forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/03/2009 : 15:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Renky

Jedva čekam petu knjigu.



koji si ti veseljak pratim te po forumu i uvijek me nasmijes

nego vratimo se na ovog dylana...

recimo koji je tempo izlazenja tih grande ristampi po 3 broja... i koliko ce im trevati da objave recimo prvih 100 brojeva





Oš' da ti ja odgovorin ili netko 'ko zna?

Hiiiiiiiiiiihihiihihih...grc...


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/03/2009 : 18:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

recimo koji je tempo izlazenja tih grande ristampi po 3 broja... i koliko ce im trevati da objave recimo prvih 100 brojeva

Ovo me podseca na detinjstvo, kada ja pitam mamu koliko je sati, a ona kazhe "dovoljno."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17782 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/03/2009 : 18:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mislim ono ako cemo stoti broj cekati 12 godina... mislim da mi ta edicija ne treba :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 27/03/2009 : 00:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

mislim ono ako cemo stoti broj cekati 12 godina... mislim da mi ta edicija ne treba :D


A ako ce vec biti hc kao zagor,onda ce verovatno i izlaziti kao zagor...znaci 12 knjiga godisnje,uz pomalo kasnjenja

Ako je prethodna pretpostavka tacna to bi izgledalo ovako:
12x3=36 36xY=100 iz toga izvodimo da je Y=2.7

Znaci za nesto manje od tri godine, u idealnom slucaju

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17782 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/03/2009 : 08:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
eee to je vec nesto :D

nikad nisam bio dobar s brojevima :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dare
Starting Member



Serbia
27 Posts

Member since 07/10/2008

Posted - 27/03/2009 : 13:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dare a Private Message  Reply with Quote
Može li neko da mi da informaciju da li je super bookom obuhvacena i maxi Dylan Dog edicija.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/03/2009 : 13:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dare

Može li neko da mi da informaciju da li je super bookom obuhvacena i maxi Dylan Dog edicija.


Moze.
Srecan pocetak!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/03/2009 : 14:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Dare

Može li neko da mi da informaciju da li je super bookom obuhvacena i maxi Dylan Dog edicija.


Moze.
Srecan pocetak!



I koju si informaciju dao coveku izlapela matora kamilo
Nema maxija u Superbooku,bar u ovim brojevima koji su vec izasli u Italiji. Samo specijali,giganti,almanasi,neke kratke price,Gruchovi dodaci i to je to.
Go to Top of Page

Dare
Starting Member



Serbia
27 Posts

Member since 07/10/2008

Posted - 27/03/2009 : 14:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dare a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Dare

Može li neko da mi da informaciju da li je super bookom obuhvacena i maxi Dylan Dog edicija.


Moze.
Srecan pocetak!


Hvala na dobrodošlici, nadam se da ovo "može" nije moša.
Go to Top of Page

Dare
Starting Member



Serbia
27 Posts

Member since 07/10/2008

Posted - 27/03/2009 : 14:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dare a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Dare

Može li neko da mi da informaciju da li je super bookom obuhvacena i maxi Dylan Dog edicija.


Moze.
Srecan pocetak!



I koju si informaciju dao coveku izlapela matora kamilo
Nema maxija u Superbooku,bar u ovim brojevima koji su vec izasli u Italiji. Samo specijali,giganti,almanasi,neke kratke price,Gruchovi dodaci i to je to.


Hvala na korisnim informacijama!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/03/2009 : 15:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Dare

Može li neko da mi da informaciju da li je super bookom obuhvacena i maxi Dylan Dog edicija.


Moze.
Srecan pocetak!



I koju si informaciju dao coveku izlapela matora kamilo
Nema maxija u Superbooku,bar u ovim brojevima koji su vec izasli u Italiji. Samo specijali,giganti,almanasi,neke kratke price,Gruchovi dodaci i to je to.


Covek je lepo pitao"Može li neko da mi da informaciju" , ja sam odgovorio da moze (eto na primer ti). Ne znam sto mi sad pade na pamet ono "nisam lep, al sam glup".

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/03/2009 : 15:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
@Dare
Ma brate sala, komika.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

vlaki
New Member



218 Posts

Member since 24/10/2003

Posted - 10/04/2009 : 16:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vlaki a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da DD Granderistampa (srpska verzija) neće ići po kioske...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9609 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/04/2009 : 16:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
tesko, s obzirom na to da je HC

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 10/04/2009 : 16:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

mislim ono ako cemo stoti broj cekati 12 godina... mislim da mi ta edicija ne treba :D

Ne da mislim nego znam da mi ne treba,ponavljam sve što ne mogu da dočekam u neko dogledno vreme neću ni da kupujem,a fore tipa za decu me ne interesuju...otkud znam šta će njih zanimati za 30 godina.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9609 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/04/2009 : 16:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by zeljko

mislim ono ako cemo stoti broj cekati 12 godina... mislim da mi ta edicija ne treba :D

Ne da mislim nego znam da mi ne treba,ponavljam sve što ne mogu da dočekam u neko dogledno vreme neću ni da kupujem,a fore tipa za decu me ne interesuju...otkud znam šta će njih zanimati za 30 godina.



pa znas makar za Zagora

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 10/04/2009 : 16:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by zeljko

mislim ono ako cemo stoti broj cekati 12 godina... mislim da mi ta edicija ne treba :D

Ne da mislim nego znam da mi ne treba,ponavljam sve što ne mogu da dočekam u neko dogledno vreme neću ni da kupujem,a fore tipa za decu me ne interesuju...otkud znam šta će njih zanimati za 30 godina.



pa znas makar za Zagora

Zagora kupujem zbog sebe i to redovna izdanja...a ne kolekcionarsko koje će dostići redovnu seriju za 100 godina.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1948 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2009 : 17:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Tako je profesore. Samo Zagora treba kupovati, ostalo ništa.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4715 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 10/04/2009 : 19:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Zagor,Zagor i samo Zagor!

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 10/04/2009 : 19:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

Tako je profesore. Samo Zagora treba kupovati, ostalo ništa.

Pa da stvarno ne znam šta ću sa sobom pa treba da kupujem Leo Pulpa,Geu i Bred Berona i to još za decu kad porastu...to su kao svetski klasici.Zagor je Zagor.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17782 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2009 : 19:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Stinki jesi to ti? :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

papataz
New Member



Serbia
105 Posts

Member since 14/10/2006

Posted - 10/04/2009 : 22:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit papataz's Homepage  Send papataz a Private Message  Reply with Quote
Zna li se cena ovom cudu?
Koliko su realna moja mastanja da ce ovo biti jeftinije od kolekcionarskog Zagora?

http://www.youtube.com/user/papataz014 - Moj YouTube! Mastersi! Transformersi! Crtaci! Golotinja! (OK, nema golotinje)!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9609 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/04/2009 : 23:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
u svakom slucaju ce cena biti fixna ;)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7916 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/04/2009 : 23:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by zeljko

mislim ono ako cemo stoti broj cekati 12 godina... mislim da mi ta edicija ne treba :D

Ne da mislim nego znam da mi ne treba,ponavljam sve što ne mogu da dočekam u neko dogledno vreme neću ni da kupujem,a fore tipa za decu me ne interesuju...otkud znam šta će njih zanimati za 30 godina.



pa znas makar za Zagora

Zagora kupujem zbog sebe i to redovna izdanja...a ne kolekcionarsko koje će dostići redovnu seriju za 100 godina.


tako je profesore,kolekcionarski dilan je dobra stvar ,ali u srbiji je prosek zivota 50-60.

Edited by - cronos six on 11/04/2009 00:01:55
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7916 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/04/2009 : 00:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by zeljko

mislim ono ako cemo stoti broj cekati 12 godina... mislim da mi ta edicija ne treba :D

Ne da mislim nego znam da mi ne treba,ponavljam sve što ne mogu da dočekam u neko dogledno vreme neću ni da kupujem,a fore tipa za decu me ne interesuju...otkud znam šta će njih zanimati za 30 godina.



pa znas makar za Zagora

Zagora kupujem zbog sebe i to redovna izdanja...a ne kolekcionarsko koje će dostići redovnu seriju za 100 godina.


tako je profesore,kolekcionarski dilan je dobra stvar ,ali u srbiji je prosek zivota 50-60.

Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000