forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Martin Mystere giganti 11 & 12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

manhunter
Moderator



Switzerland
25109 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/03/2009 : 00:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Onima koji imaju nase primjerke i nisu zadovoljni s njima, ako su primjerci u kupljenom stanju
mi im mozemo omoguciti da primjerke zamjene za bolje ili da im se vrati novac.



Jel???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 19/03/2009 00:40:38
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/03/2009 : 20:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
jel mislis pod tim i ako nismo posve zadovoljni raspletom radnje?

kako bilo, poenta je: nabij sto vise za svaki slucaj!!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/03/2009 : 20:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Ja te probleme nemam. Zasto ih drzite uspravno?



pa tesko je to u horizontali
nego jel napreduje oporavak? koliko ti sad treba do wc-a i natrag?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/03/2009 : 20:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dado

Onima koji imaju nase primjerke i nisu zadovoljni s njima, ako su primjerci u kupljenom stanju
mi im mozemo omoguciti da primjerke zamjene za bolje ili da im se vrati novac.



Jel???


Moze i to, samo nigdje nije napisano koliko novca se vraca...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 19/03/2009 : 20:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Tex Willer

Ja te probleme nemam. Zasto ih drzite uspravno?



pa tesko je to u horizontali
nego jel napreduje oporavak? koliko ti sad treba do wc-a i natrag?



Za otprilike dve nedelje ce poceti da stize na vreme.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 19/03/2009 : 20:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jel ih držiš uspravno na polici? To ih ubija, ovi zadnjih par tura.ovi zadnjih par tura. Naravno, krivicom uveza, tj. GZH. Ista se stvar događa kod svih izdavača, i Libellusa i Fibre i Bookglobea i Strip-Agenta.


Prvi put sam sretan što nemam police

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/03/2009 : 20:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson
Za otprilike dve nedelje ce poceti da stize na vreme.


Kako moze toliko dugo da trpi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 19/03/2009 : 20:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Kit Carson
Za otprilike dve nedelje ce poceti da stize na vreme.


Kako moze toliko dugo da trpi...


Ja nisam rekao da trpi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/03/2009 : 20:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 19/03/2009 : 20:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message  Reply with Quote
Evo paar slika
nadam se da se mogu vidjeti

http://www.imgimg.de/bild_BILD180011bcde7dJPG.jpg.html
http://www.imgimg.de/bild_BILD180716f23dfbJPG.jpg.html

pored Br.7 bez krivih korica
http://www.imgimg.de/bild_BILD1802a828d927JPG.jpg.html
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/03/2009 : 21:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
@Curunir,Kamila i Dado
Ko babe na poselu.
Ne trpim,bata to odnese.
Hvala na brizi,normalno funkcionisem i po tom i po mnogim drugim pitanjima
A vas dvojica bi mogli nesto i da radite a ne da cekam stripove koji su trebali da budu gotovi jos prosle godine
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 19/03/2009 : 22:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Istina je sledeca, ovakvi su svi stripovi koji su izasli i iz poslednje Fibrine i poslednje Bukglobove ture. Ja sam ih sve kupio i svi zevaju.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/03/2009 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elsauto

Evo paar slika
nadam se da se mogu vidjeti

http://www.imgimg.de/bild_BILD180011bcde7dJPG.jpg.html
http://www.imgimg.de/bild_BILD180716f23dfbJPG.jpg.html

pored Br.7 bez krivih korica
http://www.imgimg.de/bild_BILD1802a828d927JPG.jpg.html



Ajme!
Uvik san govorija da ću čuvati sve stripove dok ne traže jesti. Znači li ovo zijevanje da već počinju tražiti hranu? Znači li da smo u opasnosti da nas pojedu? Nekako je lako sa ovim manjim izdanjima ali kad giganti zinu, to je već opasno.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 20/03/2009 : 00:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Istina je sledeca, ovakvi su svi stripovi koji su izasli i iz poslednje Fibrine i poslednje Bukglobove ture. Ja sam ih sve kupio i svi zevaju.


I kod mene isto, dodao bih i Strip Agent.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/03/2009 : 02:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elsauto

Evo paar slika
nadam se da se mogu vidjeti

http://www.imgimg.de/bild_BILD180011bcde7dJPG.jpg.html
http://www.imgimg.de/bild_BILD180716f23dfbJPG.jpg.html

pored Br.7 bez krivih korica
http://www.imgimg.de/bild_BILD1802a828d927JPG.jpg.html


Vidi se, no kod mene su ti stripovi sasvim u redu...
Probaj ih drzati jedne na drugima par dana da vidis hoce li se sto promjeniti.
Ako ne, mozes ih u prodajnom mjestu zamjeniti za bolje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2009 : 08:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Raspucin

Istina je sledeca, ovakvi su svi stripovi koji su izasli i iz poslednje Fibrine i poslednje Bukglobove ture. Ja sam ih sve kupio i svi zevaju.


I kod mene isto, dodao bih i Strip Agent.



Poslednja tura Tex giganata zeva.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/03/2009 : 09:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
..to ne zeva,več je gladna sljedećih...evo i ja sam zevnuo jer sam gladan...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2009 : 09:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Raspucin

Istina je sledeca, ovakvi su svi stripovi koji su izasli i iz poslednje Fibrine i poslednje Bukglobove ture. Ja sam ih sve kupio i svi zevaju.


I kod mene isto, dodao bih i Strip Agent.


Ma nisu bas svi, a i oni koji jesu, zavisi od uvjeta u kojima ih se drzi. Meni se nijedan nije rasirio, a drzim ih uspravno. Naravno, to ne znaci da nas to opravdava, niti da to nije greška, ali stvari variraju od primjerka do primjerka. Sve što možemo je obećati da ćemo se potruditi kod tiskare u vezi uveza da im se to ne događa više.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/03/2009 : 11:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
Natrpajte stripove jedne na druge, dosta njih! NA dno ove koji zjevaju, drzite par mejseci i biti ce Ok!

Druga opcija, uspravno ko knjige ali jako stisnute jadan uz drugi! Pomaze isto, jednostavno se slegne zjevanje.

Jedino treba strpljenja od par mjeseci...

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/03/2009 : 11:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Veliki sam picajzla oko glancera, ali bas me boli ako zijavaju..

Jack the Black.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/03/2009 : 11:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
Vecina nas je picajzla;)))
Ali ovo se stvarno da ispraviti po receptima koje sam rekao.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2009 : 12:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ja koristim slične metode ali kratkotrajnije... Dajem ih Dadi da sidi na njima jedno poluvrime. Sasvim dovoljno za ispraviti sve "krive Drine"

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 20/03/2009 : 13:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ma nisu bas svi, a i oni koji jesu, zavisi od uvjeta u kojima ih se drzi. Meni se nijedan nije rasirio, a drzim ih uspravno. Naravno, to ne znaci da nas to opravdava, niti da to nije greška, ali stvari variraju od primjerka do primjerka. Sve što možemo je obećati da ćemo se potruditi kod tiskare u vezi uveza da im se to ne događa više.

Da se ne protumachi pogreshno poshto sam quotovao Raspucina, do sada mi nijedna Fibra ne zeva, ali imam ih (za sada ) samo par.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/03/2009 : 13:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
i meni se krive ali mi ne smeta :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/03/2009 : 20:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ja koristim slične metode ali kratkotrajnije... Dajem ih Dadi da sidi na njima jedno poluvrime. Sasvim dovoljno za ispraviti sve "krive Drine"



mos dat i meni, slicno ce biti... ako pak das Gastonu, jos ce se vise iskriviti

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000