forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 770

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 03/09/2009 : 18:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
a juznu ameriku radice buratini,boseli i mignacco.ali ima jos do juzne amerike,tek sredinom 2011 pa sve do 2014.a u 2010 i prvoj polovini 2011 ceka nas i malo mignaca i buratinija i raucha i caponea i perniole.sto se crtaca tice,standardni ostaju uz nove gramacionia i cak tri price relativno svezeg mangiantinija
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/09/2009 : 18:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Čak tri priče Veoma loše Mangiantini mi se čak čini gori i od D'Arhangela
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 03/09/2009 : 18:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Zar moze biti neko gori od onog slijepca Drkangela?!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 03/09/2009 : 19:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
meni je mangiantini dobar,ja sam zadovoljan njegovim crtezom
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 03/09/2009 : 19:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
da d arcangelo je i meni najgori,srecom do 2014 ocekuje nas jos samo jedna njegova prica
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 03/09/2009 : 19:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
a pocetkom 2011 u italiji naravno,bice objavljena i zadnja,neobjavljena epizoda segne,koja je 25 godina cekala u fioci
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/09/2009 : 19:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Zar moze biti neko gori od onog slijepca Drkangela?!



Ma jeste on najgori, ali nerviraju me crtači sa bezličnim dečačkim crtama lica Zagora Čak i Ferriev lik Zagora dečaka (Zagor priča) izgleda ozbiljnije nego ovaj Mangiantiniev
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 03/09/2009 : 19:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Ja i dalje smatram da ce ovaj Magniatini i dalje napredovati dok je Drkangelo ocigledno dostigao svoj maksimum koji nije bog zna sta!!!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 03/09/2009 : 19:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni


a pocetkom 2011 u italiji naravno,bice objavljena i zadnja,neobjavljena epizoda segne,koja je 25 godina cekala u fioci




Jos jedan ,,vrsni,, crtac Zagora...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/09/2009 : 20:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Ja i dalje smatram da ce ovaj Magniatini i dalje napredovati dok je Drkangelo ocigledno dostigao svoj maksimum koji nije bog zna sta!!!



I ja se iskreno nadam tome Jer ipak crtati još tri priče u relativno kratkom periodu, a ostati na nivou "Tamo gde protiče reka" je veoma, veoma loše
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 03/09/2009 : 20:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam gledao njegov rad na Specijalu br.19 ,,Il maleficio di Anulka,, i moram priznati da mi uopste ne izgleda lose!!!

#

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!

Edited by - kandraks on 03/09/2009 20:45:19
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 03/09/2009 : 21:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
hmmm..ma ja bi to bolje nacrtao :-)))))


Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/09/2009 : 21:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Upravo sam gledao njegov rad na Specijalu br.19 ,,Il maleficio di Anulka,, i moram priznati da mi uopste ne izgleda lose!!!

#



Ne da ne izgleda loše, ovde je odličan, kao da nije on crtao Valjda ova tabla nije izuzetak
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 03/09/2009 : 22:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Cak i ja sto sam skeptik po pitanju ovih novijih crtaca Zagora, moram da kazem: "Ljudi, pa ovo i nije tako lose!"

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 03/09/2009 : 22:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Ne da ne izgleda loše, ovde je odličan, kao da nije on crtao Valjda ova tabla nije izuzetak




Pa ima jos malo oscilacija ali u globalu vecina tabli mu je na ovom nivou sto je po meni vise nego dobro!!!Opet ponavljam i mislim da vrijeme radi za njega i da ce biti sve bolji i bolji!!!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/09/2009 : 22:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
svako od crtaca bonelija uglavnom menja svoj stil crtanja.ova tabla lepo izgleda,ali ako d'arcangelo pojaca sencenje i uopste ostrinu crta,mozda dobijemo pravog zagora.nikad se ne zna,iako odstupaju od ferrija meni su laurenti i chiarola buducnost zagora.
po meni imamo 2 skole-cisto-tvrdo-prljavi i meko-opusteni crtezi.u 1 grupu su laurenti i chiarola.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/09/2009 : 23:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

svako od crtaca bonelija uglavnom menja svoj stil crtanja.ova tabla lepo izgleda,ali ako d'arcangelo pojaca sencenje i uopste ostrinu crta,mozda dobijemo pravog zagora.nikad se ne zna,iako odstupaju od ferrija meni su laurenti i chiarola buducnost zagora.
po meni imamo 2 skole-cisto-tvrdo-prljavi i meko-opusteni crtezi.u 1 grupu su laurenti i chiarola.



Želim ti da ova dvojica pojačaju i te kako jak i odličan crtački tim Texa, a Zagoru nek ostanu Ferri do zadnjeg trzaja snage, Della Monica, Verni, Rubini, Bisi, Esposito Bros, Piccinelli i Prisco, sasvim dovoljno i kvalitetno
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 03/09/2009 : 23:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by cronos six

nikad se ne zna,iako odstupaju od ferrija meni su laurenti i chiarola buducnost zagora.
po meni imamo 2 skole-cisto-tvrdo-prljavi i meko-opusteni crtezi.u 1 grupu su laurenti i chiarola.



Želim ti da ova dvojica pojačaju i te kako jak i odličan crtački tim Texa, a Zagoru nek ostanu Ferri do zadnjeg trzaja snage, Della Monica, Verni, Rubini, Bisi, Esposito Bros, Piccinelli i Prisco, sasvim dovoljno i kvalitetno



Nemoj tako, brate Bruce, nek pojacaju...ne znam...Dilan Doga.Bas me interesuje kakav bi bio DD da ima kosu kao metalac (moze i kao Cronos).
I ja imam iste zelje kao i ti,tj. da ih sto je manje moguce vidim u Zagoru.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 03/09/2009 23:21:38
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 03/09/2009 : 23:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Želim ti da ova dvojica pojačaju i te kako jak i odličan crtački tim Texa, a Zagoru nek ostanu Ferri do zadnjeg trzaja snage, Della Monica, Verni, Rubini, Bisi, Esposito Bros, Piccinelli i Prisco, sasvim dovoljno i kvalitetno




Bruce slazem se u potpunosti sa tobom samo si zaboravio Nuccia a i cini mi se da je Piccinelli presao u Texov tim!!!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 04/09/2009 : 01:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Želim ti da ova dvojica pojačaju i te kako jak i odličan crtački tim Texa, a Zagoru nek ostanu Ferri do zadnjeg trzaja snage, Della Monica, Verni, Rubini, Bisi, Esposito Bros, Piccinelli i Prisco, sasvim dovoljno i kvalitetno




Bruce slazem se u potpunosti sa tobom samo si zaboravio Nuccia a i cini mi se da je Piccinelli presao u Texov tim!!!



ali nije zaboravio della monicu staviti odmah iza ferrija.

Edited by - zlatan bihac on 04/09/2009 01:43:12
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 04/09/2009 : 01:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Lukavo,nema sta...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 04/09/2009 : 03:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
a neće sediolija da stavi....
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 04/09/2009 : 04:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Vidi fakat i Sediolia zaboravio,a nedostaje i Pesce!!!Doduse njih dvojica i meni nisu nesto posebno...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 04/09/2009 : 14:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by cronos six

svako od crtaca bonelija uglavnom menja svoj stil crtanja.ova tabla lepo izgleda,ali ako d'arcangelo pojaca sencenje i uopste ostrinu crta,mozda dobijemo pravog zagora.nikad se ne zna,iako odstupaju od ferrija meni su laurenti i chiarola buducnost zagora.
po meni imamo 2 skole-cisto-tvrdo-prljavi i meko-opusteni crtezi.u 1 grupu su laurenti i chiarola.



Želim ti da ova dvojica pojačaju i te kako jak i odličan crtački tim Texa, a Zagoru nek ostanu Ferri do zadnjeg trzaja snage, Della Monica, Verni, Rubini, Bisi, Esposito Bros, Piccinelli i Prisco, sasvim dovoljno i kvalitetno

Bravo Bruce,sve odlicni crtaci,mogao bi tu i Sedioli,ali i ne mora.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 04/09/2009 : 14:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

a juznu ameriku radice buratini,boseli i mignacco.ali ima jos do juzne amerike,tek sredinom 2011 pa sve do 2014.a u 2010 i prvoj polovini 2011 ceka nas i malo mignaca i buratinija i raucha i caponea i perniole.sto se crtaca tice,standardni ostaju uz nove gramacionia i cak tri price relativno svezeg mangiantinija

Svaka cast Dzoni na par postova,dao si dosta korisnih informacija,raduje me povratak Boselija i ta epizoda sto crta Segna.Kako to da nisu izdali dosad.Ko je scenarista???

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
Page: of 770 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.28 seconds. Snitz Forums 2000