forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Boneli junak od VČ-a
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 16/01/2009 : 19:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Gde jos iznenadjenja, pa ni ovim niste zadovoljni...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/01/2009 : 19:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
PESIMISTO
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 16/01/2009 : 19:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Ja sam procitao Lea i meni se dopao,dugo nisam citao strip ovog tipa i bas mi je prijao,zaplet ozbiljan koliko jedan bonelli strip moze uopste a crtez prvoklasan....Meni je ovo bio pun pogodak...
Nadam se da je cronoss u pravu i da ce biti jos iznenadjenja ali nisam siguran imaju li termine u koje bi mogli da ih ubace,molim mezzana da se javi i kaze nam ima li mesta u programu???

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/01/2009 : 20:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
ajde mezzano obelezi praznine u 2009.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 16/01/2009 : 20:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Mark i Blek su legende,kakav bre Pulp...vidi se to iz serije reprinta još uvek su na kioscima

Inz,sve to stoji da su Blek i Mark legende,niko ne porice(imam ih i ja podosta u kolekciji),ali gde ti je osecaj za novim horizontima?Za novim stripovima?Za tolerisanje razlicitih ukusa?Navrz'o si se na Pulpa k'o baba na ratluk,bre!Kakav si ti profesor kad ti je svo znanje fiksno?"Sto znam-znam,dalje me ne interesuje!"Da nemam postovanja prema tvojim godinama i zvanju,predlozio bih...katran i perje! (sto kaze Vope,izostanak smajlica je dobar povod za kavgu,a ja samo malo kritikujem,pa evo jos )
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 16/01/2009 : 20:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by profesor-inz

Mark i Blek su legende,kakav bre Pulp...vidi se to iz serije reprinta još uvek su na kioscima

Inz,sve to stoji da su Blek i Mark legende,niko ne porice(imam ih i ja podosta u kolekciji),ali gde ti je osecaj za novim horizontima?Za novim stripovima?Za tolerisanje razlicitih ukusa?Navrz'o si se na Pulpa k'o baba na ratluk,bre!Kakav si ti profesor kad ti je svo znanje fiksno?"Sto znam-znam,dalje me ne interesuje!"Da nemam postovanja prema tvojim godinama i zvanju,predlozio bih...katran i perje! (sto kaze Vope,izostanak smajlica je dobar povod za kavgu,a ja samo malo kritikujem,pa evo jos )


Ovaj covek previse cesto poziva na katran i perje....

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 16/01/2009 : 20:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Ah,puna mi glava Western obracuna,lincovanja i katranisanja! Ova treca varijanta kaznjavanja mi je nekako najsmesnija i najprijateljska...a,Inz nam je,pre svega,ipak simpatican,'el tako? Mene zna komentarima da nasmeje k'o niko...
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 16/01/2009 : 21:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message  Reply with Quote
kupio sam palpa i svidja mi se crtez,jedina zamerka je uzasan kvalitet hartije!

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 16/01/2009 : 22:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

ajde mezzano obelezi praznine u 2009.



Nisam ja, brate, vronski da imam (ili izmišljam) ekskluzivne informacije. Znam ono što znaju svi koji kupuju izdanja Veselog četvrtka, samo sam to malo sistematizovao i uredio.

Ako misliš na raspored, evo ga. Možda se potkrala koja greškica, nisam siguran, ali do juna mislim da je sve u redu.

Napomena : u rasporedu nema nikakvih tajni, tj. legalan je.

http://www.speedyshare.com/999859130.html
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/01/2009 : 22:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Pa ova tri zhuta su tromesechni Leo Pulp.
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 16/01/2009 : 23:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Pa ova tri zhuta su tromesechni Leo Pulp.



Ok. Ispravite. Taj raspored je pravljen pre nego što se znalo šta će ići 15.01, pa zato nema Leo Pulpa. A i čini mi se da je rečeno da nema najave za broj 2, pa nisam 100% siguran da će to ići za 12 sedmica.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/01/2009 : 23:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja kao da se secam da sam negde video da ce ici tromesechno. Moguce je da sam potpuno lupio.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/01/2009 : 00:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Ako nema novih stvari, onda nam predstoji "dosadan" period. Hocemo jos noviteta!!!
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 17/01/2009 : 03:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mezzano

quote:
Originally posted by Le Samourai

Pa ova tri zhuta su tromesechni Leo Pulp.



Ok. Ispravite. Taj raspored je pravljen pre nego što se znalo šta će ići 15.01, pa zato nema Leo Pulpa. A i čini mi se da je rečeno da nema najave za broj 2, pa nisam 100% siguran da će to ići za 12 sedmica.



Na stripu lepo pise da je tromesecno izdanje
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 17/01/2009 : 10:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri


Na stripu lepo pise da je tromesecno izdanje



E, pa onda je enigma resena. Ako se ide sa 2 junaka sedmicno, i ne izbaci se neko od dosadasnjih, onda je to to. Nema nikakvih nepoznanica.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/01/2009 : 19:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Dokopah se Palpa(nije Pulp,hm...)!Odlican strip,brz,duhovit,pun gegova,a crtez fantastican i pun sitnica pa tera coveka da dooobro zagleda svaki kadar! Velika je cast i zadovoljstvo imati strip adaptiran od strane "De luxe" muzicara,zabavljaca i poznavaoca penusave tecnosti,legendarnog prljavog inspektora,Blaze! Kol'ko god da je jedan Blaza zezn'o naslovnu,toliko je drugi Blaza podigao vrednost izdanja,po meni!Posle ovoga,'ladno moz' da zapeva:"Holivudu,rodni kraju,tvist,tvist!"najjaca provala u stripu:-"Uzbudjuje me tvoj parfem...sta je to?"
-"Barut."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/01/2009 : 00:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bljak

kupio sam palpa i svidja mi se crtez,jedina zamerka je uzasan kvalitet hartije!



sto je hartija?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2009 : 00:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Papir... u slučaju da ozbiljno pitaš

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/01/2009 : 00:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pitam ozbiljno, ja sam iz zapresica

da je bilo pitanje sto je harpija, to bih znao: žena!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2009 : 00:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Baš su šašavi ovi Inkerovci

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 20/01/2009 : 16:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
momci pazite, da manhunter ne blokira i ovaj topic
htio sam odgovoriti u tipicu: Veseli cetvrtak kolekcija
uporabniku: nesha, a onaj je biti zatvoren, zato ovdje:

@ nesha:
koga briga što ti kupuješ?!?
jer se tebi sviđa ili ne, je stvar svakog extra
i što hoču ja kupiti, je moja stvar

drfinitivno kupujem neke junake od VČ i
ne solim pamet drugima, što hoče da oni kupuju -
to je stvar svakog posameznog

greške u stripovima nastaju i u Ludensu i gdje
drugdje, pa zato ne prestajemo kupovati njihovih
kolekcija ....


kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 20/01/2009 : 17:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
manhunter briše sve što mu dođe pod prste.
dakle:

gdje su naslovnice VČ-ja od 15.01.2009?
da ih stavim na naš forum?

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/01/2009 : 17:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

manhunter briše sve što mu dođe pod prste.
dakle:

gdje su naslovnice VČ-ja od 15.01.2009?
da ih stavim na naš forum?






Pa lepo sam napisao tamo šta će biti brisano.
Otvoriću vam večeras jedan fini topic koji ću ja uređivati, pa će to ići (valjda) bolje. Ok?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 20/01/2009 : 17:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Nobody

manhunter briše sve što mu dođe pod prste.
dakle:

gdje su naslovnice VČ-ja od 15.01.2009?
da ih stavim na naš forum?






Pa lepo sam napisao tamo šta će biti brisano.
Otvoriću vam večeras jedan fini topic koji ću ja uređivati, pa će to ići (valjda) bolje. Ok?



nisam mislio ništa slabo, jel?
tražim samo nove naslovne, da ih stavim na naš
forum (striparna.com)?
ili?

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/01/2009 : 18:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pogledaj da li ih ima na homepageu među novim izdanjima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000