forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ako moze pomoc u vezi slanja maila !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

safarb
Starting Member



Croatia
14 Posts

Member since 23/12/2001

Posted - 28/03/2008 : 20:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send safarb a Private Message  Reply with Quote
Imam problem oko slanja maila kada hocu nekome korisniku poslati javlja mi slijedece:

Poruka nije poslana!
Greška:The server rejected the sender address. The server response was: 501 Your domain does not seem to be valid. Could not find MX record for your domain.

Zanima me znate li kako to rijesiti, hvala !

slovenec
Senior Member



Slovenia
1024 Posts

Member since 05/04/2004

Posted - 29/03/2008 : 14:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send slovenec a Private Message  Reply with Quote
Ja pak tebi ne mogu poslati maila, javlja da kao ne postoji adresa. Uglavnom napisao si mi komentar za onaj alan ford, pa sam ti jučer poslao sms, tako da nas dvoje to rješavamo,sve ok, ali nije dobro da nemaš maila za iduće suradnje s drugim kupcima/prodavačima, zato je fino da to probaš nekako riješiti. Možda Markos ima kakvu ideju što to kod tebe nije u redu. Ja sam imao neke poteškoće sa dobivanjem mailova iz aukcija, pa mi je pomogao riješiti, uglavnom sad mi ok radi.

eto!
Go to Top of Page

safarb
Starting Member



Croatia
14 Posts

Member since 23/12/2001

Posted - 29/03/2008 : 21:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send safarb a Private Message  Reply with Quote
OK hvala ti na informaciji, obratit cu se Markosu
Go to Top of Page

Mali78
Starting Member

Germany
6 Posts

Member since 29/04/2007

Posted - 01/04/2008 : 08:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali78 a Private Message  Reply with Quote
I ja iman problema al nitko nezeli reci sto i kako da radim..kupio sam stripove od jednog tipa prije 8 dana i kontaktirao sam ga sa novom adresom al od njega nista do sad...necu ga cekat 3 tjedna da se javi!!!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/04/2008 : 17:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali78

I ja iman problema al nitko nezeli reci sto i kako da radim..kupio sam stripove od jednog tipa prije 8 dana i kontaktirao sam ga sa novom adresom al od njega nista do sad...necu ga cekat 3 tjedna da se javi!!!!!


Pošalji mu još par poruka, a istovremeno otvori topic u podforumu "Aukcije" i u naslovu stavi: Laroche - javi se radi dogovora. Možda iz nekog razloga nije primio tvoju poruku...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/04/2008 17:28:00
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000