forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Martin Mystere giganti 11 & 12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/03/2009 : 02:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ako je kolona, onda idu jedan po jedan, no big dil

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 02/03/2009 : 15:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Zadnjih par dana me uvatila neka viroza pa usljed prisilnog ostanka kod kuće stigli su na red za čitanje i zadnja dva giganta jeee
Odlične dvije priče kao icrteži istih ili da citiram Gastona "do jaja"
Hvata me neka sjetica kad pomislim da ćemo od sad imati samo jednu priču dobrog starog strica Martya u gigant izdanju godišnje:(( Dobro utješit ću se knjigama redovnog izdanja
I jedno pitanje za urednike: Jeli uvodnik dvanaeste knjige "Priča o pričama koje nemaju kraj" isti kao u originalu jer iskreno nema nikakve veze sa pričom u stripu?

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 02/03/2009 : 16:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cibalia

quote:
Originally posted by Bardho


Šta su već rasprodani El Muerto i almanah 3?


Zvao ja Libellus barem deset puta u vezi njih. Svaki odgovor je bio isti. Nemamo knjigu 17 ni 18, a bogami ni almanah 3. Toliko sam puknuo da je to strašno!
Zar to nije dovoljno dobar motiv za izbacivanje reprinta.




Bio ja maloprije u Libellusu i prodavač mi je rekao da ima jednog El Muerta za nekog "dosadnjakovića" iz Slavonije.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 04/03/2009 : 10:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ali su tvrđe
texonei su iznimno kvalitetno izrađeni, a odraditi se moralo bolje...



To je kritika upućena prevoditelju?

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/03/2009 : 10:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

da citiram Gastona "do jaja"



Gde ne nadje nekog pametnijeg da citiras
Kog ces sledeceg da citiras - Curunira?
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 12/03/2009 : 23:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Procitao 11-cu i interesantna kao i svi MM giganti a zadnji cu malo sacekati da procitam to je ono kao desert,samaracu malo nesto drugo pa cu zasladiti.
Vec ovaj 11 Gigant malkice se iskrivile korice,da izvinete zinuo ko ona stvar ,da li je jos kome zinuo ili ga to samo meni.
Pripremio sam vec plan da ga smirim:ususkacu ga u tijesnu kesicu,haman ha da mu dusa ispane pa valjda ce se ispraviti.
U najgorem slucaju sjescu na njega 30-40 minuta.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/03/2009 : 09:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Ne bi trebao biti takav s koricama, mozda je najbolje da zamjenis, ako taj ne valja.
A uvijek postoji opcija i da ja sjednem na tog MM giganta...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/03/2009 : 10:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Iz čega proizlazi da je ipak bolje da zamini svoj primjerak... dok ima šta zaminit

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/03/2009 : 12:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Ne bi trebao biti takav s koricama, mozda je najbolje da zamjenis, ako taj ne valja.
A uvijek postoji opcija i da ja sjednem na tog MM giganta...



Sjescu prvo ja pa ako ne uspijem da ga smirim mozemo pokusati i ti da sjednes zajedno sa mnom ,valjda ce se tad ispraviti kako treba .
Inace ne bi ga mijenjao,odlucio sam da imam jedan strip u kolekciji koji je ocuvan za 5.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 18/03/2009 : 14:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
i kakva je 12.tica?
dosad amo jedan čvjek komentirao pa...


a u svezi korica...da...primjetih da se u zadnje vrijeme HC korica izvija...
nije da smeta ali...zašto se to događa?

el zbog debljine izdanja?

možda u tiskari previše zategnu cijelu stvar :D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/03/2009 : 14:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkraver
a u svezi korica...da...primjetih da se u zadnje vrijeme HC korica izvija...
nije da smeta ali...zašto se to događa?

el zbog debljine izdanja?

možda u tiskari previše zategnu cijelu stvar :D


Na koje izdanje tocno mislis, na ovo ili neko drugo?
Nebi trebalo nista da se izvija, ako nije dobro, da zamijenis za bolje?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 18/03/2009 : 15:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
ma velim,ne smeta....
primjetih izvijanja na zadnja 4 nathanova giganta,2 martieva, 4 nathanovih knjiga,AA2
2 martijeve knjige...iole svako malo deblje novije izdanje

velim nije da smeta,korica se malo izvija,kao da je prenapet karton...al eto,ak nekom smeta,bolje upozorit tiskaru neg slušat zanovijetanja

a možd je ko mene u dnevoj jednostavno presuho il prevlažno samo..:D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/03/2009 : 15:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jel ih držiš uspravno na polici? To ih ubija, ovi zadnjih par tura. Naravno, krivicom uveza, tj. GZH. Ista se stvar događa kod svih izdavača, i Libellusa i Fibre i Bookglobea i Strip-Agenta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 18/03/2009 : 16:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
a nego kako nego uspravno...

aaa...znači ipak je do jeftinog kineskog kartona il tak nečeg

pa uputite im skupnu žalbu onda il neš...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 18/03/2009 : 16:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
I moji poslednji Martijev Almanah i Superbook imaju istu situaciju, u dosta blazhem obliku od Bookglobovih i SA izdanja, ali po prvi put mi se desilo sa Libellusom pa se zachudih.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/03/2009 : 16:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ima veze sa sušenjem papira i upijanjem lipila a na polici stripovi, između ostalog, mogu stajati i ukošeno što s vrimenom proizvede "pijani" efekt.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 18/03/2009 : 19:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message  Reply with Quote
Umene uvijene korice u MNo-a i to koliko znam samo u ovim debljim izdanjima ; kod MM Bibl. i GI nisam primjetio. Pogledacu pa cu da javim koji su tacno pogodeni s tim problemom. Sad zasad jos ne izgleda strasno, nadam se da ce ostati pri tom
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 18/03/2009 : 20:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message  Reply with Quote
Da se ispravim izgleda strasno
Upravo sam pregledao stripove Kod MM Bibl sad zasad nema nikakvih naznaka da ce se korice iskriviti, Kod MM GI Br9 izgleda da ce se rasiriti a aostali su o.k. Ali kod Mno su brojevi
11,12,13 i 16 (ostale jos nemam ) pogoden sa iskrivljenim koricam dok kod 12 moze jos proci ali 11 i 16 izgledaju kao slovo V.

Sad sam ih polozio i nadam se da ce se malo ispraviti . Da li ima nacin da se to sprijeci i da se ispravi
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/03/2009 : 21:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
moram priznati da niti ne shvacam o cemu govorite
bas sam uzeo mrno 16 i nista ne primjecujem... doduse, stripovi su mi na policama veoma gusto nabijeni, jedva ih izvadim, mozda je zato sve u redu... ili ja ne qzim sto treba gledati...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 18/03/2009 : 22:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

moram priznati da niti ne shvacam o cemu govorite
bas sam uzeo mrno 16 i nista ne primjecujem... doduse, stripovi su mi na policama veoma gusto nabijeni, jedva ih izvadim, mozda je zato sve u redu... ili ja ne qzim sto treba gledati...



hajd ako budem imao vremena napravim foto;
U mene je MM isto nabijen ; moguce da zbog toga nije nista desilo
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/03/2009 : 22:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ma bre drzite ljudi stripove polozeno.
Ja te probleme nemam. Zasto ih drzite uspravno?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/03/2009 : 23:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa poanta je da ih se drzi uspravno, to bi im u principu trebalo najmanje naskoditi. (kad stoje naslagani jedan na drugog, onda im se unistava hrbat). Ali u ovom slucaju ako stoje uspravno, a nisu nabijeni, onda se korice "rascvjetaju".

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/03/2009 : 00:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa poanta je da ih se drzi uspravno, to bi im u principu trebalo najmanje naskoditi. (kad stoje naslagani jedan na drugog, onda im se unistava hrbat). Ali u ovom slucaju ako stoje uspravno, a nisu nabijeni, onda se korice "rascvjetaju".



Za to bi mi trebao bar duplo veci stan sa 3 puta vise polica. Obzirom da imam na raspolaganju samo par vecih ormana prinudjen sam da ih drzim tako.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/03/2009 : 00:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Nevjerojatno, stripove drzim uspravno, i nisu bas nesto zbijeni a obicno ni ne biram kad uzmem, uzmem sreda, a svi mi dobri...!?
Znam da se to katkad zna desiti, probamo dokuciti gdje je problem, a tehnicari iz tiskara imaju razna pojasnjenja...
Najvise se hvataju za vlazno vrijeme, kao zimi i u jesen budu puno cesci slucajevi toga...
E sad kako ja to kod nas i nisam bas cesto vidjao nisam to nikad ni pratio, ali iskreno sumnjam.
S druge strane postoji sumnja da to ne odstoji dovoljno koliko treba da bi bilo dobro, ali opet s tehnicke strane
po tim nekim strojevima najmodernijim to ne moze biti uzrok... tako da jos nista konkretno nisam cuo.
U svakom slucaju ovo i mene jako zanima, i treba se uciniti sve sto je moguce da se to vise ne desava...

Onima koji imaju nase primjerke i nisu zadovoljni s njima, ako su primjerci u kupljenom stanju
mi im mozemo omoguciti da primjerke zamjene za bolje ili da im se vrati novac.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25109 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/03/2009 : 00:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I meni su ovi spomenuti MN sasvim dobri. Uspravno ih držim, a i nisu baš zbijeni.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000