forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 crteži strip fanova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 61

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/10/2009 : 00:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ah da, mala skola domacih jezika, Simaa (kao Bilbaa, Sertaa...)



"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/10/2009 : 00:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ah da, mala skola domacih jezika, Simaa (kao Bilbaa, Sertaa...)




Ne verovao ti ili da, ali ono -a sam samo zbog tebe postavio.
In jor fejs, (ko)lektore!!!








Fino što si se vratio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/10/2009 : 00:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
mislis "Verovao ti ili ne"?

ma zafrkavam se, narafski
tnx again

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/10/2009 : 00:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


poluamaterski?
pa dobro, ako je druga polovina cistoamaterska



Sto je najgore, to je tacno.

@ Simao

Sto ne razgovaras sa VC-om da ti radis naslovnice za KIZ. Ja ne vidim da su Laurentijeve bolje. Naprotiv.
Mada se meni vise svidja crtez Texa nego crtez Zagora, ali...ukusi...jbg.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 31/10/2009 : 18:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
več viđeno, ali pošto se bliži Božič,
(by Sanda):


kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 31/10/2009 : 21:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
@Simao
Svaka ti cast!
Sada sam pregledao svih 30 str zbog tvojih crteza! Pohvale i Zeljku Ferriju - takodje odlicno crta!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

Simao
Starting Member



Slovenia
76 Posts

Member since 27/03/2009

Posted - 04/11/2009 : 00:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Simao's Homepage  Send Simao a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

pogledaj mu zagore na prethodnim stranicama i ostalo...



Bas ovako mi nesto treba da stavim na korice KI Zagor VC umesto Laurentija,ako Simao nema nista protiv

@Simao
Imas li jos crteza osim ovih da postavis ovde skenove?
Ajde postavi i ovog Texa kao sken da moze da se odstampa. Upotrebljavam samo za domacu radinost



Bok, Texe.
Ovaj crtež sam radio na A3 formatu, a imam skener samo za A4. Skenirat ču to kod tiskara pa ti šljem sken u velikoj resoluciji, da si ga možeš odštampat ;)

We march! For honor and glory!
www.simonsanda.com
Go to Top of Page

Simao
Starting Member



Slovenia
76 Posts

Member since 27/03/2009

Posted - 04/11/2009 : 00:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Simao's Homepage  Send Simao a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Curunir


poluamaterski?
pa dobro, ako je druga polovina cistoamaterska



Sto je najgore, to je tacno.

@ Simao

Sto ne razgovaras sa VC-om da ti radis naslovnice za KIZ. Ja ne vidim da su Laurentijeve bolje. Naprotiv.
Mada se meni vise svidja crtez Texa nego crtez Zagora, ali...ukusi...jbg.



Tvoja ideja mi se vrlo svidja. Ne znam, ako je dozvoljeno autorima, koji nisu u timu Bonellia objavljivat crteže tih junaka, jer nemam prava na to? Vjerojano bi VČ trebao dozvolu od Bonellija.
Ali prvo treba, da objavim pokoji svoj strip, pa sa stavim svoje ime na stipovski zemljevid

Ja još uvjek kažem svaka čast i kapu dole svim crtačima u Bonelli stafu. Svatko, ko je nacrtao strip od 300 stranica, pa iako su to Sedioli, Verni, Toricheli, uložili su puno rada u to.
Sad, kad i sam crtam strip vidim, kolike su muke nacrtati takvu količinu stranica.

We march! For honor and glory!
www.simonsanda.com
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 04/11/2009 : 00:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

nema ,,još ,, traper Kerija, ali ima Ken Parkera




SImao,najperfektnij rad ti je na Kenu,po meni.ove fotke su fenomenalne


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/11/2009 : 01:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Simao


Bok, Texe.
Ovaj crtež sam radio na A3 formatu, a imam skener samo za A4. Skenirat ču to kod tiskara pa ti šljem sken u velikoj resoluciji, da si ga možeš odštampat ;)




Super,hvala
A Zagora ces da vidis na KI Zagora VC jer cu ja da odradim za sebe.
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
319 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 04/11/2009 : 03:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message  Reply with Quote
Sanda, meni kao totalnom laiku ,Tvoji crtezi su mrak. Nadam se da ces zavrsit u Zagorovom stafu .
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18737 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/11/2009 : 12:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ja sam u to sve više siguran.Prvi Slovenac u Bonelli staffu!Red je da se Bonelli
odduži njegovim fanovima u Sloveniji i primi u svoj staf Slovenca.Držim palčeve!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/11/2009 : 13:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shtef

Sanda, meni kao totalnom laiku ,Tvoji crtezi su mrak. Nadam se da ces svrsit u Zagorovom stafu.




Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/11/2009 : 12:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18737 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/11/2009 : 12:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
zar je ovo potrebno drugćije komentirat od: FANTASTIČNO!!!!!
jedina i nevažna zamerka su možda Tonkini mokasini, nebi da pametujem malo su mi neobični ali
valjda su takve Mohave i nosili-moguče.
Čestitam Simao još jednom!!!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 06/11/2009 : 13:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Lijepa naslovnica! :)
Po meni, jedino Tonkin izraz lica mi bas ne odgovara i ovaj vepar mi je malo neprirodni. Al sve je ostalo za pohvalu i citu desetku. Simao crta super!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/11/2009 : 13:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
ovo nije Tonka nego neki mladi Indijanac (u nevolji)

a ovo nije samo naslovna , nego celi strip!

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 06/11/2009 : 15:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

ovo nije Tonka nego neki mladi Indijanac (u nevolji)

a ovo nije samo naslovna , nego celi strip!



okacices ceo strip ? (svaka cast za naslovnicu)
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 06/11/2009 : 21:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by Nobody

ovo nije Tonka nego neki mladi Indijanac (u nevolji)

a ovo nije samo naslovna , nego celi strip!



okacices ceo strip ? (svaka cast za naslovnicu)



Već imaš cijeli strip, samo pretraži ovaj topic par stranica u rikverc

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/11/2009 : 22:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
quote:

Već imaš cijeli strip, samo pretraži ovaj topic par stranica u rikverc



ovdje se može vidjeti cjeli strip:

http://forum.striparna.com/viewtopic.php?t=3076&start=75






kdor ne skače ni Sloven´c

Edited by - Nobody on 06/11/2009 22:05:39
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/11/2009 : 22:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
moram priznati da mi se naslovnica ne svidja nimalo. prase je ocajno, a ni zagor ne stima. i boje su neprirodne. mislim da su znatno unistile crtez.
simao mi rastura crtezima, moze se vidjeti sto sam dosad napisao. ali ova naslovnica mi nije dobra...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/11/2009 : 23:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
I ja san se litos pokuša poigrati sa nekim programčićem za bojadisanje na nećakovom laptopu. I vuče na slikovnicu... jbga, ka' u Las Vegasu ispalo. Šarulja!


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 07/11/2009 : 01:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message  Reply with Quote
Vidi se Galepov utjecaj...nego,nisu li ono 'probile' dlake ispod desne ruke?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/11/2009 : 01:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ipak ne, no džungla je okolo pa...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 07/11/2009 : 15:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

ovo nije Tonka nego neki mladi Indijanac (u nevolji)



Uups, moja greska. Vidio sam da je teller napisao Tonka pa sam odma i ja tako bubnuo

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page
Page: of 61 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000