forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/10/2009 : 14:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

jel to ima veze sa onim likom koji se slikao sa clanovima Bonelli staffa , a slike su stavljene na "svastara" forum ... ?

Izgleda da je tako,obicna glupost nekih bivsih clanova.
Stvarno nije u redu da se objavljuju ovakve dezinformacije.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 07/10/2009 : 07:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by ---dp---

Ma uzmi Ferrijeve crteze i to skenove sa originalnih italijanskih izdanja pa onda sredi i doradi po svom ukusu i tako ces dobiti nesto sto ne moze da ti se ne svidi. Ipak je Ferri za to nezamenjiv



Al gde da ih nadjem,da kupujem samo zbog pravljenja korica bilo bi previse.



Korice od SD izdanja Zagora (verovatno i ostalih junaka, ne znam, nisam poredio), kako redovne tako i extra serije su radjene sa originalnih italijanskih filmova (zato su naslovi kod redivne serije onako nevesto uradjeni jer su rucno montirali, ali da su skenirali ne bi onda moglo da ide sa originalnih filmova). Dakle, imas tih prvih 70-tak naslovnica Zagor extra u SAVRSENOM kvalitetu i odatle skeniraj. Ja ne kupujem kolekcionarsko izdanje, imam samo prva dva sa sajma, inace bih sam sebi uradio dizajn korica jer je ono uzas, ne zbog Blazine vec zbog Laurentija, dzaba sve pohvale za njega, nista osim Ferrija ne dolazi u obzir za naslovnice, jednostavno, nije to to. Ja da imam nesto uradjeno u tom pogledu, ja bih ti posla. No, radicu vec nesto za sebe, pa ako bude nesto sto ti bude odgovaralo ja cu ti dati, ionako stripovi u policama stoje, verujem da se ni tvojima nigde ne zuri
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 07/10/2009 : 07:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by andjelt

jel to ima veze sa onim likom koji se slikao sa clanovima Bonelli staffa , a slike su stavljene na "svastara" forum ... ?

Izgleda da je tako,obicna glupost nekih bivsih clanova.
Stvarno nije u redu da se objavljuju ovakve dezinformacije.



Svasta, zasto bi "Ludens" reklamirao drugog izdavaca, pa ne reklamira ni sebe dovoljno, kakva glupost
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2009 : 08:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Ja ne kupujem kolekcionarsko izdanje, imam samo prva dva sa sajma, inace bih sam sebi uradio dizajn korica jer je ono uzas, ne zbog Blazine vec zbog Laurentija, dzaba sve pohvale za njega, nista osim Ferrija ne dolazi u obzir za naslovnice, jednostavno, nije to to.



Mene najvise nervira neuskladjenost knjiznog dela i korica i hrbat.
Vec sam se raspitao kako ide to tehnicki i nije mnogo komplikovano jer je izdanje siveno i lako se naprave nove korica.
Najveca muka mi je sto sad tek ucim da radim u photoshopu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/10/2009 : 08:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ako nije patka onda se ostvaruje Bernardova želja za Turbo Zagorom.
to bi bilo to.ja vjerujem toj priči.Ne mora bit ni Ludens ni Strip Agent a da nisu
Bernardovi prsti umješani.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/10/2009 : 09:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Pravi naziv izdanja će biti Zagor Turbo GTC V8

No sikiriki
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 07/10/2009 : 09:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by ---dp---

Ja ne kupujem kolekcionarsko izdanje, imam samo prva dva sa sajma, inace bih sam sebi uradio dizajn korica jer je ono uzas, ne zbog Blazine vec zbog Laurentija, dzaba sve pohvale za njega, nista osim Ferrija ne dolazi u obzir za naslovnice, jednostavno, nije to to.



Mene najvise nervira neuskladjenost knjiznog dela i korica i hrbat.
Vec sam se raspitao kako ide to tehnicki i nije mnogo komplikovano jer je izdanje siveno i lako se naprave nove korica.
Najveca muka mi je sto sad tek ucim da radim u photoshopu


najbolje da na photoshopu napravis pripremu kakvu bi naslovnicu zeleo,a onda sve bacis na disk i odneses u neku bolju kopirnicu da ti oni odrade to kako treba.ja sam probao neke naslovnice da odstampam na mom stampacu i ispalo je ubi boze.a sad mi je otkazao stampac(pljuckavac u boji)tako da mi preostaje samo opcija stampanja u nekoj boljoj kopirnici ili stampariji.ako nastavim sa k.d.dog uradicu naslovnice u boji i ubaciti ih unutar knjige jer me ono sivilo nervira,a ipak je to c.villa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2009 : 10:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six


najbolje da na photoshopu napravis pripremu kakvu bi naslovnicu zeleo,a onda sve bacis na disk i odneses u neku bolju kopirnicu da ti oni odrade to kako treba.ja sam probao neke naslovnice da odstampam na mom stampacu i ispalo je ubi boze.a sad mi je otkazao stampac(pljuckavac u boji)tako da mi preostaje samo opcija stampanja u nekoj boljoj kopirnici ili stampariji.ako nastavim sa k.d.dog uradicu naslovnice u boji i ubaciti ih unutar knjige jer me ono sivilo nervira,a ipak je to c.villa.



Tako sam i planirao,al' ne mogu jos da provalim sve sto se tice photoshopa. Jel' ti znas dobro da radis?
A i ja bi da ubacim naslovne u boji u KI DD ali nema ih u visokoj rezoluciji na SBE.
Ako imas javi.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 07/10/2009 : 10:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by satko

ljudi koliko ja vidim ovo ozbiljno nije PATKA, ovo je PEČENA PATKA bolje rečeno već POJEDENA PATKA (PURICA)!!!


Nije istina.
To je Patka Garrett

To really live you must almost die
And it happened just that way with me

Edited by - il cattivo on 07/10/2009 10:29:01
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 07/10/2009 : 10:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


najbolje da na photoshopu napravis pripremu kakvu bi naslovnicu zeleo,a onda sve bacis na disk i odneses u neku bolju kopirnicu da ti oni odrade to kako treba.ja sam probao neke naslovnice da odstampam na mom stampacu i ispalo je ubi boze.a sad mi je otkazao stampac(pljuckavac u boji)tako da mi preostaje samo opcija stampanja u nekoj boljoj kopirnici ili stampariji.ako nastavim sa k.d.dog uradicu naslovnice u boji i ubaciti ih unutar knjige jer me ono sivilo nervira,a ipak je to c.villa.



Tako sam i planirao,al' ne mogu jos da provalim sve sto se tice photoshopa. Jel' ti znas dobro da radis?
A i ja bi da ubacim naslovne u boji u KI DD ali nema ih u visokoj rezoluciji na SBE.
Ako imas javi.


ja sam sto se tice tehnike nula.nemam zivci,i to me sve smara.nemam naslovne u visokoj rezoluciji,ali mozes ko sto radi libellus,malo manje od knjige i onda okolo okvir u nekoj boji.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2009 : 12:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six


ja sam sto se tice tehnike nula.nemam zivci,i to me sve smara.nemam naslovne u visokoj rezoluciji,ali mozes ko sto radi libellus,malo manje od knjige i onda okolo okvir u nekoj boji.



Evo,ja sam za par dana stigo s tehniku do nivo cika Blazine. Ako ti se svidja ce ti dam da napravis koricu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2009 : 12:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio sam da napisem da mi se studio zove mojdizajnuseresvakusliku studio
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/10/2009 : 12:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ne valja ti dizajn, Zagoru se vidi orao, e da si naslov malo spustio-to bi bilo to.
ostalo sve perfektno,vidi se...imaš talenta na bacanje.
Komplimenti sa moje strane.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2009 : 12:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ne valja ti dizajn, Zagoru se vidi orao, e da si naslov malo spustio-to bi bilo to.
ostalo sve perfektno,vidi se...imaš talenta na bacanje.
Komplimenti sa moje strane.



Hvala,hvala,mada nije dovrseno. U taj krug ce da ide logo.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 12/10/2009 : 18:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Tex,pohvale na dizajnu,pokazao si Blazini kako se to radi!!!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 12/10/2009 : 18:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

Prelepo

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/10/2009 : 19:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Napredujes, samo tako nastavi, mozda vide tvoj talenat pa te zaposle umesto profe. Eto resenja
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 13/10/2009 : 01:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
Braco,jel se moze na netu naci njemacki Zagor(kako ga ono zovu tamu Rocky)???
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 13/10/2009 : 17:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,
nedavno sam nabavio Zagorov strip SD 34. Strah nad rijekom i primijetio da su zamijenjena mjesta stranicama 78. i 87. Da li je to slucaj samo s mojim stripom ili je kod svih tako?
Hvala.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 13/10/2009 : 23:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Pozdrav,
nedavno sam nabavio Zagorov strip SD 34. Strah nad rijekom i primijetio da su zamijenjena mjesta stranicama 78. i 87. Da li je to slucaj samo s mojim stripom ili je kod svih tako?
Hvala.


imao sam dva primjerka i u oba slučaja je ista situacija tako da....
ako se dobro sjećam i kod ZEX 13 ili 14 je bilo nešto slično.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/10/2009 : 17:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Ta prica je toliko interesantna da to nisam ni primetio... eto sa koliko sam je paznje citao
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/10/2009 : 14:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
sad bi trebala najava za novi čiko specijal....
trebao bi istraživač ići...
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 17/10/2009 : 09:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Koji je tiraz Zagora trenutno koji se prodaje u Italiji? Zna li neko?


Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 17/10/2009 : 12:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
oko 40-50.000

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 19/10/2009 : 15:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
nabavio sam danas francusko izdanje zagora



izgleda interesantno zar ne ?
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.51 seconds. Snitz Forums 2000