forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 suggestione per Sergio Bonelli Editore numero 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 13/08/2009 : 20:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garrett

ma kako možeš reći da se istrošila pa tek je počela obrada lika i serijala. a i što ti smatraš da ja ovo radim tek tako da pišem ove teme za svaku sitnicu pa ne ide to tako ovo su ozbiljne stvari a i menhunter mi je rekao da nema više takvih tema tako da si nađite drugu zanimaciju ako vam je tema dosadila


A ja te još gore i branim...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18734 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/08/2009 : 20:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
nov Bonellijev lik crnac? zanimljivo,ja sam za, u svakom slućaju bi bilo bolje od nekih
novotarija manje više neuspješnih(Brendon,Napoleon,Gregory Hunter,Jonathan Stelle,Lilith,Dix itd....) nema baš previše crnaca u tim serijalima (osim u Raideru), možda bi takav serijal uspjeo i u SAD, bar je tamo sada trend crno.
Odlična ideja Garrett-bez zezanja dotičneg molim!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Garrett
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2009 : 20:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Garrett a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luk-San

Hahaha...sve me trbuh boli od smijeha,sorry,ali ona djevojcica crna mi je kap koja je prelila casu...hahaa



a drago mi je ako sam te nasmijao samo ne vidim zašto je to smiješno. ideja je da pratitelj tog glavnog lika bude djevojčica od 12-13 godina. to bilo nešto novo nešto još neviđeno i nezamislivo. ali razmisli kako bi to samo bilo interesantno pa i za mlađu publiku da se pridobije da čita taj strip. znači ideja je da djevojci umru roditelji na putovanju brodom ili da ih ubiju i da se bog toga taj glavni lik počme brinuti za nju i da joj postane drugi otac. i da ona ide s njim kroz avanture i da ju on spašava itd

welcome to the slim shady mecca rebecca -- huligani sa stripovi.com --
http://www.youtube.com/watch?v=Eev6jbCrrfk - http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35152
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 13/08/2009 : 20:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Hmm... o njoj brine covek koji sa svojim odredom ide u samoubilacke akcije iza juznjackih linija? Zaista nevidjeno i nezamislivo.
Go to Top of Page

Garrett
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2009 : 20:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Garrett a Private Message  Reply with Quote
pa u tome je draž kad malo bolje razmisliš. zamisli koje bi to bile vratolomne situacije

welcome to the slim shady mecca rebecca -- huligani sa stripovi.com --
http://www.youtube.com/watch?v=Eev6jbCrrfk - http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35152
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/08/2009 : 21:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da je bolje da taj crnac stupi u odrede konfederacije, boreci se protiv crnachkih najgorih neprijatelja "severnjaka".
Zatim ce zbog neocekivanih problema reshiti da promeni boju kozhe za shta je odgovoran niko drugi do helingen koji je u njegovu novu kozhu ugradio neverovatan pigment sa mirisom znoja koji mu daje mogucnost da zivi dosta duzhe nego obichan covek.
Zatim menja ime u Majkl Dzekson i odlazi da peva po kafanama...

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 14/08/2009 : 09:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=SMCki0Z_AlA&feature=related

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 14/08/2009 : 09:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu vjerovati u koju se farsu pretvorio ovaj topic.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 14/08/2009 : 10:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Točno. Šteta, jer su Garrettove ideje i prijedlozi vrlo simpatični.

Ali nema ih smisla iznositi pred neozbiljne ljude.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

Garrett
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/08/2009 : 11:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Garrett a Private Message  Reply with Quote
uopće me ne zanimaju ti vaši loši komentari, sada kad sam ja promjenio naslov siguran sam da ce nekoga iz SBE zainteresirati pa da će se malo raspitati za ovaj prijedlog.
neki su shvatili da je ovo dobra ideja a neki nisu a tko vam je kriv ali da strip izađe čitali biste ga.u tome je stvar, kad treba pohvaliti ideju itd onda ismijavate a da strip izađe kupili biste ga

welcome to the slim shady mecca rebecca -- huligani sa stripovi.com --
http://www.youtube.com/watch?v=Eev6jbCrrfk - http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35152
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 14/08/2009 : 11:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Ne znam,ja ga ne bih kupio.
Možda ostali bi.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 14/08/2009 : 13:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Kako čujem, ne zalaze ovih dana iz SBE na ove stranice.

Još je feragosto

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!

Edited by - Škrky on 14/08/2009 13:26:42
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 14/08/2009 : 14:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garrett

uopće me ne zanimaju ti vaši loši komentari, sada kad sam ja promjenio naslov siguran sam da ce nekoga iz SBE zainteresirati pa da će se malo raspitati za ovaj prijedlog.
neki su shvatili da je ovo dobra ideja a neki nisu a tko vam je kriv ali da strip izađe čitali biste ga.u tome je stvar, kad treba pohvaliti ideju itd onda ismijavate a da strip izađe kupili biste ga



Mogu odmah da ti kazem da i, kada bi se neko iz SBE zainteresovao za ovaj predlog (a nece, jer price o crncima-robovima i sl nisu popularna tema u Italiji, sto pokazuje i broj prica Texa, Zagora, MV i slicnih koje za junake imaju crne robove, kao i kvalitet i znacaj tih prica), ponudili bi ti da probno napises svoja scenarija. Nizzi, Burattini ili Mignacco nece pisati za tebe niti ce raditi bilo sta po tvojim smernicama.
Go to Top of Page

stefa
New Member

Serbia
111 Posts

Member since 04/11/2007

Posted - 14/08/2009 : 15:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send stefa an ICQ Message  Send stefa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by Garrett

uopće me ne zanimaju ti vaši loši komentari, sada kad sam ja promjenio naslov siguran sam da ce nekoga iz SBE zainteresirati pa da će se malo raspitati za ovaj prijedlog.
neki su shvatili da je ovo dobra ideja a neki nisu a tko vam je kriv ali da strip izađe čitali biste ga.u tome je stvar, kad treba pohvaliti ideju itd onda ismijavate a da strip izađe kupili biste ga



Mogu odmah da ti kazem da i, kada bi se neko iz SBE zainteresovao za ovaj predlog (a nece, jer price o crncima-robovima i sl nisu popularna tema u Italiji, sto pokazuje i broj prica Texa, Zagora, MV i slicnih koje za junake imaju crne robove, kao i kvalitet i znacaj tih prica), ponudili bi ti da probno napises svoja scenarija. Nizzi, Burattini ili Mignacco nece pisati za tebe niti ce raditi bilo sta po tvojim smernicama.

Tako je Colt!

Stefanovic Igor
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/08/2009 : 16:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

Ja mislim da je bolje da taj crnac stupi u odrede konfederacije, boreci se protiv crnachkih najgorih neprijatelja "severnjaka".
Zatim ce zbog neocekivanih problema reshiti da promeni boju kozhe za shta je odgovoran niko drugi do helingen koji je u njegovu novu kozhu ugradio neverovatan pigment sa mirisom znoja koji mu daje mogucnost da zivi dosta duzhe nego obichan covek.
Zatim menja ime u Majkl Dzekson i odlazi da peva po kafanama...



Go to Top of Page

Garrett
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/08/2009 : 16:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Garrett a Private Message  Reply with Quote
krepaj

welcome to the slim shady mecca rebecca -- huligani sa stripovi.com --
http://www.youtube.com/watch?v=Eev6jbCrrfk - http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35152
Go to Top of Page

LK
Starting Member



86 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/08/2009 : 16:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send LK a Private Message  Reply with Quote
U kojoj epizodi bi se otkrilo da je on u stvari pustio da ga nacine robom ne bi li tako dospeo u Ameriku? A ona mu je bila cilj jer je to domovina njegovog oca koji je jednom u drustvu nekog lovaca na vestice prespavao u selu njegove majke. Mati mu je naravno umrla na porodjaju a posto mu baba nije bila sigurna, on je morao preci okean da otkrije istinu i sazna dal mu je otac mali debeli meksikanac ili veliki divljak sa cudnim simbolom na crvenoj majci.:)
Verujem da bi strip bio hit.:)


U životu postoje razlicite tacke gledišta. Verujemo da stvarnost odgovara našem pogledu, ne sumnjajuci da je pogled lican i da ga ne dele i ostali.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 15/08/2009 : 15:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!!!!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 15/08/2009 : 15:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Ček, ček! A postoji li i suggestione per Sergio Bonelli Editore numero 1????!!!!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 15/08/2009 : 15:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Postoji, postoji!!!!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Garrett
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/08/2009 : 13:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Garrett a Private Message  Reply with Quote
ne želim otvarati novi topic pa cu ovdje napisati kako bi taj serijal išao i kakva bi bila radnja. Glavni lik bi se zvao Jabali (na svahiliju to znači jak ko stijena http://www.namesite.com/index.php?rword=strong ) pa bi se tako zvao i cijeli strip. radnja bi bila prvih 100 tinjak brojeva se odvijala u Africi, znači bilo bi tu svega (nijedan serijal bonelli nije se odvijao u africi, osim kraćih avantura zagora, mr.no, k.mark..!), nešto strip tipa tarzan ili mister no, puno avanture, vratolomnih akcija, vrijeme radnje 1860-1870-e... oko 10 og broja dogodila bi se prva važnija mini serija u sklopu serijala: na teritorij gdje živi taj lik Jabali zalutala bi ekspedicija i svi bi izginuli osim 12-godišnje djevojčice koju bi spasio taj lik od sigurne smrti. on bi se počeo brinuti za nju, sprijatelji bi se i on bi nju čuvao kroz pustolovine i ona bi s vremenom prebolila svoje roditelje i postala veseli suputnik od Jabalija. znači stotinjak epizoda bi bilo na afričkom tlu, a koncept bi bio kao kod zagora. kao što zagor ima darkwood tako bi taj lik imao neku svoju pokrajinu u kojoj bi održavao red, bilo bi tu svakavih krijumčara, lovaca na bjelokost, pobune nekih plemena (kao indijanci u darkwoodu!), velikih neprijatelja itd svega i svačega.

nakon tih 100 tinjak priča taj bi glavni lik upao u probleme, završio bi u robovlje, i svezanog bi ukrcali u brod za ameriku. da stvar bude zanimljivija djevojčica koju je spasio završava na drugi brod za europu i negdje u engleskoj je posvaja neka bogata obitelj koja ju cijelo vrijeme iskorištava. cijelo to vrijeme glavni lik Jabali bi razmišljao o tome kamo je djevojčica završila i kako da je oslobodi. par brojeva bi se odvijalo na brodu i tada bi taj crnac napokon stigao u ameriku gdje ga prodaju nekoj obitelji za roba. on pobjegne nakon 2-3 epizode i priključuje se gerilskim odredima koji sudjeluju za Sjever u ratu i tu radi svakojake akcije i sabotaže. kako stiže na kraj rata rat ubrzo završava i on se u americi ukrcava na brod za englesku. sada velika eksplozivna završnica. nakon nekog vremena lik pronalazi obitelj u koju je smještena nesretna djevojčica i on ju izbavlja od njih i za sobom ostavlja ruševine dvorca u kojoj je živjela ta obitelj..postavio je eksploziv i raznjeo cijeli dvorac od te bogate obitelji. uspijeva pobjeci iz engleske i na kraju serijala kada bi djevojčica npr imala 15-16 godina oni se vraćaju u afriku i tu sretno završava serijal oko 250-tog broja.
crtači za serijal (ne znam dali su svi od ovih živi): Della monica, andreucci, gamba, ferri, ambrosini, bianchini...
scenaristi:nizzi, mignacco, colombo, burattini...

welcome to the slim shady mecca rebecca -- huligani sa stripovi.com --
http://www.youtube.com/watch?v=Eev6jbCrrfk - http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35152

Edited by - Garrett on 31/08/2009 13:37:34
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 31/08/2009 : 13:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Samo 250 brojeva? Tu bi bilo materijala za barem 500 epizoda.
Go to Top of Page

Garrett
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/08/2009 : 14:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Garrett a Private Message  Reply with Quote
ajde neka bude 300 ali 500 nema smisla

welcome to the slim shady mecca rebecca -- huligani sa stripovi.com --
http://www.youtube.com/watch?v=Eev6jbCrrfk - http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35152
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 31/08/2009 : 14:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message  Reply with Quote
Pa posalji mail boneliju, da vidimo sta on kaze.
Go to Top of Page

Garrett
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/08/2009 : 16:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Garrett a Private Message  Reply with Quote
ne treba ići glavom kroz zid.. uostalom koliko bi mi vremena trebalo da se prevedem preko riječnika? neka oni to ovdje vide i neka se malo zainteresiraju, da se zapitaju vidi, vidi što bi ovo moglo biti ovo je nešto što nas zanima pa se raspitaju itd

welcome to the slim shady mecca rebecca -- huligani sa stripovi.com --
http://www.youtube.com/watch?v=Eev6jbCrrfk - http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35152

Edited by - Garrett on 31/08/2009 16:31:14
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000