forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAGICNI VJETAR - Knjige 9-12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/12/2007 : 19:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Do jaja!
Go to Top of Page

FalleN
Starting Member

5 Posts

Member since 27/12/2007

Posted - 27/12/2007 : 08:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send FalleN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

bjegunica
bjegunica


slažem se

Go to Top of Page

FalleN
Starting Member

5 Posts

Member since 27/12/2007

Posted - 27/12/2007 : 08:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send FalleN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Nazalost, po svemu sudeci nista od ovih stripova u ovoj godini.
Mi se ispricavamo zbog toga svim nasim kupcima koji su ocekivali ova

Dado, a što ne bi nešto konkretno ponudili svojim kupcima umjesto samo praznih rijeci? npr. da im pokazete da vam je stvarno zao zbog toga pa date prvih tjedan dana neki popust od cca 10% na svoja izdanja?kao sto je bilo u Makarskoj
CRS ne bih komentirao...
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 27/12/2007 : 09:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
a da ti pokažeš da ti je stvarno stalo do izdavača koji izdaje takvo odlično izdanje i platiš extra 10% na cijenu?!?!

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

FalleN
Starting Member

5 Posts

Member since 27/12/2007

Posted - 27/12/2007 : 09:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send FalleN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

a da ti pokažeš da ti je stvarno stalo do izdavača koji izdaje takvo odlično izdanje i platiš extra 10% na cijenu?!?!


stvarno se ne sjecam da sam igdje u postu tebe spomenuo!!! a sto mi onda repliciras?

ako ja platim 15E za strip, onda imam pravo prigovarati izdavacu u vezi tog stripa. osim u slucaju ako ste VI cijenjeni gospodine navedeni izdavac, onda VAM se duboko i pokorno ispricavam

uvijek me vesele ovakvi dusebriznici koje nitko nista ne pita, ali uvijek moraju gurati nos negdje
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2007 : 10:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

a da ti pokažeš da ti je stvarno stalo do izdavača koji izdaje takvo odlično izdanje i platiš extra 10% na cijenu?!?!


koje gluposti ti govoriš, nevjerojatno
hahaha, kao da već nije dovoljno skupo
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 16:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
naravno da prijevod treba biti lektoriran, pa ako je bjegunica ispravno, neka je
ali, mene takve stvari u prijevodima ne smetaju, nego one uistinu nevjerojatne gluposti, koje odražavaju opću (ne)kulturu prevoditelja, tipa 'srednje zemlje' gospodara prstenova, 'crvene maske smrti', ili 'gusarskog' načina snimanja filma, da samo spomenem bisere u knjizi o zagoru

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 16:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nevjerojatno! te tri stvari, kene, sam tocno ja naveo kod one knjige o zagoru, ali bas te tri, i to istim redom, da sad ne kopam po topiku zamrlom... uistinu upadaju u oci, zar ne?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3814 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 27/12/2007 : 16:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
sićan se kad si to napisa

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/12/2007 : 16:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FalleN

quote:
Originally posted by Dado

Nazalost, po svemu sudeci nista od ovih stripova u ovoj godini.
Mi se ispricavamo zbog toga svim nasim kupcima koji su ocekivali ova

Dado, a što ne bi nešto konkretno ponudili svojim kupcima umjesto samo praznih rijeci? npr. da im pokazete da vam je stvarno zao zbog toga pa date prvih tjedan dana neki popust od cca 10% na svoja izdanja?kao sto je bilo u Makarskoj
CRS ne bih komentirao...


Cjenjeni gospodine,
Kad bih Vam odgovorio na isti nacin kako se Vi obracate nama pitao bih Vas, zasto Vi nebi
nesto konkretnije pokazali izdavacima da Vam je stalo do odredjenih izdanja i kupite recimo
10 komada svakog broja izdanja koje Vam se svidja i koje zelite imati?
Vjerujem kako i Vi u PBZ dajete 10% rabate kupcima koji ne mogu na nekom bankomatu podici
novce jer se bankomat nesto zaglavio ili pokvario?
Osobno se nadam da ne mjerite uvjek neciju iskrenost u procentima i novcanim iznosima.
S obzirom da ste polovicu postova potrosili na sumnje u iskrenost nasih rijeci i predrasude
prema nasemu radu, te uz moje sumnje da se iza Vaseg nicka krije clan kojem je ovo neki
dodatni nick na forumu, ne mogu Vam dati drukciji odgovor.
Osim ako dodjete na CRS ili Mafest i tijekom razgovora s izdavacima postavite navedena pitanja.
Ako su za Vas nase isprike zbog kasnjenja isporuke (na koju ne mozemo utjecati) samo prazne rijeci,
onda mi lako mozemo pribjeci starome, mudrom pravilu drugih izdavaca i uopce ne najaviti nijedno izdanje,
i na taj nacin izbjeci (po Vama) prazne rijeci isprike, kad nista ne najavis ne mozes ni zakasniti,
a time nebi bilo ni Vaseg zahtjeva za popustom, kao niti ovakvih postova.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 16:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
a di si ti, pišuljo? jesi se uda? šta momak kaže?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 16:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ups, to bilo za sonora...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 16:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nego, Dado, vidis da svjesno provocira, ignoriraj majke ti idiota...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/12/2007 : 17:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Znaci,zato vi ne dajete plan za 2008
Dajte plan,sve vam je oprosteno(s obzirom da Tex nije zakasnio)
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 17:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nisam ga ni ja jos dobio, kunem ti se texom i willerom!!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/12/2007 : 18:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

nevjerojatno! te tri stvari, kene, sam tocno ja naveo kod one knjige o zagoru, ali bas te tri, i to istim redom, da sad ne kopam po topiku zamrlom... uistinu upadaju u oci, zar ne?


je, bode oči
vidi se jedan predan odnos prema poslu
još jedna greška je prijevod prve epizode kao 'šuma zasjede' ili 'šumska zasjeda', ne znam točno,
možda je to ispravniji prijevod od 'zasjeda u šumi', šta ti ga ja znam, ali ako prevodiš nešto za što je pretpostaviti da je već kod nas objavljeno i referenca je u toj jebenoj knjizi, onda je valjda po prevoditeljskom defaultu pogledat pod kojim je naslovom to izašlo, ili pitat, pa šef sigurno zna, jebi ga, svatko ko ima ikakav odnos prema poslu bi tako postupio
ili ja imam skroz kriva razmišljanja

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/12/2007 : 22:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

nisam ga ni ja jos dobio, kunem ti se texom i willerom!!!



Da si se zakleo Martinom i Mystereom poverovao bih ti
Go to Top of Page

FalleN
Starting Member

5 Posts

Member since 27/12/2007

Posted - 28/12/2007 : 08:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send FalleN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado
S obzirom da ste polovicu postova potrosili na sumnje u iskrenost nasih rijeci i predrasude
prema nasemu radu, te uz moje sumnje da se iza Vaseg nicka krije clan kojem je ovo neki
dodatni nick na forumu, ne mogu Vam dati drukciji odgovor.


zahvaljujem na iscrpnom odgovoru ;-)
ovo jest moj drugi nick, ali ne da se skrivam iza njega (da sam se htio skrivati ostavio bih neki drugi mail i ne bi ga odavde aktivirao, jel tako?)
htio sam s novim nickom krenuti ispocetka, ali mozda je bolje da odma sve i zavrsi s ovim postom jer sam ionako previse vremena potrosio ovdje...

ako moze macan i kompanija imati druge nickove, sto ne bi mogao i ja?

vidim da markos jos uvijek pati od one stare boljke da privatne stvari okolo dijeli sakom i kapom - sjetimo se samo samo znaka sagite i onih privatnih mailova koje je ostavljao po forumima, cini mi se da je i ovdje to radio, ali OK... ljudi ko ljudi
(sad ce on opet tvrditi da nije tako i ljutiti se, ali ti kao obican user nikako nisi mogao doci do nekih stvari koje si napisao)

PS. Dado - onih par postova nije bilo nista zlonamjerno i nemam ja nista protiv tebe, ti si meni zakon lik :-) cijenim ono sto radis i nadam se da cete i dalje ustrajati na jednakoj kvaliteti..
(ovo nije isprika, jer kao sto sam vec rekao, da si kao kupac svih vasih bonelijevih izdanja uzimam za pravo javno komentirati sto mi se svidja, a sto ne)

kao sto vec jednom napisah: ovo je samo moje misljenje koje ne zahtijeva repliku.

ćurunice - opusti se, pojebi nesto, biti ce ti lakse u zivotu, nije sve tako crno

Over & out
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2007 : 11:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FalleN

quote:
Originally posted by Dado
S obzirom da ste polovicu postova potrosili na sumnje u iskrenost nasih rijeci i predrasude
prema nasemu radu, te uz moje sumnje da se iza Vaseg nicka krije clan kojem je ovo neki
dodatni nick na forumu, ne mogu Vam dati drukciji odgovor.


zahvaljujem na iscrpnom odgovoru ;-)
ovo jest moj drugi nick, ali ne da se skrivam iza njega (da sam se htio skrivati ostavio bih neki drugi mail i ne bi ga odavde aktivirao, jel tako?)
htio sam s novim nickom krenuti ispocetka, ali mozda je bolje da odma sve i zavrsi s ovim postom jer sam ionako previse vremena potrosio ovdje...

ako moze macan i kompanija imati druge nickove, sto ne bi mogao i ja?

vidim da markos jos uvijek pati od one stare boljke da privatne stvari okolo dijeli sakom i kapom - sjetimo se samo samo znaka sagite i onih privatnih mailova koje je ostavljao po forumima, cini mi se da je i ovdje to radio, ali OK... ljudi ko ljudi
(sad ce on opet tvrditi da nije tako i ljutiti se, ali ti kao obican user nikako nisi mogao doci do nekih stvari koje si napisao)

PS. Dado - onih par postova nije bilo nista zlonamjerno i nemam ja nista protiv tebe, ti si meni zakon lik :-) cijenim ono sto radis i nadam se da cete i dalje ustrajati na jednakoj kvaliteti..
(ovo nije isprika, jer kao sto sam vec rekao, da si kao kupac svih vasih bonelijevih izdanja uzimam za pravo javno komentirati sto mi se svidja, a sto ne)

kao sto vec jednom napisah: ovo je samo moje misljenje koje ne zahtijeva repliku.

ćurunice - opusti se, pojebi nesto, biti ce ti lakse u zivotu, nije sve tako crno

Over & out


Da imas imalo mozga u glavi, ne bi napisao to sto si napisao. Prvo ovu glupost s popustom zbog kasnjenja. Dado je lud, kao i ja, uostalom, sto forsira tako jak ritam na izdanjima na kojima se konstantno gubi ogromna lova. To ce ga na kraju preskupo kostati, ali to sad nije bitno. Ono sto je bitno je da cete ga, koliko god se on trudio, vi tu ionako zajebavati zbog ovog ili onog razloga, sto mu ovo ili ono kasni 15 dana, umjesto da budete sretni sto izlaze 24 epizode godisnje s novim naslovnicama, u najboljem mogucem izdanju na svijetu. I vrhunac svega, ti dolazis i trazis 10% popusta na kasnjenje?!?!?! Na osnovu cega? S kojim pravom?

Drugo, samo idiot moze pomisliti da sam mu dao tvoje podatke. Samo idiot ne moze povezati dva i dva i zakljuciti neke stvari iz onoga sto je napisano o Dadinom moderatorskom statusu.

Trece, sto se tice privatnih mailova, najbolje bi ti bilo da se pokrijes po usima i sutis. I dalje ne mogu doci sebi od cudjenja koliko netko moze biti bezobrazan i glup i poslati mi onakav mail, s onakvim "poslovnim prijedlozima".

Trouble will find me
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/12/2007 : 12:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ono sto je bitno je da cete ga, koliko god se on trudio, vi tu ionako zajebavati zbog ovog ili onog razloga, sto mu ovo ili ono kasni 15 dana, umjesto da budete sretni sto izlaze 24 epizode godisnje s novim naslovnicama, u najboljem mogucem izdanju na svijetu.


Ma nikad! I da još mjesec dana kasni, nebi bilo bed...
A to što taj tu gori sere, to, vjerujem, nikog nije briga.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/12/2007 : 12:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Markos

Ono sto je bitno je da cete ga, koliko god se on trudio, vi tu ionako zajebavati zbog ovog ili onog razloga, sto mu ovo ili ono kasni 15 dana, umjesto da budete sretni sto izlaze 24 epizode godisnje s novim naslovnicama, u najboljem mogucem izdanju na svijetu.


Ma nikad! I da još mjesec dana kasni, nebi bilo bed...
A to što taj tu gori sere, to, vjerujem, nikog nije briga.



Slazem se,nije malo ni ovo sto je dosad odradjeno,tako da nije uopste strasno ovo kasnjenje.
Mozda cak ne bi bilo lose da malo i pomere planove,pa tako sebi daju malo lufta.
S tim da odrze tempo tamo gde je to potrebno,a to su Tex i NN(jer idu najbrze u Italiji od svih koji izlaze u izdanju Libellusa).
MV i MM ionako izlaze na 2 meseca pa neko krace kasnjenje nije opasno.
Mr No ne izlazi vise (osim specijalaca,ali to ionako radi Ludens).
Znaci,samo ne usporiti Texa i NN i sve je O.K.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/12/2007 : 18:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
apsolutno podrzavam!!!!tko zna zasto
texa i nn na tone!!


Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/12/2007 : 18:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Curunir

nevjerojatno! te tri stvari, kene, sam tocno ja naveo kod one knjige o zagoru, ali bas te tri, i to istim redom, da sad ne kopam po topiku zamrlom... uistinu upadaju u oci, zar ne?


je, bode oči
vidi se jedan predan odnos prema poslu
još jedna greška je prijevod prve epizode kao 'šuma zasjede' ili 'šumska zasjeda', ne znam točno,
možda je to ispravniji prijevod od 'zasjeda u šumi', šta ti ga ja znam, ali ako prevodiš nešto za što je pretpostaviti da je već kod nas objavljeno i referenca je u toj jebenoj knjizi, onda je valjda po prevoditeljskom defaultu pogledat pod kojim je naslovom to izašlo, ili pitat, pa šef sigurno zna, jebi ga, svatko ko ima ikakav odnos prema poslu bi tako postupio
ili ja imam skroz kriva razmišljanja



ma daj, to je jos laka voda prema cinjenici da vlastite prijevode naslova, dakle one koje je sama napravila, sad opet modificira, nevjerojatno...
nemas kriva razmisljanja, odnos je nikakav, ali jebga, vecini to ocito ne smeta... cuj, zagi se prodaje ko alva, mozda ni mene ne bi bilo briga da sam na mjestu čelnih ljudi... uloziti vise vremena, truda i (mrvicu) novca bez pomaka u profitu moze samo idealist i istinski ljubitelj stripa, koji to radi prvenstveno za sebe, a ne izdavac koji zivi od toga... ta bi dva stava nekako trebalo spojiti na pola puta, jer ovakva izdanja s ovakvim prijevodima ipak nemaju smisla... da Ludens moze puno bolje, primjer je Zagi500 s dodatkom...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/12/2007 : 18:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

nisam ga ni ja jos dobio, kunem ti se texom i willerom!!!



Da si se zakleo Martinom i Mystereom poverovao bih ti



Kunem se i prisežem Martijem, Javom, Snom i Dijanom!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/12/2007 : 19:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

apsolutno podrzavam!!!!tko zna zasto
texa i nn na tone!!





Onu veceru sto sam ti obecao dobijas cim budem od posla mogo da odvojim vreme i dodjem za Hrvatsku
NN nisam uopste citao dosad,al' me vi sjebaste ovim povezivanjem s Martijem kroz Super Biblioteku.
Doduse,jos uvek ga nisam procitao,al' sam ga kupio - pa kad nadjem vremena videcemo dal' su to bacene pare
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000