forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 CRNA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/08/2004 : 10:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
jang jednom si cini mi se napisao da te je neko iz Austrije zajebao. Mozes li mi napisati ko je to bio? Ako neces ovdje onda mi posalji mail.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvaćas?
Go to Top of Page

Alemao
Average Member

Slovenia
739 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 20/08/2004 : 22:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Alemao a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Alemao

Evo, ja bih ovdje stavio Aleksandra Delica, koji je na ovom forumu pod nickom PAJPER. Interesirao se je za neke moje stripove, koje sam u unaprijed i poslao. Javio mi je, da mi sigurno šalje novac oko 10.6. i ja nisam pravio problema oko toga. Onda sam mu u više navrata slao mailove i nije se uopče javljao. Dao sam mu rok negdje do 15.8. da mi se bar javi, ali ni to nije učinio. I sad mi je puna kapa svega. Neka se zna. Najblesavije od svega mi je da se čovjek blamira zbog tako mizerne svote (u igri je bilo oko 50 kuna) ali svejedno. To je stvar principa i poštenja. Dakle, PAJPERU, uživaj u onim stripovima, to ti želim od srca, jer se ne želim spuštati na nivo koji zaslužuješ i reči što ti ide. Bez veze.


--ORDEM e PROGRESSO--


sa njim sam par outa radio i bilo je sve ok. možda nije u Sloveniji



Možda i nije. Ali taj smo deal nekako dogovorili odraditi do sredine juna, a ako se nekamo ide za više od dva mjeseca, uredno je da se obavijesti. Ja ne kompliciram, ali me neprofesionalnost i nonšalanca užasno smetaju. Da mi je #269;ovjek nešto javio, ja ga bih bio voljan #269;ekati makar do kraja godine. A tako je sve ispalo stvarno bez veze.

--ORDEM e PROGRESSO--
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 21/08/2004 : 07:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
Mene jos uvijek nije niko, na srecu
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 22/08/2004 : 09:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
Je li netko imao probleme sa poštom? Mislim na izgubljeni novac!

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2004 : 12:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

Je li netko imao probleme sa poštom? Mislim na izgubljeni novac!

kdor ne skače ni Sloven´c

Jesam ja. Columbu sam jednom preporuceno poslao novac (20 €) a on nikada nije dobio pare. Poslije sam dobio odstetu od poste (40 €).

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvaćas?
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 22/08/2004 : 12:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
Meni se dogodilo isto. Preporučeno poslane pare (25e) se izgubile. Sva pošta Slovenije do Srbije je u uzbuni, ali dobio još nisam ništa.

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 22/08/2004 : 12:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
I ja sam jednom poslao novac preproučeno i nikad nije stigao.No kad sam pokazao priznanicu, nakon tjedan dana dobio sam natrag dva puta veču sumu.Poslao sam 7500SIT, primio sam 15000SIT.

Expecting more from a ratty
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 22/08/2004 : 12:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

Je li netko imao probleme sa poštom? Mislim na izgubljeni novac!

kdor ne skače ni Sloven´c



Meni jednom nestalo 150 eura, dobio sam 180 eura od poste
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 22/08/2004 : 14:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
daj recite i meni kako se to gubi da zaradim i ja nesto na posti,dosta sto oni na meni zaradjuju

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 22/08/2004 : 14:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verter

daj recite i meni kako se to gubi da zaradim i ja nesto na posti,dosta sto oni na meni zaradjuju

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!



Dogovoris se s nekim postarom da mazne lovu, podijelite dobit - on ostane bez posla, ti cekas sest mjeseci jebenih 30 eura
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/08/2004 : 14:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by verter

daj recite i meni kako se to gubi da zaradim i ja nesto na posti,dosta sto oni na meni zaradjuju

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!



Dogovoris se s nekim postarom da mazne lovu, podijelite dobit - on ostane bez posla, ti cekas sest mjeseci jebenih 30 eura


otkaz po otkaz ... ramath milijunaš
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 22/08/2004 : 19:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by verter

daj recite i meni kako se to gubi da zaradim i ja nesto na posti,dosta sto oni na meni zaradjuju

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!



Dogovoris se s nekim postarom da mazne lovu, podijelite dobit - on ostane bez posla, ti cekas sest mjeseci jebenih 30 eura


otkaz po otkaz ... ramath milijunaš



Mozda, al u lirama i s nozem u rebrima
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 22/08/2004 : 21:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
Svi kažete, da se isplati čekati.
Pa ajmo.
Vidjet čemo, šta če bit.

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/08/2004 : 12:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Moram reci da nisam nikad imao nikakvih problema sa postom, a slao sam lovu po cijelom svijetu. Ponekad cak u obicnom pismo svote od oko 50 eura i sve je stiglo ok. Ali ih uvijek sakrijem medju stotinu papira:)
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 04/09/2004 : 00:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
eh, nije svako mamlaz pa da oni u posti ne obracaju paznju
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/09/2004 : 15:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 05/09/2004 : 15:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message  Reply with Quote
Ne znam za vashe poshte, ali nasha srpska poshta je veoma problematichna.Chak i kada krenesh u potragu sa potvrdom za izgubljenim pismom od toga nema nishta.Dobijesh samo nadoknadu troshkova, a kovertu papila maca.

Uzivaj u zivotu dok si ziv,posle nemash koristi!
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 14/09/2004 : 20:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

Svi kažete, da se isplati čekati.
Pa ajmo.
Vidjet čemo, šta če bit.



Skoro prošlo pola mjeseca i još ništa

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 15/09/2004 : 07:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
Treba proci 6 pa ce onda biti nesto

Smrt terorizmu, sloboda Rusima!
Go to Top of Page

Big_black
Junior Member

Serbia
312 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 16/09/2004 : 21:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Big_black's Homepage  Send Big_black a Yahoo! Message  Send Big_black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by Nobody

Svi kažete, da se isplati čekati.
Pa ajmo.
Vidjet čemo, šta če bit.



Skoro prošlo pola mjeseca i još ništa

kdor ne skače ni Sloven´c



Sto vise cekas,to ti vise para vrate :))

†††i am good†††
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 20/09/2004 : 13:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message  Reply with Quote
Kako kod koga.

Uzivaj u zivotu dok si ziv,posle nemash koristi!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/10/2004 : 15:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
JOJ KADA NEKOGA STAVIM NA LISTU I TO POSLJE POTVRDIM - BIT ĆE SUZA

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 17/10/2004 : 20:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
Nobody kako se razriješio problem?

Last night I had a dream
Where I was all alone walking on the street


Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 30/10/2004 : 13:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
gordan andric aka TWISTER
mornaricki trg 4
52100 pula
hrvatska

frend me zamolia da mu prodam 6 spidija i to sam napravio
stavia sam ih na aukcije za 50 kn i twister ih je uzeo
stripove sam poslao odmah zbog brojnih pozitivnih komentara koje je covjek prikupio na aukcijama

sto me vise cudi, zasto ne salje tih mizernih 55 kn

nista
frendu sam da pare iz svoga djepa a stripove poslao strancu

aukcija je zavrsena 16.9. a danas je 30.10.
u medjuvremenu sam primio poruku (nakon mojih mejlova) da nema vremena i da nije doma (tako nesto)

u slucaju da pare ikad stignu, drage cu volje izbrisati ovaj post (pa neka nitko ne replicira na njega)
jos necu upisivati crveni komentar na aukcije, ali ako pare stignu, zbog neodgovornosti - od mene sigurno nece dobiti zeleni

i jos jednom apeliram da se crna lista ocisti od nepotrebnih komentara

Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 30/10/2004 : 13:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message  Reply with Quote
degi, taj je tip i meni bidao jedan strip i sad ga cekam da vidim jer smo se dogovorili za zamjenu. Mislim da ga sad nema pa zato, ti jos nije poslao i meni se nije jos javio al izgleda stvarno uredu tip tako da sam dosta siguran da ce ti poslati novac

_____________________
Judo Dancer!
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000