forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 POTPIS-SIGNATURE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/05/2009 : 05:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
MOLIM-MAXIMALNO DVA REDA
HVALA...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/05/2009 : 08:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
jel sme da se pita zasto nije da osecam da su moja gradjanska prava ugrozena ovim, nego me uvek ineresovalo zasto se insistira na tome, a nisam hteo da spamujem

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/05/2009 : 10:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

jel sme da se pita zasto nije da osecam da su moja gradjanska prava ugrozena ovim, nego me uvek ineresovalo zasto se insistira na tome, a nisam hteo da spamujem




Nekada davno,bilo je ljudi koji su za signature ostavljali celu strofu omiljene pesme, poveći odlomak iz knjige koju su pročitali, ili poduži dijalog iz omiljenog filma. I slične stvari.

Pa ti zamisli kako bi izgledao forum kada bi svi tako uradili.
Zato je donet amandman koji, ipak, nije nigde ozvaničen.
I zato i stalna upozorenja. Ali neka, neka i globinjo nešto radi...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/05/2009 : 10:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ali evo, uradio sam to što je i globinjo mogao sam...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/05/2009 : 18:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanje što se tiče potpisa : zašto se slova č i ć pretvore u c a recimo ž i š ostaju u svom normalnom obliku ?

Niš previše bitno već sam samo znatiželjan

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/05/2009 : 00:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Hmm. Čudno da mi to radi samo na potpisu. Zar se ne bi to trebalo dogodit za cijeli post ??

Uglavnom , kako to promjenit ?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 27/10/2009 : 03:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
to je skroz nepotrebno i treba ih ukinuti.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/02/2010 : 14:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

jel sme da se pita zasto nije da osecam da su moja gradjanska prava ugrozena ovim, nego me uvek ineresovalo zasto se insistira na tome, a nisam hteo da spamujem

Radi preglednosti.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 30/05/2010 : 14:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ja sam skinuo svoj potpis. Vidim ni Gand se ne potpisuje.
Kad se nakupi kvotova, onda samo jos potpis fali. Nepotrebno odvlaci paznju, uvek se makar malo procita... Forum bi izgledao mnogo cistije i preglednije bez potpisa. Da ne govorim o kvalitetu potpisa. Ima par sjajnih, nekoliko dobrih a uglavnom su bezvezni interni fazoni koje jako mali broj njih razume.
Evo nasumce: ''Six Degrees Of Inner Turbulence''. Da li vam nesto to znaci u zivotu?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2010 : 18:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
odete u "Profile" skroz gore na vrhu stranice
podesite "View Signatures in Posts?" u "No" i problem je rijesen
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 02/06/2010 : 00:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Vidi stvarno!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/06/2010 : 01:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Tehnika narodu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 02/06/2010 : 09:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Eeee, kako je sada lepo citati... pitanje pa odgovor, pa slikica. Jos da ljudi nauce da kvotuju a da ne ostave 50 slika u odgovoru... Ima slucajeva da na izvestaj sa necega skrolujes 20 slika da bi video smajli.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 02/06/2010 : 09:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by Gand
Dream Theater! Ti bi se super slozio s mojim sinom.





Cekaj, ajmo nanovo, glup sam. Ja sam hteo da kazem da mi Six degrees nista ne govori, dakle nemam pojma o Dream Teather tj jako slabo ih slusam.
A tvoj odgovor znaci da tvoj sin slusa Dream Theater ili ne?
I jos veci offtopic pa makar iso na odmor: Poslao sam slike sa Mafesta na Karmelin mail. Jel' to stiglo?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8552 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/08/2010 : 01:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Zanima me kome se treba obratiti ako se želi pisat recenzije. Malo sam čačkao po sajtu i nisam našao nikakve upute. Koji su uvjeti?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8552 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/08/2010 : 01:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Eto, nađoh kuharicu, pred nosom mi cijelo vrijeme

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/10/2010 : 15:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Imam jedno pitanje što se tiče potpisa : zašto se slova č i ć pretvore u c a recimo ž i š ostaju u svom normalnom obliku ?

Niš previše bitno već sam samo znatiželjan



quote:
Originally posted by Deers

Hmm. Čudno da mi to radi samo na potpisu. Zar se ne bi to trebalo dogodit za cijeli post ??

Uglavnom , kako to promjenit ?


Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 05/10/2010 15:43:05
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000