forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 L'île sans sourire
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 13/06/2009 : 20:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message  Reply with Quote
ovo je strip koji bih voleo da vidim na svojoj polici sto pre. fernadez crta moderno i pravi je uzitak za oci svaki njgov strip.
da li postoji sansa da neko od izdavaca (sa prostora bivse sfrj) da ovo objavi?
link>
http://www.dailymotion.com/video/x91dbj_lile-sans-sourire_creation
http://www.amazon.fr/L%C3%AEle-sans-sourire-Enrique-Fernandez/dp/2356260552


hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/06/2009 : 22:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
I čak je one shot. Ajmo, Fibra. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 13/06/2009 : 22:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
valjda, ajde Dagda?:)ppP
simpa izgleda, mada mi je charobnjak iz Oza malo oku ugodniji...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/06/2009 : 23:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Nope, ajmo Fibra. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 13/06/2009 : 23:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message  Reply with Quote
carobnjak je odlican, ali ovo mi izgleda jos bolje...
marko, reci da li ovaj strip moze da se nadje u ediciji "kolorka"?>

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 13/06/2009 : 23:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
mene ovo do jaja podseca na Myazakia.... sto je dobro naravno

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Upperslice
New Member



Serbia
103 Posts

Member since 31/05/2009

Posted - 13/06/2009 : 23:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Upperslice a Private Message  Reply with Quote
JE BE NO
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/06/2009 : 23:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
prelijepo nacrtano Ali to vrijedi za puno fr. stripova. Treba prvo pročitati i vidjeti valja li priča išta!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 14/06/2009 : 01:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Bash dobro deluje...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000