forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker: Kraj
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/12/2008 : 22:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

to se podrazumijeva, naravno!



I cisto da se ne udaljis od tog dvojca,mogo bi da popunjavas prazninu Juliom
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/12/2008 : 22:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras
Ne znam kako bi reagovao na takvu vest (pomerio sam se sa mesta) u vezi Zagora ? ? ?


ja znam kako bi reagirao...rekao bih,napokon,sad ćemo stići talijane!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 11/12/2008 : 22:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
eto jos jednog dokaza da pametni ljudi ucine kraj i pametnim stvarima!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12301 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/12/2008 : 22:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Vijest koliko dobra, toliko je i tužna...

Have mercy
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5044 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 11/12/2008 : 23:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
povremeno ga čitam pa nisam previše upućen, koliko je ukupno brojeva objavljeno (nacrtano) ako tko zna (mislim na izdanja izvan HR)

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1432 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 11/12/2008 : 23:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Marko, ne znam da li si to pominjao do sada to jest da li znaš, ali me jako zanima kakav je odnos Berardija i Milazza, jesu li oni samo profesionalni saradnici ili su i privatno dobri prijatelji, s obzirom da se retko nailazi na tako dobar tandem (poput Magnusa i Bunkera, recimo...)?

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/12/2008 : 00:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fumettisti

Razmisljajuci onako,opcenito,mislim da ce se Ken ugasiti tek kada se ugase sami autori.Nisam li u pravu?



Nisi. No, kad si vec tu (a to se u poslednje vreme desava jako retko), kad ces ponovo postaviti sajt, ali ovog puta da kompletiras to koliko toliko. Znas na koji sajt mislim
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 12/12/2008 : 02:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
He! Kraj Kena a ja jos uvek nemam ni priblizno sva izdanja koja je izdala Fibra...No pozdravljam ovakvu odluku,ovo je jedan vanredno dobar serijal koji nema bas tako puno epizoda,ali je zato svaka ona prava...Ko zna koliko ce proci dok je oni urade,kao i ko zna koliko ce proci dok ja ne sakupim sve brojeve.Verujem da ce finalna epizoda biti praznik i za oci ali i za srce.Mislim da bi bilo mnogo bolje i da su neki drugi serijali stali u nekom trenutku,nego sto imaju gomilu epizoda kojima se ne vidi ni kraj ni poenta....
U svakom slucaju,mega vest,i ja sam posle nekog vremena bas iskreno srecan!!!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 12/12/2008 : 08:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
evo, neka tiha jeza mi se uvlaci pod kozu dok ovako rano ujutro na poslu razmisljam kakav ce to biti kraj, kakve god opcije da budu u igri, bice tuzno, nadam se onako slatkasto tuzno.
jooj, bas bedak (sto kazu srbi)
ali stvarno, jedn aknjizurina od barem 300 strana bi morala biti

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2008 : 09:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Marko, ne znam da li si to pominjao do sada to jest da li znaš, ali me jako zanima kakav je odnos Berardija i Milazza, jesu li oni samo profesionalni saradnici ili su i privatno dobri prijatelji, s obzirom da se retko nailazi na tako dobar tandem (poput Magnusa i Bunkera, recimo...)?


Bili su prakticno braća, pa su se zakacili nesto, tako da su sad u ok odnosima, ali nije to vise to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2008 : 09:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
He, he, moj besprijekorni tajming.
Njih dvojica završavaju serijal, a ja po prvi put ozbiljno čitam Kena (davne izlete u LMS ne računam). Pročitao sam prvih 9 brojeva u zadnjih par dana i malo je reći da sam oduševljen... Svaki sljedeći broj razvlači moj osmijeh za dodatni cm. Prosto je nevjerovatno kakvu zavisnost izaziva ovaj strip. Genije piše, a Milazzo i Alessandrini se iz broja u broj takmiče tko će to bolje provesti u sliku. Teško će mi biti više riječima pogrdnim častiti Bonelli stripove, jer i Ken tu spada. Prije će biti da je zalutao, ipak je to jedna druga dimenzija stripa. Znam da otkrivam toplu vodu, ali eto, pod jakim sam utiskom i morao sam iskazati svoje oduševljenje ovim genijalnim stripom.
Zavidite mi ljudi! Ja prvi put čitam Kena. To se radi samo jednom u životu.


Stvarno ti zavidim. Sto ce tek biti kad dodjes do najboljih epizoda... Uzivaj!

Trouble will find me
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1432 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 12/12/2008 : 10:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Ajd još samo jedno pitanje, koje bi ti epizode izdvojio kao ponajbolje?

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2008 : 10:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Chemako; Balada o Pat O'Shane; Ljudi, stoka, junaci; Lovčeva Lilly; Dome, slatki dome; Pravo i krivo; Adah; Boston; Štrajk; Dah i san

Trouble will find me
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 12/12/2008 : 11:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je što je gotovo, ali to je ipak premalo. Slijedit ću Obijev primjer i dignut ih par iz knjižnice jer mi je zasad i 80 kn previše. Nadam se da ću jednom imat ih sve, a zasad samo Ranchero. Nadam se da će se uskoro gasit i Tex i Zagor jer ako još budu izlazi kvalitet će past ispod svake razine. Nek DD i MM guraju bar do 400 jer je još toga neiskorištenog! A oval zadnji Ken bar 300strana!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1432 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 12/12/2008 : 14:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Chemako; Balada o Pat O'Shane; Ljudi, stoka, junaci; Lovčeva Lilly; Dome, slatki dome; Pravo i krivo; Adah; Boston; Štrajk; Dah i san


Uh, dobro se gađamo...

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2124 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 12/12/2008 : 14:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Chemako; Balada o Pat O'Shane; Ljudi, stoka, junaci; Lovčeva Lilly; Dome, slatki dome; Pravo i krivo; Adah; Boston; Štrajk; Dah i san


U potpunosti se slazem.
(...)Kad bi mene netko pitao za moje najbolje Kenove rekao bih isto, ali bi ipak dodao 'Norminog princa'...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2124 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 12/12/2008 : 15:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ja sam mislio da ce ovo biti tuzna vijest za vas fanove
kraj=the end,finito,ende,konec...


Eh...
Kako za koga, al mene je ova vijest razveselila jer me veseli svaka nova epizoda Kena ali ponajprije zbog toga sto ce ovo biti zadnja epizoda!
Epizoda koju ce pamtiti svi oni koji su voljeli Kena i koji su ga citali. Vjerujem da ce Milazzo i Berardi napraviti epizodu koja ce ostaviti neizbrisiv trag na nasim srcima. Vjerujem da ce napraviti nesto posebno, nesto neunistivo!!!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 12/12/2008 : 15:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
Forza Milazzo!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/12/2008 : 16:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbolje, ja nisam jos uvek procitao nista od Kena, jer ono sto sam citao kao klinac ne racunam uopste (em sam sve zaboravio, em mi je tad to bilo dosadno). Mene tek ceka uzivanje
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 12/12/2008 : 18:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
DP...mislio sam na gasenje rada na K.P. a ne na nista drugo...Sto se tice onoga sajta,pa mislim da sam polako,polako,postavio gotovo sve ali sve to sluzi vise kao info nego kao neki strip sajt.Gledajuci profesionalan rad ovdje na stripovi.com ja se ne usudjujem bilo sto dati van.Ma budem,za koji dan.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 12/12/2008 : 20:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by King Warrior

ja sam mislio da ce ovo biti tuzna vijest za vas fanove
kraj=the end,finito,ende,konec...


Eh...
Kako za koga, al mene je ova vijest razveselila jer me veseli svaka nova epizoda Kena ali ponajprije zbog toga sto ce ovo biti zadnja epizoda!
Epizoda koju ce pamtiti svi oni koji su voljeli Kena i koji su ga citali. Vjerujem da ce Milazzo i Berardi napraviti epizodu koja ce ostaviti neizbrisiv trag na nasim srcima. Vjerujem da ce napraviti nesto posebno, nesto neunistivo!!!



a bash se cudim zashto ne naprave josh nekih serijala kao Ken...Ipak on je jedan od najkvalitetnijih bonelli likova(meni)zato shto me fascinira da u nekom stripu,u kome ocekujemo da ce glavni lik biti baja,a ustvari,u mnogo situacija,vidi se da je on samo jedan od velike vecine,jedan covek u velikoj gomili,nikakav vodja,nikakav gospodar,samo...covek.zar nije tako?

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/12/2008 : 23:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fumettisti

DP...mislio sam na gasenje rada na K.P. a ne na nista drugo...Sto se tice onoga sajta,pa mislim da sam polako,polako,postavio gotovo sve ali sve to sluzi vise kao info nego kao neki strip sajt.Gledajuci profesionalan rad ovdje na stripovi.com ja se ne usudjujem bilo sto dati van.Ma budem,za koji dan.



Posalji mi link na PM, znas da ja uzivam u tome, posebno zato jer tih izdanja nema nigde sistematski sredjenih, a ono tvoje je bila najkompletnija celina bar do sada, bez obzira sto je falilo mnogo naslovnica. Trebalo bi da smognes snage i nadjes malo vremena pa da pretocis u tekst sve sto znas (ja sam taj stari sajt kompletan snimio na HDD i imam ga, ima oko 43Mb kompresovano, ali svaki put moram da se prisecam koja je pocetna stranica i sta je gde jer tad nije bilo zavrseno do kraja i linkovano a nije bilo ni pocetne strane kao index.html)
Go to Top of Page

dabac
Starting Member

29 Posts

Member since 16/11/2007

Posted - 13/12/2008 : 21:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dabac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Obi-wan
He, he, moj besprijekorni tajming.
Njih dvojica završavaju serijal, a ja po prvi put ozbiljno čitam Kena (davne izlete u LMS ne računam). Pročitao sam prvih 9 brojeva u zadnjih par dana i malo je reći da sam oduševljen... Svaki sljedeći broj razvlači moj osmijeh za dodatni cm. Prosto je nevjerovatno kakvu zavisnost izaziva ovaj strip. Genije piše, a Milazzo i Alessandrini se iz broja u broj takmiče tko će to bolje provesti u sliku. Teško će mi biti više riječima pogrdnim častiti Bonelli stripove, jer i Ken tu spada. Prije će biti da je zalutao, ipak je to jedna druga dimenzija stripa. Znam da otkrivam toplu vodu, ali eto, pod jakim sam utiskom i morao sam iskazati svoje oduševljenje ovim genijalnim stripom.
Zavidite mi ljudi! Ja prvi put čitam Kena. To se radi samo jednom u životu.


Stvarno ti zavidim. Sto ce tek biti kad dodjes do najboljih epizoda... Uzivaj!


Sta bih dao da sam na tvom mjestu! A ja po ne znam koji put iznova citam iste epizode... Ali moram priznati da ih ima nekolicina koje nikad nisam ranije citao u LMS, a Libellusove/Fibrine me tek cekaju na polici i nisam jos stigao do njih, jer KPa zadnjih mjeseci sistematski citam polako epizodu po epizodu kad stignem, jer gradim jedan opsiran sajt vezan uz njega.

A sto se tice zadnje epizode, pa naravno da smo svi fanovi odusevljeni, jer smo svi odreda bili gotovo sigurni da je sve gotovo jos prije 10 god, kad je izasla zadnja epizoda.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/12/2008 : 21:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
super i odlično

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 13/12/2008 : 21:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
DP...uskoro ce sve biti postavljeno samo da prije toga dobro oznacim sve ono sto i sam sakupljam ali i ono sto nema veze sa mojim stripovima ali je dobro za vidjeti na jednome mjestu.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000