forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Crna lista kupaca - koliko ih imate :-)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/02/2008 : 21:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Jao, promašen topic. Izgleda da samo ja imam ljude na crnoj listi. Šta će sada ljudi reći? Da sam čudak - eto šta... Svi će znati. Kako da obrišem čitav topic. Bris bris, ne ide, skidaju se samo moji postovi. Da obrišem svoje postove pa će izgledati kako oni govore nevezane gluposti. Kasno je, već je previše ljudi vidjeli...Svi. Doktorice, znam da sam obećao da neću zvati noću, ali zbilja mi trebaš. Sviraj mi mama, boli me glava.
Zadnji izlaz - voljena kuburo, stižem.
Nadam se da ste zadovolj...BLAMMMMM


Obi legendo
Sa sviraj mi mama..., si me uništija

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/02/2008 : 17:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Obi-wan

U situaciji tvoja riječ protiv njegove, licitacija u zadnji čas ti ne ide u prilog...


Ovde baš i nije slučaj andijeva riječ protiv duletove.Sama aukcija je dovoljni pisani dokaz, i točno se vidi tko je osvojio strip. A javit samo samo četiri dana po isteku aukcije da je strip prodan nekom drugom(bez obzira da li se kupac javija), jer se prodavaču nije dalo više čekat je krajnje nekorektno, i ne služi prodavaču na čast.
Kakve veze ima šta je licitacija bila u zadnji čas?Pogotovo iz perspektive prodavača-njemu jedino može bit drago šta je strip postiga veću cijenu.


U pravu si, kada pogledam hladne glave...
U zadnje vrijeme sve se gubi u zadnji čas pa mi je to nekako bezveze. Morat ću i ja na kraju tako bidati (iako mi se to ne sviđa). A i na čekanje sam osjetljiv, puno ljudi me ostavlja čekati pa čim čujem nešto u tom smislu, odmah mi se smrkne.
Činjenice govore da je prošlo samo 4 dana tako da od nekog velikog čekanja nema ni govora. Baš me zanim šta dule car ima za reći...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/02/2008 : 18:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
U pravu si, kada pogledam hladne glave...
U zadnje vrijeme sve se gubi u zadnji čas pa mi je to nekako bezveze. Morat ću i ja na kraju tako bidati (iako mi se to ne sviđa). A i na čekanje sam osjetljiv, puno ljudi me ostavlja čekati pa čim čujem nešto u tom smislu, odmah mi se smrkne.
Činjenice govore da je prošlo samo 4 dana tako da od nekog velikog čekanja nema ni govora. Baš me zanim šta dule car ima za reći...
[/quote]

Mislim da nisam bio dovoljno jasan - nije on mene čekao 4 dana nego ja njega. Ja sam mu se uredno javio mailom odmah nakon što je aukcija završila. Problem je u tome da je on prodao svom frendu prije nego je aukcija završila! A njegov komentar o čekanju mene da se javim je čista laž - to je napisao samo da bi se obranio, a mene je to strašno naljutilo jer je tako pokušao prebaciti svoju krivnju na mene! Da je samo samo rekao "sorry" ili barem šutio, ja nebi ni postao ovdje.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39999 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/02/2008 : 19:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Samo se ti nemoj sekirati...
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 10/02/2008 : 23:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Jao, promašen topic. Izgleda da samo ja imam ljude na crnoj listi. Šta će sada ljudi reći? Da sam čudak - eto šta... Svi će znati. Kako da obrišem čitav topic. Bris bris, ne ide, skidaju se samo moji postovi. Da obrišem svoje postove pa će izgledati kako oni govore nevezane gluposti. Kasno je, već je previše ljudi vidjeli...Svi. Doktorice, znam da sam obećao da neću zvati noću, ali zbilja mi trebaš. Sviraj mi mama, boli me glava.
Zadnji izlaz - voljena kuburo, stižem.
Nadam se da ste zadovolj...BLAMMMMM


Kakav si ti kralj!

Piši propalo!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/05/2009 : 16:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ja dogurao do 164.
Malo po malo i nakupi se...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/05/2009 : 16:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja dogurao do 164.
Malo po malo i nakupi se...


Pa na kraju neces imati ni jednog kupca!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/05/2009 : 20:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja dogurao do 164.
Malo po malo i nakupi se...


Pa na kraju neces imati ni jednog kupca!


Kada se oduzme tih 164, ostaje mi još 2003 potencijalna kupca.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 21/05/2009 : 21:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja dogurao do 164.
Malo po malo i nakupi se...


Pa na kraju neces imati ni jednog kupca!


Kada se oduzme tih 164, ostaje mi još 2003 potencijalna kupca.

A meni izgledao kao normalan


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/05/2009 : 22:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
ja jos uvek nemam ni jednoga DRUGA CRNOG

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/05/2009 : 22:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Ja retko kupujem a kad kupujem to je uvek u zadnji cas nekad, zakasnim jer mi komp ne fercera najblje

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/05/2009 : 22:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja dogurao do 164.
Malo po malo i nakupi se...


Pa na kraju neces imati ni jednog kupca!


Kada se oduzme tih 164, ostaje mi još 2003 potencijalna kupca.



a od tih 2003 ,oko 1500 i ne zna šta su to aukcije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/05/2009 : 15:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja dogurao do 164.
Malo po malo i nakupi se...


Pa na kraju neces imati ni jednog kupca!


Kada se oduzme tih 164, ostaje mi još 2003 potencijalna kupca.



a od tih 2003 ,oko 1500 i ne zna šta su to aukcije


Od onih 164 ni jedan ne zna šta su to aukcije. Ili se pravi da ne zna.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/05/2009 : 15:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

A meni izgledao kao normalan
[/quote]
Normalan!!! Nikada.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/05/2009 : 16:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elfak nish

A meni izgledao kao normalan


Normalan!!! Nikada.
[/quote]Ova moja predhodna recenica verovatno znaci da se tvoja crna lista inkrementirala za 1


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/05/2009 : 16:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Da da, moja lista se inkredibulirala za 1.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/05/2009 : 16:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Da da, moja lista se inkredibulirala za 1.

Ionako nisi moj tip(ne saljes u inozemstvo )


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/05/2009 : 16:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Obi-wan

Da da, moja lista se inkredibulirala za 1.

Ionako nisi moj tip(ne saljes u inozemstvo )


Bit će bolje kada svi budemo u Sjedinjenim Evropskim Državama za jedno 115 godina.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/05/2009 : 16:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Obi-wan

Da da, moja lista se inkredibulirala za 1.

Ionako nisi moj tip(ne saljes u inozemstvo )


Bit će bolje kada svi budemo u Sjedinjenim Evropskim Državama za jedno 115 godina.

Aha,i kad stripove budu delili uz rucak u menzi


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/06/2011 : 11:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
254 po današnjem brojanju.
Lele...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 19/06/2011 : 12:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

254 po današnjem brojanju.
Lele...


Sad se ja sa samo jednim na listi jadno osjećam

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/06/2011 : 00:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zasada niti jednoga.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2313 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 24/06/2011 : 00:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ovdje nikoga,ali na jednim drugim aukcijama već četvoricu,zadnji kojem sam dao negativnu i stavio ga na svoju listu,je za tjedan dana dobio ključ,jer je okolo bidao s namjerom da ne plaća.Sa jednim sam se posvađao,i to preko telefona i sterao ga u materinu(platio je pola iznosa i još nije bio zadovoljan),jedan mi je podvalio muda pod bubrege,a jedan sa 0 komentara se učlanio samo zato da pljuje po tuđim aukcijama,i to bez namjere da igdje išta kupi,a ima i još kandidata.Ovdje mi je atmosfera mnogo smirenija,ipak smatram da stripofili nisu agresivni i podli ljudi(barem oni koje sam ovdje do sada upoznao),a za duge ne znam,i nadam se da će tako i ostati.Općenito smatram (iz vlastitog iskustva)da je teže prodavaču nego kupcu,jer ako je neko pokvaren napravit će ti bezbroj zajeba,makar i nemao neke koristi od toga,već samo čisti užitak(meni teško shvatljiv),da nekog koga možda nikada ni vidio ni čuo bezrazložno sjebe (sorry na izrazu).Žalosno,ali ima i takvih ljudi....

#!??
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000