forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/08/2009 : 14:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 28/08/2009 : 14:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milos Bosnjak

Mozda ima negde zaostalih brojeva, ako se prodaju i u nekim drugim trafikama. Mislim da je neko iz Zajecara pominjao tako nesto.
Mozda ce ih biti za sajam
Neka se javi neko iz VC i neka kaze da li ce jos biti KI-DD-1?


Ni u Zajecaru ga vise nema :(
Ja kupio pretposlednji, a neko posle mene poslednji primerak.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/08/2009 : 15:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Malo sam pročitavao topic gore-dolje... Vidim #1 rasprodan (dobro, to je očekivano s obzirom da je prvi broj, intergral i kiosk cijena), no vidim da ima i dodataka, posebna pažnja ide i lekturi i prijevodu. Ludens i Strip-agent jednostavno izdaju kiosk izdanja u sirovom obliku, bez neke posebne pažnje kod lekture, ili kakvog prigodnog teksta kod nekog jubilarnog broja, ili startanja izdanja... Ovo mi se sviđa što ste napravili s kolekcionarskim DD.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 28/08/2009 : 18:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Hvala, stari druze:)

Radimo sta mozemo da to bude dobro:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 28/08/2009 : 22:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.



Gde je Alan Ford? U bg negde?
Jel ima nekoga u SU, mozda tamo ima negde zaostali broj, icu tamo sledeci vikend ...
Go to Top of Page

gibica
Junior Member



Serbia
488 Posts

Member since 22/03/2009

Posted - 28/08/2009 : 23:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send gibica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milos Bosnjak

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.



Gde je Alan Ford? U bg negde?
Jel ima nekoga u SU, mozda tamo ima negde zaostali broj, icu tamo sledeci vikend ...


http://www.alanford.co.rs/navigacija/navigacija.php?navigacija=kontakt


p.s. Knjige 1 nema vise ni u Darkvudu

I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.

Edited by - gibica on 28/08/2009 23:06:02
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/08/2009 : 23:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Konacno se i ja docepah broja 2. Nisam ga jos procitao, ali se vidi znatan napredak za razliku od KIZagor ( sad cu predjem u taj topic da kukam tamo).

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 29/08/2009 : 07:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Odlican je Dylan,svaka cast,poboljsanje je vidno,samo ponovo mala mala zamerka sto nema nekog teksta o samim pricama u knjizi,a znamo kako to Leo dobro radi.Nadam se da ce biti ubuduce!Sve drugo svaka cast.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 29/08/2009 : 08:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Bice, bice:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/08/2009 : 09:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.



Hehehehehe
I jedan primerak dvojke
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 29/08/2009 : 09:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
Evo i od mene potvrda da prvog kolekcvionarca nema ni u Darkvudu ni u trafici u 29. novembra. Drugi kolekcionarac je nadmashio prilichno dobru shtampu i uvez prvog broja. Nisam stigao da prochitam sve epizode, ali adaptacija (i tek blaga modernizacija) prevoda je, za sada, prilichno dobra.

Propratni tekstovi su na ochekivanom nivou, a oni koji bi zheleli mali preview mogu da ovde :

http://www.politika.rs/rubrike/Kulturni-dodatak/Davolji-triler-Dilana-Doga.lt.html

pronadju delimichno skrachenu prvu polovinu muzikoloshkog teksta iz Kolekcionarca #2, o Dilanu Dogu i detektivima-muzicharima, koji je potpisao Borislav Stanojevich.

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 29/08/2009 : 09:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leo Charm

Bice, bice:)

Kad bude nemoj zaboraviti ni ove pocetne epizode,ako je nekako moguce.Pozzzz.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 29/08/2009 : 09:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Verujem da je moguce, makar kada se budu obradjivali neki siri tematski krugovi ili pak price koje se nastavljaju na price.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 29/08/2009 : 14:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Konacno se i ja docepah broja 2. Nisam ga jos procitao, ali se vidi znatan napredak za razliku od KIZagor ( sad cu predjem u taj topic da kukam tamo).



Da li je moguce?
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 30/08/2009 : 14:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.



idi u @##$@#$@#$&^%*
jesi moro da to pises ovde. vise nema ni u Alan Fordu i ja ostadoh bez svog primerka. Dabogda ti se rasprodo sav tex pre nego sto ga kupis

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/08/2009 : 14:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.



idi u @##$@#$@#$&^%*
jesi moro da to pises ovde. vise nema ni u Alan Fordu i ja ostadoh bez svog primerka. Dabogda ti se rasprodo sav tex pre nego sto ga kupis



Lose mu preneo diler,samo je jedan ostao i to ostecen prilicno.
Bice verovatno jos neki kasnije kao sto je bilo i s KIZ 1 i 2.
Samo prati pazljivo.
Inace odlicno uradjeni KIDD 2 i KIZ 6
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/08/2009 : 14:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.



idi u @##$@#$@#$&^%*
jesi moro da to pises ovde. vise nema ni u Alan Fordu i ja ostadoh bez svog primerka. Dabogda ti se rasprodo sav tex pre nego sto ga kupis


Ups!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 30/08/2009 : 22:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ima jos par komada u Alan Fordu, bar tako mi je preneo moj diler. On bio prekjuce i kupio jedan primerak.



idi u @##$@#$@#$&^%*
jesi moro da to pises ovde. vise nema ni u Alan Fordu i ja ostadoh bez svog primerka. Dabogda ti se rasprodo sav tex pre nego sto ga kupis


Ups!


Cini mi se da sam danas video "cica macu" u Interex-u u Nisu!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 31/08/2009 : 14:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message  Reply with Quote
Prodato!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/08/2009 : 15:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leo Charm

Hvala, stari druze:)

Radimo sta mozemo da to bude dobro:)



Nemoj biti toliko skroman... Bilo je i vrijeme da se pravi fanovi pozabave ovim stripom i izdanjima. Ovo je stvarno ozbiljan pristup stripu koji se baš i ne očekuje kod kiosk izdanja. Pritom ne mislim na fizički izgled izdanja, već literarni dio. Ako uspijem naći još koji primjerak uzet ću ga radi tekstova i uloženog truda. Samo tako dalje!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/09/2009 : 15:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Knjiga je jako dobra,price vrh,demonska lepota mi je najbolja.Jako zanimljiv tekst o Tartiniju,a i tumacenje Delamorte Delamore.Samo napred!!!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 01/09/2009 : 17:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
prodata i dvojka u darkwoodu al bice jos, naravno

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 01/09/2009 : 18:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message  Reply with Quote
Ovo je bas krenulo dobro. Jel i za ovo bese da je tiraz 500 primeraka ili je nesto veci?

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 02/09/2009 : 13:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by regar

Ovo je bas krenulo dobro. Jel i za ovo bese da je tiraz 500 primeraka ili je nesto veci?

Ja mislim da je isto 500,mada mogao bi neko sigurniji da potvrdi.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

armatura
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 05/06/2009

Posted - 08/09/2009 : 14:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send armatura a Private Message  Reply with Quote
Ako nekog zanima video sam danas broj 1 u objektu TRAFIKA kod restorana HB na Novom Beogradu....
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000