forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 577

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/08/2006 : 21:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nitko ne spominje ove majice s motivima iz Alan Forda (reklamiraju ih u posljednjem broju AF Klasika)?
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 19/08/2006 : 14:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
Auh, zahuktalo se i ima bas dosta pitanja, naravno kad je politika Sveta, barem sto se Alan Forda tice puko tumaranje u mraku....
Koliko sam cuo, specijal prestaje da izlazi, a ostaje redovni!
Navodno losa prodaja, sto mi ne ide u glavu jer znam koliki im je trosak(AF sa stampa na ostatcima papira od ukrstenih reci i kojekakvih jos govana...)
Ono sto ostaje a ja se nadam bar do epizode kad ce se razresiti ova neverending storija sa Velikim Cezarom je redovno izdanje....
Sto se tice "SPECIJALA" od pocetka je krenuo neorganizovano.Prvi broj "Idila" i tako nasumice....Dobro bilo je i sva tri "Superhika" i sta ti ja znam, ovo na kraju s retkim epizodama i nije bilo lose, jebiga, al ostalo je jos epizoda za objaviti, na primer "Ekologija"
Predlagao sam im da krenu i sda nekim novijim epizodama, vezanim za najvece protivnike Gumiflexa, Katodika i Grbavca i umesto da se to narucilo otislo se u sasvim drugu krajnost.Jednostavno, uredjivacki tim Alan forda su likovi koji nikad nisu procitali ni jedan strip, pre svega jer su mladi, i kad su krenuli da citaju Forda uveliko nije bilo na kioscima, a drugo kes verovatno nije onoliko koliko su oni ocekivali( mda nije ni mali-pouzdano znam-ovaj kakav-takav AF ide i u Bosnu i u makedoniju i u Svajcarsku i u Nemacku...)
dakle ostaje nam redovni!!!
Sto se tice specijala ja sam vec u nagovaranju da bar jednom u sest meseci objave isti...
O majicama nemam pojma, mi ko ih prodaje ,ni kakve su...ne izgledaju lose..Pogotovo me odusevio Brixy-ev prevod na pasicama koje su odstampane...
Sto se tice SMS ankete mislim da je u pitanju klasicna prevara
Sledeci specijal(zadnji po mojim informacijama) je DAN VJESTICA i bice brutalno odradjen sto se tice prevoda i obrade.....
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 19/08/2006 : 14:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Nitko ne spominje ove majice s motivima iz Alan Forda (reklamiraju ih u posljednjem broju AF Klasika)?

Ove objavljene skice mi djeluju kao negativi,navodno će ih se moći kupiti u MC-u.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/08/2006 : 17:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
U onim dodatnim tekstovima na kraju specijala se stalno spominju rijetke epizode. Pa zašto onda nisu objavili Ekologija, Viša rasa, Olimpijski plamen... To je dosad bilo samo u piratskom izdanju (Viša rasa kao Otok mračnja i u Vijesnikovom maxiju). Šteta ako će prekinuti, najveća prednost ovog izdanja je bila povoljna cijena i ne vjerujem da je prodaja bila mala. Pa u Gacku se skoro sve proda čim stigne na kioske (desetak primjeraka, a za malo mjesto to je mnogo). Imalo bi šta da se objavljuje, samo kad bi prihvatili savjete. Poslao sam im e-mail sa nekim prijedlozima, između ostalog i da posjete ovaj forum, ali teško da će to i pročitati. I kakav im je plan za dalje? Ide li sljedeći mjesec redovni, pa da onda nastave samo sa redovnim svako dva mejseca? Kako god, postalo je besmisleno.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/08/2006 : 18:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Sigurno da Svetov Alan Ford nije neko mnogo kvalitetno izdanje, ali nije ni loše u odnosu na ostalo šta se radilo u Srbiji,npr. Alan Ford koga je izdavo Maverick na malom formatu, Horusovi posljednji brojevi. Zato bi bilo šteta da prekinu sa izdavanjem, bar do broja 300, ali ako će to ići dvomjesečno, onda je bez veze. A SMS anketu su možda izmislili u dogovoru sa nekim iz Telekoma da uzmu ljudima novac od poruka, na ovim prostorima su sve Telekom firme majstori za to.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/08/2006 : 18:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
A u Hrvatskoj izašao broj 2 (425) - Zamorac. Poslije dugo vremena nove epizode idu normalnim ritmom izlaženja (u Hrvatskoj).
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 22/08/2006 : 10:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

U onim dodatnim tekstovima na kraju specijala se stalno spominju rijetke epizode. Pa zašto onda nisu objavili Ekologija, Viša rasa, Olimpijski plamen... To je dosad bilo samo u piratskom izdanju (Viša rasa kao Otok mračnja i u Vijesnikovom maxiju).

Isto sam predlagao....






Šteta ako će prekinuti, najveća prednost ovog izdanja je bila povoljna cijena i ne vjerujem da je prodaja bila mala. Pa u Gacku se skoro sve proda čim stigne na kioske (desetak primjeraka, a za malo mjesto to je mnogo). Imalo bi šta da se objavljuje, samo kad bi prihvatili savjete. Poslao sam im e-mail sa nekim prijedlozima, između ostalog i da posjete ovaj forum, ali teško da će to i pročitati.

Kazem ti-slabo citaju i cuju dobre predloge




I kakav im je plan za dalje? Ide li sljedeći mjesec redovni, pa da onda nastave samo sa redovnim svako dva mejseca? Kako god, postalo je besmisleno.



Nije sve crno!
Neka se nastavi redovni, a za specijale (neobjavljene epizode) i spec. Italijanska izdanja cemo videti sta ce biti....Kao veliki fan grupe TNT mogu samo da se nadam da cu ih ubediti da i dalje u nekom vremenskom roku, i nekom formatu stampaju iste...Ti nastavi da im picis mailove, moyzda se ipak dozovu pameti...
Ono sto je 99,999% izvesno je da nam predstoji spec"Dan Vijestica" i redovnjaci "Cetiri kostura" i "Gna,gna,gno"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2006 : 11:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Svetov AF redovno izlazi i u Austriji mada ga ne kupujem jer mi se ne dopada prevod i kvalitet je užasan.

U BIH se Svetov i SA AF mogu naći na skoro svim kioscima, izgleda da SA ima problema sa distribucijom u manji bh. entitet, vjerovatno zato jer ne postoji jedan distributer za cijelu državu.

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 22/08/2006 : 12:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message  Reply with Quote
@Sejo, to sto SA ima problem distribucije u Republiku Srpsku, vezano je za kompletnu distibutersku politiku SA i Ludensa, t.j kod nas stize remitenda (nekad cak remitenda remitende), i to je osnovni problem. O ovome se vec u vise navrata pricalo i pisalo.

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2006 : 12:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Pa remintenda stiže i u F BIH pa opet stripove dolaze (doduše sa velikim zakašnjenjem).

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 22/08/2006 : 13:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message  Reply with Quote
Stize i u Banja Luku, "redovno" mozda po manjim mestima Srpske ima problema, ali u BL kao sto rekoh stripovi dolaze "redovno" onim ritmom koji je Ludens odredio.
Uveren sam da bi otvaranje striparnice (a) resilo probleme redovnog snadbevanja u BL, ali i ostalim mestima BiH.

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2006 : 14:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem da bi striparnice u BIH uspješno radile. U zemlji sa više od 50 % nezaposlenih je svaka striparnica osuđena na propast.

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 22/08/2006 : 14:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message  Reply with Quote
Klasicna striparnica ne, ali prodavnica u kojoj bi se prodavali DVD, CD, razlicite stvarcice za klince sigurno bi imala uspeha. Nisam bio u MoreComics, ali mislim da dobar deo prihoda upravo dolazi od proizvoda koji nisu stripovi.

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2006 : 14:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Corto_Maltese

Klasicna striparnica ne, ali prodavnica u kojoj bi se prodavali DVD, CD, razlicite stvarcice za klince sigurno bi imala uspeha. Nisam bio u MoreComics, ali mislim da dobar deo prihoda upravo dolazi od proizvoda koji nisu stripovi.

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic

Da, ali MC prodaje originalne DVD-ove i CD-ove. Ko će u BiH dati 30ak KM za originalni DVD kada kopiju može kupiti za 2-3 KM? U BIH niko ne može zaraditi lovu na originalnim DVD-ovima i CD-ovima jer na tržištu vlada piraterija. A neko ko zaradi 300 do 400 KM mjesečno sigurno neće dati 30 KM za DVD ili CD.

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 22/08/2006 : 23:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Pa ljudi,zar vas to ima jos koji citate nove brojeve AF? Ja mislim da je trebao prestati postojati jos tamo negdje oko 200-og broja.Sve ono sto je islo dalje /cast izuzetcima/ je cista glupost i preseravanje.Vizualno je strip na ocajnom nivou a o kvalitetu prica ne treba uopce komentarisati.Vrijeme je da ode u legendu-mada je tamo vec odavno!

Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/08/2006 : 12:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Corto_Maltese

Stize i u Banja Luku, "redovno" mozda po manjim mestima Srpske ima problema, ali u BL kao sto rekoh stripovi dolaze "redovno" onim ritmom koji je Ludens odredio.
Uveren sam da bi otvaranje striparnice (a) resilo probleme redovnog snadbevanja u BL, ali i ostalim mestima BiH.

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic



Po manjim mestima Republike Srpske stripovi nisu problem. Stripova nema. A i kad sam dolazio u Banjaluku našao sam samo Zagor extra, DD extra i Chico specijal. Ostalo ništa. Postavio sam pitanje na ovom forumu gdje u Banjaluci ima Ludensovih stripova i dobio odogovor da ostalo ima na dva kioska i da se uglavnom sve proda čim dođe. Stripovi bi se prodavali u manjim mjestima, ali vlasnici kioska kažu da neka firma iz Sarajeva neće da im dostavlja stripove. Šta je zaista u pitanju, ja ne znam. Znam samo da je i više nego besmisleno da treba obići 3-4 države da se kupi neki strip.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/08/2006 : 15:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

Pa remintenda stiže i u F BIH pa opet stripove dolaze (doduše sa velikim zakašnjenjem).

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.



A što se tiče distribucije u Fedarciji BiH, nisam siguran da je i tamo baš nešto sjajno. Prošle godine sam išao u Mostar i na kioscima je bilo samo Zagora (redovni, extra i Chico specijal). Nigdje npr. Tex, Mister No, Martin Mystere, Dylan Dog, Alan Ford klasik... Možda je u Sarajevu bolja distribucija, prema pričama na ovom forumu. Ne znam, tamo nisam nikad išao. Sljedeće sedmice opet idem u Mostar, obići ću malo bolje grad, nadam se da će se moći naći nešto stripova.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 23/08/2006 : 19:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

A u Hrvatskoj izašao broj 2 (425) - Zamorac. Poslije dugo vremena nove epizode idu normalnim ritmom izlaženja (u Hrvatskoj).



Znaš sad se čudno naviknuti

"Velikodušnost bez premca
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
"Da Argentina pobjedi treba prvo zabiti gol više nego protivnik" - Željko Pervan
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/08/2006 : 23:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
a alan ford extra broj 3 će biti Grbavac Notre Dame. pa to je već izašlo u specijalu ako se ne varam

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 25/08/2006 : 02:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
To mi je tek suludo - na stranu sto mucenik Bunker ubacuje specijale u redovnu seriju kad ne zna vise sta ce, nego jos to nikako ne moze da se uklopi smisaono - Sir Oliver vise nije tu i sad kao najnormalnije on glumi u usranoj predstavi na Brodveju. Pfff...

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/08/2006 : 06:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by SejoSexon

Pa remintenda stiže i u F BIH pa opet stripove dolaze (doduše sa velikim zakašnjenjem).

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.



A što se tiče distribucije u Fedarciji BiH, nisam siguran da je i tamo baš nešto sjajno. Prošle godine sam išao u Mostar i na kioscima je bilo samo Zagora (redovni, extra i Chico specijal). Nigdje npr. Tex, Mister No, Martin Mystere, Dylan Dog, Alan Ford klasik... Možda je u Sarajevu bolja distribucija, prema pričama na ovom forumu. Ne znam, tamo nisam nikad išao. Sljedeće sedmice opet idem u Mostar, obići ću malo bolje grad, nadam se da će se moći naći nešto stripova.

Ja sam npr. u Mostaru u martu kupio Texa, MN i MM. Čak kod mene u Stocu imaš sva izdanja Ludensa i SA.

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 25/08/2006 : 10:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

Svetov AF redovno izlazi i u Austriji mada ga ne kupujem jer mi se ne dopada prevod i kvalitet je užasan.

U BIH se Svetov i SA AF mogu naći na skoro svim kioscima, izgleda da SA ima problema sa distribucijom u manji bh. entitet, vjerovatno zato jer ne postoji jedan distributer za cijelu državu.

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.



Iako se nekima ne svidja, "Svet"-ov Alan, odnosno dvojac koji radi prevod i obradu, je dokazao da Alan Ford, moze sasvim uspesno (na Brixy-evom tragu) da se izdaje i cita i na ovim prostorima.A mislili smo da je to nemoguce....
Svima nam je naravno za srce prirasla jekavica i krilatice tipa "Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti" i sl...Ali kad se setim "Mavericka" i nekih drugih Srb. izdanja ovima treba dodeliti medalju...Reci tipa "stakor", "ledena skrinja" i sl. ostale su u stripu nasuprot teznjama i zeljama pojedinih "lektora" koji naravno sa stripom (a pogotovu Alan Fordom) nemaju pojma,i koji su hteli da Bob bude "pacov" a ne "stakor" a "Cvecarnica"- "Cvecara", i to su momci koji ga rade sve na misice izborili....
Uostalom, i Ludens (SD pre njega) je pokazao da (kao najkvalitetnije izdanje Zagora ikad na ovim prostorima) i mi koji smo odrasli na "Dnevniku" skupljamo i citamo ZG extra na jekavici...
Naravno kvalitet Svetovog Alana je nizak, u skladu sa cenom i to je poseban problem, ali veruj mi Sejo da i takav ide u velikom tirazu (sto je dobro)...Evo ti pitanja: Znas li koliki je tiraz Extra Zagora?
Veruj da Alan Ford ide u jedno 3-4 puta vecem tirazu i gotovo sav se proda.E sad mi nije jasna politika firme po kojoj "prodaja Alan Forda lose ide"......
Samo nek izdrze do epizode "Primamljiv poziv" i imace moj duboki naklon.....
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/08/2006 : 12:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne može se reći da je prevod u Svetovom Alan Fordu loš, sigurno je mnogo bolji od onog koji sam čitao u novijim posljednjim epizodama koje je objavio Korpus. A o Mavericku ne treba ni pričati, oni su čak izmišljali neke bezvezne naslove epizoda, a prevod samog stripa ne treba ni spominjati. Čitajući Vijesnikova izdanja, pa onda neka druga domaća, ja sam stekao neki utisak da humor u Alan Fordu ne može biti dobar ako nije na ijekvskom hrvatskom. Isto tako, ne mogu da naviknem na hrvatski prevod Zagora poslije čitanja Dnevnikovih izdanja. Jer nije isto i ako piše Chico a ne Čiko, ili tisuću umjesto hiljadu, bijedni Judo i sl. Poznajem neke ljude koji zbog toga neće da čitaju novog Ludensovog Zagora, traže samo Dnevnikova izdanja. To je stvar navike, neobično bi mi bilo da čitam strip i na ijekavskom srpskom kojim govorim. Ali ovi Svetovi prevodioci Alan Forda su izvukli neki njihov maksimum u ovom trenutku. Ipak je Brixy za sve nedostižan. A što se tiče prodaje njihovog Alan Forda zaista je nevjerovatno da mogu da kažu da ide loše. Pa ne očekuju valjda da mogu da imaju tiraž 500.000!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/08/2006 : 12:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by SejoSexon

Pa remintenda stiže i u F BIH pa opet stripove dolaze (doduše sa velikim zakašnjenjem).

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.



A što se tiče distribucije u Fedarciji BiH, nisam siguran da je i tamo baš nešto sjajno. Prošle godine sam išao u Mostar i na kioscima je bilo samo Zagora (redovni, extra i Chico specijal). Nigdje npr. Tex, Mister No, Martin Mystere, Dylan Dog, Alan Ford klasik... Možda je u Sarajevu bolja distribucija, prema pričama na ovom forumu. Ne znam, tamo nisam nikad išao. Sljedeće sedmice opet idem u Mostar, obići ću malo bolje grad, nadam se da će se moći naći nešto stripova.

Ja sam npr. u Mostaru u martu kupio Texa, MN i MM. Čak kod mene u Stocu imaš sva izdanja Ludensa i SA.

Naš Murga nije običan drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.



U Mostaru sam bio u septembru prošle godine i tada sam na kioscima našao samo Zagora: Čiko specijal Chico kopač zlata, Zagor Extra 117. Trojica u opasnosti, redovni Zagor 109. Ratnica iz savane i 110. Veracruz. Stolac mi nije daleko, ali ne mogu tamo da idem samo zbog stripova, ne isplati se.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 26/08/2006 : 00:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

a alan ford extra broj 3 će biti Grbavac Notre Dame. pa to je već izašlo u specijalu ako se ne varam

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Da no tako su i talijani izdavali

"Velikodušnost bez premca
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
"Da Argentina pobjedi treba prvo zabiti gol više nego protivnik" - Željko Pervan
Go to Top of Page
Page: of 577 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000