forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Srce bitaka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 07/01/2008 : 19:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
U nakladi algoritma od 1000 komada,
Srce bitaka od naseg Kordeja!
Ovo se mora imati!

Edited by - BlekenDekara on 09/06/2009 17:56:10

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/01/2008 : 20:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Svih iljadu komada!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/01/2008 : 21:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
malo skupo i neinteresantno mi al ajd - pohvale algoritmu na shirenju strip izdavashtva.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/01/2008 : 08:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Iako volim Kordeja-99 kn za album od 48 str...Skupo,ali odlučiću kad vidim uživo!http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=22&id=119805#

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/01/2008 : 09:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
opis proizvoda

"Tijekom rovovskoga rata, Amareo Zamai, francuski vojnik podrijetlom iz kolonija, fascinira ljude svojim ponašanjem tijekom juriša. Suprotno onome čemu su ga učili tijekom obuke, on se u borbu uključuje prihvaćajući smrt kao sigurnost, a ne kao mogućnost.

U nastavcima prikazana na stranicama rovovskih novina Srce bitaka, legenda o njemu širi se na obje strane linije bojišnice. Budući da strahuje da bi poruke što ih svojim primjerom širi mogle potaknuti pacifizam, vojna hijerarhija ga osuđuje na smrt strijeljanjem. No nije li za nju ipak pogubnije Amarea Zamaija pretvoriti u mučenika?"

Drama?


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/01/2008 : 12:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđa mi se Kordejev crtež.
Već sam se susreo s njime u Tajni Povijesti i Cabelu.
Tako da ovo preskačem.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 08/01/2008 : 16:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Ima nas još koji mislimo slično!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 09/01/2008 : 16:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Slazem se da se mora nabaviti!!!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 09/01/2008 : 19:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
zao mi je sto ljudi ovako reagiraju na novo izdanje, tipa Kicinog i wiskey-evog komentara, Kordej mi se ne svidja pa necu kupiti, ja bi bar pohvalio novo izdanje i procitao ga pa rekao da ne valja, zapravo bi se uopce suzdrzao od komentara, pa ipak je to album naseg covjeka, a ne jos jedan bonelli na kiosku ( iako i sam citam sve bonelli junake). Nikakve zamjerke nemam prema vama decki, samo malo vise entuzijazma prema novom stripu!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 10/01/2008 : 01:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Ne bih uopće više išta dodavao svom iskazu da mi Kordejev crtež nije drag, da me zkne nije prozvao. Dakle, ja nisam ništa rekao o izdanju, samo sam se složio s Kićom da mi Kordejev crtež nije drag i to nema nikakve veze s tim da je Kordej "naš čovjek". Pa, nije valjda da mi se njegov crtež MORA sviđati i da MORAM podržavati sve njegove radove jer je "naš čovjek"? Moram se stvarno upitati da li ti to stvarno ozbiljno misliš. Ako jest ozbiljno, onda je i s tobom ozbiljno.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/01/2008 : 01:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zkne

zao mi je sto ljudi ovako reagiraju na novo izdanje, tipa Kicinog i wiskey-evog komentara, Kordej mi se ne svidja pa necu kupiti, ja bi bar pohvalio novo izdanje i procitao ga pa rekao da ne valja, zapravo bi se uopce suzdrzao od komentara, pa ipak je to album naseg covjeka, a ne jos jedan bonelli na kiosku ( iako i sam citam sve bonelli junake). Nikakve zamjerke nemam prema vama decki, samo malo vise entuzijazma prema novom stripu!


A kako ćeš ga pročitati nego ga prvo kupiti a kad si već kupio onda je kasno ako ti se ne svidi.pogotovu cijena od 100 kuna je previsoka za album od 48 str.Ako je ovo pokazatelj u kojem smjeru ćeići cijene albuma u HR(kao da je gorivo)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 10/01/2008 : 01:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
slazem se da je ponekad bolje presutjeti i ne komentirati nista nego popljuvati bilo koji strip domacih autora (svi domacim autorima zelimo sve najbolje), ali ne moze covjek lagati da mu se svidja i iskesirati 100 kuna samo zato jer je to Kordey (primjetiti y na kraju - pa tko skuzi sto zelim reci dobro, tko ne ne)!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 10/01/2008 : 12:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> (primjetiti y na kraju - pa tko skuzi sto zelim reci dobro, tko ne ne)!

Pa nije da si suptilan.

Inacce, pogledao sam - vani je taj album 13 ojra, ssto izadje otprilike. Mislim da je, mozzda grijessim, onaj malo vechi format (kresani B4) ssto objassnjava nessto vissu cijenu.

Ni jedan od ovih podataka nije tu da bi ikog bilo u ssto uvjeravao ili razuvjeravao. Podatci su ljepota sama po sebi.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 10/01/2008 : 12:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
skupo,ali more se platiti..

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 10/01/2008 : 21:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
Ma ne.nema to nacionalisticke konotacije tipa on je Hrvat pa kupimo svi 5 komada nego cisto entuzijazam zbog novog algoritmovog strip izdanja, drugog nakon Sandmana i to mi je drago jer im se valjda isplatilo, a s druge strane kupujemo Markove,Blekove i Male rendzere koji su jako losi crtacki ili scenaristicki i dajemo 25 i 34kn, a znamo da ne valja i kupujemo iz nostalgije! Valjda onda vrijedi uzeti 1 album makar i za 100 kn ako ce to pomoci da se izbaci neko bolje ili po svima vrijednije izdanje!
Sto vise stripova,to bolje!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/01/2008 : 08:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kupija jučer!Nisam izdrža,slab sam

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 11/01/2008 : 09:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zkne

Ma ne.nema to nacionalisticke konotacije tipa on je Hrvat pa kupimo svi 5 komada nego cisto entuzijazam zbog novog algoritmovog strip izdanja, drugog nakon Sandmana i to mi je drago jer im se valjda isplatilo, a s druge strane kupujemo Markove,Blekove i Male rendzere koji su jako losi crtacki ili scenaristicki i dajemo 25 i 34kn, a znamo da ne valja i kupujemo iz nostalgije! Valjda onda vrijedi uzeti 1 album makar i za 100 kn ako ce to pomoci da se izbaci neko bolje ili po svima vrijednije izdanje!
Sto vise stripova,to bolje!



Ne razumijem te zato što ja ne uzimam ono što mi se ne sviđa, bilo to od boga. Iz nostalgije, iz entuzijazma ili bilo čega drugog dati 100 kuna za nešto što mi ne leži, a pored toliko (i dovoljno) dobrih izdanja koje još nisam uzeo? Ni u ludilu!
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 11/01/2008 : 18:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Podatci su ljepota sama po sebi.



"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 11/01/2008 : 18:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Kordej je genijalan, ali ovaj album nemam namjeru kupiti jer je glupo dati 99 kuna za 48 strana.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/01/2008 : 08:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
je li ti kupuješ stranice ili dobar strip?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15525 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/01/2008 : 09:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
kupio i preporuka da se nabavi svima ostalima pa ko voli nek izvoli
(a može se otić u algoritam ili kod vedrana i na licu mjesta pročitaš strip vratiš ga na policu i uštediš 100kn)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 12/01/2008 : 11:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>je li ti kupuješ stranice ili dobar strip?

Pa ... Dobar strip, nekad i loš strip, ako zaključim da mi je omjer para i strana okej.

Tako da sam ovog posudio i prilično sam ugodno iznenađen, nakon one papazjanije od Tajne povijesti. Kordej je tu Kordej iz ove post-US faze, nije filigranski, ali i dalje briljira u momentima koji su me kod njega uvijek oduševljavali (kod njega se točno čita karakter iz figure svakog lika, iz stava, ne samo iz izraza lica), no ovaj put je i priča zanimljiva.

Svejedno, sto čuna je puno za dat onom Ferengiju u meni.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12899 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/01/2008 : 14:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ako je novac problem, sačekajte Interliber, pa ga kupite na štandu Algoritma kad bude popust od 10-20%.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/01/2008 : 18:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i svidio mi se ,ali taman kad sam se zagrijao nastavlja se..
I sad triba čekati ko zna koliko vrimena da autori naprave drugi album .Možda sam se razmazija ali oću cilu priću odjednom(živili integrali i tpbi-doli pojedinačni albumi i sveščice).Kordej mi je puno bolji nego u tajnoj povijesti a možda je to i zbog scenariste jer teško netko može nadmašiti pekoa u lošosti.Šta reći?Fanatici kordeja i bda kupite a ostali uzmite u knjižnicama i čekajte popust na sajmovima knjiga.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2533 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 12/01/2008 : 19:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Ima gdje kakav prewiev?

Stara Huta za 36 minuta
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/01/2008 : 19:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
imaš masu francuskih stranica o stripu(bd),pa traži.sigurno ćeš naći!i ako neznaš fr,onda google translate na eng!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000