par pitanja pa molim ljubazne ljude koji znaju da mi odgovore.
1. Trebam li se dati u neku bjesomučnu potragu za nečim ili da mirne duše pročitam Captain America: Civil war?
2. Civil War je event. Šta to točno znači. Naslućujem da je nešto što ima uticaj na čitav Marvel svijet superheroja (konktretno da se u datom momentu pojavilo u svom ongoing serijalima). Imam li pravu predodžbu?
3. Ako se odlučim malo istražiti Civil war, koji trejdovi su stvarno važni. Lista je predugačka za mene. Znam da treba pročitati Civil war. Ima li još nešto esencijalno? (možda Frontline?). Npr. kada sam pitao za Planet Hulk, preporučili su mi Planet Hulk i WW Hulk i rekli da mi je to manje više dosta jer je to ono najvažnije i najbolje. Odgovor u tom stilu bih i sada...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4689 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/06/2010 : 21:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Moj predlog je da skines (ili kupis) sve.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 13/06/2010 : 21:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
joj ljudi, ja ne znam kako vi imate zivaca za ovo
sve one NN price i pricice o kontinuitetu su mala beba u poredjenju sa Marvel/DC zajebancijama kojima se bavite odje

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 13/06/2010 : 23:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
@ obi-wan
1 možeš ćitat captain america bez svega drugog. brubacker se nije baš spuštao previše u event.
2 civil war je kako si napisao imao puno tie-in-ova ali možeš jih skoro sve preskočit (to jest uzmeš samo one koji te zanimajo)
3 priporučujem new avengers (ali to več od prije, da vidiš u kakvom odnosu su likovi prije bili, jer se glavna preiča vrti oko njih), frontline je mislim da bio ok (malo je več davno odkad sam čitao), wolverine je meni bio ok nacrtan, cable and deadpool (za razbibrigu) i thunderbolts (ako češ past u kontiunitet pa da se upoznaš za poslije kad dođe dark reign). ostalo ako se mene pita slobodno preskoči.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 14/06/2010 : 11:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Ovako- Ukoliko te zanima essential za Civil War, onda ti je glavni serijal dovoljan. Ukoliko bi, kao sto si i sam rekao, malo da istrazujes, mozda bi ti se svideo i Spider-Man. Tu se kao sto znas, Peter otkriva svoj pravi identitet i tu krece citav zaplet. Svako ko je ikada ista imao protiv njega, krece na njega, a sto je najgore, Peter shvata da je izabrao pogresan put, okrece ledja Toniju, jedinom na kog se oslonio i ostaje tako reci sam. Jedina nada mu je da pronadje Capa i njegovu underground vojsku za koju je gotovo siguran da postoji, ali je tesko pronaci je. Sve ovo je obradjeno u Sensational Spider-Man trejdu i trejdu Amazing Spider-Man (kupio i citao oba).

Joj je zanimljiv i Front Line, koji uopste nije toliko vazan za celu pricu, ali uspesno prikazuje citav Civil War iz perspektive malog coveka, u ovom slucaju novinara Bena (poznat ako si citao Ultimate line). On prozivljava celu stvar na svoj nacin i u jednom trenutku postaje bitan faktor u citavoj stvari, kako svojom voljom, tako i pukom slucajnoscu.

Trbalo bi da razmislis i of F4, gde se, istini na volju i ne desava mnogo akcije, ali je na fenomenalan nacin opisana porodicna sapunica F4 i sta se desava kada clanovi porodice stanu na razlicite strane linije...

Jos sam citao i Avengerse, ali i neke male serijale poput X-mena koje ti ne preporucujem ukoliko nisi upoznat sa prethodnim eventom, genocidom mutanata i svemu ostalom, ali ti preporucujem Wolverina, koji krece u svoju licnu potragu za glavnim krivcem za pocetak rata, ali ga potraga odvodi na sasvim drugu stranu...

Civil War je po meni i najuspesniji od svih eventova, tako da se tu ima puno toga procitati, a ako te zanima nabavka nekih trejdova i spescici, javi mi se na mail slobodno.

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/06/2010 : 14:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na pomoći, sada mi je puno lakše izabrati šta ću čitati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000