forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ZZCP08/Zorka 05/Sergej Strip 02 - u Zagrebu!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/04/2009 : 14:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ne iskomentarisah poslednju turu:

ZZCP:
Opa! Politikal komentari!
Opa! Splesh pejdz!
Opa!

Bash me zanima kuda ide ova pricha sa Sergejima, dopada mi se kao ideja, malo myth-buildinga. Zorka standardno spektakularna.

Jedino, ajte vi to nekako na mesechni nivo, brzo ode, dugo se ishchekuje. :)
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/04/2009 : 15:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ovo je i meni bio ponajbolji Sergej u duze vremena...

josh ne shmeknuh novu epizodu(stize do kraja meseca, though) pa tje da vidimo dal tje Machak odrzati
uzlaznu putanju(no preshr hir:).
fudbalski mech iz #01 mi je bio odlichan ali ovde sam od starta pogadjao(pogreshno) u kom pravcu tje se razvijati
pricha shto znachi da me povuklo vishe negoli uobichajeno i zbog sporadi toga - visoka ocena.
mesechni ritam je moj skorashnji fetish pa tje da vidimo kolko je izvodiv...
kljucam sa time o glavu svima ali me zastupljeni autori kuliraju, ignorishu i/li pichkaraju pa se ne bih previshe zanosio
tom idejom:)
istina je da, ustvari, ako sve nastavi dosadashnjom ritmikom - trebam biti pre/zadovoljan:)

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/04/2009 : 15:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

ZZCP:
Opa! Politikal komentari!
Opa! Splesh pejdz!
Opa!


Pisano je pre nekih 14 meseci, tako da je malo atmosfere moralo da se prelije i u scenario. Ali više je komentar "take no prisoners" attitudea u svađama, bilo da su one bračne, prijateljske, ili na malko višem nivou. Biće očiglednije u drugom delu.

A Vlada je rasturio, i sa splash pageom i sa ostalim. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/04/2009 : 16:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Pisano je pre nekih 14 meseci

Stvarno? Toliko prodje od scenarija? Vau.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/04/2009 : 17:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
pitaj ga kad je napisao #10 i recimo paralele radi - #07:)pPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/04/2009 : 17:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Stvarno? Toliko prodje od scenarija? Vau.


Što reče Dekara, zavisi. Desetka je napisana pre nekih godinu ipo dana, mislim. A sedmica, drugi deo Kadalika, pisan je, prepravljan, pa opet pisan, pa opet prepravljan i onda crtan pa prepravljan u septembru prošle godine - a izašao je u decembru.

Prvi delovi priča uobičajeno budu napisani značajno pre nastavaka. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/04/2009 : 18:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Prvi delovi priča uobičajeno budu napisani značajno pre nastavaka. ;)

Problem treceg china is a bitch, I know. :)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/04/2009 : 21:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Eh da, a kad se setim kad sam pre petneastak godina čitao kako je Miller imao originalno drugačiji plan za DKR, ali da taj kraj "ne bi funkcionisao" - da mi nije bilo jasno kako kraj može da ne funkcinioniše, završiš priču i gotovo. Bejah mlad i zelen. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 23/04/2009 : 00:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Eh da, a kad se setim kad sam pre petneastak godina čitao kako je Miller imao originalno drugačiji plan za DKR, ali da taj kraj "ne bi funkcionisao" - da mi nije bilo jasno kako kraj može da ne funkcinioniše, završiš priču i gotovo. Bejah mlad i zelen. ;)


Heroj i negativac se tuku, i heroj pobedi. Kraj.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/04/2009 : 09:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ili, ako hoćeš da budeš kul i drugačiji - negativac pobedi! ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 23/04/2009 : 16:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
zadnja tura lavirintarija preshla preko Alpa, Albukerkija i Anda te se manifestovala i u Libellusu.
napokon.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/04/2009 : 17:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

zadnja tura lavirintarija preshla preko Alpa, Albukerkija i Anda te se manifestovala i u Libellusu.
napokon.



Pih! Nema do mog transporta

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 23/04/2009 : 17:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Pih! Nema mog transporta



To znamo

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/04/2009 : 19:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je dal' Renky brže crta il' brže transportuje. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 24/04/2009 : 11:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Pitanje je dal' Renky brže crta il' brže transportuje. ;)



A odgovor je 'Hell, no!' :D

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1944 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/08/2009 : 00:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Nije Zorka 5 već kec ali svakako interesantan tekst u današnjem Blicu, ili sad već jučerašnjem.

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000