forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/09/2009 : 17:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by elfak nish

Na pitanje,sta je bitnije korice ili price u stripu, odgovoricu ja ovako:da mi je do prica kupio bih dnevnikov strip bez korica i procitao ga,ali ako mi je dao oboje,platio bih 1100 din kol.izdanje koje je odradjeno kako treba...




Odlican odgovor na to pitanje. Koliko me nerviraju takva vrsta pitanja, ne mogu da objasnim. Sve mi je bitno, zbog toga placam toliko. I dajte ljudi, ako neko ukazuje na propuste, racunam da radi to da bi sledeca izdanja bila boljeg kvaliteta. Sigurno ne cini to jer mrzi VC.





Ko da odes u javnu kucu i izvedu ti babu pa kazu - "STa oces koj q... jel' ima rupu???
Jel' ti bitniji sadrzaj il' korice?"
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/09/2009 : 17:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer


Ko da odes u javnu kucu i izvedu ti babu pa kazu - "STa oces koj q... jel' ima rupu???
Jel' ti bitniji sadrzaj il' korice?"



Tebi ni baba ne bi loše došla, leđa će da ti odu kod neke mlađe . Ček bre Texe, zar ti ne reče da ti je dvojka odlična ?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/09/2009 : 18:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Tex Willer


Ko da odes u javnu kucu i izvedu ti babu pa kazu - "STa oces koj q... jel' ima rupu???
Jel' ti bitniji sadrzaj il' korice?"



Tebi ni baba ne bi loše došla, leđa će da ti odu kod neke mlađe . Ček bre Texe, zar ti ne reče da ti je dvojka odlična ?



Nisam ja razocaran kolekcionarskim DD,zao mi je naslovnica u boji al' jbg ako nije moglo sta da se radi.
Cak mi je i jedinica sasvim korektna.
Nisam reko da mi je KIDD lose uradjeno,samo ne mogu da se slozim s tim da nije bitno kakvog je kvaliteta neko izdanje onako uopsteno.
KIZ 6 i KIDD 2 su dobro uradjeni.
Da je tako bilo od pocetka s Zagorom ne bih imao nikakve primedbe
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/09/2009 : 18:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Kad si ti matoro gunđalo zadovoljan onda valja . Naći ćemo ti i neku babu pride . Šalim se druže . A možda i budu te prve knjigu u istom pakovanju kao ove .
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/09/2009 : 18:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

Kad si ti matoro gunđalo zadovoljan onda valja . Naći ćemo ti i neku babu pride . Šalim se druže . A možda i budu te prve knjigu u istom pakovanju kao ove .



DD i ne mora,nije prva knjiga losa,to mi je vec zanemarljivo.
A Zagora bi kupio reprint prvih 5 komada sigurno jer bi tek onda to bila prava kolekcija. KIZ 6 je odlicno.
Babe trazi Carsonu,ja sam mlad covek
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/09/2009 : 18:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ajde samo da dodam jos da mislim da sam prilicno realan. Ipak je bolje imati KIZ nego izdanje SD do broja 92 koje je seceno i istumbano,ali i dalje stojim iza toga da su prva 5 broja KIZ vrlo traljavo odradjena.
KIZ6 je vec druga prica.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 13/09/2009 : 09:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam i ja drugu knjigu. Odlicna je, nema sta. Sad je to prava stvar. Bravo VC.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 13/09/2009 : 23:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Ja odavno uzeo knjigu 2 ali nisam nista napisao... sto se mene tice meni je i broj 1 dilan bio pristojan,ova dvojka je vec ihaha,bar za moje standarde. Meni ne smeta sto su korice b&w,cak uz strip kao Dilan meni to nekako skroz pasuje i vise mi se svidja ovako.
Super mi je kod Dilana i to sto su zapoceli od broja 1 sa tekstualnim dodacima i oni se nastavljaju i cak su interesantni... za razliku od zagora gde se bash vidi da je u prva dva tri broja bas doslo do tumbanja kod uredjivacke politike.
Anyway,ja zadovoljan kako ovo izdanje ide i ako odrze kvalitet nema razloga da se ne uzima.
sto se tice prica,prividjenje ane never mi je odlicna epizoda,druge dve...sasvim pristojne!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 14/09/2009 : 00:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ove rane Dilane citao jos kad sam bio dete, tako da sad bas uzivam u ovom izdanju.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 16/09/2009 : 09:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message  Reply with Quote
Sad sam video jednu Knjigu 1 od dilana u trafici u novom sadu.
I kupio sam je.
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 16/09/2009 : 11:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima!
Pratim ovaj forum skoro godinu dana pa rijesih da i ja udjem pod krosnje ove dzungle :)))
E sad sto se tice teme topica,konacno sam juce nabavio dvojku i moram da kazem da sam prezadovoljan.I prva knjiga je bila ok ali za ovu mora da se kaze da je bas dobra.I uvez i stampa i propratni tekstovi,sve je odlicno.Jedino sto mi je Leo pokvario draz gledanja
filma :)
E da,ima jos nesto:naslovnice mi se ne svidjaju.Nekako su bledunjave,ogoljene,nema sjenki,sve je u istoj nijansi.Mislim da bi bolje resenje bilo da su jednostavno naslovnicu u boji odstampali crno bijelim stampacem.Pogledajte 299.stranicu prve knjige i vidjecete koliko bolje izgleda naslovnica broja Iza ogledala od ovih u knjizi.
Toliko od mene,za prvi post je dovoljno.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/09/2009 : 12:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
U trafici u Novom Sadu je stigao izgleda odredjeni kontigent prve knjige,pa kome fali,a u stanju je,nek navrati tamo,ima jos knjiga.
Izgleda da se druga knjiga medjutim rasprodala,a nema vise ni Zagorove cetvrte.

Edited by - tumen on 16/09/2009 12:11:03
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 16/09/2009 : 13:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message  Reply with Quote
Pa imas iza svake te naslovnice i "pravu" crno belu naslovnicu.
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 16/09/2009 : 13:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message  Reply with Quote
quote:
Pa imas iza svake te naslovnice i "pravu" crno belu naslovnicu.

Nisi me shvatio.Govorio sam o njihovom izgledu,a ne o tome ima li ih ili nema.

Edited by - Nameless on 16/09/2009 14:23:47
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 16/09/2009 : 14:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav Nameless i WELCOME!Sto se tice naslovnica mozda i ne bi lepo izgledale kolor naslovnice previse bi strcale a meni su ovakve crno-bele bas ok.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 16/09/2009 : 14:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav i tebi.
Ma nisam rekao da bi volio da su u boji,vec da bi bolje izgledale da su originalne naslovnice,koje su naravno u boji,odstampane crno bijelim stampacem.U prvom postu sam naveo primjer pa pogledaj to i vidjeces na sto mislim.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 16/09/2009 : 14:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Znam skontao sam tek kad sam napisao.Poz..jos jednom.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 17/09/2009 : 22:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
jedinice ima i u darkwoodu i u alan fordu i to dovoljno. dakle nije se rasprodao

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/09/2009 : 23:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
To je neki novi kontigent,slicno se ranije desavalo i sa prvom i drugom Zagorovom knjigom.Malo mi je to nekako cudno.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/09/2009 : 23:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Sto se tice naslovnica mozda i ne bi lepo izgledale kolor naslovnice previse bi strcale a meni su ovakve crno-bele bas ok.




Mnogo je bolje ovako

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/09/2009 : 23:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nameless

Pozdrav svima!




Dobrodosao si cim citas Dilana

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/09/2009 : 00:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Kada izadje treca knjiga,pocecu polako da citam Dilana iz pocetka,ja sam navikao da procitam vise prica odjednom,ne volim da citam jednu po jednu u razmacima.No,malo da se vratim i Dilanu konacno.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 18/09/2009 : 00:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Toliko o tome da je jedinica rasprodata...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/09/2009 : 00:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Toliko o tome da je jedinica rasprodata...



A ja sam se iscimao da pozurim da je nadjem.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/09/2009 : 01:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Toliko o tome da je jedinica rasprodata...



tumen je u pravu, to je nova tura, prva tura je zaista bila potpuno raspodata
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000