forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAGICNI VJETAR - Knjige 9-12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/12/2007 : 19:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
pa moras na mafest svakako, ali castim ja
nesto mi slabo u zadnje vrijeme djeluje osovina Orthanc-Valjevo pa cu morati okrenuti se južnije, k Nišu

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/12/2007 : 20:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

pa moras na mafest svakako, ali castim ja
nesto mi slabo u zadnje vrijeme djeluje osovina Orthanc-Valjevo pa cu morati okrenuti se južnije, k Nišu





Ne daju mi u novoj firmi odmor pre jula,ali cim se steknu uslovi - eto mene
Mozda za CRS,al' nekako mi se odavde cini da to nije isti rang,tj.da je Mafest mnogo interesantniji

Edited by - Tex Willer on 28/12/2007 20:16:53
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/12/2007 : 11:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

pa moras na mafest svakako, ali castim ja


Ja također.
Čim se upoznamo....!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/12/2007 : 13:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Curunir

pa moras na mafest svakako, ali castim ja


Ja također.
Čim se upoznamo....!



Hvala obojici,ako ikako budem mog'o da se izvucem - doci cu na Mafest
Tesko,ali k'o zna(s obzirom da sam promenio radno mesto prvih 6 meseci nemam pravo na odmor - ali mozda nesto moze da se smuva sa slobodnim danima i sl. - ako ne ,tu je CRS)
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/12/2007 : 16:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Curunir

pa moras na mafest svakako, ali castim ja


Ja također.
Čim se upoznamo....!




pa jesmo već

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/12/2007 : 07:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir



pa jesmo već


Nisam na tebe mislio,nego na Texa....!
Kad češ navratit malo do Makarske????
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/12/2007 : 08:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Curunir



pa jesmo već


Nisam na tebe mislio,nego na Texa....!
Kad češ navratit malo do Makarske????


kad se makarska spoji s kaštelima,dakle-nikad

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/12/2007 : 15:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
A što ne bi?
I prošle godine je bio jednom na sastanku za razliku od tebe...!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/12/2007 : 16:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ma pusti splitskog vlaja, kaaštela su odavno daleko vezanija s makarskom od njegove selendre, to njemu smeta

naravno da znam da nisi mislio na mene... a kad ću? mislio sam da bacimo jedno okupljanje bas, ali mi Gagi rece da je na turneji do 13., taman do datuma do kojeg sam fraj... a sto vi ne navratite malo ovamo, kad sam ja nemotorizovan, pa cemo do Jure
recimo sad kad se izludirate pa valjda budete slobodni onaj tamo tjedan... ja bih rado doli, ali taj nesritni privoz...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 31/12/2007 : 12:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
nije fer
sad ću da se durim
curi me nije posla u kurac

znate li vi uopće kolko samokontrole za tako nešto učinit triba jednom prosječnom dalmošu

sad te zajebat
akoš u mak imaš prevoz

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/12/2007 : 20:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
di? sta? kud? kamo? sta san propustija? nije kasno, samo reci da te ogadin
a kad mislis da odemo? imas moj broj? iman li ja tvoj? koji je smisao nesmisla? oce li dylan veceras štokod obarit? di je kico?
aj cujemo se, gren ća...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/01/2008 : 14:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

ti si rekao da je Dado prestao biti moderator!kao obicnom korisniku nisu mu dostupne neke stvari! Dado je pricao u proslom postu o stvarim o kojima samo ti znas,jel tako? ko mu je dao podatke? djed mraz?
gle...markose, ide djed mraz, ide rudolf (mozda je rudolf cinkaros, a ne ti - u tom slucaju moja isprika, mnogopostovani gospodine markos), rudolf je taj!!!



Neulazeci u samu raspravu, u vezi onoga sto sam ja napisao "FalleN-u" nisam nikakve
informacije i podatke dobio od Markosa, kao niti bilo kakve informacije o tebi osobno.
Ostavljam tebi na izbor hoces li mi vjerovati ili ne, ali to je istina.
Ne sumnjaj u moje informaticke sposobnosti "obicnog korisnika".

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/01/2008 : 16:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nisam ja jedini admin ovdje, to je jedno. A drugo, s obzirom da se slazes, evo tvoj mail, skupa s mojim odogovorom, pa neka ljudi procijene sami. Ako sam nesto promijenio, slobodno me napadni. (jos jedna u nizu tvojih bezobrazluka - ja nikad, ali APSOLUTNO NIKAD nisam prekrajao i falsificirao rasprave i cinjenice). Ma, u biti je uopce besmisleno raspravljati s tobom nakon ovog posta, sto da ti covjek kaze. Ti meni ides dijeliti lekcije, a... Dobro, ovaj mail ce biti sasvim dovoljan sam za sebe.


On Fri, 13 Jul 2007 09:49:10 +0200 Kristijan Klasić napisao je:
>
> Bok!
> imam jedan prijedlog za tebe u vezi ovih MM giganata 1 i 2. Pretpostavljam da ti imaš datoteke spremne za printanje, pa ako si ti za, ja bi platio tiskanje 100komada.
>
> Što se tiče zarade, mene ona u ovom slučaju ne zanima, samo da povratim onoliko koliko sam uložio za tiskanje, pretpostavljam da je riječ o nekom iznosu do 10 000 kuna, a sve ostalo što bi bila eventualna zarada bi išlo za tiskanje nekog novog od tvojih izdanja... npr reprint kena 1-6 ili bilo čega drugog...
>
> Što se tiče prodaje tih giganata, prodavao bi ih ja polako na aukcijama, tako da istovremeno možeš i sam imati uvid u cijene, da ne misliš da te želim prevariti ili štogod, jer ipak to i nije neka lova...
>
> Budući da želimo što manje troškove, onaj dio s autorskim pravima na tih 100 komada bi preskocili
>
> PS. nadam se da te nisam uvrijedio s ovom ponudom...
>
> Pozdrav,
> Kristijan

Kao prvo, ja imam te datoteke, ali ja nisam vlasnik autorskih prava vec Libellus i nema smisla da ja to radim, niti ima smisla da ja te datoteke dam nekom trecem. U svakom slucaju, ja na nikakvu slicnu varijantu tiskanja Libellus stvari ne mogu pristati, ni pod kojim uvjetima. (inace, tisak bi te inace dosao puno, puno skuplje od 10.000 kuna)

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/01/2008 : 17:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Curunir
pa pokusaj kao ja bar malecki prvi korak: okani se marka i bleka, nes vjerovati koje olaksanje


okanio sam se ja citanja bleka odmah nakon drugog broja, s markom sam dosao do nekog 6-7 broja i nakon toga vise nemam ni zivaca ni volje bleka uopce i otvoriti... ali i dalje kupujem! am I sick?

ali kao sto rece kapetan, hrpa se i dalje samo gomila...


Sad cu citirati Stinky-ja :)), ali stvarno moras se limitirati. Citaj samo ono sto ti je najbolje ne stigne se sve. MV pod obavezno, atmosfera koja vlada u tom stripu je nevjerovatna, u ranijim brojevima samo u nekim epizodama, a u onim koji su izasli u drugoj turi u svakoj.




druga tura je debelo lošija od prve

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/01/2008 : 17:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Curunir

bjegunka?? gdje si ti, sinko, rodjen, kad ti to ''bolje zvuči''??????????


dosad san se svugdje susretao sa izrazom bjegunka, u filmovima, knjigama...i izraz bjegunica sad prvi put čujen.
nisan ja kriv što izmišljate nove izraze
i što te briga di san rođen



Moram se složit s ovom tvrdnjom. Ja, također, nikad nisam čuo za izraz "bjegunica", dok mi je "bjegunka" sasvim normalno.



nevjerojatni ste. ne znate vlastiti jezik i jos se durite. pa barem goran neće napisati rijec koja je imalo "novokomponirana". nema tu rasprave sto je ljepse, niti to ima veze sa starinama ili cemu vec. meni je npr. jako lijepa rijec dockan, ili magnovenje, ali sto sad, kad nisu hrvatske. i onda jos nesto kao raspravljate, svasta. milijuni tudjica su vam normalni, a svoje rijeci necete. culi ih niste, jer ste neobrazovani - dijelom i ne svojom krivicom - i to je sve. nije to ni zrakomlat ni dalekovidnica iz tudjmanove biserizacije.
mpavine, ti radije nadji neku DOKTORKU, a dicu ostavi materi




tim "službenim" jezikom ionako niko ne govori

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/01/2008 : 18:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
> Što se tiče prodaje tih giganata, prodavao bi ih ja polako na aukcijama, tako da istovremeno možeš i sam imati uvid u cijene, da ne misliš da te želim prevariti ili štogod, jer ipak to i nije neka lova...


neka mi netko malo objasni ovaj dio, što bi ih prodavao na aukcijama po 500 kn/komad?!
ccc...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/01/2008 : 19:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nisam ja jedini admin ovdje, to je jedno. A drugo, s obzirom da se slazes, evo tvoj mail, skupa s mojim odogovorom, pa neka ljudi procijene sami. Ako sam nesto promijenio, slobodno me napadni. (jos jedna u nizu tvojih bezobrazluka - ja nikad, ali APSOLUTNO NIKAD nisam prekrajao i falsificirao rasprave i cinjenice). Ma, u biti je uopce besmisleno raspravljati s tobom nakon ovog posta, sto da ti covjek kaze. Ti meni ides dijeliti lekcije, a... Dobro, ovaj mail ce biti sasvim dovoljan sam za sebe.


On Fri, 13 Jul 2007 09:49:10 +0200 Kristijan Klasić napisao je:
>
> Bok!
> imam jedan prijedlog za tebe u vezi ovih MM giganata 1 i 2. Pretpostavljam da ti imaš datoteke spremne za printanje, pa ako si ti za, ja bi platio tiskanje 100komada.
>
> Što se tiče zarade, mene ona u ovom slučaju ne zanima, samo da povratim onoliko koliko sam uložio za tiskanje, pretpostavljam da je riječ o nekom iznosu do 10 000 kuna, a sve ostalo što bi bila eventualna zarada bi išlo za tiskanje nekog novog od tvojih izdanja... npr reprint kena 1-6 ili bilo čega drugog...
>
> Što se tiče prodaje tih giganata, prodavao bi ih ja polako na aukcijama, tako da istovremeno možeš i sam imati uvid u cijene, da ne misliš da te želim prevariti ili štogod, jer ipak to i nije neka lova...
>
> Budući da želimo što manje troškove, onaj dio s autorskim pravima na tih 100 komada bi preskocili
>
> PS. nadam se da te nisam uvrijedio s ovom ponudom...
>
> Pozdrav,
> Kristijan

Kao prvo, ja imam te datoteke, ali ja nisam vlasnik autorskih prava vec Libellus i nema smisla da ja to radim, niti ima smisla da ja te datoteke dam nekom trecem. U svakom slucaju, ja na nikakvu slicnu varijantu tiskanja Libellus stvari ne mogu pristati, ni pod kojim uvjetima. (inace, tisak bi te inace dosao puno, puno skuplje od 10.000 kuna)




WTF??????????????

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/01/2008 : 20:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da je ovo neka zajebancija...

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26446 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/01/2008 : 21:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Marko,ajde kad već štampaš,dodaj i za mene 100 komada!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 01/01/2008 : 21:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Marko,ajde kad već štampaš,dodaj i za mene 100 komada!



Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/01/2008 : 12:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Ima li kakvih vijesti iz tiskare?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/01/2008 : 12:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
zapalila se

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/01/2008 : 16:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Samo sto nisu, uvjeren sam da bi to vec u petak trebalo biti u ducanu, a mozda i dan ranije...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/01/2008 : 17:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Samo sto nisu, uvjeren sam da bi to vec u petak trebalo biti u ducanu, a mozda i dan ranije...



A kod Slobe kad se ocekuju?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/01/2008 : 20:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Racunaj negdje krajem mjeseca...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000