forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ZZCP08/Zorka 05/Sergej Strip 02 - u Zagrebu!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 23/03/2009 : 17:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Kupio Vasic obe Karme. Genijalne su.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/03/2009 : 18:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer


Pa vi ako nastavite s ovakav ludacki tempo ja moram prodajem bubreg((burazerov,cu ga napijem,izvadim mu jedan bubreg i jednu jetru i turim gi u u zamrzivac)


Prodao bi ti i tvoju jetru, ali niko ne voli ...ma to nije ni polovno.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2009 : 18:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer


Pa vi ako nastavite s ovakav ludacki tempo ja moram prodajem bubreg((burazerov,cu ga napijem,izvadim mu jedan bubreg i jednu jetru i turim gi u u zamrzivac)


Prodao bi ti i tvoju jetru, ali niko ne voli ...ma to nije ni polovno.



Sta ces ti ovde kad ga nema Zagor
Mora da si pomislio da ZZCP znaci Zagor za celu porodicu
E pa nije alkosu
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ajl si vot aj ken du... mislim da je Djole u rodnom selu do utornika


Khm... podsetiću te da Zaječar i po slovu zakona ima status grada, molitju lepo... o jedinoj ski stazi sa ski liftom, terenima za mini golf, skejt rampi i drugim divotama u ovom delu države (a i šire!) da ne govorimo.

Lokal patriotizam na stranu, stripovi će biti u Darkwoodu najkasnije dva sata nakon što primim paket. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A ko hoće da baci pogled na pokoju privju stranu iz novih izdanja - može to da učini na našoj (ha!) facebook stranici! ;)

http://www.facebook.com/pages/Lavirint/76259180428?ref=mf



DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Sta ces ti ovde kad ga nema Zagor
Mora da si pomislio da ZZCP znaci Zagor za celu porodicu
E pa nije alkosu


Psssst, tiše, možda bi kupio poneki primerak ako misli da jeste Zagor. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Le Samourai

Shta je sledece?



bonelli HC, naravno



A posle, mange.

Onda nam je ostalo samo da objavimo nešto od vrancuza, i pokrili smo više škola od svih ostalih. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2009 : 18:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole


Khm... podsetiću te da Zaječar i po slovu zakona ima status grada, molitju lepo... o jedinoj ski stazi sa ski liftom, terenima za mini golf, skejt rampi i drugim divotama u ovom delu države (a i šire!) da ne govorimo.

Lokal patriotizam na stranu, stripovi će biti u Darkwoodu najkasnije dva sata nakon što primim paket. ;)



I zajebanu policiju,imam jos dva meseca uslovno ako se racuna od presude a ne od prekrsaja.
Sto ste pravili obilaznicu ako se racuna kao deo grada
A paket sigurno nece biti do sutra u Darkwoodu?
Vido te prosli put ovaj moj diler u Darkwoodu kako proveravas cega nema
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/03/2009 : 18:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer


I zajebanu policiju,imam jos dva meseca uslovno ako se racuna od presude a ne od prekrsaja.
Sto ste pravili obilaznicu ako se racuna kao deo grada



Pa sta si ti mislio?! Da mozes da gazis ljude kako 'oces ako si van grada i da ne dobijes ni uslovnu?!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Djole


Khm... podsetiću te da Zaječar i po slovu zakona ima status grada, molitju lepo... o jedinoj ski stazi sa ski liftom, terenima za mini golf, skejt rampi i drugim divotama u ovom delu države (a i šire!) da ne govorimo.

Lokal patriotizam na stranu, stripovi će biti u Darkwoodu najkasnije dva sata nakon što primim paket. ;)



I zajebanu policiju,imam jos dva meseca uslovno ako se racuna od presude a ne od prekrsaja.
Sto ste pravili obilaznicu ako se racuna kao deo grada
A paket sigurno nece biti do sutra u Darkwoodu?
Vido te prosli put ovaj moj diler u Darkwoodu kako proveravas cega nema



opa bato, radi se i kad se ne radi, a? sve mi se cini da ti sleduje 5-10 godina, neuslovno

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

I zajebanu policiju,imam jos dva meseca uslovno ako se racuna od presude a ne od prekrsaja.
Sto ste pravili obilaznicu ako se racuna kao deo grada


To je podla zavera borana da se oklevetaju zaječarci! Nismo mi krivi! ;)

quote:
Originally posted by Tex Willer

A paket sigurno nece biti do sutra u Darkwoodu?


Pa očekujem ga u prepodnevnim časovima, čim stigne - ranac na leđa i put pod noge. Al' ne znam kada će tačno stići.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer


I zajebanu policiju,imam jos dva meseca uslovno ako se racuna od presude a ne od prekrsaja.
Sto ste pravili obilaznicu ako se racuna kao deo grada



Pa sta si ti mislio?! Da mozes da gazis ljude kako 'oces ako si van grada i da ne dobijes ni uslovnu?!



em raspacava, em je siledzija... gadna narav, jadan ti

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/03/2009 : 18:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


em raspacava, em je siledzija... gadna narav, jadan ti


A bas sam se uzdao u ovu operaciju...

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4674 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 23/03/2009 : 18:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

A ko hoće da baci pogled na pokoju privju stranu iz novih izdanja - može to da učini na našoj (ha!) facebook stranici! ;)

http://www.facebook.com/pages/Lavirint/76259180428?ref=mf






Ja postadoh vas fan!

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/03/2009 : 18:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Hura! Još par ljudi, i imaćemo više fanova nego kupaca - ali to je okej, Lavirint ne radi za pare, Lavirint radi za slavu! ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2009 : 19:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole


Pa očekujem ga u prepodnevnim časovima, čim stigne - ranac na leđa i put pod noge. Al' ne znam kada će tačno stići.



I ovaj nas diler nosi ranac - to moz' da vam bude znak raspoznavanja
Znaci,ima nade da mi i to pokupi sutra
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2009 : 19:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Curunir


em raspacava, em je siledzija... gadna narav, jadan ti


A bas sam se uzdao u ovu operaciju...



Pa nemam ja 50 kila ko ti pa da moz' i vetar da me oduva
@obojici - cccccccccccccc
Ko vaspitava decu u ove Ex-Yu drzave,ni ja nas ne bi pustio u EU
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/03/2009 : 20:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Curunir


em raspacava, em je siledzija... gadna narav, jadan ti


A bas sam se uzdao u ovu operaciju...



xuxuxuxu...
nikad nije kasno, moze nesto da se pomeri i eto ga ko broj jedan ceo zivot

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2009 : 21:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Curunir


em raspacava, em je siledzija... gadna narav, jadan ti


A bas sam se uzdao u ovu operaciju...



xuxuxuxu...
nikad nije kasno, moze nesto da se pomeri i eto ga ko broj jedan ceo zivot



Odma bi stavio traktorske gume,raketni pogon i pregazio bi vas obojicu
Vaspitanje dece u Srbiji i odgoj djece u Hrvatskoj bi se znacajno popravili
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/03/2009 : 21:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
sreca da nam je zdravstvo vrhunsko u obe nedođije pa bismo se i mi izvukli samo sa kolicima

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/03/2009 : 13:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
nova tura LaBirintarija istovarena u darkvudu.

@tex - taman na vreme da diler preuzme poshto je, kako tanjug javlja, bio prisutan pri predaji:)

Sergej - Stare Priche album josh nije stigao do tamo ali (o)tje ovih dana.
(na)javnemo.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2009 : 14:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

nova tura LaBirintarija istovarena u darkvudu.

@tex - taman na vreme da diler preuzme poshto je, kako tanjug javlja, bio prisutan pri predaji:)

Sergej - Stare Priche album josh nije stigao do tamo ali (o)tje ovih dana.
(na)javnemo.


Znaci,diler je razotkriven
Onako neupadljiv,dugacka neuredna kosa vezana u rep,ne meri ni 120 kila,seca ranac i kolica s kutije od banane...
Kako li mu provaliste kamuflazu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2009 : 14:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
A za Sergeja cu te zadavim - ima ti da mi ga saljes s post espresso.
Rece mi on da ga nema,pa onda kao vido nesto gde pise Sergej,ali ne Sergej strip i ja mu reko da uzme.
Valjda je to to
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/03/2009 : 16:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Rece mi on da ga nema,pa onda kao vido nesto gde pise Sergej,ali ne Sergej strip i ja mu reko da uzme.
Valjda je to to


*dekara mode on*

Možda je ovo?





*dekara mode off*

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/03/2009 : 16:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ako mi to donese prekidamo saradnju.
Sam cu si dolazim po stripovi
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000