forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 "Nemogući" topic - epizode Martija Misterije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 07/01/2009 : 17:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Ja volim realizam. Što se tiče izraza lica, fizionomije, tu mi se najviše sviđa Freghieri-ev Martin. Izraz lica ukočeni-WASP intelektualac. :D

Alessandrini je dobar ali njegovo crtanje ulica i krupnih kadrova mi je iritantno.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......

Edited by - dnevni boravak on 07/01/2009 17:04:43
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 08/01/2009 : 18:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message  Reply with Quote
Tri najbolja crtaca za mene su Filippucci, Freghieri i Alessandrini. A Ricci je stvarno bio zanimljiv, ne znam zasto je on odjednom nestao? Najveca katastrofa je Henry, mada su mi legle njegove epizode Vremenska masina i Zona X. Torti, Ongaro, Cimpelin i jos par njih se bore za pretposljednje mjesto...
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 08/01/2009 : 18:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djuro

Tri najbolja crtaca za mene su Filippucci, Freghieri i Alessandrini. A Ricci je stvarno bio zanimljiv, ne znam zasto je on odjednom nestao? Najveca katastrofa je Henry, mada su mi legle njegove epizode Vremenska masina i Zona X. Torti, Ongaro, Cimpelin i jos par njih se bore za pretposljednje mjesto...


prva tri što si naveo su neprejebiva za MM

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/01/2009 : 19:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djuro

Tri najbolja crtaca za mene su Filippucci, Freghieri i Alessandrini. A Ricci je stvarno bio zanimljiv, ne znam zasto je on odjednom nestao? Najveca katastrofa je Henry, mada su mi legle njegove epizode Vremenska masina i Zona X. Torti, Ongaro, Cimpelin i jos par njih se bore za pretposljednje mjesto...



Tako je, ma meni su i Fillipuci i Alessandrini zakon, Ricci je samo malo bolji
Stvarno, jel netko zna zašto je tako nestao? Dosta je crtao u početku (strava u Providenceu, Bermutski trokut, Babilon, Večiti rat), onda je još napravio "Istinitu priču" - i nestao. Šteta.
Cimpelinovi crteži su mi više kao karikature. Mislim, to ide kod Johnnyja Logana, ali ne paše uz Martija. Ali dobro, ak se ne varam on je samo "Zemlju nedođiju" napravio.
A Henry je fakat losh. Ne znam jeste skužili, ali njegovi likovi uvijek mašu rukama u nekom čudnom gestikuliranju...Mora da je neki rođak od Bonnelija, pa ga ovaj drži

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 08/01/2009 : 20:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message  Reply with Quote
Cimpelin je crtao i Opasne susrete i Poludjeli grad. Skoro sam to citao, kao pripremu za Satorovu zagonetku, pa mi je ogadio pricu koja je ionako prilicno tanka...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/01/2009 : 21:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
E da, na te nove uvijek zaboravim
Inače, meni su ove zadnje priče od strip-agenta (izuzev ispodprosječnog "kralja sunca") čisto ok. Sator me čak ugodno iznenadio

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/01/2009 : 21:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Mene je Bilikenov povratak lepo razonodio. Secam se da sam bio vrlo zadovoljan. Nevolja je u tome sto se ne secam tacno radnje, ali mi je utisak ostavilo ono neko odbrojavanje!

Jel to isceckujemo neki zlokoban sukob izmedju Ljudi u crnom i neke izgubljene vanzemaljske civilizacije/Tajne baze Drugdje/Jave, bilo koga

Ili je to samo indirektna poruka - Kupujte sledeci broj!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/01/2009 : 21:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
to je jedno lepo odbrojavanje... ali bolje da ne znaš više, da ti se ne pokvari užitak čitanja.
Da, Billiken je čist ok

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9321 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/01/2009 : 22:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se je jedanput nešto govorilo na forumu baš za tog Riccija, nekakve trzavice između Bonellija i njega , ili je netko nekom j*** mater pa ga je ovaj istjerao .... ali ne sjećam se baš... baš šteta...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 09/01/2009 : 00:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote

Meni se osobno puno više sviđaju stare epizode MM-a nego ove nove koje mi nekako izgledaju više kao putopisi ili razglednice. Martin je bio pravi avanturista dok je sada više "knjiški moljac".
Alessandrini, Filippucci i Devescovi su mi najdraži crtači.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/01/2009 : 20:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo, upravo pročitah treći Gigant. Evo što sam napisao u "komentarima":

"Vrlo dobar gigant, makar nije u rangu prva dva. Ideja je odlična, ali razrada je pomalo previše otišla u "space-operu";previše pucačine, a premalo podataka. Mislim da sam ovaj gigant pročitao duplo brže nego "otok vatre i leda". Marti se drastično malo pojavljuje, te mu je stoga valjda glavni "glumac" donekle sličan. Odnosno, Adam je više mješavina Martija i Nathana .A i malo su pretjerali s Martijevim mišićima, izgleda kao prvak u body buildingu:)). Crtež "braće" mi je izvrstan, baš"leži" ovakvom mjestu radnje.
Naslovnica( i druge naslovnice giganta, općenito) drastično zaostaje za ostalim dijelovima stripa"

Sve u svemu - ok.
Što Vi mislite o ovome gigantu?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/01/2009 : 20:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ja i dalje stojin pri svom mišljenju, a to je da mi je ovo jedan od najboljih giganata, u rangu s prva dva.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/01/2009 : 20:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Meni su najbolji 1,2 i 6 i 8.
Daleko od toga da je trica loša, dapače, samo mi je nešto malo "manje dobra" od ovih navedenih. A peticu i sedmicu još nisam čitaoAli sada (konačno) to sve dolazi na red.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 21:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
2,1,12,10,8,7,6,4,9,5,3
11 nisam citao

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/01/2009 : 21:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Šta si dobio na lotu?

Znači dvanaestica je dobra?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 11/01/2009 : 21:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
i meni je ksanadu najbolji zasad....
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 21:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Šta si dobio na lotu?

Znači dvanaestica je dobra?



pa lektura... sve osim 11, nisam imao vremena, a materijali su dosli nakon 12ice...
12ica je izvrsna!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 21:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

i meni je ksanadu najbolji zasad....



i ostat ce ti
ali neke su vraski blizu...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 11/01/2009 : 21:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mladjo

Šta si dobio na lotu?

Znači dvanaestica je dobra?



pa lektura... sve osim 11, nisam imao vremena, a materijali su dosli nakon 12ice...
12ica je izvrsna!!


Ti prvo pročitaš (na komodu), pa onda ideš lekturirat, ili?
Koliko ti lekturiranje ubija užitak čitanja stripova?

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/01/2009 : 21:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Meni je trojka fenomenalna! Crtez ludacki dobar! U prici se dosta toga otkriva. (za mene, koji nije procitao bas toliko Martina)
Naslovna tu i tamo....zadovoljava, nista vise.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 21:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mladjo

Šta si dobio na lotu?

Znači dvanaestica je dobra?



pa lektura... sve osim 11, nisam imao vremena, a materijali su dosli nakon 12ice...
12ica je izvrsna!!


Ti prvo pročitaš (na komodu), pa onda ideš lekturirat, ili?
Koliko ti lekturiranje ubija užitak čitanja stripova?



lektoriranje. ne, paralelno, a kako je cesto i word prije toga, ubijanje uzitka je ogromno. drasticno cak. ali tu nema pomoci

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 21:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Meni je trojka fenomenalna! Crtez ludacki dobar! U prici se dosta toga otkriva. (za mene, koji nije procitao bas toliko Martina)
Naslovna tu i tamo....zadovoljava, nista vise.



priznajem maksimalnu subjektivnost vezanu za tricu, ali kad je tako. jbga... to je doslovce NN a ne MM.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/01/2009 : 22:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Meni je trojka fenomenalna! Crtez ludacki dobar! U prici se dosta toga otkriva. (za mene, koji nije procitao bas toliko Martina)
Naslovna tu i tamo....zadovoljava, nista vise.



priznajem maksimalnu subjektivnost vezanu za tricu, ali kad je tako. jbga... to je doslovce NN a ne MM.



Da znas da si u pravu! Sigurno mi se zato i svidja!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 11/01/2009 22:26:18
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/01/2009 : 22:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Jesam li ja jedini kome giganti i nisu baš fe-no-me-nal-ni, i koji još uvek žali za onim "normalnim" pričama?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 22:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
jesi

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000