forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LAZARUS LEDD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 03/11/2007 : 14:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
baš danas sam ponovo citao lazarusa-onaj serijal dok nas smrt ne rastavi-zbilja fenomenalna prica-i pitam se zbilja koje budale su zaslužne za prekid izlaženja tako dobrog stripa-to sve treba postreljati

Edited by - manhunter on 21/09/2009 18:10:30

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/11/2007 : 14:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
samo 4 000 000 ljudi u Bih, 4500 000 u hrvatskoj i 10 000 000 u srbiji koji taj strip nisu kupovali!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2007 : 16:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

samo 4 000 000 ljudi u Bih, 4500 000 u hrvatskoj i 10 000 000 u srbiji koji taj strip nisu kupovali!



9 999 999 ljudi u Srbiji,ja sam ga uzimao
I opet bih
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/11/2007 : 18:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

baš danas sam ponovo citao lazarusa-onaj serijal dok nas smrt ne rastavi-zbilja fenomenalna prica-i pitam se zbilja koje budale su zaslužne za prekid izlaženja tako dobrog stripa-to sve treba postreljati


Nije bilo dovoljno kupaca (prica se), izdavaci nisu mogli dovoljno zaraditi (vjerovatno)... Pa ti sada vidi tko je kriv.
Strijeljanje mi se ipak cini kao predrasticna kazna, više mi je to za golicanje po tabanima i cašcenje cokoladom do iznemoglosti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 05/11/2007 : 06:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Mislim da Berni nije trebao preskakati epizode (cuo sam da mu je to preskakanje predložio Ade Capone)no ne vjerujem da je to razlog zbog kojeg je LL propao. Loša prodaja i loš ritam izlaženja su ucinili svoje.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 05/11/2007 : 20:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
da...dobro kažeš...da su izdavali svaki mjesec strip bi i dalje bio u prodaji...napišu strip izlazi za mjesec dana-produ 2,3 mjeseca i ništa...i onda još izade sasvim drugi broj od najavljenog....

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/11/2007 : 20:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
LL nije loš iako je primjetan pad price u onim posljednijm objavljenim brojevima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/11/2007 : 06:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

LL nije loš iako je primjetan pad price u onim posljednijm objavljenim brojevima

Ludensove epizode su bile odlicne.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/11/2007 : 08:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Mislim da Berni nije trebao preskakati epizode (cuo sam da mu je to preskakanje predložio Ade Capone)no ne vjerujem da je to razlog zbog kojeg je LL propao. Loša prodaja i loš ritam izlaženja su ucinili svoje.




preskakanje epizoda je dovelo do lose prodaje, tako je bilo i u mom slucaju (totalno se sve promijenilo- lazarus napustio bugle itd. a u ludensu nisu dali nikakav tekst o tome; cijelo vrijeme dok sam citao pitao sam se koji je to k****?)

ne mogu vjerovati (ako je to istina sto si napisao) da je capone savjetovao preskakanje epizoda, pa barem bi on trebao znati vaznost kontinuiteta u LL-u!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/11/2007 : 08:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by SejoSexon

Mislim da Berni nije trebao preskakati epizode (cuo sam da mu je to preskakanje predložio Ade Capone)no ne vjerujem da je to razlog zbog kojeg je LL propao. Loša prodaja i loš ritam izlaženja su ucinili svoje.




preskakanje epizoda je dovelo do lose prodaje, tako je bilo i u mom slucaju (totalno se sve promijenilo- lazarus napustio bugle itd. a u ludensu nisu dali nikakav tekst o tome; cijelo vrijeme dok sam citao pitao sam se koji je to k****?)

ne mogu vjerovati (ako je to istina sto si napisao) da je capone savjetovao preskakanje epizoda, pa barem bi on trebao znati vaznost kontinuiteta u LL-u!

Ja sam cuo da mu je to Capone savjetovao.

Bilo bi dobro da nam neko ko je procitao preskocene epizode napiše šta se u meduvremenu desilo.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 06/11/2007 : 13:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
da,i meni je glupo kaj su preskocili neke epizode-pogotovo one gdje larry napušta bugle,ni ja ne znam kaj se dogadalo-a i ne vidim zakaj bi capone takvu glupost napravil sa preskaknjem epizoda-heh,najbolji nacin da se to ispravi je da sve stripove koji su preskoceni ponovo stave u prodaju-ak su mogli bleka i još neke stripove ponovo pustiti u prodaju onda mogu i lazarusa!

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/11/2007 : 13:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

da,i meni je glupo kaj su preskocili neke epizode-pogotovo one gdje larry napušta bugle,ni ja ne znam kaj se dogadalo-a i ne vidim zakaj bi capone takvu glupost napravil sa preskaknjem epizoda-heh,najbolji nacin da se to ispravi je da sve stripove koji su preskoceni ponovo stave u prodaju-ak su mogli bleka i još neke stripove ponovo pustiti u prodaju onda mogu i lazarusa!

Ima jedna velika razlika izmedu Bleka i LL: Blek se dobro prodaje.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 06/11/2007 : 20:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
pa da ali za razliku od lazarusa on redovno izlazi i nekim redoslijedom-ja kad sam vidio ove novije epizode lazarusa sam skoro odustao od daljnjeg citanja buduci da je toliko toga preskoceno-a sad si zamisli kaj su pomislili oni koji kupuju lazarusa ali im nije najomiljeniji strip...ko da gledaš neku fenomenalnu seriju svaki dan i onda ti preskoce nekoliko nastavaka i nastave s prikazivanjem....

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2007 : 20:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by lwood

LL nije loš iako je primjetan pad price u onim posljednijm objavljenim brojevima

Ludensove epizode su bile odlicne.



kako kome.meni nisu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/11/2007 : 06:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by lwood

LL nije loš iako je primjetan pad price u onim posljednijm objavljenim brojevima

Ludensove epizode su bile odlicne.



kako kome.meni nisu

O ukusima se ne raspravlja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 14/11/2007 : 11:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by lwood

LL nije loš iako je primjetan pad price u onim posljednijm objavljenim brojevima

Ludensove epizode su bile odlicne.



kako kome.meni nisu

O ukusima se ne raspravlja.




u zadnja 2 tjedna baš sam procitao nekoliko lazarusa (nedavno sam ih nabavio jer popunjavam kolekciju)i nekoliko novijih nathana nevera- sve epizode lazarusa su mi bile u najgorem slucaju solidno odradene(neke i odlicne),ali od nathana sve u NAJBOLJEM SLUCAJU prosjecno (ajde jedino mi je bauhaus killer bila vrlo dobra epizoda)-pa mislim da kad bi usporedivali zadnjih 15-20 lazarusovih brojeva i zadnjih 15-20 nathanovih mislim da bi lazarus trebao imati dobru prednost-istina je da nathan nije tako loš bio u brojevima SD-e,ali u ovim novim se zbilja vidi pad price koji je zasigurno puno veci nego kod lazarusa(makar ja uopce ne mislim da je lazarus postao lošiji)-ali opet ostaje cinjenica da nathan i dalje izlazi,ali lazarus ne

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/11/2007 : 12:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
NN mi je bezveze al o ukusima se ne raspravlja

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/11/2007 : 20:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
LL ima odlicnih epizoda, i neke su odlicno nacrtane!
(Metallika, Podzemna zeljeznica, epizoda u Amzoniji, pa u Sibiru...)
no ima i katastrofalnih!
propao je vjerovatno jer vecina nas naviknuta je na likove iz Zs, Lms, a novi klinci ionako ne citaju! Ni stripove, a lektire nikako!
Znam da sam ja mislio da je to bezvezan strip, jer prva epizoda koju sam procitao bila je i losa, a crtez tako-tako, no prisilio sam se procitati jos par epizoda , i uglavnom se odusevio!
bilo bi dobro da je Ludens nastavi, barem s par brojeva godisnje.
ako Blek i Mark imaju publiku i kupce, tako bi imao i Lazarus, ili jos bolje, ako izlaze Satanik i Kriminal, zasto ne bi i LL!??
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 14/11/2007 : 20:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje23

LL ima odlicnih epizoda, i neke su odlicno nacrtane!
(Metallika, Podzemna zeljeznica, epizoda u Amzoniji, pa u Sibiru...)
no ima i katastrofalnih!
propao je vjerovatno jer vecina nas naviknuta je na likove iz Zs, Lms, a novi klinci ionako ne citaju! Ni stripove, a lektire nikako!
Znam da sam ja mislio da je to bezvezan strip, jer prva epizoda koju sam procitao bila je i losa, a crtez tako-tako, no prisilio sam se procitati jos par epizoda , i uglavnom se odusevio!
bilo bi dobro da je Ludens nastavi, barem s par brojeva godisnje.
ako Blek i Mark imaju publiku i kupce, tako bi imao i Lazarus, ili jos bolje, ako izlaze Satanik i Kriminal, zasto ne bi i LL!??



Slažem se u potpunosti...
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 15/11/2007 : 11:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message
eh, polako...bit ce valjda

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 15/11/2007 : 13:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
slažem se s akulom u svemu osim u onom djelu da izlazi nekiliko lazarusa godišnje-upravo to je uništilo prodaju-ako vec naprave pametnu stvar i odluce ponovo izdavati lazarusa onda neka izlazi nekom konstantom (ako vec ne može svaki mjesec onda barem svaka dva + bilo bi dobro da prvo izdaju preskocene epizode jer je i to jedan od razloga zašto se lazarus slabo prodavao jer u stripu poput lazarusa je redoslijed radnje važan)

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 15/11/2007 : 13:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by lwood

LL nije loš iako je primjetan pad price u onim posljednijm objavljenim brojevima

Ludensove epizode su bile odlicne.



kako kome.meni nisu

O ukusima se ne raspravlja.




u zadnja 2 tjedna baš sam procitao nekoliko lazarusa (nedavno sam ih nabavio jer popunjavam kolekciju)i nekoliko novijih nathana nevera- sve epizode lazarusa su mi bile u najgorem slucaju solidno odradene(neke i odlicne),ali od nathana sve u NAJBOLJEM SLUCAJU prosjecno (ajde jedino mi je bauhaus killer bila vrlo dobra epizoda)-pa mislim da kad bi usporedivali zadnjih 15-20 lazarusovih brojeva i zadnjih 15-20 nathanovih mislim da bi lazarus trebao imati dobru prednost-istina je da nathan nije tako loš bio u brojevima SD-e,ali u ovim novim se zbilja vidi pad price koji je zasigurno puno veci nego kod lazarusa(makar ja uopce ne mislim da je lazarus postao lošiji)-ali opet ostaje cinjenica da nathan i dalje izlazi,ali lazarus ne




mmm,da
od zadnjih nathanovih 20tak(to je otprilike sav Ludens) ima 3-4 po mojoj procjeni, i više nego odlicna:Bratstvo sjene-Egzodus,Oci neznanca,Babilonska biblioteka,...
oko 5 vrlo vrlo dobra:Bauhaus Killer,Thor 14,Lov na covjeka,Ljudska meta...
isto toliko solidnih...
loši su mi samo Mask. osvetnik(makar je smiješan) i Kathy Teller,Silazak u podzemlje

al ak cemo racunat Libellusova izdanja,gigante,almanahe,specijalac,i sad biblioteku...sve vrlo dobro,odlicno a neki i vrhunski bez pogovora



Lazarusovih zadnjih 20...hmmm...
nije me neš ocaralo ovih 7 komada od Ludensa,daleko od toga da su loši ali...možda nisu sjeli bolje upravo zbog rupa,preskocenih inih brojeva
pogotovo onaj specijalac me razocaral
prije toga...da,bilo je jako dobrih epizoda,a onda opet bilo je totalno loših

nekak mi Lazarus...neznam,ima odlicne zaplete ali...fali mu duše jebat ga,nekako mi je isforsirana ta emotiv-crta u tom stripu.Mogu se ja uhvatit na odlicne zaplete,al me znala jako smetat ta pretjerana patetika



al eto...o ukusima ne vrijedi raspravljat,tu cemo se složit

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 15/11/2007 : 14:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
ok,slažem se da su bratstvo sjene-egzodus,oci neznanca (taj pogotovo),b.biblioteka,bauhaus killer zbilja odlicni ali stripovi tipa smrtonosni projekt,maskirani osvetnik,strava ispod nule,kathy teller+ovi najnoviji brojevi to je zbilja loše+puno prosjecnih epizoda tipa strava na dnu mora,zaraza..-a lazarus baš kako si rekao nije dobro sjeo zbog tih preskocenih epizoda pa sam baš zato predložio da krenu s izdavanjem ovih preskocenih epizoda (ako kojim slucajem krenu s izdavanjem)-jer ipak je cinjenica da barem po mojem mišljenju lazarus je imao neke epizode koje su bile malo lošije,ali ne tako loše tipa silazak u podzemlje,kathy teller... i naslovnicu tipa smrtonosnog projekta

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 15/11/2007 14:24:39
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/11/2007 : 17:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Kriminal i Satanik više ne izlaze.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 16/11/2007 : 08:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
da,baš sam htjel reci da i ja mislim da su kriminal i satanik ukinuti-ajmo sad lazarusa ubaciti

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/11/2007 : 09:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

da,baš sam htjel reci da i ja mislim da su kriminal i satanik ukinuti-ajmo sad lazarusa ubaciti

I on je ukinut. Možda ga preuzme SA.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000