forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 1000 NAJBOLJIH STRIPOVA? (Nagrade - str 10!)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/10/2009 : 12:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Oukej, unio sam izmjene i to je to. A Kunta upita:

>I? Šta sad?

Sad ... par stvari.

a) tko bude dokon može provjeravati koliko je postotak liste čitao (ja još nisam stigao)

b) tko je jako dokon, može usporediti ovu listu sa slovenskom (link negdje na drugoj-trechoj strani topika) i ovdje postati razlike

c) tko je glasao može se javiti za jednu od dvije nagrade (zbirku domaćih priča o Flashu Gordonu ili Emitor, onaj stripovski broj gdje se s Borom Grbićem paljevinski razgovara o projektu Dinamit - nagrade se dijele dok zalihe traju.

d) a moje je da ovu listu koristim kao jedan od repera, uz vlastiti ukus i par enciklopedija, u sastavljanju liste natuknica "1000 najboljih stripova svijeta" koju sam Markosu pitchao za 2012. Kad lista bude definirana, bit che vjerojatno i poziv za dobrovoljce koji bi napisali pokoji članak, ali o tom ... negdje u 2010. :)

Hvala svima na igranju!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/10/2009 : 13:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
pa nisam igrao radi nagrade ali kad već ima prilika mogu li priče o flaši...flashu gordonu

Edited by - rommel on 01/10/2009 13:05:13
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/10/2009 : 13:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

pa nisam igrao radi nagrade ali kad već ima prilika mogu li priče o flaši...flashu gordonu



To je bilo tako predvidljivo da sam mogao vech spakirati. :)

mcn

PS Pliz, kako ja uredno gubim sve adrese, pošaljite mi svoje poštanske na darko (na) mentor.hr

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/10/2009 : 13:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

quote:
Originally posted by rommel

pa nisam igrao radi nagrade ali kad već ima prilika mogu li priče o flaši...flashu gordonu



To je bilo tako predvidljivo da sam mogao vech spakirati. :)

mcn

PS Pliz, kako ja uredno gubim sve adrese, pošaljite mi svoje poštanske na darko (na) mentor.hr


so i'm obvious, what?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/10/2009 : 13:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
BIJEDNO!

Moj čitalaccki skor je samo 60,2% liste.

Pri čemu sam otkrio 4 dupla, neke dubioze i dvije šake stvari koje mi se nije dalo guglati. Argh. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/10/2009 : 14:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

d) a moje je da ovu listu koristim kao jedan od repera, uz vlastiti ukus i par enciklopedija, u sastavljanju liste natuknica "1000 najboljih stripova svijeta" koju sam Markosu pitchao za 2012.




O cemu se tocno radi? Sastavljas listu 1000 najboljih stripova svijeta za Markosa, u koju svrhu?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/10/2009 : 16:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Moj čitalaccki skor je samo 60,2% liste.

Hura! Uspio sam preskočiti cijeli srednji dio kad sam sortirao ... Konaccni skor mi je 79,1%.

Malo mi je laksse. :)

mcn


Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/10/2009 : 16:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za Emitor, spakuj ga s onim NLB i ljepota. Hvala.
A procentualno iščitavanje, hmmm, ako mi se bude dalo to gledati...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/10/2009 : 17:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Ja sam za Emitor, spakuj ga s onim NLB i ljepota.

OK.

mcn

PS Rommele, našao sam adresu!

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/10/2009 : 17:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Ja sam za Emitor, spakuj ga s onim NLB i ljepota.

OK.

mcn

PS Rommele, našao sam adresu!


ako je Saharska 2
Tobruk
ne nisam već dugo na toj
javi se ako zelis koji od filmicha in privado
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1694 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 01/10/2009 : 23:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

BIJEDNO!

Moj čitalaccki skor je samo 60,2% liste.

Pri čemu sam otkrio 4 dupla, neke dubioze i dvije šake stvari koje mi se nije dalo guglati. Argh. :)

mcn



4 dupla? Evo 4 da popune spisak:

Road to Perdition
Happy! (Urasawa)
Yokohama Kaidashi Kikou
Birth of a Nation (Kyle Baker)


Ako niko neće, hoću ja Emitor.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/10/2009 : 09:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by mcn

d) a moje je da ovu listu koristim kao jedan od repera, uz vlastiti ukus i par enciklopedija, u sastavljanju liste natuknica "1000 najboljih stripova svijeta" koju sam Markosu pitchao za 2012.




O cemu se tocno radi? Sastavljas listu 1000 najboljih stripova svijeta za Markosa, u koju svrhu?


U svrhu objavljivanja knjige "1000 najboljih stripova svijeta", sto drugo?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/10/2009 : 11:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Hoću i ja emitor, poslat ću ti adresu!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 03/10/2009 : 15:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
hvala mcne
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/10/2009 : 10:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Poslano najranijima, oni koji preuzimaju - preuzimaju, inozemne idu posstom iduchi tjedan, ostalo još 2 Flasha i jedno 5 emitora, za glasace koji se nisu joss javili, ako ima takvih.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/10/2009 : 10:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ovako na prvi pogled:
Imas "Mad love" zasebno ,kao i tamo gdje pripada, pod Batmanom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/10/2009 : 10:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ako ti treba zamijena ubaci:
Zelie Nord - Sud
http://www.bedetheque.com/serie-1836-BD-Zelie-Nord-Sud.html
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 04/10/2009 : 11:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

d) a moje je da ovu listu koristim kao jedan od repera, uz vlastiti ukus i par enciklopedija, u sastavljanju liste natuknica "1000 najboljih stripova svijeta" koju sam Markosu pitchao za 2012.




Jer če on tada sve ove naslove objaviti

Edited by - Vid on 04/10/2009 11:52:22
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 08/10/2009 : 17:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Valjalo bi dodati i Camelot 3000, ako se ukaže mesto.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 08/10/2009 : 18:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by mcn

d) a moje je da ovu listu koristim kao jedan od repera, uz vlastiti ukus i par enciklopedija, u sastavljanju liste natuknica "1000 najboljih stripova svijeta" koju sam Markosu pitchao za 2012.




O cemu se tocno radi? Sastavljas listu 1000 najboljih stripova svijeta za Markosa, u koju svrhu?




U svrhu objavljivanja knjige "1000 najboljih stripova svijeta", sto drugo?



1001 strip koji morate procitati prije nego umrete?

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 10/10/2009 : 22:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Poslano najranijima, oni koji preuzimaju - preuzimaju, inozemne idu posstom iduchi tjedan, ostalo još 2 Flasha i jedno 5 emitora, za glasace koji se nisu joss javili, ako ima takvih.

mcn



Evo ja se javljam za Emitor, ako se vaze glasovi koji su dati na blogu:)
A nek ide kod dekare, pa nek ceka tamo na mene.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 04/11/2009 : 19:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Počeli smo počeli, ali nije išlo dovršiti, previše svega ali održače se kao mala enciklopedija za telebane na netu, nažalost, ne u knjižici. Otišla ideja, puf
Bila su dobra pravila, objavljiva jedan po jedan član
http://forum.striparna.com/viewtopic.php?t=2293&postdays=0&postorder=asc&start=0
Šteta, bila je dobra stvar

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 04/11/2009 20:01:41
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 05/12/2009 : 00:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by mcn

d) a moje je da ovu listu koristim kao jedan od repera, uz vlastiti ukus i par enciklopedija, u sastavljanju liste natuknica "1000 najboljih stripova svijeta" koju sam Markosu pitchao za 2012.




O cemu se tocno radi? Sastavljas listu 1000 najboljih stripova svijeta za Markosa, u koju svrhu?


U svrhu objavljivanja knjige "1000 najboljih stripova svijeta", sto drugo?




Sad malo gledam ovu listu pa me odjednom uhvatila euforija. Pa ova ideja je ništa drugo nego izrada Strip enciklopedije ili leksikona! Kao što je veliki Ante Peterlić onomad stvorio jednu od rijetkih filmskih enciklopedija u svijetu tako bi si Marko i Macan mogli podići spomenik sa Enciklopedijom stripa !
Ogroman je to posao ali baza na sajtu već postoji a također i suradnici. Već vidim: Strip leksikon, mat HC :-), 620 stranica, 299 kn, 500 najboljih stripova, natuknice o najznačajnijim autorima, žanrovima, razdobljima, stilovima. A ima i Zagora unutra, prodaja sigurna .
Šalu na stranu, Ameri izdaju enciklopedije i knjige samo o superjunacima i grafičkim novelama, Japanci o mangama, Talijani o Bonelliju, Francuzi o BD-u, nitko nema tržište (uvjetno rečeno) jednako zainteresirano za sve žanrove kao mi.
Bojim se i pomisliti koliko bi to bilo dobro.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3488 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 05/12/2009 : 03:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nostromo

Šalu na stranu, Ameri izdaju enciklopedije i knjige samo o superjunacima i grafičkim novelama, Japanci o mangama, Talijani o Bonelliju, Francuzi o BD-u, nitko nema tržište (uvjetno rečeno) jednako zainteresirano za sve žanrove kao mi.

Mislis jednako nezainteresirano?

Edited by - Vlaadisha on 05/12/2009 03:10:39
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/12/2009 : 11:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>ideja je ništa drugo nego izrada Strip enciklopedije ili leksikona!

Bestraga, provaljeni smo.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000