forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Strip o Domovinskom ratu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 01/09/2009 : 14:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

U početku ne, ali nakon par mjeseci, godinu... I nije to bio prezir, nego jednostavno ljudi su otupili, istopilo se ono početno razumijevanje, zaokupljeni svojim brigama, ljudi su postali neosjetljivi na tuđe.


:) sad bi trebalo poceti pisati o osjecajima i vlastitim iskustvima, a onda tek krecu problemi, pa cu se ja povuci ko picka:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2009 : 15:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
koliko ste se raspizdili ,čudo jedno
ža mi je da nisan prije ovo otvara.

a šta se tiče stripa o DR mislin da bi bila dobra ideja stripizirat knjigu od Predraga Matića Freda "Ništa lažno".
odlična knjiga o temi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 01/09/2009 : 16:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Rico
:) sad bi trebalo poceti pisati o osjecajima i vlastitim iskustvima, a onda tek krecu problemi, pa cu se ja povuci ko picka:)



Pa da, jer ako tvoji osjecaji i iskustva nisu kao i kod drugih, treba te odstranit. A jebote, nikad pankera od tebe.



:)da, nikad vise:) iliti od pankera siledžije pa do ideoloskog hipija sve u 20 godina dugom evolucijskom nizu...

Ma briga mene oce me izbacit i slicno, vise mi je stalo da nikoga ne uvridin, ne osobno (to mi nije problem) vec neku skupinu, grad, regiju, narod. Ma koliko umjereno i pazljivo pisao, nekoga cu nenamjerno zakacit... a kao domoljubu ljevicaru:) to mi uopce nije cilj.


https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 01/09/2009 : 19:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand
No Neretva je donijela nesto sto nitko drugi nije imao muda ni pomislti, eksplicitan prikaz ratnog zlocina partizana nad Njemcima. Zato citavoj toj prici daje dozu realnosti, pa cak i kad u ponekim scenama pocne padati u patetiku, uspjesno eskivira i uspjeva te dirnuti. Ili kao sto su to u novijoj hrvatskoj filmskoj produkciji prikazali filmovi Niciji sin, i Crnci. Ne znam jesam li zatupio, ali na tragu toga vidim dobar strip o Domovinskom ratu.


Sve je to puno bolje prikazao Vrdoljak u odličnim filmovima "U gori raste zelen bor" i "Kad zvone zvona".
Od novije produkcije vrlo dobar: "Živi i mrtvi".

Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 01/09/2009 : 19:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message  Reply with Quote
Nista imbecilnije nego koristiti strip u politicke svrhe. Za povracanje.

Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 01/09/2009 : 21:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by Mr Spock

Nista imbecilnije nego koristiti strip u politicke svrhe. Za povracanje.

Ne,nego za prikazivajne prošlosti(povijesti),teško je reći onda koji je povijesni strip politički(za one koji ga takvim doživljavaju),povijesnih stripova ima svugdje i sasvim su normalna pojava,npr. i strip 300 je u neku ruku povijesni strip,a da je napravljen u vrjeme starih Grka,Perzijanci bi rekli da je politički,postoje političke strip satire(naručito ih ima na temu dva svijetka rata),onda su bile,kritika,a sada su samo karikature kojih se nebi ni sjetili da se povremeno ne spomenu na tv-u ,u sklopu neke emisije koje se naravno bave poviješću,moje je mišljenje da je potrebno je određeno vremensko razdoblje da bi se stripovi koji se smatraju "plitičkima" počeli smatrati povijesnima,i opće prihvatljivima,i tako je svugdje,i to nije ništa novo.Meni je svejedno na koju je temu strip ,bitno da je dobar(crtežom) i zanimljiv(sadržajem),i drugo me ne zanima.



Vidim ja decace da ti treba jos mnogo da naucis o povijesti. Moras napraviti razliku izmedju istorije i savremenosti. Tako je rat grka sa persijancima povijest, a domovinski rat savremenost gde se ni jedan iole ozbiljan istoricar nece latiti da ista radi upravo zato sto nemas prisutan najbitniji element "vremenske distance".

No naravno dok ozbiljni istoricari ne ulaze u nezahvalne i nemoguce borbe da rasvetle sta se to desilo devedesetih, tu su naravno strip crtaci koji su bogom dani i sveznajuci da nam malo pojasne sta se to desavalo u domovinskom ratu.

Dakle da bi nesto bila istorija, mora proci toliko vremena, da je prvo istrazivanju omogucen pristup svim izvorima (arhivi tajnih sluzbi i slicno sto sada nije i dugo nece biti slucaj) a pod dva potrebno je da rezultati nikoga subjektivno ne doticu. Nista to nije moguce ne samo kod domovinskog rata, nego je cak i dalje problematican i II svetski rat.

Recimo da bi smo danas mogli reci da je istorija tek period pre I svetskog rata.

Ako si razumno procitao ovaj moj post shvatices da je predmetni strip u stvari samo politicka propaganda i nije mu mesto na ovom apoliticnom i visenacionalnom forumu na kojem treba da se razvjia prijateljstvo medju clanovima, a ne neke uzaludne i imbecilne sovnisticke ideje.

Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 01/09/2009 : 22:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Evo, ovi ce nam sad usrat temu. I njemu je 300 povijest:) upravo o poltikanstvu ti pricas, ali koga boli kurac, glavno da su spartanci pobili glupave milijune onih zlocestih hordi:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/09/2009 : 22:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
mislim da bi bilo dosta jer sam lagano popizdio na jednu izjavu...amen...ne gande,ne na tvoju

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1713 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 02/09/2009 : 14:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr Spock

quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by Mr Spock

Nista imbecilnije nego koristiti strip u politicke svrhe. Za povracanje.

Ne,nego za prikazivajne prošlosti(povijesti),teško je reći onda koji je povijesni strip politički(za one koji ga takvim doživljavaju),povijesnih stripova ima svugdje i sasvim su normalna pojava,npr. i strip 300 je u neku ruku povijesni strip,a da je napravljen u vrjeme starih Grka,Perzijanci bi rekli da je politički,postoje političke strip satire(naručito ih ima na temu dva svijetka rata),onda su bile,kritika,a sada su samo karikature kojih se nebi ni sjetili da se povremeno ne spomenu na tv-u ,u sklopu neke emisije koje se naravno bave poviješću,moje je mišljenje da je potrebno je određeno vremensko razdoblje da bi se stripovi koji se smatraju "plitičkima" počeli smatrati povijesnima,i opće prihvatljivima,i tako je svugdje,i to nije ništa novo.Meni je svejedno na koju je temu strip ,bitno da je dobar(crtežom) i zanimljiv(sadržajem),i drugo me ne zanima.



Vidim ja decace da ti treba jos mnogo da naucis o povijesti. Moras napraviti razliku izmedju istorije i savremenosti. Tako je rat grka sa persijancima povijest, a domovinski rat savremenost gde se ni jedan iole ozbiljan istoricar nece latiti da ista radi upravo zato sto nemas prisutan najbitniji element "vremenske distance".

No naravno dok ozbiljni istoricari ne ulaze u nezahvalne i nemoguce borbe da rasvetle sta se to desilo devedesetih, tu su naravno strip crtaci koji su bogom dani i sveznajuci da nam malo pojasne sta se to desavalo u domovinskom ratu.

Dakle da bi nesto bila istorija, mora proci toliko vremena, da je prvo istrazivanju omogucen pristup svim izvorima (arhivi tajnih sluzbi i slicno sto sada nije i dugo nece biti slucaj) a pod dva potrebno je da rezultati nikoga subjektivno ne doticu. Nista to nije moguce ne samo kod domovinskog rata, nego je cak i dalje problematican i II svetski rat.

Recimo da bi smo danas mogli reci da je istorija tek period pre I svetskog rata.

Ako si razumno procitao ovaj moj post shvatices da je predmetni strip u stvari samo politicka propaganda i nije mu mesto na ovom apoliticnom i visenacionalnom forumu na kojem treba da se razvjia prijateljstvo medju clanovima, a ne neke uzaludne i imbecilne sovnisticke ideje.



Povijesničari kažu da je to granica od 50 godina, tek nakon toga dostupno je sve što ste spomenuli (spisi i raznorzni dokumenti), a prije svega i hladne glave!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 02/09/2009 : 16:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by Mr Spock

quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by Mr Spock

Nista imbecilnije nego koristiti strip u politicke svrhe. Za povracanje.

Ne,nego za prikazivajne prošlosti(povijesti),teško je reći onda koji je povijesni strip politički(za one koji ga takvim doživljavaju),povijesnih stripova ima svugdje i sasvim su normalna pojava,npr. i strip 300 je u neku ruku povijesni strip,a da je napravljen u vrjeme starih Grka,Perzijanci bi rekli da je politički,postoje političke strip satire(naručito ih ima na temu dva svijetka rata),onda su bile,kritika,a sada su samo karikature kojih se nebi ni sjetili da se povremeno ne spomenu na tv-u ,u sklopu neke emisije koje se naravno bave poviješću,moje je mišljenje da je potrebno je određeno vremensko razdoblje da bi se stripovi koji se smatraju "plitičkima" počeli smatrati povijesnima,i opće prihvatljivima,i tako je svugdje,i to nije ništa novo.Meni je svejedno na koju je temu strip ,bitno da je dobar(crtežom) i zanimljiv(sadržajem),i drugo me ne zanima.



Vidim ja decace da ti treba jos mnogo da naucis o povijesti. Moras napraviti razliku izmedju istorije i savremenosti. Tako je rat grka sa persijancima povijest, a domovinski rat savremenost gde se ni jedan iole ozbiljan istoricar nece latiti da ista radi upravo zato sto nemas prisutan najbitniji element "vremenske distance".

No naravno dok ozbiljni istoricari ne ulaze u nezahvalne i nemoguce borbe da rasvetle sta se to desilo devedesetih, tu su naravno strip crtaci koji su bogom dani i sveznajuci da nam malo pojasne sta se to desavalo u domovinskom ratu.

Dakle da bi nesto bila istorija, mora proci toliko vremena, da je prvo istrazivanju omogucen pristup svim izvorima (arhivi tajnih sluzbi i slicno sto sada nije i dugo nece biti slucaj) a pod dva potrebno je da rezultati nikoga subjektivno ne doticu. Nista to nije moguce ne samo kod domovinskog rata, nego je cak i dalje problematican i II svetski rat.

Recimo da bi smo danas mogli reci da je istorija tek period pre I svetskog rata.

Ako si razumno procitao ovaj moj post shvatices da je predmetni strip u stvari samo politicka propaganda i nije mu mesto na ovom apoliticnom i visenacionalnom forumu na kojem treba da se razvjia prijateljstvo medju clanovima, a ne neke uzaludne i imbecilne sovnisticke ideje.



Povijesničari kažu da je to granica od 50 godina, tek nakon toga dostupno je sve što ste spomenuli (spisi i raznorzni dokumenti), a prije svega i hladne glave!



Tako je. 50 godina. A domovinski rat je bio skoro juce

Ali i tih 50 godina se uzima uslovno. Nekada distanca nastaje i ranije a nekada mnogo kasnije. Sto se tice ovog stripa on nikako nije istorijski vec jedino politicki. I kao takvom se tema na OVAKVOM forumu treba zakljucati.

Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 02/09/2009 : 16:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Ako ja danas zelim napisati strip o mome iskustvu iz domovinskog rata, o mojim iskustvima, boli me kurac za nekakve tajne spise, o cemu vi uopce pricate, kakav jebeni odmak od 50 godina?!
Ne pricamo ovdje o mirku i slavku.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/09/2009 : 16:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
kakvi kurčevi spisi jebali vas spisi??
pričamo o autentičnim iskustvima pojedinaca koji su se našli di su se našli.u ratu.
zato je knjiga koju san spomenija po meni i najbolja(bar zasad)
na tu temu.
i mislin da bi je tribalo objavit ka strip.
također,svak ko je bija u ratu,može napisat svoja iskustva i objavit ka knjigu strip ili čak film.
ne vidin u čemu je tu problem?


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 02/09/2009 : 17:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

kakvi kurčevi spisi jebali vas spisi??
pričamo o autentičnim iskustvima pojedinaca koji su se našli di su se našli.u ratu.
zato je knjiga koju san spomenija po meni i najbolja(bar zasad)
na tu temu.
i mislin da bi je tribalo objavit ka strip.
također,svak ko je bija u ratu,može napisat svoja iskustva i objavit ka knjigu strip ili čak film.
ne vidin u čemu je tu problem?





problem je u opisivanju necega sto nemas pojma sta je.

mislim sve izgaram od zelje da cujem o nekim debilnim ratnim dogadjajima (jer svaki rat je imbecilan jel...) i sad kad su prosle te godine ratne nemam druga posla nego da se podsecam toga... SVASTA!

brate citaj malo ove normalne stripove a ako ima ikoga da mu se ti ratovi nisu smucili taj treba da se leci.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/09/2009 : 17:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ako tebe ne zanimaju takvi stripovi,filmovi,knjige nemoj ih čitati i gledati a ne braniti drugome da pišu i snimaju.
A ako će se neki pojedinci ili grupe naći pogođene s nekim od tih djela,pa šta onda?
Meni ne treba odmak od 50 godina da bi zna šta se desilo u ratu jer sam ga proživio,kao i većina ljudi na forumu iz Hrvatske.Ne trebaju mi tajni spisi otkriti tko su bili napadači a tko se branio i obranio.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/09/2009 : 17:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne trebaju mi tajni spisi otkriti tko su bili napadači a tko se branio i obranio.

Mislim da nema boljeg trenutka za lock od ovog.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/09/2009 : 18:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
problem je u opisivanju necega sto nemas pojma sta je.

mislim sve izgaram od zelje da cujem o nekim debilnim ratnim dogadjajima (jer svaki rat je imbecilan jel...) i sad kad su prosle te godine ratne nemam druga posla nego da se podsecam toga... SVASTA!

brate citaj malo ove normalne stripove a ako ima ikoga da mu se ti ratovi nisu smucili taj treba da se leci.
[/quote]

neman pojma? jesi ti sinko zdrav? ja san cilo vrime bija u ST i itekako se dobro sičan i rata i ratnih događaja.ne tribaju mi ni političari ni tajni i netajni spisi da mi opišu ono šta je bilo.
od redukcija vode i struje do (na svu sriću) nekoliko odlazaka u sklonište 1991.
a da ne spominjen topovske paljbe koje smo slušali prilikom
branja maslina u zaleđu Rogoznice iste godine.
sad bi triba čekat 50 godina da mi neko kaže šta se dogodilo??

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 02/09/2009 : 19:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by jaki

Ne trebaju mi tajni spisi otkriti tko su bili napadači a tko se branio i obranio.

Mislim da nema boljeg trenutka za lock od ovog.



Ja govorim o stripu i o tome kako ovo nije istorijski strip, a oni udarise u politiku.

Odoh!!

Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 02/09/2009 : 23:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr Spock

quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by jaki

Ne trebaju mi tajni spisi otkriti tko su bili napadači a tko se branio i obranio.

Mislim da nema boljeg trenutka za lock od ovog.



Ja govorim o stripu i o tome kako ovo nije istorijski strip, a oni udarise u politiku.

Odoh!!


Da, sad kad si ispunio cilj... a zapravo si politiku sam zvao. trenutno biram rijeci radi drugih ljudi, ne radi tebe.

@samuraju- i sto kad zakljucaju ovaj topic? sto je to ovdje toliko iritantno? daj pojasni mi, pliz.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/09/2009 : 23:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

@samuraju- i sto kad zakljucaju ovaj topic? sto je to ovdje toliko iritantno? daj pojasni mi, pliz.




Nije ništa iritantno, ali su se topici zaključavali i zbog manjih stvari(politika/religija).
Ok je diskusija na temu strip o tom i tom ratu, ali na poslednjih par stranica ja tu diskusiju nekako ne vidim?
Ali iz raznoraznih razloga, a i pošto vidim da su i Markos i globinjo bili na ovom topicu, ovo je moja jedina reakcija.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/09/2009 : 23:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

@samuraju- i sto kad zakljucaju ovaj topic? sto je to ovdje toliko iritantno? daj pojasni mi, pliz.

iskreno, nemam ama bash ni najmanju zhelju da razgovaram na temu ovde navedenog rata, ali izdvojenu jakijevu rechenicu smatram za problematichnu, a sve i da ne smatram, mislim da je jasno zashto bi se ona takvom mogla smatrati.

dok se drzhimo pricha o lichnim iskustvima i nachinima na koje bi ona biti mogla pretochena u strip - sve ok. kada pochnemo da debatujemo ko je kad koga shta i chime na nivou zemlje/naroda/nacije - mislim da to nije adekvatna tema razgovora za ovaj forum. to je bilo sve shto sam hteo da kazhem.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 02/09/2009 : 23:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
da, ali sve je bilo ok do upada tajnih spisa, jebiga, padobranac je sve ukenja, naravno da su se nadovezali drugi jer se bas to trazilo.
Znaci svaka pizda moze ukenjat cijelu jednu konstruktivnu raspravu bilo kojeg topica, to mi je bulšit vrhunski.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/09/2009 : 00:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
hmmm,ne znam stvarno je li ja kineski pišem ili hijeroglifima...i onda onaj padobranac uleti sa tajnim spisima,a vi ostali ka muve na govno...neću još ključat,donekle normalan topic,osim par idiotskih uleta...ajde,možete vi i bolje

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 03/09/2009 : 21:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

hmmm,ne znam stvarno je li ja kineski pišem ili hijeroglifima...i onda onaj padobranac uleti sa tajnim spisima,a vi ostali ka muve na govno...neću još ključat,donekle normalan topic,osim par idiotskih uleta...ajde,možete vi i bolje



Kaze se k'o muve na MED!!!

A ko zna mozda bi i bio dobar strip... medjutim bio bi verovatno domaci te ne bi mogao imati kvalitet Hermana.. a ako nema qualy Hermana onda ne vredi.

Sto vrijedi dobro je, sto ne vrijedi nije.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/09/2009 : 22:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr Spock

quote:
Originally posted by globinjo

hmmm,ne znam stvarno je li ja kineski pišem ili hijeroglifima...i onda onaj padobranac uleti sa tajnim spisima,a vi ostali ka muve na govno...neću još ključat,donekle normalan topic,osim par idiotskih uleta...ajde,možete vi i bolje



Kaze se k'o muve na MED!!!

A ko zna mozda bi i bio dobar strip... medjutim bio bi verovatno domaci te ne bi mogao imati kvalitet Hermana.. a ako nema qualy Hermana onda ne vredi.

Sto vrijedi dobro je, sto ne vrijedi nije.


koliko ja znam,muve ne idu na medbar ne u mjestu gdje ja živim...idu na govno...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1713 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 04/09/2009 : 17:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Činjenice govore same za sebe!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000