forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/02/2009 : 17:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
Evo ti precizne informacije Dilana sam čitao i sakupljao od 4.8 1987 kada se pojavio na ovim prostorima i pročitao sam sve izdato završno sa redovnim Ludensom 98...kao što rekoh tada sam prekinuo a razlog je upravo to što je i culfis naveo...i nema potrebe da se zalećeš pre no što me lepo pitaš
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/02/2009 : 18:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
A kad bi bilo po 5 epizoda u jednom izdanju, što je nemoguće ali eto... retorički, onda bi kukali da je puno jer se ne može čitati a da se ne iskrivi hrbat.
Unaprid se ispričavam ako je cilj samo slaganje na police a ne i čitanje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 06/02/2009 : 18:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Evo ti precizne informacije Dilana sam čitao i sakupljao od 4.8 1987 kada se pojavio na ovim prostorima i pročitao sam sve izdato završno sa redovnim Ludensom 98...kao što rekoh tada sam prekinuo a razlog je upravo to što je i culfis naveo...i nema potrebe da se zalećeš pre no što me lepo pitaš



Da neces mozda da se resis nekih od tih epizoda?
Dobro bi mi dosle.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 06/02/2009 : 18:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
I meni se cini da je po 5 epizoda mnogo, dok je 3 sasvim u redu - evo, kako to lepo izgleda sa MVom u svakom pogledu - i u rukama, i za citanje, i na polici:) Mislim da je to dobro za fanove i zato sto su izdanja trajnija u tom obliku, ali, naravno, nije svacija "solja caja" da pazari izdanja koja vec ima samo zbog toga.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9609 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/02/2009 : 18:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Evo ti precizne informacije Dilana sam čitao i sakupljao od 4.8 1987 kada se pojavio na ovim prostorima i pročitao sam sve izdato završno sa redovnim Ludensom 98...kao što rekoh tada sam prekinuo a razlog je upravo to što je i culfis naveo...i nema potrebe da se zalećeš pre no što me lepo pitaš



Zaboravio sam da stavim znak pitanja, moje izvinjenje. Ispravicu gresku.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/02/2009 : 19:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
Sve je ok...inače Wicked pitao si me za njih...prodao sam ih kompletno nekom nostalgičaru iz Sidneja,imao sam sreće čovek je iz tri ture poslao novac i Dilan je otplovio preko bare...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/02/2009 : 19:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
Sve je ok...inače Wicked pitao si me za njih...prodao sam ih kompletno nekom nostalgičaru iz Sidneja,imao sam sreće čovek je iz tri ture poslao novac i Dilan je otplovio preko bare...
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 06/02/2009 : 19:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Sve je ok...inače Wicked pitao si me za njih...prodao sam ih kompletno nekom nostalgičaru iz Sidneja,imao sam sreće čovek je iz tri ture poslao novac i Dilan je otplovio preko bare...



Steta

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/02/2009 : 19:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
Hteo sam da smanjim mesečne troškove za stripove a kako mi se sve manje svidelo njegovo izdanje krenuo sam od njega...a dobro sam i prodao po 4 eura komad...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4678 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 06/02/2009 : 19:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Taj tesko da sad ima kozu na ledjima...
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 09/02/2009 : 00:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Ja Dylana citam od neke sredine 90 ih,ali iz nekog razloga ga nikad nisam poceo skupljati...
To je rezultovalo time da sad imam oko 30 ak dnevnikovih brojeva i VC(zanimljivo sasvim slucajno imam one epizode koje ludens posle nije uspeo da objavi,video sam kako umires i sesto culo,sto je super)
Tako da sto se mene tice bez dvoumljenja bih uzimao reprint Dylana,i to u tri u jedan formatu,sa mekim koricama...oko 600 din.
A i u srbiji nije bilo reprinta dylana,jos od dnevnika,tako da sasvim sigurno postoji publika koja bi to uzimala... To su neke moje misli,nadam se da ima onih koji se slazu

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 09/02/2009 : 01:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote

Naravno da ima.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 09/02/2009 : 01:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Fali nas jos 497. Hajmo momci polako da se skupljamo.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 09/02/2009 : 01:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Dilan je jedini znachajniji Boneli heroj koji na ovim prostorima josh nema ovakvo izdanje, sada kada i Zagor ide.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9609 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 09/02/2009 : 08:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Fali nas jos 497. Hajmo momci polako da se skupljamo.



496

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/02/2009 : 10:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Fali nas jos 497. Hajmo momci polako da se skupljamo.



Jel' si me brojao?
Ako nisi,495.
Ma iso bi Dilan sigurno kod nas,u Hrvatskoj ne znam - ipak su oni imali extra seriju.
Ja bi voleo da Ludens ubrza redovnog Zagora na 2 nedelje a da VC umesto Zagora ide s necim drugim.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3131 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/02/2009 : 10:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Ha, mislim da bi samo zbog prevoda onda vredelo novo izdanje. ;)

To po strani, da, ostaje problem preskočenih epizoda.




Ja sam za biblioteku Tiziano Sclavi sa novim prijevodom. Na UBCFumetti se lijepo moze pogledati gdje je sve majstor imao prste. Ako nista, izdanje bi bilo jedinstveno u svijetu.

Ali da, i dalje ostaje problem preskocenih epizoda.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/02/2009 : 12:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord



Ali da, i dalje ostaje problem preskocenih epizoda.





Bez toga nema svrhe ni pocinjati.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 10/02/2009 : 21:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Mord



Ali da, i dalje ostaje problem preskocenih epizoda.





Bez toga nema svrhe ni pocinjati.


Ma nemoj tako...jeste bedak da ne bude kompletna kolekcija,ali ko zna sta ce se desiti u buducnosti....mozda se te nesrecne epizode mogu kasnije izbaciti u jednom integralu i zdravo djaci,ako se ovi iz Bonellija ikad smiluju..ako ne imacemo neke dnevnikove epizode koje ce kostati kao svetog petra kajgana...

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9609 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/02/2009 : 22:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Mord



Ali da, i dalje ostaje problem preskocenih epizoda.





Bez toga nema svrhe ni pocinjati.


Ma nemoj tako...jeste bedak da ne bude kompletna kolekcija,ali ko zna sta ce se desiti u buducnosti....mozda se te nesrecne epizode mogu kasnije izbaciti u jednom integralu i zdravo djaci,ako se ovi iz Bonellija ikad smiluju..ako ne imacemo neke dnevnikove epizode koje ce kostati kao svetog petra kajgana...



Da, da, taj integral bi se mogao zvati "Izba-chene price"

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/02/2009 : 22:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne


Ma nemoj tako...jeste bedak da ne bude kompletna kolekcija,ali ko zna sta ce se desiti u buducnosti....mozda se te nesrecne epizode mogu kasnije izbaciti u jednom integralu i zdravo djaci,ako se ovi iz Bonellija ikad smiluju..ako ne imacemo neke dnevnikove epizode koje ce kostati kao svetog petra kajgana...



Pa imam komplet SD-Ludens extra,tako da mi bez te 4 epizode ne bi znacilo mnogo. Prakticno bih kupovao samo naslovnice...doduse kakve naslovnice
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/02/2009 : 22:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89



Da, da, taj integral bi se mogao zvati "Izba-chene price"



Bas sam nesto sav kiseo danas. A ovo me bas nasmejalo
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/02/2009 : 22:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote


Ti si uvek kiseo.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
586 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 11/02/2009 : 01:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
I ja se prikljucujem peticiji a znam jos dvojicu u mojoj kancelariji koji bi to kupovali.
To znaci da je sada 492
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 11/02/2009 : 01:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote
Ja bih kupovao samo ako je u pitanju kiosk izdanje. U HC-u me stvarno ne interesuje.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000