forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Opcija Izbriši mi nije radila...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 03/05/2008 : 21:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
opcija izbriši mi na aukcijama ne radi (samo pod >Kupovina>Aukcije koje sam osvojio) pa ak bi se mogao taj problem nekako rješiti bilo bi super....unaprijed hvala!

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 05/05/2008 13:11:03

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/05/2008 : 22:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

opcija izbriši mi na aukcijama ne radi (samo pod >Kupovina>Aukcije koje sam osvojio) pa ak bi se mogao taj problem nekako rješiti bilo bi super....unaprijed hvala!


da,ne radi...i kad oću staviti opciju pregleda aukcija nazad 15 dana manje ili više,javlja mi grešku...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2008 : 23:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

opcija izbriši mi na aukcijama ne radi (samo pod >Kupovina>Aukcije koje sam osvojio) pa ak bi se mogao taj problem nekako rješiti bilo bi super....unaprijed hvala!


da,ne radi...i kad oću staviti opciju pregleda aukcija nazad 15 dana manje ili više,javlja mi grešku...



meni kad oću staviti opciju pregleda aukcija nazad (u bilo kojem intervalu) javlja error i nista se ne dogada
ispocetka sam okrivljavao komp, ali probao sam na nekoliko njih i nigdje mi ne radi
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/05/2008 : 09:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da je problem bio sa IE 7, sad sam to pogledao i mislim, rijesio.
Ako budete imali daljnih problema, javite.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 04/05/2008 : 11:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

opcija izbriši mi na aukcijama ne radi (samo pod >Kupovina>Aukcije koje sam osvojio) pa ak bi se mogao taj problem nekako rješiti bilo bi super....unaprijed hvala!


da,ne radi...i kad oću staviti opciju pregleda aukcija nazad 15 dana manje ili više,javlja mi grešku...



da,ni meni to sortiranje prije nije radilo,ali danas je sve ok...ali onaj problem sa izbriši opcijom mi je i dalje ostao...nije mi to toliko važno u ovom trenutku,ali nakupovao sam dosta stripova u zadnje vrijeme (naravno,namjeravam nastaviti) pa kad ostavim komentare ne bih htio da mi se te aukcije sakupljaju i miješaju sa ostalim koje sam osvojio,ali još nisam realizirao (tj.ostavio komentare)...ovo novo sortiranje bi moglo donekle rješiti taj problem, ali opet ako se ta izbriši opcija može nekak popraviti,tim bolje

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/05/2008 : 11:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
...jopet ne radi...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2008 : 18:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kod mene sve u redu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/05/2008 : 08:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

opcija izbriši mi na aukcijama ne radi (samo pod >Kupovina>Aukcije koje sam osvojio) pa ak bi se mogao taj problem nekako rješiti bilo bi super....unaprijed hvala!


da,ne radi...i kad oću staviti opciju pregleda aukcija nazad 15 dana manje ili više,javlja mi grešku...



da,ni meni to sortiranje prije nije radilo,ali danas je sve ok...ali onaj problem sa izbriši opcijom mi je i dalje ostao...nije mi to toliko važno u ovom trenutku,ali nakupovao sam dosta stripova u zadnje vrijeme (naravno,namjeravam nastaviti) pa kad ostavim komentare ne bih htio da mi se te aukcije sakupljaju i miješaju sa ostalim koje sam osvojio,ali još nisam realizirao (tj.ostavio komentare)...ovo novo sortiranje bi moglo donekle rješiti taj problem, ali opet ako se ta izbriši opcija može nekak popraviti,tim bolje


Koji browser imas i je l' ti javi neku greskicu i koju - (pogledaj u donji lijevi kut browsera)?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/05/2008 : 11:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

opcija izbriši mi na aukcijama ne radi (samo pod >Kupovina>Aukcije koje sam osvojio) pa ak bi se mogao taj problem nekako rješiti bilo bi super....unaprijed hvala!


da,ne radi...i kad oću staviti opciju pregleda aukcija nazad 15 dana manje ili više,javlja mi grešku...



da,ni meni to sortiranje prije nije radilo,ali danas je sve ok...ali onaj problem sa izbriši opcijom mi je i dalje ostao...nije mi to toliko važno u ovom trenutku,ali nakupovao sam dosta stripova u zadnje vrijeme (naravno,namjeravam nastaviti) pa kad ostavim komentare ne bih htio da mi se te aukcije sakupljaju i miješaju sa ostalim koje sam osvojio,ali još nisam realizirao (tj.ostavio komentare)...ovo novo sortiranje bi moglo donekle rješiti taj problem, ali opet ako se ta izbriši opcija može nekak popraviti,tim bolje


Evo, sad sam isprobao na tvom accountu, s IEom i obrisao sam uspjesno dvije aukcije za koje si ostavio komentare, pa mislim da je sad taj problem rijesen.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 05/05/2008 : 12:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

opcija izbriši mi na aukcijama ne radi (samo pod >Kupovina>Aukcije koje sam osvojio) pa ak bi se mogao taj problem nekako rješiti bilo bi super....unaprijed hvala!


da,ne radi...i kad oću staviti opciju pregleda aukcija nazad 15 dana manje ili više,javlja mi grešku...



da,ni meni to sortiranje prije nije radilo,ali danas je sve ok...ali onaj problem sa izbriši opcijom mi je i dalje ostao...nije mi to toliko važno u ovom trenutku,ali nakupovao sam dosta stripova u zadnje vrijeme (naravno,namjeravam nastaviti) pa kad ostavim komentare ne bih htio da mi se te aukcije sakupljaju i miješaju sa ostalim koje sam osvojio,ali još nisam realizirao (tj.ostavio komentare)...ovo novo sortiranje bi moglo donekle rješiti taj problem, ali opet ako se ta izbriši opcija može nekak popraviti,tim bolje


Evo, sad sam isprobao na tvom accountu, s IEom i obrisao sam uspjesno dvije aukcije za koje si ostavio komentare, pa mislim da je sad taj problem rijesen.



sve super,sad radi...hvala

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000