forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: PRICE IZ BAZE DRUGDJE 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

sawitch
Advanced Member



Serbia
39991 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/05/2009 : 18:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni Andrej rekao da je cetvorka super... A ja mu verujem..
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 31/05/2009 : 18:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Kladim se da će se četvorka zvati Sjenka koja vreba Mark Tvena!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16807 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/05/2009 : 18:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da će naslov biti Čovjek koji je pričao priče.

Edited by - delboj on 31/05/2009 18:41:44
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 31/05/2009 : 19:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Dobra je fora sto se o daljoj sudbini Serlok Holmsa poziva na onu pricu o ulici Bejker koju je objavio Vanini.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2009 : 00:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Oh my God, they've killed Kenny!
KO bi pomislio da je Recagno Southpark fan...

Priča je dobra, i zapravo završava nam nikad do kraja ispričani Twin Peaks. Tko bi pomislio da ću negdje u nekom spin-off serijalu nekog talijanskog lika naći takvo nešto... Recagno, javi se Frostu i Lynchu, pa snimite to već jednom!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2009 : 00:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

opaaa... pibd4 rastura, samo nemojte kukati a da niste malo obnovili podrazumijevajucu opcu kulturu vezanu za amaricku povijest (gradjanski rat) i narocito opus marka twaina... kako duhovito recagno (kojeg mrzim u mm) ispreplece mastu i zbilju, ali ne unutar toga nekoga blesava deecayevskog mm univerzuma, nego unutar svjetske povijesti i knjizevnosti...
pa invazija invanzemljaca, da malo ubaci i wellsa (pri cemu ne otkriva toplu vodu vec javno obznanjuje isto)... ultrazabavno!
a jos nisam ni vidio Spadin crtez, znaci bit ce mestralno...
samo nemojte spominjati ubc...
e da... tu je i coca cola i... zagor!



Očito se Recagno fino snalazi sa nekim drugim likovima koje je zapravo on stvorio, ne kad pokušava ispričati priču o Mystereu, Castellijevom čedu...

I, čitajući ove PIBD-ove, i kratke opise sljedećih, mislim, zašto Serra uopće pokušava napraviti Greystorma temeljenog na fantastičnim pričama Wellsa, Vernea, Twaina, ako je Recagno već sve to napravio u PIBD. Ili Castelli u Docteuru Mystereu?

Meni su se ove PIBD dopale o samog čitanja kratkih opisa epizoda na sbe-u...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/06/2009 : 14:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
meni su imale samo 1 manu - nedostatak duhovitosti... u broju 4 napokon je i to leglo, s twainom dakako nije ni moglo drukcije...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/06/2009 : 14:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Oh my God, they've killed Kenny!
KO bi pomislio da je Recagno Southpark fan...

Priča je dobra, i zapravo završava nam nikad do kraja ispričani Twin Peaks. Tko bi pomislio da ću negdje u nekom spin-off serijalu nekog talijanskog lika naći takvo nešto... Recagno, javi se Frostu i Lynchu, pa snimite to već jednom!



sad sam se sjetio one pite od tresanja. joj, na amazonu uz dvd ima i recept
ali zbilja djeluje mocno: mala hrskava korica, i tona, tona tresanja unutra, a ne kao kod nas ove nazovi pite...
da, south park, svi smo odvalili, Dok naravno prvi... ovaj je cak isti kenny...
steta sto si nije dao vise oduska prije tom humoru, nadam se da ce kad tad to isplivati iz njega, onako gnusno, sarkasticno, podlo i urnebesno

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/06/2009 : 14:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ne raduje me to Tvin Piksovanje. U drugom broju mi je to bash zasmetalo, to mi je jedan od glavnih razloga zashto mi je drugi dosta slabiji od prvog, prosto malo mi je bio ipak preveliki i predirektni ripoff.

Al ajde.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2009 : 14:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

meni su imale samo 1 manu - nedostatak duhovitosti... u broju 4 napokon je i to leglo, s twainom dakako nije ni moglo drukcije...



Kad je drugi autor, odnosno Castelli... Recagno je nešto ozbiljniji tip.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2009 : 14:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ne raduje me to Tvin Piksovanje. U drugom broju mi je to bash zasmetalo, to mi je jedan od glavnih razloga zashto mi je drugi dosta slabiji od prvog, prosto malo mi je bio ipak preveliki i predirektni ripoff.
Al ajde.



E pa, ovdje je još direktniji ripoff... No, teško je zanemariti Recagnov izvanredno plodni doprinos na svim ostalim područjima priče.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 03/06/2009 : 01:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Oh my God, they've killed Kenny!
KO bi pomislio da je Recagno Southpark fan...

Priča je dobra, i zapravo završava nam nikad do kraja ispričani Twin Peaks. Tko bi pomislio da ću negdje u nekom spin-off serijalu nekog talijanskog lika naći takvo nešto... Recagno, javi se Frostu i Lynchu, pa snimite to već jednom!



Taman sam pročitao PIBD 3 i meni je odlična priča i crtež, stvarno nemam zamjerki, ali ovo šta si napisao sa Kennyjem(profa Curunire jel sad dobro:)))je genijalno ubačeno pravo sam zavario od smija:))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/06/2009 : 01:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Pretpostavljam da će naslov biti Čovjek koji je pričao priče.



neće

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/06/2009 : 01:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
je Pajdo, dobro je
samo nije "sa kennyjem" nego "s kennyjem"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16807 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/06/2009 : 09:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by delboj

Pretpostavljam da će naslov biti Čovjek koji je pričao priče.



neće


Nego kako? To bi bilo sasvim u stilu prethodna tri naslova.
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 10/06/2009 : 23:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Neznam za vas ali meni je ovaj strip ''remek djelo''.Još sam pod dojmom.Najbolja dosad priča iz baze drugdje
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 11/06/2009 : 11:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
pročitao,
odlično do samog kraja...

ali nije mi legao taj metafizični twinpeaks kraj...

to nikako,nisam volio takve česte rasplete u dylanu,u marti univerzumu su rijeđi ali ipak nalaze svoju svrhu pa ispadne ok

ovdje me više rasplet povlači na metafizičkog dylana

sve ostaje nejasno i nedorečeneo,ne uklapa se nekako nigdje u martijev univerzum (ili?)

ne treba pretjerivati s dimenzijalnostima,nastane pravi kupus nelogičnosti što oslabljuje kvalitetu osnovne premise PIBDa po meni


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 11/06/2009 : 11:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
"Gadovi,ubli ste Kennya"
ovo je bio najbolji dio ovog PIBDa

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/06/2009 : 18:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkraver

pročitao,
odlično do samog kraja...

ali nije mi legao taj metafizični twinpeaks kraj...

to nikako,nisam volio takve česte rasplete u dylanu,u marti univerzumu su rijeđi ali ipak nalaze svoju svrhu pa ispadne ok

ovdje me više rasplet povlači na metafizičkog dylana

sve ostaje nejasno i nedorečeneo,ne uklapa se nekako nigdje u martijev univerzum (ili?)

ne treba pretjerivati s dimenzijalnostima,nastane pravi kupus nelogičnosti što oslabljuje kvalitetu osnovne premise PIBDa po meni



Kakvu metafiziku? I što se ne uklapa? Sjena, divovi i patuljci sigurno dolaze iz Vilinskog svijeta, kao što je to slučaj s većinom Recagnovih priča. Svijet, pa i sam univerzum je povezana raznim silnicama (Leys) koje vodi iz jednog u drugi kutak pa čak i do drugih dimenzija (Pakao, vilinski svijet, dimenzije bezimenih Lovecraftovih užasa, dubine svemira). Koje pak nastanjuju različitija i moćnija bića, poput Bogova, i u kojima ne vrijede ista pravila...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 21/06/2009 : 18:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Uh....prosto ne znam shta da kazhem. Neki delovi su dobri, chak sjajni, a neki drugi kuku majko od fan fictiona, i to losheg fan fictiona. Za sada mi je drago shto je, kako mi deluje, taj vilinski svet bio samo fikcija, trik koji je prikazan toj jednoj osobi, jer ako se otkrije da Black Lodge po Rekanju vodi u neki svet fentazi izdrkavanja sa vilama i vilenjacima, lepo cu da popizdim.

No, sve u svemu, ipak mi je ovaj broj bolji od drugog, ali shto pre zavrshe ovo tvinpiksovanje, to bolje.

No, pojavljivanje Tvena u sledecem broju me raduje poshto sam veliki fan- bash me zanima da li ce mozhda i njegov drugar Tesla da promoli nos i da li ce biti citata na njegove (fenomenalne) kratke priche i novele.

Nego je li Dekara, kako sad ovo valja a Elis ne valja? Ova pricha je naj-vorenelisastija od svih boneli stripova ikada, sa sve sherlokom, ezoterijom, demonima i blenderom u koji on sve to ubaci.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/06/2009 : 20:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nemaj straha, pibd4 je opet castelli s maestralnim spadom...
ako ti je jedinica dosad najbolja i ide ti pomalo na zivce recagno (a nisi jedini:) te kako kazes volis twaina, 4 ce te oduseviti...
ne bude li tako slobodno napisi, a ja cu kunem se pojesti svoj monitor

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 21/06/2009 : 20:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Taj tandem, uz Tvena, vrlo obecava. :)

Kad to ide, otprilike? Bash bash krajem godine, ili na jesen?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/06/2009 : 20:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
mislim 8 mjesec

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5046 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/06/2009 : 21:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
znači 2 x godišnje je sigurno, prodaja je vjerovatno dobra čim je ritam pojačan


________________________________________________________________________________
40 godina Alan Forda u Hrvatskoj

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 21/06/2009 : 21:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

mislim 8 mjesec

Uuuu, aj josh da ovaj put tura ne kasni, i spektakl.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000