forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra: izdavački plan za 2009/2010
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2008 : 14:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Konačno.

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=9&NewsID=10

Trouble will find me

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/09/2008 : 14:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ima toga dosta,masala .
Prvi post sa novog kompjutera,osjecam se tako izostreno da nije humano.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/09/2008 : 15:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Kolorka 13 Les Cosmonautes du futur Trondheim - Larcenet 11/10

Nagovorio te Dekara, a?

Impresivan spisak. Sad mi je jasno zašto spavaš po kućama u Srbiji, a ne po hotelima.

Iskeno da kažem, kad sam video ovo:
quote:
zbor je, kao i obično, vrlo osoban, pažljivo biran preko godinu dana i krojen čitalačkim ukusom našeg urednika

... uplašio sam se da ćeš krenuti da izdaješ gomilu nekih Bonelli naslova.

Edited by - DusMan on 13/09/2008 15:14:47
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 13/09/2008 : 15:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message  Reply with Quote
pohvale za Kolorku, bilo je već i vrijeme, uzimam sve
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 13/09/2008 : 15:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
gomila finih stvari ali meni najdraze(pored astronauta:) su najave domatjica(gluhe laste!), grendela, eVrope i klasika u vidu BoPa, Black Holea i monsieur jeana.
+ Kavac/sklavi/ano, Gipi, Larcenet !

hura!

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 13/09/2008 15:24:24
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2817 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/09/2008 : 15:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Bravo stari! Kupujem sve naravno iako vec nesto malo imam na engleskom.

Tako se to radi!

Jack the Black.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18751 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/09/2008 : 15:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bravo na izboru,sigurno neću uzet sve ali dosta toga.Ipak mi je Bonelli(Libellus) na prvom mjestu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/09/2008 : 15:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne kupujem sve ali će se naći nešto i za mene.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1583 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 13/09/2008 : 15:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Čoveče, kakva lista!
Gipi, Toppi, Breccia, Baru, Milazzo, Springer, Tardi...
I jako mi je drago da če jedan od najboljih tinejdžerskih stripova, Štefove Gluhe laste konačno ugledati svetlo dana. Pošto ima puno epizoda, kako češ ih objavljivati, u integralima?

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/09/2008 : 15:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne kupujem sve ali će se naći nešto i za mene.


Također.
Izuzetno mi je drago što ima domaćih naslova (Papak,Gluhe Laste)...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/09/2008 : 16:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
hocemo li otvoriti kladionicu kolliko će što kasniti?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/09/2008 : 16:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalna lista. Bez sumnje uzimam sve.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/09/2008 : 17:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

hocemo li otvoriti kladionicu kolliko će što kasniti?


Amo ća...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/09/2008 : 17:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Opa, Sclavi-Cavazzano... šta je to?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2008 : 17:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Kolorka 13 Les Cosmonautes du futur Trondheim - Larcenet 11/10

Nagovorio te Dekara, a?


Ma nije, dapace. Ja volim Larceneta i Trondheima pa to i nije neko iznenadjenje. A i htio bi procitati treci dio konacno:)

quote:
Originally posted by DusMan
Impresivan spisak. Sad mi je jasno zašto spavaš po kućama u Srbiji, a ne po hotelima.


Recesija je, ne pitaj.

quote:
Originally posted by DusMan
Iskeno da kažem, kad sam video ovo:
quote:
zbor je, kao i obično, vrlo osoban, pažljivo biran preko godinu dana i krojen čitalačkim ukusom našeg urednika

... uplašio sam se da ćeš krenuti da izdaješ gomilu nekih Bonelli naslova.


Cak i kad bi htio, što je ostalo?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2008 : 17:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ninel

Čoveče, kakva lista!
Gipi, Toppi, Breccia, Baru, Milazzo, Springer, Tardi...
I jako mi je drago da če jedan od najboljih tinejdžerskih stripova, Štefove Gluhe laste konačno ugledati svetlo dana. Pošto ima puno epizoda, kako češ ih objavljivati, u integralima?


hvala! gluhe laste, u albumima, mislim, moramo jos odluciti. toga ima 280 stranica pa to treba nekako pametno podijeliti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2008 : 17:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Fenomenalna lista. Bez sumnje uzimam sve.


hvala.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2008 : 17:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Opa, Sclavi-Cavazzano... šta je to?


pa ima link. detektivski humor, u najboljem izdanju.

Trouble will find me
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 13/09/2008 : 17:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Putujte sa Markom Šunjićem od izdavačkog vrha do financijskog dna, u nekoliko zamaha!

Šalim se, naravno. Sve najbolje, uzet ću koliko budem mogao.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/09/2008 : 17:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

hvala.



Eh, ništa. E sad, možda će moja žena hteti da porazgovara sa tobom oko toga kad dođeš u BGD...

Šalu na stranu, obožavam kad izdavači krenu sa nečim što još nisam nabavio u originalu (ili, kod poneke od ovih najava, sa stvarima za koje nisam ni čuo), zadovoljstvo će biti moje. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/09/2008 : 17:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by kiky

Opa, Sclavi-Cavazzano... šta je to?


pa ima link. detektivski humor, u najboljem izdanju.


wow, hvala za informaciju, baš si ljubazan
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 13/09/2008 : 17:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Sjajno. Jedino bi radije vidio, da Evropa izađe u Kolorki a ne u Orki. I da From Hell uopšte ne izađe :) No najviše se radujem stripu Che. A na listi mi nekako fale Spaghetti brothers 5 i 6, šta je sa njima ? I prilično sam se iznenadio, kada sam vidio kombinaciju Sclavi Cavazzano. Nekako mi baš ne djeluju kao kompatibilni autori.
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 13/09/2008 : 17:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim Spaghetije 5 i 6. Znaci da to izlazi jos ove godine?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2008 : 18:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Markos

hvala.



Eh, ništa. E sad, možda će moja žena hteti da porazgovara sa tobom oko toga kad dođeš u BGD...


Nisam ni došao, a vec mi prijete! Osjecam se ugrozeno;)

quote:
Originally posted by Djole
Šalu na stranu, obožavam kad izdavači krenu sa nečim što još nisam nabavio u originalu (ili, kod poneke od ovih najava, sa stvarima za koje nisam ni čuo), zadovoljstvo će biti moje. ;)


Same here. Sto da ti kazem, we aim to please:) Salu na stranu, tvoje mi pohvale jako znace, to je znak da sam na dobrom putu

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2008 : 18:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vid

Sjajno. Jedino bi radije vidio, da Evropa izađe u Kolorki a ne u Orki. I da From Hell uopšte ne izađe :) No najviše se radujem stripu Che. A na listi mi nekako fale Spaghetti brothers 5 i 6, šta je sa njima ? I prilično sam se iznenadio, kada sam vidio kombinaciju Sclavi Cavazzano. Nekako mi baš ne djeluju kao kompatibilni autori.


S Evropom je problem sto treci album uopce nije obojan.
Sclavi i Cavazzano - vjeruj mi, urnebesno!
Spaghetti 5 i 6 - kao što rekoh, popis nije savršen, zaboravio sam ih. Oni, naravno, izlaze za crs, vec su spremni, samo treba napisati tekstove za backcover.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 13/09/2008 : 18:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Impresivna lista. Najradije bi uzeo sve ali...Uglavnom, Kena ću morati izdurati do kraja nekako. Tek sada sam naručio Spaghettije 1-4 pa je sigurno da ću uzeti 5 i 6 album iako ih ne vidim u najavi. Slijedeće je na meti Alvar Mayor ( jel to ima 4 knjige il ih ima više? )a zatim Svagdanja borba i Mort Cinder.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000