forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 ISPUNJAVANJE PROFILA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 23/12/2004 : 14:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Zasto ti profili kad ih niko ne ispunjava?
8 od 10 ljudi nema nista osim imena i maila, pa jebiga bar nek stavi adresu!Neki ne stavljaju ni ime i prezime-samo nick!
Takve van sa sitea,nek idu na iskrica.com!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 23/12/2004 : 15:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
Ma i ispunjavanje profila s pravom i potpunom adresom ne znaci mnogo osim da onome ko te zeznuo odeš doma i napraviš red! Cipelichi, tamburica i sl. :))

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 23/12/2004 : 15:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message  Reply with Quote
meni je nekako glupo napisati adresu...ako ti zatreba lako ti posaljem,ili ti meni...zasto bi cijeli svijet morao znati ko sam i odakle sam
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 23/12/2004 : 16:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcarapo2

meni je nekako glupo napisati adresu...ako ti zatreba lako ti posaljem,ili ti meni...zasto bi cijeli svijet morao znati ko sam i odakle sam



Ma bitno je da sve kako treba stoji u aukcijskom profilu!

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

ratnica001
Average Member

Croatia
976 Posts

Member since 15/09/2004

Posted - 23/12/2004 : 16:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ratnica001 a Private Message  Reply with Quote
Ja cu onda morati na iskrica.com

Namaste!
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 19:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Zasto bi isla pa imas grad, drzavu, broj postova(:D)...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

Daniel
Advanced Member



Croatia
4084 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 23/12/2004 : 19:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Daniel's Homepage  Send Daniel a Private Message  Reply with Quote
Moj je uredno popunjen.Mislim da točna adresa nije potrebna u profilu,bitan je grad i država.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 24/12/2004 : 11:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dobricina

quote:
Originally posted by dcarapo2

meni je nekako glupo napisati adresu...ako ti zatreba lako ti posaljem,ili ti meni...zasto bi cijeli svijet morao znati ko sam i odakle sam



Ma bitno je da sve kako treba stoji u aukcijskom profilu!

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!




Da, a mozes prodat stripove i mimo aukcija,pa onda recimo nemas adrese u profilu,pa salji mail pa cekaj odgovor...
Pa nismo Holiwoodske zvijezde u strahu od paparazza, ili mozda ipak volite igre skrivaca iza nicka...

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 24/12/2004 : 15:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kod par ljudi vidio adrese i potpuno podrzavam ovaj plan, ako ne zelis biti otvoren prema ljudima sa Foruma, kaj uopce tu radis...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 24/12/2004 : 15:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Ali moram napomenuti da Prodigy nema adresu u profilu...;)

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 25/12/2004 : 02:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
mislim postenom coviku nece biti bad napisati svoje informacije, ja svoje imam i stavrno mi je glupo kad ljudi zele biti tajanstveni...cemu poanta??Da te neko ne prepozna?ako se sramis sam sebe ili da ce te neko prepoznati onda stvarno se triba malo pozabaviti pilulama...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 25/12/2004 : 02:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Prodigy

quote:
Originally posted by dobricina

quote:
Originally posted by dcarapo2

meni je nekako glupo napisati adresu...ako ti zatreba lako ti posaljem,ili ti meni...zasto bi cijeli svijet morao znati ko sam i odakle sam



Ma bitno je da sve kako treba stoji u aukcijskom profilu!

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!




Da, a mozes prodat stripove i mimo aukcija,pa onda recimo nemas adrese u profilu,pa salji mail pa cekaj odgovor...
Pa nismo Holiwoodske zvijezde u strahu od paparazza, ili mozda ipak volite igre skrivaca iza nicka...

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!



Ni to ti nije uvjet za uspjesnu interakciju s onim koji ostavi sve moguce podatke u profilu.... Imam iskustva ali ga zbog sugestije jednog staffovca nisam htio iznijeti na forumu...

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 25/12/2004 : 02:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Ali moram napomenuti da Prodigy nema adresu u profilu...;)

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!



ha ha LOL

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 25/12/2004 : 19:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
Pa mnogi ti adresu mogu iskoristiti da saznaju gdje su toliki stripovi pa kad odes na ferije ili negdje slicno dodes kuci i nema vise. Za to treba malo duze planiranje, ispitati usput koliko clanova porodice ima,sta ko radi, gdje cuvas stripove itd. Izvodljivo je. Drzava ok a i grad ako je veci.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 25/12/2004 : 20:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Pa mnogi ti adresu mogu iskoristiti da saznaju gdje su toliki stripovi pa kad odes na ferije ili negdje slicno dodes kuci i nema vise. Za to treba malo duze planiranje, ispitati usput koliko clanova porodice ima,sta ko radi, gdje cuvas stripove itd. Izvodljivo je. Drzava ok a i grad ako je veci.



Ha ha, a valjda ima i toga! I zato ja doma imam protuprovalna vrata, sa unikatnom bravom, cija cijena iznosi dvije odlicne place u Hr + 8 unutarnjih senzora za kretanje i alarm + 4 kamere koje snimaju unutrasnjost + 2 kamere koje snimaju prilaz + 2 kamere koje snimaju nemoguci prilaz balkonu + sve se snima na hard (uredjaj nalik na receiver) koji sam za "malo" love dobio od jedne drzavne firme koja je sebi kupila neke ultra nove sisteme. I tako snimam 24 sata, 15 punih dana za redom.... eto

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!

Edited by - dobricina on 26/12/2004 02:29:44
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 25/12/2004 : 20:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
Odlicno, sve ce se to uzeti u obzir, znaci ima jedan dio sto ti nije pokriven. A i za te kamere se moze naci rjesenje, iskljuciti struju za ulicu. To je jednostavno.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 25/12/2004 : 21:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Odlicno, sve ce se to uzeti u obzir, znaci ima jedan dio sto ti nije pokriven. A i za te kamere se moze naci rjesenje, iskljuciti struju za ulicu. To je jednostavno.



Ha ha, ma sve je pokriveno a najveca fora je u tome što na oba kompa i na svim tehnickim uredjajima (to prakticiram od prije par godina kada mi je grom skurio jedan tv i oba kompa) imam besprekidna napajanja koja drze pola sata! Na snimachu imam onaj cuveni UPS (kompenzirao sam ga za jedan posao) koji drzi 2 sata! A najveca fora je u tome što je do snimaca nemoguce doci....he he, a to ne otkrivam kako i zasto!
:))) Moj ti je stan kao iz nekog futuristickog filma! ;) I to sve zbog jednog frenda kod kojeg sam prije par godina vidio jedan mega-ultra-super-turbo security sistem od 9000 eura i rekoh sebi "ma to se sve moze sloziti za barem 9 puta manju cijenu"! Skoro da je tako i bilo... :)))

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 26/12/2004 : 00:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
Vidis bez turba se nemoze.:))
A sto ce ti toliko obezbjedenje?
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 26/12/2004 : 02:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Vidis bez turba se nemoze.:))
A sto ce ti toliko obezbjedenje?



Treniram zivce i intelekt posjetitelja, prijatelja, susjeda i sl :)))
Pratim atmosferske promjene u stanu jer mi je jedno vrijeme bilo cudno što mi florescentne zvjezdice i slova jace svijetle u 9 navecer nego u 4-5 ujutro pa sam morao snimati situaciju tijekom razlicitih vremenskih uvjeta, promjena tlaka, povecanja razine ugljicnog dioksida u zraku u spavacoj sobi i sl. Vani uglavnom snimam prijestupnike pa ih onda preko dana trazim i sporovodim red skoro kao Punisher :)) Jedan mi je jucer prosetao svoju dzukelu pored auta, ovaj se popisao na gumu a ja to snimio. Veceras ga cekam (ali nije prosao ovim putem) sa zracnicom na balkonu :)))))))) LOL

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

slovenec
Senior Member



Slovenia
1024 Posts

Member since 05/04/2004

Posted - 26/12/2004 : 10:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send slovenec a Private Message  Reply with Quote
Ispunjavanje profila je ozbiljna stvar i mislim da dužnost svakoga tko se ulogira u ovaj sistem.....što se tiče krađa, stripovi su vrijedni, a da li se isplati u zatvor radi jedne kolekcije, opet je stvar pojedinca...možda netko treba pola godine ili dvije da pročita sve zagor extra od 1 - 100, pa mu onda paše ćuza....da je to glupavo(jer danas skoro svak ima odlična vrata...., alarme, susjede, pse, mačke, štakore i ostale koji bdiju ne samo nad stripovima u kući....)je činjenica....

eto!
Go to Top of Page

slovenec
Senior Member



Slovenia
1024 Posts

Member since 05/04/2004

Posted - 26/12/2004 : 10:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send slovenec a Private Message  Reply with Quote
Znam da se šališ u postovima GTI, ali prije par mjeseci je zbilja netko nekome drmnuo neke stripove, moglo se pročitati na forumu....

eto!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 26/12/2004 : 13:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by slovenec

Znam da se šališ u postovima GTI, ali prije par mjeseci je zbilja netko nekome drmnuo neke stripove, moglo se pročitati na forumu....

eto!


Uh, dobro je sto sam previse daleko od sviju pa mi se neisplati preci toliki put zbog neke sitne kolekcije.
Jeli nekom aktivnom clanu maznuta kolekcija?
Meni svejedno ako neko ukrade jer imam osiguranje za boravisni prostor. Dobit cu vecu lovu a sad jedini problem ce biti sakupljati isponova.
Go to Top of Page

slovenec
Senior Member



Slovenia
1024 Posts

Member since 05/04/2004

Posted - 26/12/2004 : 13:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send slovenec a Private Message  Reply with Quote
ne znam točno kome, ali neki zagori su bili u pitanju, čitao sam negdje na forumu, sigurno mnogi znaju više o tome........

eto!
Go to Top of Page

Daniel
Advanced Member



Croatia
4084 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 26/12/2004 : 14:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Daniel's Homepage  Send Daniel a Private Message  Reply with Quote
Da,neki gandalf_hr,mislim.Neko mu je popalio kolekciju ZEX,valjda...
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 26/12/2004 : 14:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
Svasta, eto vidite. Znaci ipak je moguce isplanirati akciju ovdje i to sve u obliku sale. Pa neznam zbog cega neki mogu ici tako nisko, kao crv.
I jeli naden lopov?
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 26/12/2004 : 14:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message  Reply with Quote
ja imam lepo izpunjen, tako da se uopste ne sekiram :))

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000