forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: TEX WILLER biblioteka, knige 17 i 18
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/01/2009 : 19:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bazooka_Joe

Što je sad sa tim Texom jel to stiglo il još uvjek nije ?

Kakav imate dalje plan sa Texom samo 2 godišnje?

Možda bi bilo bolje da izdajete manje onog smeča od MM i slično i uradite više na Texu.



Hvala na lijepim rijecima.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/01/2009 : 19:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Bazooka_Joe

Što je sad sa tim Texom jel to stiglo il još uvjek nije ?

Kakav imate dalje plan sa Texom samo 2 godišnje?

Možda bi bilo bolje da izdajete manje onog smeča od MM i slično i uradite više na Texu.



Hvala na lijepim rijecima.



Svaka čast... ja bi ga odma posla u kurac. Nije izdavaštvo za mene

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/01/2009 : 19:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
svasta. na topicu o texu covik izgara za texom i buni se jer mu ga je malo.
Bogu fala, to je pozitivno. ne triba uvik ka primadona birat lipe rici. ne podnosi mm, pa sta??? bah...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 19:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bazooka_Joe

Što je sad sa tim Texom jel to stiglo il još uvjek nije ?

Kakav imate dalje plan sa Texom samo 2 godišnje?

Možda bi bilo bolje da izdajete manje onog smeča od MM i slično i uradite više na Texu.


Uh! Preostro! I ja sam za vise Texa, ali ne na ustrb drugih junaka, bio to junak koga ja skupljam (MM) ili junak koga vole izdavaci, lektori i ostali kokakolicari (NN).
Gastonu svaka cast na tolerantnosti.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/01/2009 : 19:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ti si u _rcu
zapravo samo blijeda kopija bratova. jer pravi texomlat zapostavit ce sve i svakoga za vise texa!! i zenu ako treba!


Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 19:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ti si u _rcu
zapravo samo blijeda kopija bratova. jer pravi texomlat zapostavit ce sve i svakoga za vise texa!! i zenu ako treba!




Jok more! Mozda bi se odreko zene, Nathana verovatno, ali MM nikako.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Bazooka_Joe
Starting Member



Slovenia
85 Posts

Member since 02/08/2004

Posted - 12/01/2009 : 21:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bazooka_Joe a Private Message  Reply with Quote
Da su MM i NN smeče to je moje strogo osobno mišljenje, istina mogao sam reči, da mi se ne svidjaju ali bi u stvari mislio ono prvo ... pa se zato izvinjavam svim fanovima ako su duboko povrjeđeni, no meni je totalno svejedno ako netko misli da su moji "favorite" stripovi smeče ... samo mi nije jasno kako može neko kupiti i time monoplizirati prava za neki strip i onda izdati 2 komada u cjeloj godini

ili kako se suočiti sa činjenicom da imaš tih MM NN DD koliko hočeš a TEX - a u 2008 jedva 2 ?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/01/2009 : 21:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Dobro bre, kakav crni monopol kad Tex u Hrvatskoj ima 3 izdavača?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/01/2009 : 21:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
@ Bazooka_Joe

Kao prvo, krivo brojis.

Kao drugo, ne pratis razloge zasto nesto nije izaslo.

Kao trece, znas li ti sto je monopol?


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Bazooka_Joe
Starting Member



Slovenia
85 Posts

Member since 02/08/2004

Posted - 12/01/2009 : 21:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bazooka_Joe a Private Message  Reply with Quote
Nespretno odabrana riječ monopol ali dali još netko izdaje te starije i u nas još neobjavljene Tex e, kako znam Ludens ide redovna kiosk linija za zakašnjenjem od nekoliko godina znači nije nikakva konkurencija kao ni Giganti.

MM a Libelus je objavio do sad kako vidim 24 komada, Mr. Noa 22 a Texa 18.

24.11. napravite najavu a do dana današnjeg nema u prodaji proizvoda to nije ok. Nadam se da sledeča dva neču trebati čekati do Makarske.

Edited by - Bazooka_Joe on 12/01/2009 21:48:59
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/01/2009 : 22:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Buduci da nemamo svoju tiskaru, na neke stvari ne mozemo utjecati. Na nama je da pripremimo i posaljemo u tisak, a kad ce otamo izaci i hoce li sve biti kako treba nije vise na nama (nazalost).

I da... Koliko god ti bio lud zbog toga sto Tex kasni, vjeruj mi, mi smo barem dva puta izludjeniji time. Plus sto mi ne ludimo samo zbog Texa, nego i zbog jos onih 20+ komada koji takodjer nisu gotovi, a trebali su biti.

Eto...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Bazooka_Joe
Starting Member



Slovenia
85 Posts

Member since 02/08/2004

Posted - 12/01/2009 : 22:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Bazooka_Joe a Private Message  Reply with Quote
Samo naprijed u nove pobjede ...
quote:
Originally posted by Gaston

Buduci da nemamo svoju tiskaru, na neke stvari ne mozemo utjecati. Na nama je da pripremimo i posaljemo u tisak, a kad ce otamo izaci i hoce li sve biti kako treba nije vise na nama (nazalost).

I da... Koliko god ti bio lud zbog toga sto Tex kasni, vjeruj mi, mi smo barem dva puta izludjeniji time. Plus sto mi ne ludimo samo zbog Texa, nego i zbog jos onih 20+ komada koji takodjer nisu gotovi, a trebali su biti.

Eto...

Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 12/01/2009 : 22:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
Pohvala za izdanje. Jeste razmišljali o spuštanju cijene! I Texu od prvog broja!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 12/01/2009 : 22:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cibalia

Pohvala za izdanje. Jeste razmišljali o spuštanju cijene!

Ma spustili bi da mogu, ali u tom kvalitetu shtampe i tirazhu to toliko koshta.

I meni je dosta skupo, ali to mu je cena. A i realno, ne ulazeci u umetnichke kvalitete odredjenih serijala (*khm* Nejtan *khm*), dobijesh koliko si platio. :)
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/01/2009 : 03:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston
I da... Koliko god ti bio lud zbog toga sto Tex kasni, vjeruj mi, mi smo barem dva puta izludjeniji time. Plus sto mi ne ludimo samo zbog Texa, nego i zbog jos onih 20+ komada koji takodjer nisu gotovi, a trebali su biti.

Eto...



A najviše se ludi zbog kašnjenja...



































Nathana i Martija, kao što to po kvaliteti i je ispravno.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2009 : 06:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
E ako jih sad nismo uspjeli prestrašit? Ima da bude u 2009 bar 8 knjiga Texa.Bravo Bazooka!
Ljepo netko reće:ništa milom-valja silom.
Malo mi je ipak ža tih dečki, možda nisu sve sami krivi...ali takvi smo mi Texomani, naprvo
udri-onda pitaj.Pa TEX nam je uzor.

ps. volim i Nathana i Martija,malo me stid reć-pa ne govorite dalje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/01/2009 : 10:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Danas popodne bi u ducan trebala stici i sljedeca izdanja, NN knjiga 8 (prethodne tri su vec u prodaji kao i Tex almanah 3),
Tex knjige 17 i 18, MNO knjige 21 i 22 te NN almanah 3. Super Book 5 i MM almanah 5 jos nisu gotovi, a trebali bi biti uskoro.
Sutra bi trebali imati informaciju kad ce i te dvije knjige, kao i to kad ce biti Giganti gotovi.

Hvala na strpljenju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 13/01/2009 : 10:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
strpljen, spašen


"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

mateus82
New Member



Croatia
265 Posts

Member since 19/11/2004

Posted - 14/01/2009 : 16:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mateus82's Homepage  Send mateus82 an ICQ Message  Send mateus82 a Private Message  Reply with Quote
Knjige Tex Willer 17 i 18 stigle u Libellus
Go to Top of Page

mars1
New Member

207 Posts

Member since 07/12/2007

Posted - 14/01/2009 : 16:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mars1 a Private Message  Reply with Quote
Mašala
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37773 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/01/2009 : 11:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Uf, sta se ovde zbilo http://www.libellus.hr/izdavastvo/izdanja_1.php?iz=twll&ns=18&br=1&oz=tw ?
Kod 8. knjige "Kineska cetvrt" sad stoji "El Muerto" i objavljeno 01/2009 iako je "unutra - više informacija" sve ok, a dole u 18. knjigi "El Muerto" nema više informacija... Da nije to NN sabotirao!?
Znam, da gnjavim (citaj: cjepim dlaku) ali ako neko ko ne prati forum "proseta" Libellusovom stranicom... da bar dobije sve informacije.

Da li moze jos malo vise preview-a? Eto, vec bezim, znam da radite nonstop i nemate vremene i za to, ali eto... pitati nije grijeh.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/01/2009 : 11:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bravo Poli za nađenu grešku, ako več mora bit-bolje na sajtu nego knjigama.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/01/2009 : 12:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Sinoc sam procitao knjige 15 i 16,kontao procitati neku polovicu 15-ke ali sam se popalio i ostao do 4 ujutro citajuci :).
Na ovim knjigama je 1991 a sljedece:17 i 18 idu opet na 70-te.
Da ne davim,koliko ima epizoda(knjiga) koje Libellus planira izdati?

Porter
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37773 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/01/2009 : 13:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Porteru covece, pa zar psiholozi u Svedskoj rade samo poslijepodne? Ili primas paciente ko zombi?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/01/2009 : 13:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Prehladjen sam trenutno,sad sam ja pacijent
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000