forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/04/2009 : 00:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
U jbt! Cronos, pa ti mi upravo dade jos 10-20 godinica zivota.
Onda da ja zajebujem sve i da se prebacujem na kratke serijale tipa Leo, BB i sl.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/04/2009 : 00:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

u svakom slucaju ce cena biti fixna ;)



Do novog skoka eura
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/04/2009 : 00:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

U jbt! Cronos, pa ti mi upravo dade jos 10-20 godinica zivota.
Onda da ja zajebujem sve i da se prebacujem na kratke serijale tipa Leo, BB i sl.



BB ima 18 brojeva a sad idu i specijalci.
Bolje ti predji na vec zavrsene integrale - sta je sigurno,sigurno je
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/04/2009 : 18:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Ima li neko kakvu informaciju kada izlazi kolekcionarski Dylan???

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

sai
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 24/10/2008

Posted - 24/04/2009 : 19:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit sai's Homepage  Send sai a Private Message  Reply with Quote
Trebalo bi sredinom maja.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 25/04/2009 : 03:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Na 8 strana pricate o Roijevim naslovnicama, reprintima i edicijama, da li se isplati kupovati, ceni, ostavstini za pokoljenja koja dolaze...
Koliko sam upucen iz onog kataloga koji mi stigao od kluba VC..knjige ce sadrzati i zanimljive tekstualne podatke..
Ako je kao u specijalcima ZS tipa Recnik misterija ili Enciklopedija straha a vezano za epizode.. to ce sigurno biti vredno tih 1000 dinara kako se planira cena..
Ja sam nameran kupovati iako imam kompletan Dnevnik, SD i Ludens extra..horus,abaton,vannini,almanahe,maxi,gigante...
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 25/04/2009 : 07:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Da vidimo kako ce se u Veselom pokazati sto se ovoga tice,a ideja je svakako odlicna.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/04/2009 : 07:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ducko

quote:
Originally posted by sai

Trebalo bi sredinom maja.




Novcanik spreman

I meni

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/04/2009 : 07:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Na 8 strana pricate o Roijevim naslovnicama, reprintima i edicijama, da li se isplati kupovati, ceni, ostavstini za pokoljenja koja dolaze...
Koliko sam upucen iz onog kataloga koji mi stigao od kluba VC..knjige ce sadrzati i zanimljive tekstualne podatke..
Ako je kao u specijalcima ZS tipa Recnik misterija ili Enciklopedija straha a vezano za epizode.. to ce sigurno biti vredno tih 1000 dinara kako se planira cena..
Ja sam nameran kupovati iako imam kompletan Dnevnik, SD i Ludens extra..horus,abaton,vannini,almanahe,maxi,gigante...


Samo da ne bude vise od 1000 dinara,a to me plasi.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 25/04/2009 : 17:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by docA



Samo da ne bude vise od 1000 dinara,a to me plasi.


Ne bi trebalo kako su me informisali u Darkwoodu..kod zagora su imali dodatne troskove zbog novih naslovnica, ovde je naslovna preuzeta iz GR a za svaku od tri epizoda koristice crno bele (stare Viline), tako da zbog toga ne bi trebalo..1000 din - vrh!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/04/2009 : 17:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

U jbt! Cronos, pa ti mi upravo dade jos 10-20 godinica zivota.
Onda da ja zajebujem sve i da se prebacujem na kratke serijale tipa Leo, BB i sl.

To je najsigurnije ,velike su šanse da se dočeka kraj serijala...preporučuje se za čitaoce u godinama.
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 26/04/2009 : 12:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message  Reply with Quote

[/quote]Samo da ne bude vise od 1000 dinara,a to me plasi.
[/quote]
Ne bi trebalo kako su me informisali u Darkwoodu..kod zagora su imali dodatne troskove zbog novih naslovnica, ovde je naslovna preuzeta iz GR a za svaku od tri epizoda koristice crno bele (stare Viline), tako da zbog toga ne bi trebalo..1000 din - vrh!
[/quote]
Ipak mislim da je bolje, s obzirom da se radi o kolekcionarskom izdanju, da stave unutra original naslovnice u BOJI, ali dobro šta se može...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7916 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 26/04/2009 : 18:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magic Wind



Samo da ne bude vise od 1000 dinara,a to me plasi.
[/quote]
Ne bi trebalo kako su me informisali u Darkwoodu..kod zagora su imali dodatne troskove zbog novih naslovnica, ovde je naslovna preuzeta iz GR a za svaku od tri epizoda koristice crno bele (stare Viline), tako da zbog toga ne bi trebalo..1000 din - vrh!
[/quote]
Ipak mislim da je bolje, s obzirom da se radi o kolekcionarskom izdanju, da stave unutra original naslovnice u BOJI, ali dobro šta se može...
[/quote]
jovo nanovo.zasto da se zove kolekcionarsko izdanje ako unutra ne budu naslovnice u boji?valjda ce nesto uraditi ful,a ne ima-nema.ko je zagrizen za hc platice i 200-300dinara vise da sve bude kako treba.
meni takvi propusti nastavljaju da smetaju,ako stvarno bude tako?nadam se da ce ispraviti to sto su zamislili,a to im zelim.
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 26/04/2009 : 18:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Kako će Veseli Četvrtak riješiti problem sa epizodama 27, 30, 39 i 48? Skenirat će ih iz Zlatne Serije?
Možda je bilo govora o ovome, ali ne pratim temu, pa ako može odgovor iz prve ruke...
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4715 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 26/04/2009 : 18:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da su dobili prava,ali nisam siguran.
A u onom kataologu lepo nacrtano crno-na-belo,pored naslovne

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 26/04/2009 : 22:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message  Reply with Quote
Reseno

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 26/04/2009 : 23:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Jel ritam jedna knjiga mesecno?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 26/04/2009 : 23:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Jel ritam jedna knjiga mesecno?


Trebalo bi da tako bude, meni bar tako rece Misha u Darkwoodu.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/04/2009 : 23:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Raspucin

Jel ritam jedna knjiga mesecno?


Trebalo bi da tako bude, meni bar tako rece Misha u Darkwoodu.



Fenomenalno ako bude tako
36 komada godisnje + regularna i SB
Jos da se neko doseti pa da malo i Texa ubrzaju
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 26/04/2009 : 23:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Raspucin

Jel ritam jedna knjiga mesecno?


Trebalo bi da tako bude, meni bar tako rece Misha u Darkwoodu.



Fenomenalno ako bude tako
36 komada godisnje + regularna i SB
Jos da se neko doseti pa da malo i Texa ubrzaju



Kako kicma, Sotono? Dolazis?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 26/04/2009 : 23:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Raspucin

Jel ritam jedna knjiga mesecno?


Trebalo bi da tako bude, meni bar tako rece Misha u Darkwoodu.



Fenomenalno ako bude tako
36 komada godisnje + regularna i SB
Jos da se neko doseti pa da malo i Texa ubrzaju


Neeeeeee!!!!
Nadam se da neće!! U tom slučaju bi za mene bilo nemoguće da pratim ovu ediciju. Finansijski naravno.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/04/2009 : 23:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin



Kako kicma, Sotono? Dolazis?



Nazalost ne,usvinjio sam se kao vepar pa mi jos ne daju ni sa fizikalnom da pocnem.
Izmaltretirao bi se mnogo a ne bi bio od neke vajde za zajebanciju,pijenje i slicno.
Dogodine nemam u planu nista da operisem il' da prodajem neki organ za stripove,tako da cu sigurno(samo da je zdravlja svih nas i nama dragim osobama).
Nadam se da ces da se navuces ove godine pa da ces dogodine opet za Makarsku
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/04/2009 : 23:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa


Neeeeeee!!!!
Nadam se da neće!! U tom slučaju bi za mene bilo nemoguće da pratim ovu ediciju. Finansijski naravno.



Pa nece da plane svaki broj svakog meseca. Kad jos ima Zagora koji najbolje ide,bice i DD raspoloziv mesecima sigurno.
Pa samo polako,prekinuo sam i ja da se opterecujem da moram sve da imam odmah kad izadje.
Nego,rasporedim snage i uzimam prvo ono sto je u opasnosti da nestane.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 26/04/2009 : 23:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Raspucin



Kako kicma, Sotono? Dolazis?



Nazalost ne,usvinjio sam se kao vepar pa mi jos ne daju ni sa fizikalnom da pocnem.
Izmaltretirao bi se mnogo a ne bi bio od neke vajde za zajebanciju,pijenje i slicno.
Dogodine nemam u planu nista da operisem il' da prodajem neki organ za stripove,tako da cu sigurno(samo da je zdravlja svih nas i nama dragim osobama).
Nadam se da ces da se navuces ove godine pa da ces dogodine opet za Makarsku



Bas steta. Kad neces ti, nece ni onaj tvoj?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/04/2009 : 00:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin


Bas steta. Kad neces ti, nece ni onaj tvoj?



100%
Ja bi doso sam,al' on ti je kucna buva pa bi i u drustvu bilo pitanje dal' bi doso.
Ce se organizujemo za sledeci Mafest da masovnije dodjemo s juga.
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000