forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MM & NN Giganti - NOVI BROJEVI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/02/2008 : 00:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nije ''valjda''

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 17/02/2008 : 02:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
aaaahh Martine, volim taj poludosadan, ultraozbiljan strip o svakojakim koještarijama....ma zapravo ga obožavam
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 04/04/2008 : 16:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
NN Giganti 5 i 6
Posto nisam neki ljubitelj NN ,moram da pohvalim ova 2 giganta da su mi legli,interesentna radnja,prilicno napeto cak sam osjetio prilikom citanja povecanje adrenalina sto mi je neuobicajeno kad citam SF.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2008 : 17:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
peti gigant nema onu kvalitetu kao treći, koji je vrhunska space-opera. Nema toliko pejzaža, pročitao sam ga duplo brže nego tricu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 05/04/2008 : 11:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
pa zakaj se pobogu nikom 5. ne sviđa?

ja smatram da je baš specifičan i različit od ostalih upravo zbog vrhunske razrade likova i jedne suptilnije priče s psiho podlogom koja se mene osobno dojmila...pogotovo zadnja scena mrtve luđakinje u krilu njenog zaluđenog "roba"...to je vrhunski

5. jednostavno ima kvalitetu za sebe i nije usporediv s ostalima


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 06/05/2008 : 20:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
slažem se s tobom darkraver .....meni je 5ica baš super, čak i napetija od 6ice koja mi nije baš legla što se tiče same priče. ne znam, valjda i zbog toga što ne znam što se to zbilo nathanu neveru, linku i tzv. učitelju za vrijeme postojanja Agencije Alfe ....ne znam uopće jesu li te priče izašle u SD ili Ludensa
hmmm. ali svidjela mi se odrasla Dakkar koja je promijenila ime u Artisia (o zašto?)....i nekako je sve onak ležerno, likovi nekoliko kompića u vojsci (Cobham), Arkad mi je super lik, Selena...well nadam se da će još biti nešto od nje....i tak. ali ne znam, osim što Nemo umire, nije mi sve to izgledalo bogznašto.hmmm, onak solidna priča. kak ste nahvalili ne znam kaj sam očekivala.ahhh i Artisia u Nemovom ogrtaču

Edited by - nika331 on 06/05/2008 20:32:23
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 06/05/2008 : 21:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

slažem se s tobom darkraver .....meni je 5ica baš super, čak i napetija od 6ice koja mi nije baš legla što se tiče same priče. ne znam, valjda i zbog toga što ne znam što se to zbilo nathanu neveru, linku i tzv. učitelju za vrijeme postojanja Agencije Alfe ....ne znam uopće jesu li te priče izašle u SD ili Ludensa
hmmm. ali svidjela mi se odrasla Dakkar koja je promijenila ime u Artisia (o zašto?)....i nekako je sve onak ležerno, likovi nekoliko kompića u vojsci (Cobham), Arkad mi je super lik, Selena...well nadam se da će još biti nešto od nje....i tak. ali ne znam, osim što Nemo umire, nije mi sve to izgledalo bogznašto.hmmm, onak solidna priča. kak ste nahvalili ne znam kaj sam očekivala.ahhh i Artisia u Nemovom ogrtaču




hah!
eto zadovoljštine...
drago mi da se još nekom svidio taj 5. gigant,već sam mislil da sam lud

a što se tiče ovih posli oko agencije alfa i statusa likova sve će ti bit jasnije ako pogledaš kronologiju na

http://www.ubcfumetti.com/nn/crono2.htm

6. gigant "Velika prijetnja" je izašao tek
nakon 125. regularnog broja (mi na 74. tek),
zatim 8. Agencije alfe(mi na 1. tek),
te čak 10. specijal broja (mi na 5. tek)...

ha bem'mu patka, ako bar ne u Europu,a onda s gigantima Nathana brzamo malo i preveč
kako veli pjesnik :"...neznam da li da ju želim,ili ne želim..."

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 06/05/2008 : 22:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
e baš ti hvala.....nisam prije uspoređivala tal. i naša izdanja.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000