forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Dampyr - Dampyr fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 131

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/09/2009 : 12:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Ajmo Veseljaci.. te specove vishe. Moze i Strip Agent necu da se bunim.


Sve su oči uprte u VČ.
Strip Agent da je pokazao zanimanje,već bi izbacio nove brojeve...
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/09/2009 : 08:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Ona spodoba na naslovnoj vise lici na bombasa samoubicu a ne na neko sismisoliko stvorenje

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 01/10/2009 : 18:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
I tako smo za tri mjeseca (koja su potrajala kao tri godine) došli do kraja dugo najavljivanje, primamljive i obećevajuće Transilvanijske sage. Istovremeno sam i sretan zato što je kompletirana za vjek i vjekov, to jest stajaće mi pnoosno na polici, a istovremeno sam i tužan zato što je jedna saga gotova. Da, priča o đavoljem oružju vitezova Teutonaca je završena. Ali se iz kraja te sage rađaju neke druge priče i zapleti, kojima ćemo svjedočiti i u budućnosti. Dugo sam prikupljao građu o pričama koje nas čekaju, pa ću vam odmah reći par detalja:

Priča o ''Plavim vukovima'' će prerasti u neku vrstu sublota, koji će se završiti u blizini slavljeničke ''stotke''.

Biće još spomena o Mongolima; za desetak brojeva ćemo svjedočiti priči koja se odigrava u blizini Aralaskog jezera, u kojoj će se Harlan suočiti sa Gospodarom Noći Erik Kanom.

Sendi O'Salivan i Edi Foster će se pojaviti u stotom broju.

''Tajna sedam gradova'' kvalitetom ipak ne može parirati priči ''Transilvanijski ekspres'', gdje je Boseli (i Majo, da ga ne zaboravimo) postigao atmosferu kakva se rijetko viđa. uBC (prema kome sam obično skeptičan) je dao 80%. A ovoga puta su svakako u pravu. Dakle, ocijena vrlo dobar. U svakom slučaju, nevjerovatni crtež (daleko bolji nego u prva dva broja serijala) potpomaže radnji. Rosiji su zakon kada treba prikazati vampirizam! Neke stvari su mi se veoma dopale (naprimjer, Teslino zatočeništvo, što je moja stara ideja), vidi se trud, ali možda ipak ima previše akcije za moj ukus. Atmosfera je opet izuzetna, svaka čast!

Mislim da smo svi očekivali više od susreta arhi-neprijatelja (da li?) kao što su Draka i Harlan. Susret njihovih ličnosti nije iskorišten do maksimuma, razumijete. Opet, duži susret se mogao pretvoriti u porodičnu sapunicu, heh. I ovako nije loše; Draka nudi Harlanu put tame ne shvatajući da je njegov sin već odabrao, da je zauvijek izgubljen za nega. Da, Draka razumije psihologiju ljudksih bića. Da je oštro istupio pred Harlanom, da ga je napao ili uvrijedio, samo bi ga još više okrenuo protiv sebe. Njegovo hladno i smireno ponašanje je predstavljalo hladni tuš za neuroznog Harlana.

E, da... Pominje se i neka nestala napredna civilizacija. Zvuči poznato? Dođavola, opet Atlantida...

Edited by - Mhejl on 01/10/2009 18:41:46
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 01/10/2009 : 18:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam baš u komadu pročitao zadnje tri epizode (koje su došle do nas) - crna svjetlost, dvorac u karpatima i transilvanijski ekspres. Jedino je ova zadnja dobra, čak vrlo dobra, dok ove prve dvije su ponovno bezveze. Odnosno, nisu loše, ali nisu ni dobre, nekako su bljutave, bez okusa. To mi se ne sviđa kod Dampyra.

No sikiriki
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 01/10/2009 : 19:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

E, da... Pominje se i neka nestala napredna civilizacija. Zvuči poznato? Dođavola, opet Atlantida...




Mislim da je očigledno da Bonelijevci pokušavaju da naprave paralelnu istorijsku timeline i time objedine sve svoje junake u istom univerzumu. Ja sam se prilično zaprepastio kada sam posle višegodišnje pauze u čitanju stripova video da i u Zagoru, Mr. Nou, Natanu... ima pomena te zajedničke prapovesti. Takođe su mi bili prilično čudni team upovi više junaka.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 01/10/2009 : 19:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Ma, kolko čitam Bonelli, već sam počeo vjerovati u atlantidu i alternativnu povijest

No sikiriki
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 01/10/2009 : 22:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Odlican je ovaj zadnji Dampir.Izobilje akcije.Kad se nisam slogir'o kod one scene kad jadnu Teslu pogadjaju zoljom! Koji dzentlmeni,heb'o te...U ovoj epizodi je,zvanicno,doslo do prvog susreta Drake juniora i seniora,je l'?Usputno,sve pohvale "Blaže-ne-može" desižn-u na trospratno-debelom fontu naslova!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/10/2009 : 13:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by Mhejl

E, da... Pominje se i neka nestala napredna civilizacija. Zvuči poznato? Dođavola, opet Atlantida...




Mislim da je očigledno da Bonelijevci pokušavaju da naprave paralelnu istorijsku timeline i time objedine sve svoje junake u istom univerzumu. Ja sam se prilično zaprepastio kada sam posle višegodišnje pauze u čitanju stripova video da i u Zagoru, Mr. Nou, Natanu... ima pomena te zajedničke prapovesti. Takođe su mi bili prilično čudni team upovi više junaka.


Ja podržavam Serđa Bonelija i njegov stav po ovom pitanju. Susreti razlitih junaka samo stvaraju zabune.

A što se tiče Dampira, mislim da je njegov univerzum previše različit od drugih da bi ga mogli uklopiti u zajednički mozaik (Gospodari Noći, Prag, Ameše...).
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 04/10/2009 : 16:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ja jutros procitao poslednjeg Dampira.
Jako dobra epizoda, doduse, ne takve snage kao prethodna, koja je nosila neku specificnu atmosferu, ali svaka cast Boselli-u na jako uspesnom scenariju. Jos jedna epizoda nabijena akcijom, po meni jako dobro prikazana kroz adekvatno kadriranje i uz odgovarajucu atmosferu za te delove - svaka cast i ovom Rossi-u (Majo). Izgleda da su oba Rossi-a sudbinski predodredjeni da crtaju Dampira, ali mi je bas zao jer se zavrsila prica o djavoljem oruzju, vitezovima Teutoncima i ostalo putesestvije po Transilvaniji. Jako upecatljiv deo je pravo upoznavanje Harlana i Drake. Majo jako lepo nacrtao te momente, narocito vinjeta sa Drakinim frontalnim pogledom, blago pognute glave uprtim ka Harlanu.. "...mogao sam to da uradim sam, ali ovo je bila prilika da te upoznam, sine! Veoma si sposoban! Ja sam ponosan na tebe!"
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



534 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 04/10/2009 : 18:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
A ja moram čekati tri mjeseca na nastavak, ccc...Nema veze, iduća tura će biti najbolja do sad, pogotovo ako upadne i br.25.
Luca Rossi opet na Dampyru, nakon 30 brojeva. Već sam se prepal da mu se nije kaj desilo :DD On i Majo su legende, ali i specijalisti za ovakav strip. Ne znam na što bi ličio njihov Tex. Ili Zagor, hihihi.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16832 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/10/2009 : 16:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Dok Lester


"legenda o starom mostu": peti dampyrov specijalac u mostaru!!!


Lijepa naslovnica...

Ima li kakva legenda u Mostaru o starom mostu, a tiče se duhova, vampira i sličnih? Ajde Mostarani!

Mostarci!


Baš sam i ja htio to da napišem

U vezi s duhovima, nešto piše ovdje http://www.cromedia.com/miso/arhitekt/starimost.htm
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 06/10/2009 : 04:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Sumnjam da ćemo skoro dočekati specijalce,biće ih jednom verovatno,ali ne verujem u skorije vreme.Mada bih voleo da bude obratno.
Dampyr je serijal koji tek sada hvata puni zamah,a čini se da su epizode vremenom sve bolje.Crtači rasturaju,a meni se posebno sviđa Dotti.
Ipak pojedine epizode su bile ispod svake kritike,ali izgleda da će toga u narednom periodu biti sve manje.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2009 : 16:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl
Ja podržavam Serđa Bonelija i njegov stav po ovom pitanju. Susreti razlitih junaka samo stvaraju zabune.

A što se tiče Dampira, mislim da je njegov univerzum previše različit od drugih da bi ga mogli uklopiti u zajednički mozaik (Gospodari Noći, Prag, Ameše...).



Ali su teški mamac za fanove!
Ne vidim uopće razloga zašto bi susreti junaka stvarali zabune... Pa otkad je stripova (DC, Marvel) postoji i kontinuitet, team-upovi i zajednička mitologija.

No dobro, crossover i postojanje zajedničkih ideja su dvije različite stvari. KOd Dampyra bi ove crossovere mogli isključiti (osim ako se ne uvedu paralelni univerzumi), no zajedničke ideje poput drevnih civilizacija se lako inkorporiraju. Postojanje Atlantide i ostalih mitskih civilizacija je ionako sveopća alternativna povijest koja se lako može uklopiti u bilo koji bonelli univerzum.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 06/10/2009 : 17:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Dampyr n. 109
Il cuore di Gorislav
Plot and script: Diego Cajelli
Artwork: Luca Raimondo
Cover: Enea Riboldi
During the Yugoslavian Civil War, Kurjak was forced to execute one of his comrade-in-arms, Captain Gorislav, after the soldier went crazy. Among the ranks of the Montenegrin Mafia, though, there's a man called "The Prince" who looks just like Gorislav: to uncover his secret, Harlan and co. try to pass for criminals as well...
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 06/10/2009 : 22:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

Dampyr n. 109
Il cuore di Gorislav
Plot and script: Diego Cajelli
Artwork: Luca Raimondo
Cover: Enea Riboldi
During the Yugoslavian Civil War, Kurjak was forced to execute one of his comrade-in-arms, Captain Gorislav, after the soldier went crazy. Among the ranks of the Montenegrin Mafia, though, there's a man called "The Prince" who looks just like Gorislav: to uncover his secret, Harlan and co. try to pass for criminals as well...


Opet zlonamjerne i nicim opravdane insinuacije i ataci na mladu drzavu! Diego Cajelli je u stvari pseudonim Giusepe Selsia, tuzioca iz Barija.
Ontopic: Ovo je ipak prilicno odstupanje od politicke korektnosti koja postoji u prvim brojevima, kad se Bosna nikada ne spominje direktno, iako je jasno da se radnja odvija tamo... Ali dobro, ovaj novi pristup mi je ipak posteniji, pa makar i ostavio ponekoga nezadovoljnim.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 07/10/2009 : 13:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

Dampyr n. 109
Il cuore di Gorislav
Plot and script: Diego Cajelli
Artwork: Luca Raimondo
Cover: Enea Riboldi
During the Yugoslavian Civil War, Kurjak was forced to execute one of his comrade-in-arms, Captain Gorislav, after the soldier went crazy. Among the ranks of the Montenegrin Mafia, though, there's a man called "The Prince" who looks just like Gorislav: to uncover his secret, Harlan and co. try to pass for criminals as well...


He, he...
Ovo je veoma zanimljivo!
Sigurno su nas prikazali kao rođene ubice i nasilnike!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 07/10/2009 : 13:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mhejl
Ja podržavam Serđa Bonelija i njegov stav po ovom pitanju. Susreti razlitih junaka samo stvaraju zabune.

A što se tiče Dampira, mislim da je njegov univerzum previše različit od drugih da bi ga mogli uklopiti u zajednički mozaik (Gospodari Noći, Prag, Ameše...).



Ali su teški mamac za fanove!
Ne vidim uopće razloga zašto bi susreti junaka stvarali zabune... Pa otkad je stripova (DC, Marvel) postoji i kontinuitet, team-upovi i zajednička mitologija.

No dobro, crossover i postojanje zajedničkih ideja su dvije različite stvari. KOd Dampyra bi ove crossovere mogli isključiti (osim ako se ne uvedu paralelni univerzumi), no zajedničke ideje poput drevnih civilizacija se lako inkorporiraju. Postojanje Atlantide i ostalih mitskih civilizacija je ionako sveopća alternativna povijest koja se lako može uklopiti u bilo koji bonelli univerzum.


Zato što mi neki susreti nekada izgledaju kao čista papazjanija. Svaki junak ima svoju auru, svoje karakteristike, pa samim tim i svoju specifičnu sliku svijeta. A u tim susretima se prisilno spajaju osobenosti, pri čemu jedna od njih najčešće ostane zanemarena. A zbrke se često pojavljuju, kao što znaš. Navešću jedan primjer: Dilan u epizodi ''Ananga'' u delirijumu bunca da je u Manausu sreo ''staru ispičuturu'', Mister Noa! A kao što znamo, Mister No je već odavno bio napustio Amazoniju, pa se svakako nije mogao nalaziti u Manausu kada se Dilanova priča odigrava (devedesete).
A ovo je samo jedan primjer, pa stvari mogu biti i gore.

Edited by - Mhejl on 07/10/2009 13:52:26
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/10/2009 : 14:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl
Navešću jedan primjer: Dilan u epizodi ''Ananga'' u delirijumu bunca da je u Manausu sreo ''staru ispičuturu'', Mister Noa! A kao što znamo, Mister No je već odavno bio napustio Amazoniju, pa se svakako nije mogao nalaziti u Manausu kada se Dilanova priča odigrava (devedesete).


A kada to Mister No nije bio u Amazoniji devedesetih (osamdesetih)? Jesi čitao crossovere MM s Mister Noom početkom serijala, točnije "Osveta božanstva Ra", "Anabel Lee" i "Agharti"? Tko im je bio tamošnji vodič? Upravo Mister No. Mada puno deblji i ljenji...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 07/10/2009 : 14:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mhejl
Navešću jedan primjer: Dilan u epizodi ''Ananga'' u delirijumu bunca da je u Manausu sreo ''staru ispičuturu'', Mister Noa! A kao što znamo, Mister No je već odavno bio napustio Amazoniju, pa se svakako nije mogao nalaziti u Manausu kada se Dilanova priča odigrava (devedesete).


A kada to Mister No nije bio u Amazoniji devedesetih (osamdesetih)? Jesi čitao crossovere MM s Mister Noom početkom serijala, točnije "Osveta božanstva Ra", "Anabel Lee" i "Agharti"? Tko im je bio tamošnji vodič? Upravo Mister No. Mada puno deblji i ljenji...


Pa zar ne napušta Amazoniju u završnom Nolitinom ciklusu, koji se odigrava početkom sedamdesetih?
Citiram tvoju recenziju:
quote:
No, što se to desilo 1969. godine?

Vratimo se koju godinu unatrag. Naime, Manaus (povijesno točno) postaje tzv. "Slobodna ekonomska zona" još 1967. godine, gdje je stranima ulagačima davana mogućnost ulaganja u industriju i agrikulturu i sve to bez poreznih opterećenja. Ovako privlačan projekt privukao je mnoge investitore i regija oko Manausa je počela bujati, u industrijskom, a i socijalnom smislu. Također, od brazilske vlade odobren je projekt "P.I.N. - Plano de integracao nacional", koji je sadržavao programe masovnih preseljenja na nenaseljena područja Amazone, razvoj poljoprivrede, uzgoj stoke, rudarstvo. Zemljišta blizu budućih cesta poput Transamazone ili Cuiabá-Santarem su darovane seljacima iz sušnih dijelova Sertaa. Opet, sve je to imalo svoju cijenu – prekomjerna eksploatacija prirodnih resursa, ekološka neravnoteža i zagađenje, urbanizacija, procesi migracije i promjene u obiteljskoj strukturi.

Završni ciklus, napisan od strane tvorca serijala, trebao bi da se posmatra ozbiljnije od pojedinih omaža.

Edited by - Mhejl on 07/10/2009 14:04:25
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/10/2009 : 14:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
&mhejl

Mi koji pratimo te serijale (osamdesete) duže od tebe držimo do nekih ustanovljenih kanona. Ovaj Maxi je napisan u novije vrijeme. Nollitin Mister No u ovim zadnjim brojevima regularaca odlazi iz Amazonije u druge zemlje Južne Amerike (točnije 1971. se nalazi u Rurrenabaque, Bolivija). Što će reći sve je to tu negdje. Sedamdesetih! Ništa ne garantira da se Mister No osamdesetih nije vratio u Manaus, Brazil gdje zajedno s Krugerom ispija kačaku u debelom hladu. MIslim da ih tako nalazimo i u MM&MN specijalcu.

Koliko samo puta nije odlazio na kratakoročna putovanja pa se onda ipak vratio na u svoj dragi Manaus. Svako malo to uradi. Ako je tako lijepo uspostavljen kontinuitet i univerzum, zašto bi ga sad odbacivali.

Čak i u NN vremenu imaš referencu na Drake Airlanes koju je osnovao neki predak jednog lika koji je davnih godina u 20. st. otišao u Amazoniju. Dakako, aluzija jest na Mister Noa, no ovo se baš i ne može uzeti zdravo za gotovo.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 07/10/2009 14:39:48
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/10/2009 : 14:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
meanwhile...

mhejl žustro prelistava svoju kolekciju o dokazima Mister Noovog (ne)prisustva u Amazoniji devedesetih... Ruke mu drhte, živci poigravaju, oh ne, nema doma kompletnu koleciju starih Misterija! Au, pa gdje mi se zametnuo novi maxi Mister No!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 07/10/2009 : 17:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Koji je prvi broj te tkz.,,Transilvanijske Sage,,?

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/10/2009 : 00:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Koji je prvi broj te tkz.,,Transilvanijske Sage,,?



Samo ime govori, #20 "Dvorac u Karpatima"... Transilvanijski story-arc, a?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 08/10/2009 00:55:40
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 08/10/2009 : 02:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kandraks

Koji je prvi broj te tkz.,,Transilvanijske Sage,,?



Samo ime govori, #20 "Dvorac u Karpatima"... Transilvanijski story-arc, a?




Hvala druze!!!Sumnjao sam da je taj ali sto je sigurno,sigurno!!!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/10/2009 : 14:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

meanwhile...

mhejl žustro prelistava svoju kolekciju o dokazima Mister Noovog (ne)prisustva u Amazoniji devedesetih... Ruke mu drhte, živci poigravaju, oh ne, nema doma kompletnu koleciju starih Misterija! Au, pa gdje mi se zametnuo novi maxi Mister No!


Mhejl je sad čitao novog VČ MM.
Četvrtak je, umoran sa kao pas i nemam živaca da se prepirem.
Ali eto me zato u subotu ujutro da raspravimo o Asimovljevim romanima 'Pod čeličnim nebom - Golo sunce'.
Go to Top of Page
Page: of 131 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000